هتل
4 ستاره
ایران
مشهد
مشهد ، خیابان شیرازی ، بین چهار راه شهدا و میدان شهدا ، هتل تارا
02186037414
14.00
12.00

هتل تارا مشهد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 4 ستاره

هتل تارا مشهد یکی از هتلهای چهار ستاره مشهد میباشد که در حد فاصل بین چهارراه شهدا و میدان شهدا قرار گرفته ، این هتل در سال 1374 افتتاح شد و بعد از مدتی مورد بازسازی قرار گرفت تا کیفیت خوبش را حفظ کند ، موقعیت مکانی خیلی مناسب آن باعث شده که نهایتا 10 الی 15 دقیقه با پای پیاده به حرم برسید ، پس جزو هتلهای چهار ستاره نزدیک به حرم امام رضا تلقی میشود ، تمیزی و امکانات خوب و مفصل هتل از دیگر دلایلی است که مسافران برای انتخاب محل اقامت خودشان روی تارا نیز حساب میکنند.

هتل تارا بعنوان محل اقامت کامل در مشهد دارای امکانات ویژه و خاصی است که رضایت مسافران و مهمانانش را به خوبی جلب کرده است ، وجود امکاناتی مهم در مسافرت همچون کیفیت و تمیزی خوب اتاقها ، رستوران مجهز با سرو بهترین غذاها با دو منوی سلف سرویس و انتخابی در زمانهای مختلف ، مجموعه های تفریحی همچون سونا ، جکوزی ، بیلیارد ، فوتبال دستی ، اتاق بازی های کامپیوتری ، سالن بدنسازی و وجود آسانسور ، رمپ مناسب جهت تردد ویلچیر ، تراس ویژه چشم انداز حرم امام رضا و همینطور اتاق بازی کودکان ، این هتل را در لیست اولویت های انتخاب محل اقامت چهار ستاره در مشهد قرار میدهد ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل تارا مشهد شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل تارا مشهد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل تارا چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای اصلی هتل تارا مشهد باید به امکانات بسیار خوب و کامل آن اشاره کرد که بعنوان یک هتل چهار ستاره داشتن مجموعه آبی و ورزشی استخر ، سونا ، جکوزی ، بدنسازی و امکانات تفریحی سرگرمی بیلیارد ، فوتبال دستی ، ps4 و وجود اتاق بازی کودکان که در کنار مجموعه استراحتی لمکده و تراس چشم انداز حرم قرار گرفته اند ، پوئن های بسیار مثبتی شمرده میشوند که میتونه مسافرت هر مسافری را سرگرم کننده تر کند.

از دیگر خصوصیات این هتل ، باید به نزدیکی تارا به حرم اشاره کرد ، اگر به قصد زیارت به مشهد سفر میکنید این هتل هم میتوانید در لیست انتخاب محل اقامتتان قرار دهید ، فاصله آن تا حرم امام رضا تقریبا بین 8 الی 15 دقیقه است که براحتی میتوانید آنرا طی کنید و از سمت خیابان شیرازی به حرم برسید.

هتل تارا مشهد

استقبال فرودگاهی هتل تارا مشهد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل شرایطی را دارد که با استقبال ارائه شود یعنی وقتی به فرودگاه یا راه آهن مشهد برسید ، راننده‌ی هتل منتظرتان باشد تا شما را به هتل ببرد ، به همین علت اگر قصد رزرو هتل تارا مشهد را دارید به مسولین آژانس خدمات مسافرتی فارا گشت مشخصات پرواز یا راه آهن خود را بدهید تا جهت استقبال هماهنگی های لازم با هتل انجام شود  و سپس با پرداخت مبلغ آن رزروتان قطعی شود.

خبر خوبی برایتان داریم اگر رزرو هتل تارا  را بصورت تور مشهد هوایی و زمینی کامل با آژانس فارا گشت داشته باشید همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایتان انجام میدهند تا رزرو این هتل با ما راحتترین حالت ممکن باشد.

اتاقهای هتل تارا مشهد

همانطور که اشاره شد هتل تارا مشهد هتلی چهار ستاره در بین هتل های معروف مشهد است که دارای 11 طبقه (8 طبقه اقامتی ، 2 طبقه پارکینگ و 1 طبقه مختص تفریحات و سرویسها) و 113 باب اتاق و سوئیت میباشد ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته هتل میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق یک تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که تک نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت یک نفره هستند.

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق چهار تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و دو تخت سینگل است.

. دل آویز سوئیت ، مختص سه الی چهار نفر که دارای یک اتاق خواب ، ورودی و نشیمن است ، یک تخت دو نفره در اتاق خواب قرار گرفته و دو تخت یک نفره در قسمت پذیرایی ، این واحدها از سایر اتاقهای استاندارد بزرگتر میباشند.

. سروش سوئیت ، مختص سه الی چهار نفر که دارای یک اتاق خواب است ولی نشیمن ندارد ، یک تخت دو نفره در اتاق خواب قرار گرفته و دو تخت یک نفره در قسمت پذیرایی ، این واحدها از سایر اتاقهای استاندارد بزرگتر میباشند.

. شایگان سوئیت ، مختص چهار الی شش نفر که دارای یک اتاق خواب ، ورودی ، نشیمن ، میز نهار خوری ، سینک ظرفشویی و پنجره مشرف به بازارچه میباشد ، یک تخت دو نفره در اتاق خواب قرار گرفته و دو تخت یک نفره در قسمت پذیرایی ، این واحدها جزو اتاقهای بزرگ تارا میباشند.

. فامیلی روم ، مختص سه الی چهار نفر که دارای دو تخت دبل میباشد ، این واحدها مختص افراد یک خانواده هست که میخواهند کنار هم باشند.

. دیلاکس روم ، مختص دو الی سه نفر که دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یکنفره میباشد ، این واحدها دارای منظره حرم هستند.

. سوپریور روم ، مختص دو الی سه نفر که دارای بالکن رو به خیابان ، یک تخت دونفره و یک تخت یکنفره میباشد ، این واحدها از اتاقهای دیلاکس و فامیلی بزرگتر هستند.

. جونیور سوئیت ، مختص سه الی چهار نفر که دارای یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره برای خواب و چهار مبل راحتی برای استراحت هستند که توسط یک دیوار دکوری از هم جدا شده اند.

. اگزکیوتیو سوئیت ، مختص سه الی پنج نفر که دارای یک اتاق خواب جداگانه و یک اتاق مختص نشیمن جداگانه هستند و بزرگتر از برخی از سوئیتهای نامبرده.

. سوئیت رویال ، مختص چهار الی شش نفر که ابعاد بزرگ و دلباز همراه با دکوراسیون شیک تر نسبت به سایر واحدهای هتل میباشد ، دو تخت یک نفره و یک تخت دو نفره از امکانات خواب آن است.

. سوپریور سوئیت ، مختص سه  الی چار نفر که دارای یک تخت یکنفره و یک تخت دو نفره برای خوابیدن و یک دست مبل چهار نفره برای استراحت دارد که توسط یک دیوار دکوری از هم جدا شده اند.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل تارا مشهد

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

روم سرویس

هتل تارا مشهد به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند شهر مشهد ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آنچه که دلتان خواست یا هوس کردید را با پرداخت هزینه سفارش دهید.

کافی شاپ

این هتل دارای یک کافی‌شاپ به اسم آتش نیز میباشد که در اکثر ساعات شبانه‌روز پذیرای شماست ، تا پس از یک گردش یا خریدی لذت بخش با انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های سرد و گرم ، اوقات دلچسبی برای‌تان رقم بزند و انرژییتان شارژ شود.

رستوران تارا

همیشه بخش خوشمزه سفر مربوط میشه به رستوران ها ، این هتل دارای دو رستوران داخل ساختمان است که با اسمهای ارغوان و کوروش شناخته میشوند:

سالن ارغوان ، این رستوران با سرآشپز ماهر و کارکنان حرفه ای انواع غذاهای ایرانی را طبخ میکند ، همانطور که اشاره شد سرویس غذای این هتل در دو منوی مختلف انتخابی و سلف سرویس سرو میشود ، منوی انتخابی یعنی حدود سه مدل غذا به مسافر پیشنهاد میشود تا یکی از آنها را انتخاب کند ، منوی سلف سرویس هم که از نامش مشخص است ، هر غذایی را به هر اندازه که دوست دارید میتوانید میل کنید.فقط باید مدنظرتان باشد که قیمت اتاق با منوی سلف سرویس از منوی انتخابی کمی بالاتر میباشد.

تالار مجلل کوروش ، در طبقه اول هتل تارا قرار گرفته است، امکان استفاده از منوها و یا بوفه، سرو غذا به هر سبکی که انتظار دارید و به صورت کاملا منحصر به فرد را تجربه نمایید. این سالن مناسب جهت برگزاری انواع مجالس اعم از جشن تولد، عقد، نامزدی، ضیافت ها وبرگزاری نمایشگاه و شوروم های تجاری، فرهنگی، هنری و صنعتی به صورت کاملاً اختصاصی می باشد. اگر مایل به صرف غذا به صورت گروهی هستید، این سالن بصورت کاملا مجزا، با دکوراسیونی کلاسیک و متناسب با سلیقه شما طراحی و دیزاین می گردد.

لمکده ، این هتل علاوه بر رستورانهای اسم برده در طبقه بالا فضای بسیار با صفایی را طراحی کرده اند که دارای اتاقکهای مخصوص با پشتی های راحت و یک آبنما و حوض در وسط است ، اوقات خیلی خوبی را میتوانید در آن سپری کنید و چای بنوشید و از فضای جذابش استفاده کنید.

تراس چشم انداز ، یک فضای دنج و آرامی هست که با میز و صندلی های مخصوص چیدمان شده و نمای معنوی حرم امام رضا را مشاهده خواهید کرد تا حین سرو نوشیدنی مورد علاقه تان از چشم انداز حرم هم لذت ببرید.

جکوزی و سونا

یکی از سرویسهایی که در این هتل به مسافران ارائه میشود استفاده از سونا و جکوزی میباشد که یک نوبت برای هر مسافر رایگان میباشد ، وقتی در هتل هستید و نمیخواهید بیرون بروید این تفریح مفرح را از دست ندهید.

بیلیارد و فوتبال دستی

هر وقت دلتون نخواست برید بیرون بگردید یا اینکه ساعت مناسبی برای گردش و تفریح و یا زیارت نبود و در هتل حوصله تان سر رفت میتوانید در سالن بیلیارد و فوتبال دستی هتل کل وقت بگذرانید و سرگرم شوید.

بازی ps4

بخش جدیدی که در هتل افتتاح شده ، واحد بازیهای دیجیتالی با ps4 معروف است که بسیار مناسب نوجوانان و جوانان است تا حسابی سرگرم شوند و بزرگسالان با خیال راحت استراحت کنند.

 

سالن بدنسازی

اگر اهل ورزش هستید و بعلت مسافرت از باشگاه دور شدید ، اصلا نگران نباشید چون در سالن بدن سازی هتل تارا میتوانید به تمرین کردن ادامه دهید و اندامتان را رو فرم نگاه دارید.

 

سایر امکانات هتل تارا

هتل تارا خدمات دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند همچون: روم‌سرویس ، پذیرش 24ساعته ، لاندری و خشک‌شویی ، خدمات بیدارباش ، سرویس صبحانه و ناهار در رستوران ، پارکینگ ، اینترنت در لابی و اتاقها و تاکسی‌سرویس می‌شود.

فاصله هتل تارا تا مراکز مهم مشهد

فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه 29 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک کوهسنگی 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا سرزمین موج های آبی 23 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی پارک ملت 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا آرامگاه فردوسی 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر رویایی پدیده شاندیز 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار رضا 8 دقیقه پیاده
فاصله تا ایستگاه راه آهن 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا حرم امام رضا 10 دقیقه پیاده
فاصله تا باب الجواد 12 دقیقه پیاده
فاصله تا باب الرضا 10 دقیقه پیاده
فاصله تا خیابان شیرازی 24 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان طبرسی 25 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان نواب صفوی 20 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بست شیخ بهایی 15 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین

رزرو هتل تارا مشهد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037418

02186037416

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور مشهد فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور مشهد

هتل تارا را پسندید؟ تبریک انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر مشهد شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

مسافر مشهد که باشی ذوق و شوق زیارت هم که داشته باشی خیلی زود راهی می شوی ، مهم نیست چطور و چقدر سخت و آسان خودت را به مشهد برسانی ، وقتی هم رسیدی با اینکه خسته ای شوق زیارت تو را رسیده و نرسیده به حرم می کشاند ، می نشینی در گوشه ای و عقده دلت را می گشایی ، آنجا پر است از زمزمه مردمی که هر کدام سفره دلشان را برای او باز کرده اند.دلی سبک می کنی و به محل اقامت مشهدت باز می گردی و گرد سفر از تن می زدائی و کمی می آسائی و باز هم رهسپار حرم می شوی ، به حرم که رسیدی اینبار باز هم حرف ناگفته داری و کمی دعا و نماز می خوانی و اینبار که بازگردی در مسیر چیزهای جدیدی می بینی ، برای فردا که به حرم بروی برنامه های دیگری هم داری.

حالا که دلت سبک شده و احساس شادی و شعف داری دلت می خواهد کمی گردش کنی اطراف حرم و برای خودت و آشنایانت خرید کنی و شاید هم یک غذای خوب بتواند حالت را از این هم بهتر کند ، بسته به این که چقدر در مشهد می مانی برنامه هایت را باید گسترش دهی ، شاید اگر بدانی مشهد چقدر اماکن دیدنی ، تفریحی و زیارتی دارد روزهای سفرت را بیشتر نیز درنظر بگیری ، شاید چهار روز ، شاید یک هفته و یا شاید ده روز ، در سفر مشهد هر چقدر هم بمونی برنامه تفریحی و گردشی میتونی داشته باشی.

مشهد قطب گردشگری ایرانگردی محسوب می شود و سالانه پذیرای بیست میلیون مسافر است و همین امر باعث شده است که این شهر از رونق و اعتبار خاصی برخوردار باشد ، که در کنار هتل ها و هتل آپارتمانهای لوکس و مدرن ، تفریحاتی که با تکنولوژی و پیشرفت های کشورمون اجین شده اند رو برای مسافران مشهد تدارک ببینند ، زیارت ، دیدنیهای تاریخی و تفریحات هیجان انگیز همه و همه جاذبه هایی هستند که این سفر را جذاب تر میکنند ، برای آشنایی بیشتر میتوانید با نمونه های آنها در وبلاگ اطلاعات مشهد فارا گشت آشنا شوید ، افزوده بر تمام این پوئن های مثبت می توانیم مشهد را به عنوان یکی از خوش قیمت ترین مقاصد گردشگری نیز معرفی کنیم ، هزینه مناسب اقامت و گشت و گذار در این شهر یک فرصت بزرگ برای بسیاری از علاقمندانی است که تمایل دارند این سفر داخلی را تجربه کنند ، تور مشهد آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن تور زیارتی ، تفریحی در سفر نوروز مشهد و یا تورهای ایام عادی مشهد می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در مشهد بروید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل تارا مشهد را دریافت کنید.

سیاست های هتل تارا مشهد

14.00
12.00
پیمایش به بالا