ما انسانها در جوامع بشری کنار هم و بسیار فشرده در حال زندگی و کار و گذران زندگی هستیم و هر روز فرسوده تر از دیروز و خسته تر از دیروز به زندگی ادامه می دهیم.گاهی تفریحات اطرافمان نیز هیچ جذابیتی برای ما ندارد و این زمان است که نیاز به سفر را در خودمان احساس می کنیم.

این روزها هزینه برای سفر و گشت و گذار همراه با خانواده و دوستان و همکاران قسمتی از بودجه سالیانه هر شخص را به خود اختصاص می دهد.ما هرسال برنامه چند سفر را در ذهنمان داریم ولی معمولاً پای سفر که میرسیم مشکلاتی پدید می آید و به خصوص از لحاظ مالی هیچ وقت همه چیز جور نمی شود تا ما به سفر دلخواهمان برویم.علی الخصوص سفرهای دلخواه و لاکچری که گاهی برای هر کس سخت و ناممکن می شود.

آیا سفر جزو ملزومات زندگی ما نیست ؟

چرا هست ، فقط  گاهی پول جمع نمی شود که برویم ، چه کار کنیم؟

این سوالی است که برای خیلی از ما پیش می آید: بهترین راه حل برای مسافرت رفتن وقتی پول به اندازه کافی نداریم ؟

جواب این سوال رو در این مقاله برای شما آورده ایم ، تا آخر مطالب این صفحه با ما باشید.

تور اقساطی | تور قسطی
تور قسطی

تور قسطی | تور اقساطی

تور قسطی چه کمکی به من میکند؟

همانطور که گفتیم واقعا سفر و مسافرت یکی از تفریحات لازم و واجب برای همه ما است ، حس خوب ریلکسی و استراحتی که یه سفر خوب میتونه به شما بده وصف ناشدنیه ، اما متاسفانه بعلت مسایل مالی گاهی پیش میاد که نتونیم بریم سفر چه خودمان چه خانواده مان و این سختی ماجراست ، اینو ما درک میکنیم.

ما دوست نداریم فقط بخاطر مسله مالی یا پولی شما مسافرت نرید و از این تفریح واجب جسمی و فکری دور بمونیم ، بر همین اصل آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر امکانی را فراهم نموده است تا شما سفر دلخواهتان را با آرامش خاطر بروید و در طولانی مدت هزینه آنرا پرداخت نمایید.

اینطوری دیگه کسی به خاطر هزینه های مالی از سفر باز نمی ماند.

اگه اهل سفری

خوب حالا اگر اهل سفری و میخواهی خودت تنهایی یا با اطرافیانت بری سفر ، دیگه بهانه ای برای نرفتن نیست چون برای شما سرویس تور اقساطی را آماده کردیم ، اینطوری می روی سفر و لذت میبری و وقتی برگشتی اقساط آن را با خیال راحت به مرور کم کم پرداخت می کنی.

تور اقساطی

شرایط و مدارک رزرو تور اقساطی بدون ضامن

1 – حداکثر میزان تسهیلات پرداختی برای تور قسطی معادل ۵۰% هزینه تور و تا سقف 10 میلیون تومان میباشد ( در صورتی هر مسافر میتواند از تسهیلات استفاده نماید که یا خودش دارای چک بوده و یا یکی از اقوام درجه یک ایشان دارای چک باشد. ) به عبارت ساده تر هر حساب بانکی که دارای چک معتبر باشد میتواند تا 20 میلیون تومان تور و یا بلیط خریداری کند که معادل نصف آن یعنی 10 میلیون تومان نقد پرداخت میشود و الباقی بصورت اقساط.

2 – حداقل 3 روز کاری قبل از تاریخ سفر باید خرید تور و آماده سازی مدارک به صورت کامل انجام شده باشد.

3 –  ارائه اصل پرینت گردش سه ماه اخیر حساب مبدا چک با مهر بانک الزامی می باشد.

4 – ارائه پرینت حساب بانکی به همکاران ما قبل از رزرو تور و یا بلیط جهت تایید توسط شرکت.

5 –  ارائه قبض تلفن محل سکونت صاحب چک با کد پستی 10 رقمی و مربوط به 3 ماه اخیر باشد.

6 – باز پرداخت اقساط در دوره ‌های 4 الی 9 ماهه با محاسبه کارمزد 3% به ازای هر ماه از مجموع رقم تسهیلات

7 – صادر کننده چک های اقساط الزاما باید یکی از مسافرین استفاده ‌کننده از تور و یا اقوام درجه یک وی باشد که در این صورت ارائه کپی مدارک شناسایی طرفین جهت احراز نسبت الزامی می باشد .

 8 – حساب مبدا چک می بایست فعلا باید شهر تهران باشد.چک فقط برای یکی از بانک های عامل مورد قبول بوده و از پذیرش چک موسسات مالی و اعتباری معذوریم.

 9 – ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب چک

10 – ارائه چک صادر شده بدون قلم خوردگی و فاقد پشت نویسی به ازای هر قسط و هر ماه یک چک

11- ارائه کپی گذرنامه کلیه مسافران در صورت سفر خارجی و کپی کارت ملی کلیه مسافران در صورت سفر داخلی نیز الزامی می باشد .

12 – تکمیل فرم سرمایه‌ گذاری و امضا ذیل هر دو صفحه فرم ” خدمات گردشگری ” توسط مشتریان الزامی است که در آژانس به شما ارائه میشود.

تور اقساطی آسانترین شرایط سفر

الان دیگه وقتشه که بری یه مسافرت فوق العاده و لذت ببری…

تور اقساطی ارزش دارد؟

این شرایط تور اقساطی برای شما که توان پرداخت یکجا هزینه سفر خود و خانواده خود را ندارید فراهم گردیده است تا این مشکل از سر راه همراهان و همسفران عزیز برداشته شود. تور قسطی راهی است ساده برای رفتن به سفرهایی که قبل از این ناممکن می نمود.

شما مقصد را انتخاب می کنید و نیمی از مبلغ سفر به علاوه مقداری برای خرید سوغاتی کنار می گذارید و مابقی کارها به آسانی توسط گروه تور اقساطی برای شما فراهم می گردد.

یه خبر خوب

اگر قبل از این نیز با تورهای قسطی فاراگشت سفر رفته اید و اقساط آن تمام شده است می توانید دوباره دست به کار شوید. سفر شما را می خواند….
برنامه ریزی کنید و با کارشناسان تورهای داخلی و تورهای خارجی فارا گشت کوروش کبیر مشورت کنید.مدارک را فراهم نموده و زمان خود را خالی کرده و از سفر خود لذت ببرید.
مهم نیست مقصد کجاست ، تور داخلی و یا تور خارجی است.تنهائی و یا با جمع به سفر می روید. ما برای سفر شما بهترین برنامه و شرایط را فراهم می کنیم تا شما از سفر خود لذت ببرید.

تور قسطی | تور اقساطی

روش محاسبه اقساط تور قسطی

اگر دوست دارید بدانید درصد قسط بندی تورهای مسافرتی چگونه محاسبه میشود ، نمونه محاسبه تورهای اقساطی زیر را مطالعه کنید.
در این قسمت قصد داریم که برای اینکه درک راحت تر و بهتری از شرایط تعیین شده در خصوص تورهای قسطی داشته باشید و با یک دو دو تا چهار تای ساده خودتان به راحتی بتوانید قیمت های تور را محاسبه کنید ، توضیحاتی را به شما علاقه مندان به سفرهای خارجی بدهیم.

یک مثال ساده:
به طور مثال شما تورخارجی انتخاب کردید به مدت 8 روز راهی تور هند هستید که جمع کل مبلغ آن چیزی در حدود 4 میلیون تومان خواهد شد ، چون شما توری را انتخاب کرده اید که بالای دو میلیون تومان است ، پس این امکان را در آژانس ما دارید که از شرایط قسطی آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر جهت تهیه تورتان استفاده کنید.

به این صورت که در ابتدا مقدار 50% یا همان نصف مبلغ ، برای مثال : دو میلیون تومان را نقدی پرداخت کرده و مبلغ دو میلیون تومان مابقی آن را می توانید بین 4 الی 9 ماه با آژانس تسویه نمایید ، خوبی این موضوع این است که به اختیار و انتخاب خودتان در نظر گرفته می شود یعنی شما بنا به شرایط مالی خود بهترین و راحت ترین را انتخاب می کنید.این موضوع برای همه تورهای دیگر مانند تور قشم نیز به همین صورت می باشد.

تور قسطی

تور قسطی

روش محاسبه درصد تور اقساطی

خوب برسیم به بحث محاسبه سود آن که بسیار گنگ و پیچیده به نظر می رسد! ولی برعکس ظاهرش بسیار شفاف و ساده است و جالب اینجاست که خود شما نیز بعد از محاسبه به منصفانه بودن آن اذعان خواهید نمود! توجه داشته باشید که فرض میکنیم که شما دوست عزیز تصمیم گرفته اید که نصف مبلغ تور خود را در 4 قسط تسویه نمایید:

پس نسبت به دو میلیون تومان مابقی آن محاسبات بسیار ساده ای می توانید انجام دهید ، چون آژانس ما تصمیم بر این دارد که تنها 3 درصد کارمزد را بر روی قسط ماهیانه شما محاسبه کند ، پس اول حساب میکنیم که 3 درصد دو میلیون تومان چقدر می شود ؟ بله 60 هزار تومان.

خوب ،  شما پرداخت 4 قسط را انتخاب کردید پس با این توصیفات دو میلیون تومان مابقی تقسیم بر 4 میشود یعنی حدود 500 هزار تومان ، در نهایت با این محاسبات هزینه هر ماه تور قسطی شما مسافر عزیز در می آید : 500 هزار ماهیانه+ 60 هزار تومان سود سه درصد= 560 هزار تومان جمع کل اقساط که در هر چک نوشته میشود و در نهایت لازم به ذکر است که این 560 هزار تومانی که با هم حساب کردیم می شود مبلغ پرداختی ماهیانه شما

الان دیگه وقتشه که بری یه مسافرت فوق العاده

اگر به نظر شما به قدر کافی شفاف است و از شرایط راضی هستید همین الان مقصد را انتخاب کرده و با ما تماس بگیرید. کارشناسان تور اقساطی داخلی و تور اقساطی خارجی فارا گشت کوروش کبیر با اشراف به مقاصد پر تردد و توریستی ایران و جهان آماده ارائه بهترین پیشنهادات و فراهم نمودن شرایط ایده آل ممکن برای شما هستند.

اگر مشتاق هستی یک مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی داشته باشی و شرایط تور اقساطی که برات شرح دادیم مناسب شما هست ، الان دیگه وقتشه که بری یه مسافرت فوق العاده و لذت ببری…

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست ، پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور قسطی می‌توانید با شماره تلفن 02186037416 تماس حاصل فرمایید و یا به لینکهای پایین این نوشته مراجعه نمایید.

و همچنین میتوانید به آدرس آژانس واقع در میدان ولی عصر ، ابتدای کریمخان ، جنب بانک رفاه ، ساختمان کیمیا ، واحد 33 مراجعه نمایید و کلیه سوالاتتان را از کارشناسان ما بپرسید.

وقتی با آژانس هواپیمایی ما تماس میگیرید همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره رزرو تور اقساطی ، مدت زمان سفرها ، امکانات و درجه هتل های پکیج تور قسطی ، خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ میدهند پس خیالتان راحت باشد.

با این شرایط شما ، هم میتوانید از خدمات نقدی ما استفاده کنید هم از خدمات تور قسطی که در صفحه تور اقساطی شرایط آن را مجدد برای شما کامل توضیح داده ایم.

02186037416
09208008108

هماهنگ کردن لذت سفرهای تور داخلی و تور خارجی را به ما بسپارید ، برای رزرو تورهای مسافرتی در قسمت “لینکهای مفید” زیر روی کلمه تور دلخواهتان کلیک یا تاچ کنید کنید.

بهترین راه حل برای مسافرت رفتن وقتی پول به اندازه کافی نداریم | تور اقساطی