هتل
4 ستاره
ایران
سرعین
سرعین؛ میدان دارایی؛ خیابان دارایی؛ هتل رویال پارک
02186037414
14:00
12:00

هتل رویال پارک سرعین

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 4 ستاره معروف در سرعین

 

هتل رویال پارک سرعین یکی از هتل های چهار ستاره سرعین است که در سال 1397 افتتاح شد. این هتل در حال حاضر (1398) بزرگترین مجموعه آبدرمانی منطقه را دارد و اولین عضو ایرانی در اتحادیه آب های درمانی دنیا طبق اعلام سایت هلث اند فیتنس است. این مجموعه دارای هتل چهار ستاره + مجموعه اسپا، سالن ورزشی و هیدروتراپی می باشد که برای هر طیف از سلیقه رضایت بخش است.

آبگرم معدنی مجموعه رویال پارک سرعین از محل آبگرم گاومیش گلی تأمین می شود. این مجموعه هتل و آبدرمانی آن دارای معماری زیبایی است که توام شده با چشم انداز کوه سبلان. هتل و آبدرمانی رویال پارک سرعین با مجموعه امکانات و تجهیزات بی نظیر خود آرامش روحی و دوری از استرس روزانه را در تمام فصول سال هدیه می دهد و با مرکز بدنسازی مجهز، سلامتی و نشاط را برای شما به ارمغان می آورد. ساختمان این هتل از 4 طبقه تشکیل شده است که طبقه اول لابی، طبقه دوم مجموعه آبدرمانی و طبقات سوم و چهارم واحدهای اقامتی هستند.

نظرات در مورد هتل رویال پارک سرعین مثبت است چون علاوه بر تمیزی خوب و مناسبی که طبق نظرات مسافرین نیز می شود به آن استناد کرد، خدمات رفاهی و تفریحی زیادی را از رستوران و کافی شاپ حرفه ای گرفته تا سرویس های ویژه اسپا و آبدرمانی را به مسافران ارائه می دهد تا سفر به سرعین کاملتری را با اقامت در این هتل تجربه کنند. البته انتظار همه ما از هتل های این شهر باید در حد امکانات و شرایط سرعین باید باشد.

اگر در سفرت به سرعین می خواهی از ویلچیر استفاده کنی و یا همراه سالمند داری می توانی برای رسیدن به اتاق ها از قسمت آبدرمانی مجموعه استفاده کنی که با راهنمایی پرسنل هتل دسترسی به آن آسان است. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل رویال پارک سرعین شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل رویال پارک سرعین

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند. هتل رویال پارک چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های خاص هتل رویال پارک سرعین، امکانات و سرویس های ویژه ای است که منحصربفرد بوده و تجربه خیلی خاصی را به مسافر القا می کنند. از جمله این امکانات که اسم می بریم و بعد در ادامه (قسمت امکانات هتل رویال پارک)، کامل با جزییات خدمت شما، ارائه می شوند. مجموعه آبدرمان ، مرکز فیتنس، حمام ترکی، کسپول لاغری، غار و اتاق آرامش، سونا، جکوزی، سالن ماساژ، ویکی شاور، اتاق نمک، روف گاردن، اتاق کنفرانس و پارکینگ که هر کدام برای هر هتلی یک پوئن مثبت حساب می شود، می تواند سفر تور سرعین اردبیل را کاملتر و جذاب تر کند.

در ادامه بیان ویژگی های این هتل باید به استخر ویژه آبدرمانی آن اشاره کرد که از چشمه گاومیش گلی تغذیه می کند. آب این چشمه مناسب درمان درد مفاصل، رماتیسم، تمدد اعصاب و تورم می باشد. حتما پیشنهاد می کنم چه برای درمان چه برای تفریح، از این استخر استفاده کن. حس بسیار خوبی به شما خواهد داد.

 

هتل رویال پارک سرعین

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران سرعین

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایت داریم: آژانس فارا گشت کوروش کبیر به عنوان مجری اصلی تورهای داخل ایران و سرعین و اردبیل خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل نداری، و یا می خواهی بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرت، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنی از آن ها استفاده کنی.

با رزرو هتل رویال پارک سرعین در صورت دلخواهت می توانی از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی سرعین نیز استفاده کنی. ترانسفر یعنی کارگزار سرعین فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتت می برد و در روز برگشت مسافرتت، شما را از هتل به فرودگاه، راه آهن و یا ترمینال بر می گرداند.

گشت از جاهای دیدنی سرعین اردبیل هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیل کرده و بومی برایت قابل اجرا می باشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرت لذت ببری. پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویس ها و یا رزرو تور سرعین با کارشناسان هتل یا تور ما مشورت کن.

اتاق های هتل رویال پارک

 

هتل رویال پارک سرعین همان طور که اشاره شد و در عکس ها مشاهده کردی، هتل 4 ستاره با کیفیت در بین هتلهای لوکس سرعین می باشد که در 4 طبقه ساخته شده است و دارای 20 باب اتاق و سوئیت می باشد. برخی از سوئیت ها دارای جکوزی اختصاصی هستند. خاطر نشان می کنم که تعداد کمی از اتاق های این هتل فاقد پنجره هستند که جایگزین آن برای مسافران از اسپیلت استفاده شده است تا هوای اتاق خوب و تازه بماند. این اتاق ها به همراه خدمات رفاهی، تخت های تمیز، مینی بار، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر می باشند. این واحد ها به این ترتیب دسته بندی می شوند:

. اتاق دو تخته استاندارد: که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد: که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به سه تخت می باشند که به صورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق دو تخته vip جکوزی دار: که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند. در این نوع اتاق ها برای میهمانان، جکوزی آبگرم معدنی، و امکان ماساژ در اتاق به طور خصوصی تعبیه شده تا میهمانان و خانواده ها احساس لذت آبدرمانی در محیطی کوچک را تجربه کنند.

. اتاق سه تخته vip جکوزی دار: که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره هستند. در این نوع اتاق ها برای میهمانان، جکوزی آبگرم معدنی، و امکان ماساژ در اتاق به طور خصوصی تعبیه شده تا میهمانان و یا خانواده ها احساس لذت آبدرمانی در محیطی کوچک را تجربه کنند.

. اتاق چهار تخته vip جکوزی دار: که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت چهار تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره هستند. در این نوع اتاق ها برای میهمانان، جکوزی آبگرم معدن ، و امکان ماساژ در اتاق به طور خصوصی تعبیه شده تا میهمانان و یا خانواده ها احساس لذت آبدرمانی در محیطی کوچک را تجربه کنند.

. سوئیت رویال یک خوابه چهار و پنج نفره: که مختص افرادی هست که چهار یا پنج نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت پنج تخته رزرو داشته باشند. این واحدها دارای یک اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره در آن اتاق و دو تخت یک نفره و یک کاناپه تخت شو در هال و پذیرایی قرار گرفته است. این واحدها از سایر اتاق های استاندارد و ویژه بزرگتر هستند.

. سوئیت امپریال: این اتاق محیطی دوستانه توأم با آرامش را به میهمانان عزیز هدیه می دهد و دارای دیزاین و دکوراسیون بسیار زیبا و خاص می باشد که علاوه بر این برای حفظ امنیت مهمانان بلند پایه و مهم، ورودی آن با رویه ضدگلوله تجهیز شده است. این اتاق دارای یک اتاق خواب بزرگ مجزا همراه با چشم انداز زیبای کوه سبلان می باشد.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل رویال پارک سرعین

روم سرویس

هتل رویال پارک سرعین به عنوان یکی از هتل‌ های خوب و لاکچری. امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌ گذارد. یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است تا در اکثر مواقع از ساعات روز، هر چه دوست داری را سفارش دهی.

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل می شود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد. مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت می کنی سرگرم باشی.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتی و یا بعد از یک آبدرمانی حسابی دلت هوس یک نوشیدنی خنک کرد. و یا در یک بعد از ظهر خواستی یک چایی خوش خوراک و یا نسکافه ای ناب با کیک میل کنی کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران رویال پارک

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید، رستوران هتل رویال با آشپزهای ماهر و پرسنل آموزش دیده آماده پذیرایی از شما هستند تا وعده های صبحانه و یا نهار و شام را به راحتی در هتل میل نمایی.

مجموعه آبدرمانی

این هتل دارای مجموعه آبدرمانی حرفه ای و پیشرفته ای است که بلیط آن با تخفیف به مسافرین هتل ارائه می شود. این مجموعه به دو بخش مجزای بانوان و آقایان تقسیم شده است. در این محل (استخر کودکان، استخر تفریحی و استخر آبگرم معدنی) سرویس های ویژه ای تعبیه شده اند که در این جا اسم برده می شوند:

آبگرم مجموعه آبدرمانی رویال پارک سرعین از محل چشمه سحرآمیز گاومیش گلی تأمین گردیده که از تماس برف های مذاب کوه سبلان با سنگ های ماگمایی گدازه های آتشفشانی در اعماق زمین به نقطه جوش رسیده و از محل چشمه گاومیش گلی فوران می کند. و دلیل خاصیت درمانی آن جذب سریع املاح از طریق پوست است.

حمام ترکی، اگر به دنبال خاطرات و لذت حمام های قدیمی هستی، حمام ترکی مجموعه رویال پارک به سبک معماری رومی و منحصر به فردی طراحی گردیده که خدمات منحصر به فرد همراه با لطافت پوست و آرامش روان را به شما هدیه خواهد داد.

کپسول بخار لاغری، در این دستگاه از بخار گرم استفاده می شود که حرارت این بخار باعث آرامش جسمی و روحی شده و باعث کاهش استرس، کاهش درد، سم زدایی و مهم تر از همه باعث کاهش وزن می شود.

غار آرامش، در عمق 20 متری زمین در فضایی تاریک، مکان ویژه ای همراه با آبگرم در نظر گرفته شده است. این غار حسی متفاوت و آرام بخشی را همراه با موسیقی آرام و لذت بخش مهیا نموده است.

سونا مجموعه رویال پارک سرعین، دارای سه نوع متفاوت سونا، که شامل سونای خشک و سونای بخار گرم و سرد می باشد است. استفاده از آن باعث افزایش سوخت و ساز و متابولیسم بدن، کاهش وزن و بهبود سیستم تنفسی می شود.

جکوزی رویال، همراه با موسیقی و فضای دلنشین و زیبا برای شما مهیا شده است که می توانی ماساژ با آب را در نقاط مختلف بدنت تجربه کنی.

مجموعه اسپا

ویکی شاور دستگاهی شناخته شده و محبوب در سراسر جهان بوده و در مجموعه رویال پارک به عنوان حمام رایگان بعد از ماساژ استفاده می شود که خود به تنهایی یک نوع ماساژ ریکلسی محسوب می شود. پس از ارائه خدمات توسط کارشناسان و متخصصین ماساژ، دستگاه ویکی شاور با فشار شدید آب و زدودن چربی های پوست و ماساژ با آبگرم، آرامش روحی و جسمی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

اتاق نمک برای بهبود نارسایی پوستی و تنفسی از جمله آسم، برونشیت، سینه پهلو، سینوزیت و سرفه های مداوم، اتاق نمک درمانی را برای شما مهیا نموده اند. در اروپای شرقی، این درمان توسط پزشکان نیز تجویز می شود. بسیاری از پزشکان معتقدند استنشاق نمک یونیزه شده، علائم مربوط به سیگار کشیدن، مانند سرفه و خلط را بهبود می بخشد و موجب آرامش و رفع استرس می گردد. در اتاق نمک یک عدد دستگاه هالوژنراتور برای نمک درمانی فعال وجود دارد که همراه با آن یک نفر متخصص ماساژ خدمات رگ گیری نیز انجام می دهد.

همانطور که نمک توسط دستگاه هالوژنراتور در اتاق نمکی حرکت می کند، این ذرات نمکی از کلرید سدیم خشک به سیستم تنفسی استنشاق می شود. نمک خشک به طور طبیعی شروع به جذب آلرژن ها، سموم و مواد خارجی به ریه ها و در طول دستگاه تنفسی شما می کند. نمک خشک ممکن است به کاهش التهاب و عبور از راه های هوایی بدن کمک کند. ساختار بلوری کریستال های خالص NaCl خالص از بین می رود و تمام مواد بد را پاک می کند. این مبنایی است که چگونه نمک درمانی خشک می تواند بر افراد مبتلا به بیماری های تنفسی مثل آلرژی، آسم، برونشیت، فیبروز کیستیک، COPD و دیگران تاثیر بگذارد.

سنگ آرامش تجربه استثنایی برخواسته از دل عرفان شرقی در بستر سنگ های گرم شده توسط هیترها و گرمای زمین، رفع دردهای جسمی و تنش روحی به همراه حسی ناب از سبکی و رهایی را برای شما با ارمغان می آورد. به این نکته باید اشاره کنم که این خدمت ویژه مجموعه اسپای بانوان می باشد.

روف گاردن در کنار اسپای آقایان، فضای روف گاردن امکان حمام آفتاب و استفاده از جکوزی به همراه استنشاق هوای تازه، لذتی وصف ناپذیر را برای شما عزیزان فراهم نموده است. علاوه بر آن، در این فضا امکان پذیرایی و استفاده از چای و قلیان و نوشیدنی های گرم و سرد فراهم گردیده است.

مرکز فیتنس و بدنسازی

لذت یک تمرین ورزشی فراموش نشدنی در فضایی آرام با مدرن ترین دستگاه های روز دنیا را در مرکز فیتنس مجموعه رویال پارک سرعین می توانی تجربه کنی و در حین مسافرت از باشگاه و ورزشت دور نشی.

اتاق کنفرانس

اگر در حین سفر می خواهی جلسات کاری برگزار نمایی و اهداف مجموعه کاریت را پیش ببری می توانی از اتاق کنفرانس مجتمع رویال پارک استفاده کنی. این سالن با ظرفیت 30 نفر در محیطی لوکس، آرام و با تجهیزات پیشرفته برای جلسات اداری و تجاری شما مهیا گردیده است.

سایر امکانات هتل رویال پارک سرعین

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت در لابی و اتاق ها قابل استفاده می باشد تا به راحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهی. از دیگر امکانات هتل می شود به تاکسی سرویس 24 ساعته، لاندری، آسانسور، رمپ مناسب از در ورودیه آبدرمانی و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما می باشند.

فاصله هتل رویال پارک تا مراکز مهم سرعین

فاصله تا فرودگاه اردبیل 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اردبیل 37 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی گاومیش گلی 15 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی سبلان 7 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی ساری سو 10 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی قره سو 13 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی ژنرال 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی بش باجیلار 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی قهوه سوئی 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی پهنلو 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا مراکز خرید 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی سرعین 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز درمانی و بهداشتی 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا روستای ویلا دره 16 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست اسکی آلوارس 36 دقیقه با ماشین

رزرو هتل رویال پارک سرعین

برای رزرو این هتل لوکس و آگاهی از قیمت و تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده مختص شما، لطفا تماس بگیر:

02188909296

02186037414

09208008108

هتل رویال را پسندیدی؟ انتخاب خوبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور سرعین هتل رویال پارک

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

 

حتما تا به حال اسم سرعین رو شنیدی؟ یک شهر کوچیک اما بسیار زیبا که به شهر چشمه های بهشتی معروفه. با آب و هوایی خنک که دل آدم رو در روز های گرم تابستان به حال میاره و به قول معروف مرده رو زنده می کنه!

سرعین با چشمه های آب گرمش و طبیعت دلپذیرش معروفه. این شهر در 28 کیلومتری غرب دیگر شهر زیبای استان یعنی اردبیل قرار گرفته. کوه سبلان با ابهت و مثل یک نگهبان کنار سرعین قرار گرفته که دامنه هاش سر سبزی ای دارند که دیدنش روح هر آدمی رو تازه می کنه! بهت پیشنهاد می کنم که حتی اگر از جنوب کشور می خوای به اردبیل یا سرعین بیای با این که راهت دور تر می شه ولی حتما از گردنه حیران وارد این شهر زیبا بشی.

همین قدر در توصیف گردنه حیران فکر می کنم کافی باشه که جاده چالوس رو توی جیبش می ذاره! و شبیه یک بهشت زیباست! حتی می تونی یک روز یا شب رو در ویلا هایی که این منطقه داره بگذرونی و از طبیعت فوق العادش لذت ببری. البته مراقب جاده خطرناک و پیچ در پیچش هم حتما باش! سرعین از همه لحاظ همه چی تمومه (با داشتن جاذبه های طبیعی، تاریخی و مذهبی) و می تونه خستگی یک سال کار رو از تن شما در کنه ! در سفر کردن به این شهر اصلا تردید نکن و اگر هم تا به حال شک داشتی، با خوندن این مقاله و دونستن این که سالانه بیش تر از دو میلیون نفر به این شهر سفر می کنند، قطعا شکت بر طرف می شه.

سرعین شهری است که باید آن را دید و بیشتر شناخت، تور سرعین آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر در بهترین هتل های سرعین و اردبیل می توانی با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این شهر بروی. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص نظرات، آدرس، قیمت و رزرو هتل رویال پارک سرعین را دریافت کنی.

سیاست های هتل رویال پارک سرعین

14:00
12:00
پیمایش به بالا