هتل
4 ستاره
ایران
قشم
قشم؛ بلوار آزادگان؛ روبروی شیلات؛ هتل ارم
02186037414
14.00
12.00

هتل ارم قشم

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 4 ستاره در قشم

 

هتل ارم قشم یکی دیگر از هتل های چهار ستاره جزیره قشم می باشد که در فضایی به مساحت  10 هزار متر مربع و با زیر بنای بیش از 8 هزار متر مربع در نزدیکی ساحل دریا ساخته شده است. فاصله این هتل تا دریا تقریبا ده دقیقه پیاده می باشد. این فاصله نزدیک ارم تا دریا منظره زیبای آب های نیلگون خلیج فارس را برای اتاق ها ایجاد کرده است تا چشم انداز زیبایی را در اتاقت هر روز مشاهده کنی.

معماری هتل ارم قشم طوری طراحی شده است که دور تا دور هتل را فضای سبز به همراه آلاچیق، فواره و آب نمای فوق العاده در محیطی به مساحت تقریبا هفت هزار متر احاطه کرده‌ است. در این فضای سبز میز و صندلی هایی تدارک دیده شده است تا غروب ها بنشینی و چای بنوشی و از منظره اطراف لذتی همراه با آرامش و سکوت ببری. همچنین در آن قدم بزنی و انرژی تازه کنی. این هتل از نظر کیفیت اتاق ها و سرویس دهی در سطح منطقه قشم خوب و مورد پسند عمل کرده و با کارکنان و پرسنل آموزش دیده سعی بر این دارد که نهایت کیفیت را برای مسافرین ارائه دهد و در پیشرفت بخش هتلداری قشم همان طور که در سایت تریپ ادوایز قابل مشاهده است، نمونه باشد.

مطمئنا با انتخاب این هتل به عنوان محل اقامت در سفر به قشم خیالت را از این نظر راحت می کند تا فقط به تفریح و سرگرم شدن بپردازی. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل ارم قشم شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل ارم قشم

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند، هتل ارم چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های دیگر هتل ارم قشم می شود به این نکته اشاره کرد که آدرس این هتل در موقعیت بسیار خوبی از جزیره واقع شده است. طوری که حدودا با فاصله چهار دقیقه با ماشین می توانی به بازار قدیم قشم برسی. این بازار بسیار دیدنی و جذاب است که می توانی در لیست برنامه های تفریحی خودت در تور قشم بازدید از این بازار زیبا را قرار دهی.

یکی دیگر از نقاط قوت این هتل رستورانش می باشد که این رستوران مجهز با چشم انداز فوق العاده ای از نمای دریا طراحی شده است. وقتی صبحانه، نهار و یا شام را در رستوران هتل ارم میل می کنی، همراه با سرو غذا از این فضای خاص لذت دو چندان خواهی برد.

هتل ارم قشم

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران قشم

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایت داریم: آژانس فارا گشت کوروش کبیر به عنوان مجری اصلی تور داخل ایران قشم خدمات ویژه ای را تدارک دیده است. اگر با این جزیره آشنایی کامل نداری و یا می خواهی بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا قطار تا زمان برگشت به شهرت، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنی از آن ها استفاده کن.

با رزرو هتل ارم قشم در صورت دلخواهت می توانی از سرویس ترانسفر و گشت از جاذبه های دیدنی قشم نیز استفاده کنی. ترانسفر یعنی کارگزار قشم فارا گشت زمان رسیدن شما به این جزیره به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتت می برد و در روز برگشت مسافرتت، شما را از هتل به فرودگاه و یا راه آهن بر می گرداند.

گشت از جاهای دیدنی قشم هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیل کرده و بومی برایت قابل اجرا می باشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرت لذت ببری. پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویس ها با کارشناسان ما مشورت کن.

اتاق های هتل ارم قشم

 

هتل ارم قشم نظرات مثبتی را جلب کرده و همان طور که اشاره شد هتلی چهار ستاره می باشد که در بین هتل های قشم جزو هتل های با کیفیت مناسب (در حد منطقه) شناخته می شود. این هتل در 5 طبقه ساخته شده است و با کلاسه بندی های مختلف  a ,b ,c  اتاق هایش درجه بندی شده اند. به علت نزدیکی به دریا دارای اتاق های رو به دریا و رو به محوطه می باشد. اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی، تخت های تمیز، مینی بار، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر می باشند. این واحد ها به این ترتیب دسته بندی می شوند:

 

قبل از این که به نوع اتاق ها بپردازیم، خوبه که با کلاس های اتاق های هتل ارم آشنا شوی تا درک بهتری از انتخاب اتاق مورد سلیقه ات داشته باشی. خاطر نشان می کنم که قیمت اتاق های کلاس C پایین تر و اتاق های کلاس A بالاتر از سایر اتاق ها می باشند:

کلاس C : این رتبه بندی شامل اتاق هایی می شود که در همکف دوم هتل ساخته شده اند و هم سطح حیاط هستند.

کلاس B : این رتبه بندی شامل اتاق هایی می شود که در همکف اول هتل ساخته شده اند. یعنی بالای همکف دوم هستند.

کلاس A : این رتبه بندی شامل اتاق هایی می شود که در طبقات اول، دوم و سوم ساخته شده اند.

 

. اتاق دو تخته کلاس c، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو نفره رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته کلاس c، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه نفره رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به سه تخت می باشند که یا به صورت سه تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره.

. اتاق چهار تخته کلاس c، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت چهار نفره رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به چهار تخت می باشند که یا به صورت چهار تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره.

. سوئیت یک خوابه دو نفره کلاس C، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو نفره رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره در آن قرار دارد و بزرگتر و شکیل تر از اتاق های استاندارد هستند.

 

. اتاق دو تخته کلاس B، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو نفره رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته کلاس B، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه نفره رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به سه تخت می باشند که یا به صورت سه تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره.

 

. اتاق دو تخته کلاس A، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو نفره رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. سوئیت یک خوابه دو نفره کلاس A، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو نفره رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره در آن قرار دارد و بزرگتر و شکیل تر از اتاق های استاندارد هستند.

. اتاق دو تخته ویو دریا، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو نفره رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند و همان طور که از اسم این هتل مشخص است رو به دریا هستند. طوری که نمای دریا از ویژگی های مختص این اتاق ها است.

. اتاق سه تخته ویو دریا، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه نفره رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یک نفره هستند. همان طور که از اسم این اتاق ها مشخص است رو به دریا هستند طوری که نمای دریا از ویژگی های مختص این اتاق ها است.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارند که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل ارم قشم

روم سرویس

هتل ارم قشم به عنوان یکی از هتل‌ های مسافر پسند جزیره قشم، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌ گذارد. یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آن چه که دلت خواست یا هوس کردی را سفارش دهی.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتی و هوس یک نوشیدنی خنک کردی. و یا در یک بعد از ظهر دلت یک چایی خوش خوراک خواست کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران ارم

هتل ارم قشم دارای رستوران مجهزی است که توسط سر آشپزهای ماهر و با مواد اولیه سالم و تازه، غذاهای خوشمزه ای را طبخ می کنند. منوی این رستوران تقریبا کامل است و اکثر سلیقه های غذایی را پوشش می دهد.

ویژگی دیگر این رستوران، دید رو به دریای آن است. طوری که هنگام صرف غذا چشم انداز زیبایی از آبی خلیج فارس را خواهی داشت و لذت دو چندان از سرو غذایت می بری.

شبکه ماهواره

با سیستم صوتی تصویری که در هر اتاق تدارک دیده شده است، زمان هایی که در هتل برای استراحت و آرامش تشریف داری، می توانی از کانالهای مجاز ماهواره استفاده کنی و سرگرم شوی.

 

سالن بیلیارد و ماساژ

سالن بیلیارد، یکی از تفریحاتی است که می توانی در این سفر و در این هتل داشه باشی. با دیگر مسافران مسابقه بیلیارد بگذاری و یا از اساتید حاضر در سالن این رشته مفرح رو یاد بگیری.

اتاق ماساژ، وقتی از گردش و تفریح و یا بازارگردی به هتل بر می گردی و حسابی خسته شدی، یه ماساژ می تونه حالت رو بهتر کنه و خستگی رو از تنت در کنه. در اتاق ماساژ ارم، صندلی ماساژ حرفه ای قرار داده شده که می توانی از آن استفاده کنی.

فضای سبز هتل

همان طور که پیشتر گفته شد این هتل دارای فضای سرسبز و آلاچیق های زیبایی است که یکی از شیرین‌ ترین لحظات اقامت در این هتل، گشت و گذار و پیاده‌ روی در فضای باز و زیبای هتل است. به خصوص شب‌ ها که این فضا حس و حال منحصر به فردی دارد و حالت را بهتر می کند.

سالن کنفرانس و نشست های کاری

هتل ارم امکانات ویژه‌ ای برای برگزاری نشست‌ ها و همایش‌ ها دارد. اتاق بزرگی برای اجرای کنفرانس های کاری و یا آموزشی برای مسافران تدارک دیده شده است تا علاوه بر استراحت و اقامت در هتل بتوانی دوره های کاریت را نیز اجرا کنی.

سایر امکانات هتل ارم

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی و اتاق های هتل قابل استفاده می باشد تا به راحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهی. از دیگر امکانات هتل می شود به تاکسی سرویس 24 ساعته، لاندری و خشکشویی اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما می باشند.

فاصله هتل ارم تا مراکز مهم قشم

فاصله تا بازار ستاره 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار قدیم 4 دقیقه پیاده
فاصله تا سیتی سنتر 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر 4 دقیقه پیاده
فاصله تا غار نمکدان 1 ساعت و 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا کوه ها و تندیس های قشم 1 ساعت و 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا غار خوربس 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار بین المللی ستاره قشم 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا درگهان قشم 25 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار قدیم درگهان قشم 29 دقیقه با ماشین
فاصله تا فرودگاه جزیره قشم 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن بندرعباس 108 دقیقه با ماشین و لنج
فاصله تا فرودگاه بندرعباس 110 دقیقه با ماشین و لنج

رزرو هتل ارم قشم

برای رزرو این هتل معروف و آگاهی از تخفیفات در روزهای عادی و نوروز که ویژه شما در نظر گرفته شده، لطفا تماس بگیر:

02186037414

02188909296

09208008108

هتل ارم قشم را پسندیدی؟ انتخاب خوبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش، لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور قشم هتل ارم

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

 

با هر سلیقه ای که عازم قشم باشی به احتمال بسیار از این سفر راضی برخواهی گشت. قشم نسبت به امکانات و تفریحاتی که دارد همچون شهرهای بزرگ دیدنی ایران توانسته خود را در میان اهل سفر به شدت محبوب سازد.

وقتی در قشم و در هتل ارم هستی تا می توانی به جای جای آن سرک بکش و حتماً ساعت ها در دره ستاره ها وقت بگذران و با دلفین ها شنا کن و بازی آن ها را تماشا کن. گاهی ممکن است شانس هم بیاوری و نهنگه ا را هم ببینی. غواصی کنی و تفریحات دریایی را امتحان کن و برای خود گردنبندی از صدف ها بساز. در مراکز خرید بچرخ و برای خودت هر چه دوست داری بخر.

وقتی بازگشتی، عکس های دوربینت را نگاه کن. اکنون شما صاحب خاطراتی هستی که تا آخر عمر به همراهت خواهد بود و این ها را عکس ها به خوبی به شما یادآوری می کنند. عکس های قشم در هر روز از سال حتی در ایام عید نوروز انقدر دیدنی هستند که باید آن ها را در جای مطمئن نگاه داری. زیرا از این سفر ها در طول زندگی کم پیش می آید.

قشم جزیره ای است که باید آن را دید و بیشتر شناخت. تور قشم آژانس مسافرتی فارا گشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر در بهترین هتل های قشم می توانی با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی و ارزانترین قیمت، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این جزیره بروی.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص هتل ارم قشم آدرس، نظرات و قیمت را دریافت کنی.

سیاست های هتل ارم قشم

14.00
12.00
پیمایش به بالا