برای رفتن به سفر مثل تورهای مسافرتی شیراز اول قصد سفر باید کرد و پس از آن می گویند همه چیز حل می شود.

ما نیز این جمله را قبول داریم ولی این روزها سفرها جلوه دیگر به خود گرفته اند و مانند تمام زندگی ما چند وجهی شده است.

روزگاری می گفتند برو سفر و از میان سفر و تجربیاتش به چیزهای خوبی خواهی رسید اما در این زمان ما کسی وقت ندارد تا همه چیز را ذره ذره تجربه کند و حضور مردم در فضای مجازی به دست آوردن تجربیات کوچک کسی را مجاب به کاری نمی کند و این قضیه در تورهای مسافرتی شیراز نیز مشهود است.

از طرفی سفر و مسافرت به غیر از روح سفر نیاز به آرامش و کسب تجربیات و یا مشاهدات بزرگ نیاز دارد.

تورهای مسافرتی شیراز
مسافرت شیراز

تورهای مسافرتی شیراز و گشت فوق العاده جاهای دیدنی

تورهای مسافرتی شیراز

سفر به شیراز از میان تورهای داخلی یکی از پر بارترین سفرها محسوب می شود و کسی نمی تواند منکر زیبائی ها و مشاهدات شیراز شود.دیدار از تخت جمشید و مجموعه پاسارگاد و باغ ارم برای یک سفر عالی کافی است و اگر در کنار اینها زیارت حافظ  و سعدی شیرین سخن نیز وزن این سفر را بسیار بالا می برد.

اگر بازار و حمام وکیل و قلعه زندیه و شاهچراغ را اضافه کنید برای یک سفر رویایی به یک شهر زیاد هم هست و این ها که گفتیم نیمی از زیبائی های شیراز هم نبود برای همین است که تورهای مسافرتی شیراز یکی از جذاب ترین تورها شناخته میشوند.

تور مسافرتی شیراز

چطور میشود همه جاهای دیدنی رو دید؟

چطور می توانیم این همه مکان را در یک تور چند روزه ببینیم؟

چند روز زمان نیاز داری برای دیدن اینهمه مکان دیدنی که گاهی بیش از 200 کیلومتر با هم فاصله دارند. 7 روز یا 8 روز.

چقدر هزینه و زمان از دست می دهید؟

مطمنا زیاد ، اما اگر با یک برنامه حساب شده با تورهای مسافرتی شیراز سفر کنید اکثر اماکن دیدنی را حداکثر در سه یا چهار روز می توانید بازدید کنید. البته با حداقل هزینه ممکن.

تورهای مسافرت شیراز
برای هر ایرانی شیراز چیز دیگری است برای همین تور شیراز خیلی طرفدار داره ، یادآور روزهای اقتدار و شادی این مملکت زیبا و بزرگ ، یادآور احساس غرور و افتخار.

 

مجری اصلی تور مسافرتی به شیراز

واقعا چطور ممکن است هم با بهترین کیفیت ، امن ترین پرواز و اقامت در بهترین هتل ها با قیمتی مناسب تر از سفر شخصی و در این زمان کم به همه اینها دست یافت ؟ 

جواب این سوال خیلی ساده است: ما حرفه ای این تور شیراز هستیم.

ما سالهاست با یاری خداوند بینهایت مهربان در آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر تورهای شیراز را اجرا می کنیم و با همکاری لیدرهای مجرب محلی و تحصیل کرده برنامه های متفاوتی را امتحان نموده و اکنون به جرات می توانیم بگوئیم بهترین تورهای مسافرتی شیراز را با کمترین هزینه ها برگزار می نمائیم. قطعاً با تجربیات خود به این نتیجه رسیده ایم که گاهی بعضی هزینه ها اجتناب ناپذیر است و همین هزینه ها باعث شده است تعداد اندکی از تورهای شیراز از تور مسافرتی شیراز فارا گشت ارزان تر باشند ولی میزان خدمات و نوع خدمات و برنامه ریزی آنها بسیار ضعیف تر از ماست ، تایید این جمله را میتوانید از مسافران شیراز ما بشنوید.

گشت تور شیراز

حرفه ای ترین تورهای مسافرتی شیراز

ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب نگاهی گذرا به تورهای ما برای بازدید از نقاط دیدنی شیراز انجام دهید تا با علم به این که در تورهای مسافرتی شیراز چه آیتمهائی باید رعایت شود بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید ، برای این تحقیق میتوانید از صفحه گشت شیراز گردی ما دیدن کنید.

تور تخت جمشید و تور پاسارگاد  آژانس فارا گشت کوروش کبیر بی شک جزو پربارترین تورهای تاریخی شیراز در ایران می باشد. و نقطه قوت ما وجود و یاری خداوند بینهایت مهربان و بعد لیدرهای جوان و پرانرژی و تحصیل کرده در این رشته می باشند که تخصصی ترین توضیحات را با زبانی گویا و واضح برای شما شرح می دهند و تفاوت این سفر را برای شما با دیگر سفرها به شیراز به بالاترین حد خود می رسانند.

بهتر است قبل از سفر با دیگران تحقیقات خود را انجام دهید زیرا اگر با همسفران ما در شیراز روبرو شوید از کیفیت سفر قبلی خود ناراضی خواهید شد و این باعث تاسف خواهد بود.

سفر به شیراز | تور شیراز | مقبره کوروش کبیر

برنامه تور مسافرتی شیراز

نحوه اجرای تور شیراز گردی

یکی از خدمات ویژه آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان آژانس گشت تور شیراز برای مسافرین ، تورهای شیراز گردی است ، در این تورها اصلی ترین و زیباترین جاهای دیدنی شیراز را

در برنامه ای ویژه و فوق العاده گنجانده ایم.

این گشتها بصورت نیم روزی اجرا میگردند ، هر روز در دو بخش جداگانه:

شیفت صبح تور شیراز گردی ، از حوالی ساعت 9:00 شروع میشود و تا حوالی ظهر ادامه خواهد داشت.

شیفت بعد از ظهر تور شیراز گردی ، از حوالی 15:00 شروع میشود و تا حوالی 19:00 ادامه خواهد داشت.

تورهای شیرازگردی ما در سه بخش اجرا میشود:

  1. تور شیراز بافت قدیم
  2. تور شیراز بافت جدید
  3. تور تخت جمشید شیراز

انتخاب هر کدام از تورهای نامبرده شده به سلیقه مسافرین و جدول تور لیدر شیراز ، قابل تغییر است.

کارگزار شیراز آژانس ما طبق برنامه ریزی سفر شیراز شما ، تماس گرفته و از درب هتل محل اقامتتان شما را همراه با سایر مسافرینمان به محل آثار تاریخی شیراز برده و آنجا همراه با راهنمای تور شیرازگردی از همه جاهای دیدنی فوق العاده شیراز دیدن میکنید.

در حین بازدید ، راهنماهای ما توضیحات کاملی از تاریخچه و داستانهای هر کدام از مکان های دیدنی شیراز برایتان میگویند ، توضیحاتی شیرین و حرفه ای خواهید داشت طوریکه چنان لذت ببرید که متوجه گذر زمان نشوید.

باغ ارم شیراز
جاذبه های شیراز
اجرای تور شیراز گردی

سرویس ویژه همکاران آژانسی

همکار محترم آژانسی ، برای شما دو نوع سرویس تور تخت جمشید برای همکار ، در نظر گرفتیم تا افتخار همکاری با هم را داشته باشیم:

  1. میتوانید کل تور شیراز (شامل بلیط رفت و برگشت ، هتل ، ترانسفر رفت و برگشت و تور گشت شیراز گردی) را با کمیسیون ویژه همکاران از ما تهیه کنید و به مسافرینتان ارائه دهید.
  2. میتوانید فقط از خدمات تور گشت شیراز گردی و ترانسفر رفت و برگشت ما استفاده کنید و رزرو هتل شیراز و وسیله رفت و آمد را خودتان برای مسافرین تهیه کنید.

*. در حین گشت های شیراز هیچ اسمی از آژانس ما برده نمیشود ، اینطوری مسافرین کماکان شما را بعنوان مجری اصلی تور شیراز خواهند شناخت ، ما دوست داریم که مسافرین شما در تورهای بعدی شیراز مجدد از سمت خود شما رزرو تور شیراز را انجام دهند تا همکاری درست و حرفه ای و بلند مدت با هم داشته باشیم ان شاءالله.

برای استعلام شرایط تور یک روزه تخت جمشید ، سایر گشت ها و قیمت تور همکار با ما تماس بگیرید.

 

 

سرویس ویژه همکاران آژانسی

سرویس خدمات به مسافرین غیر از تور شیراز

تورهای مسافرتی شیراز ما مختص مسافرینی است که با پکیج تور شیراز کامل ما سفر میکنند اما مسافر محترم اگر شما با ماشین شخصی خود به شیراز سفر کرده اید ، یا با تور دیگری به شیراز رفته اید و یا در شیراز ساکن هستید و میخواهید از خدمات گردشگری در شیراز آژانس ما مثل تور تخت جمشید از شیراز و یا سایر تورهای شراز گردی ما استفاده کنید ، برایتان سرویس خدمات به مسافرین غیر از تور شیراز را طراحی کرده ایم.

طبق برنامه های اعلام شده برای شیراز گردی تور لیدر ما با شما هماهنگ میکند که چه ساعتی و در کجا حاضر شوید تا همراه سایر مسافرین از سرویس تور شیرازگردی استفاده کنید.

بابت رزرو و اعلام برنامه ها با ما تماس بگیرید.

 

 

مسافران غیر از تور

شاید قبلاً به شیراز سفر کرده باشید و از جاهای دیدنی شیراز نیز بازدید کرده باشید. اما چقدر از این مکان ها اطلاعات کسب کرده اید و این مکان ها چه حسی به شما منتقل کرده است؟

 

ادای دین ما در سفر شیراز

میزان انرژی و پیگیری و برنامه ریزی ما برای این سفر به نسبت هزینه ای که برای شما منظور می گردد بسیار بالاتر است و بهای واقعی تورهای مسافرتی شیراز آژانس فارا گشت کوروش کبیر بسیار بیشتر از آن چیزی است که برای شما محاسبه می گردد.

علت این امر نیز ادای دین است به میمنت نام کوروش کبیر بر سرسرای این آژانس و ما تورهای سفر به شیراز را در اولویت مالی آژانس قرار نداده ایم و برنامه ریزی کردیم که شما با شیراز و جاهای دیدنی آن آشنا شوید و لذت بیشتری از دیدن آنها ببرید ، و مسلما برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مسافران شیراز ، به خود می بالیم.

مجموعه فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی آژانس گشت تور شیراز میباشد.

تور شیراز گشت جاهای دیدنی

خدمات تور شیراز مختص شما

برای آژانس فارا گشت کوروش کبیر خدمت رسانی به مسافران شیراز ، افتخار بزرگی است و در این امر کوشا هستیم و سعی داریم هر سفر برای همسفران ما  بهتر و بهتر و بهتر برگزار شود ان شاءالله.

برای شما که همسفر ما بوده اید و این بار نیز با دوستان و یا گروه جدیدی از اقوام و نزدیکان میخواهید به شیراز سفر کنید و یا شاید هم مانند گروهی از همسفران شیراز ما که پایه ثابت هر ساله هستند برای آرامش روح خود با ما در این سفر همسفر می شوید نیز می گوئیم قطعاً تفاوت این سفر با سفر گذشته برای شما قابل لمس بوده و سعی ما بر این بوده تا هر چه بیشتر و بهتر به شما خدمت رسانی کنیم.

اگر اهل سفری …همسفر شو.

خدمات تور شیراز مختص شما

اگر مشتاق هستی یک مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی ، تفریحی همراه با آرامش کامل ، به شیراز داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات در مورد تور تخت جمشید از شیراز که برات شرح دادیم و میخواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی ، با آژانس ما برای رزرو تور شیراز تماس بگیر.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست ، پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و مسیر حرکت تور شیراز می‌توانید با شماره تلفن 02186037414 تماس حاصل فرمایید و یا به لینکهای پایین این نوشته مراجعه نمایید.

و همچنین میتوانید به آدرس آژانس واقع در میدان ولی عصر ، ابتدای کریمخان ، جنب بانک رفاه ، ساختمان کیمیا ، واحد 33 مراجعه نمایید و کلیه سوالاتتان را از کارشناسان ما بپرسید.

وقتی با آژانس هواپیمایی ما تماس میگیرید همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره تورهای مسافرتی شیراز ، مدت زمان سفر ، امکانات و درجه هتل های پکیج تور شیراز ، خدمات گشت ها ، ترانسفر رفت و برگشت و بهترین راهکارها پاسخ میدهند پس خیالتان راحت باشد.

یه خبر خوب دیگه: شما ، هم میتوانید از خدمات نقدی ما استفاده کنید هم از خدمات تور قسطی شیراز از تهران که در صفحه تور اقساطی شیراز شرایط آن را برای شما کامل توضیح داده ایم.

02186037414
09208008108

هماهنگ کردن لذت سفر به شیراز و مسافرت فوق العاده دیدنی شیراز را به ما بسپارید ، برای استفاده از تور مسافرتی شیراز در قسمت “لینکهای مفید” زیر روی کلمه تور شیراز کلیک یا تاچ کنید کنید.

تور شیراز آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر