هتل
2 ستاره
ایران
قشم
قشم؛ بلوار آزادگان؛ جنب حلال احمر؛ هتل دیپلمات
02186037414
14.00
12.00

هتل دیپلمات قشم

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 2 ستاره در قشم

 

هتل دیپلمات قشم یکی از هتل های دو ستاره جزیره قشم است که در منطقه حلال احمر واقع در نزدیکی بلوار آزادگان قرار گرفته است. این منطقه فاصله مناسبی تا مراکز خرید معروف قشم و ساحل دریا دارد. دیپلمات یکی از هتل های با سابقه قشم است که سال های متمادی در حال سرویس دادن به مسافرین جزیره است.

هتل دیپلمات در قشم دارای رمپ مناسب است تا مسافرانی که از ویلچر استفاده می کنند راحت بتوانند رفت و آمد داشته باشند. این هتل امکانات مناسبی نسبت به قیمت و دو ستاره بودنش دارد و مناسب کسانی است که تور آف خورده قشم یا همان تور ارزان را ترجیح می دهند. طبق نظریه سایت forbes مسافرت های ارزان بسیار به صرفه هستند برای کسانی که می خواهند بیشتر بودجه خود را برای خرید و گشت و گذار و تفریح صرف کنند.

البته اگر خیلی سخت سلیقه هستی بهتر است از هتل های با ستاره بالاتر استفاده کنی. در کنار قیمت ارزان، این هتل دارای یک رستوران است که صبحانه در آن سرو می شود. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل دیپلمات قشم شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کامل ترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل دیپلمات قشم

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند، هتل دیپلمات چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های هتل دیپلمات دو ستاره باید به قیمت مناسبی که دارد اشاره کرد. این هتل نسبت به خدمات و کیفیتی که دارد بسیار ارزان و به صرفه می باشد. اگر می خواهی سفرت به قشم ارزان در بیاید و خیلی هم سخت سلیقه نیستی، دیپلمات می تواند یکی از گزینه های شما برای انتخاب محل اقامت در قشم باشد.

ویژگی دیگر این هتل نزدیکی به دریا است که از برخی اتاق ها و محوطه هتل می توانی چشم انداز زیبای دریا را مشاهده کنی و از اقامتت بیشتر لذت ببری. این نزدیکی صرفا مربوط به دریا نیست بلکه با طی حدود ده دقیقه  پیاده روی، راحت می توانی به بازار قدیم قشم برسی.

هتل دیپلمات قشم

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران قشم

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایت داریم: آژانس فارا گشت کوروش کبیر به عنوان مجری اصلی تورهای داخل ایران و جزیره قشم خدمات ویژه ای را تدارک دیده است. اگر با این جزیره آشنایی کامل نداری و یا می خواهی بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا قطار تا زمان برگشت به شهرت مسافرتی فوق العاده را تجربه کنی، از آن ها استفاده کن.

با رزرو هتل دیپلمات در قشم در صورت دلخواهت می توانی از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی قشم نیز استفاده کنی. ترانسفر یعنی کارگزار قشم فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتت می برد و در روز برگشت، شما را از هتل به فرودگاه و یا راه آهن بر می گرداند.

گشت از جاذبه های قشم هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیل کرده و بومی برایت قابل اجرا می باشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرت لذت ببری. پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویس ها با کارشناسان فارا گشت مشورت کن.

اتاق های هتل دیپلمات قشم

 

نظرات درباره هتل دیپلمات قشم، برای مسافرانی که هتل ارزان می خواهند مثبت است. همان طور هم که اشاره شد هتلی دو ستاره می باشد. در بین هتل های ارزان قشم جزو هتل های مناسب شناخته می شود. این هتل در 2 طبقه ساخته شده است و دارای 20 باب اتاق می باشد.

اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی مناسب، تخت های تمیز، مینی بار، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر می باشد. این واحد ها به این ترتیب دسته بندی می شوند:

. اتاق دو تخته استاندارد، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به سه تخت م یباشند که یا به صورت سه تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره.

. اتاق چهار تخته استاندارد، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت چهار تخته رزرو داشته باشند. این اتاقه ا مجهز به چهار تخت می باشند که یا به صورت چهار تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارند که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات هتل دیپلمات قشم

سرویس چای رایگان

در لابی هتل دیپلمات سماور بزرگی تدارک دیده شده است تا مسافرانی که اهل چایی هستند بتوانند به صورت رایگان در اکثر ساعات روز، چایی میل کنند.

صبحانه خوری دیپلمات

سالن مناسب و مجهزی را در این هتل برای صرف صبحانه خواهی دید. مطمئنا بخش صبحانه یک هتل، یکی از بخش های لذت بخش مسافرت است. بیدار شدن از خواب و سرو یک صبحانه کامل بدون این که نیاز باشه خودت چیزی را آماده کنی.

شبکه ماهواره

با سیستم صوتی تصویری که در هر اتاق تدارک دیده شده است. زمان هایی که در هتل برای استراحت و آرامش تشریف داری می توانی از کانال های مجاز ماهواره استفاده کنی و سرگرم شوی.

کافی شاپ دیپلمات

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتی و هوس یک نوشیدنی خنک کردی؛ و یا در یک بعد از ظهر دلت یک چایی خوش خوراک و یا قهوه خواست کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

بیلیارد دیپلمات

بازی بیلیارد، یکی از تفریحاتی است که می توانی در این سفر و در این هتل داشه باشی. میز بیلیاردی در قسمت کافی شاپ هتل برای مسافران در نظر گرفته شده است که می توانی با دیگر مسافران، مسابقه بیلیارد بگذاری و یا از دوستان حاضر در سالن این رشته مفرح رو یاد بگیری. (البته در حال حاضر سالن بیلیارد هتل در حال بازسازی می باشد تا با سرویس دهی بهتر از قبل در خدمات مسافران باشد).

سایر امکانات هتل دیپلمات

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی قابل استفاده می باشد تا به راحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهی. از دیگر امکانات هتل می شود به تاکسی سرویس 24 ساعته و رمپ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما می باشند.

فاصله هتل دیپلمات تا مراکز مهم قشم

فاصله تا بازار ستاره 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار قدیم 10 دقیقه پیاده
فاصله تا سیتی سنتر 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر 7 دقیقه پیاده
فاصله تا غار نمکدان 1 ساعت و 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا ساحل دریا 5 دقیقه پیاده
فاصله تا غار خربس 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار بین المللی ستاره قشم 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا درگهان قشم 25 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار قدیم درگهان قشم 29 دقیقه با ماشین
فاصله تا فرودگاه جزیره قشم 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن بندرعباس 108 دقیقه با ماشین و لنج
فاصله تا فرودگاه بندرعباس 110 دقیقه با ماشین و لنج

رزرو هتل دیپلمات قشم

برای رزرو این هتل ارزان قیمت و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما، لطفا تماس بگیر:

02186037414

02188909296

09208008108

هتل دیپلمات قشم را پسندیدی؟ انتخاب خوبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور قشم هتل دیپلمات

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

 

جاذبه در قشم چنان فراوان است که تمامی سلیقه‌ ها و نیازها را پوشش می‌ دهد. موزه ژئو پارک قشم نمونه‌ ای از آن چه ذکر نمودیم است که تنوع خزندگان و پرندگان که به‌ صورت تاکسی درمی در آن جا نگهداری می‌ شوند دوست داران حیوانات را به آن جا می‌ کشاند. علاقمندان می‌ توانند در این مکان به یک جانور شناسی دقیق دست یابند و از تنوع فوق‌ العاده آن شگفت‌ زده شوند.

به‌ هر حال نمی‌ شود سفر به این جزیره را انتخاب نمود و به 3 جاذبه پر جستجوی قشم مثل جنگل حرا و جزیره هرمز با قایق سری نزد. و یا دلفین‌ های جزیره هنگام را فراموش نمود که از جمله دیدنی‌ های این جزیره هستند.

قشم همان جزیره ای است که باید آن را دید و بیشتر شناخت. فارا گشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر در بهترین هتل های قشم می توانی با صرف هزینه بسیار ارزان و با بهترین کیفیت ها از لذت های این جزیره استفاه کنی.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص نظرات، آدرس، عکس های جدید هتل، قیمت و رزرو هتل دیپلمات قشم را دریافت کنی.

سیاست های هتل دیپلمات قشم

14.00
12.00
پیمایش به بالا