برای رفتن به سفر مثل تورهای مسافرتی به شیراز اول قصد سفر باید کرد و پس از آن می گویند همه چیز حل می شود.

ما نیز این جمله را قبول داریم ولی این روزها سفرها جلوه دیگر به خود گرفته اند و مانند تمام زندگی ما چند وجهی شده است.

روزگاری می گفتند برو سفر و از میان سفر و تجربیاتش به چیزهای خوبی خواهی رسید. اما در این زمان ما کسی وقت ندارد تا همه چیز را ذره ذره تجربه کند و حضور مردم در فضای مجازی به دست آوردن تجربیات کوچک کسی را مجاب به کاری نمی کند و این قضیه در تورهای مسافرتی به شیراز نیز مشهود است.

از طرفی سفر و مسافرت به غیر از روح سفر نیاز به آرامش و کسب تجربیات و یا مشاهدات بزرگ نیاز دارد.

برای اطلاع از شرایط و برنامه سفر روی عبارت تور شیراز قیمت مناسب کلیک یا تاچ کن.

تورهای مسافرتی شیراز
مسافرت شیراز

تورهای مسافرتی به شیراز و گشت فوق العاده جاهای دیدنی

تورهای مسافرتی به شهر شیراز

سفر به شیراز از میان تورهای ایرانگردی و داخلی یکی از پر بارترین سفرها محسوب می شود و کسی نمی تواند منکر زیبائی ها و مشاهدات شیراز شود. دیدار از تخت جمشید و مجموعه پاسارگاد و باغ ارم برای یک سفر عالی کافی است و اگر در کنار این ها زیارت حافظ  و سعدی شیرین سخن نیز وزن این سفر را بسیار بالا می برد.

اگر بازار و حمام وکیل و قلعه زندیه و شاهچراغ را اضافه کنی برای یک سفر رویایی به یک شهر زیاد هم هست. این ها که گفتیم نیمی از زیبائی های شیراز هم نبود برای همین است که تورهای مسافرتی به شیراز یکی از جذاب ترین تورها شناخته می شوند.

تور مسافرتی شیراز

چطور می شود همه جاهای دیدنی رو دید؟

شاید این سوال را از خودت بپرسی: چطور می توانیم این همه مکان را در یک تور چند روزه ببینیم؟ چند روز زمان واقعا نیاز داری برای دیدن این همه مکان دیدنی که گاهی بیش از 200 کیلومتر با هم فاصله دارند. احتمالا حداقل 7 روز یا 8 روز.

چقدر هزینه و زمان از دست می دهی؟

مطمئنا زیاد؛ اما اگر با یک برنامه حساب شده برای مثال با تورهای مسافرتی به شیراز سفر کنی اکثر اماکن دیدنی را حداکثر در سه یا چهار روز می توانی بازدید کنی. البته با حداقل هزینه ممکن و به صرفه.

تورهای مسافرت شیراز

برای هر ایرانی شیراز چیز دیگری است برای همین تور شیراز خیلی طرفدار داره. یادآور روزهای اقتدار و شادی این مملکت زیبا و بزرگ، یادآور احساس غرور و افتخار.

مجری اصلی شیراز

واقعا چطور ممکن است هم با بهترین کیفیت، امن ترین پرواز و اقامت در بهترین هتل ها با قیمتی مناسب تر از سفر شخصی و در این زمان کم به همه این ها دست یافت ؟ 

جواب این سوال خیلی ساده است: ما حرفه ای این تور شیراز با قطار و هواپیما هستیم.

ما سال هاست با یاری خداوند بی نهایت مهربان در آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر تورهای شیراز را اجرا می کنیم. و با همکاری لیدرهای مجرب محلی و تحصیل کرده برنامه های متفاوتی را امتحان نموده و اکنون به جرات می توانیم بگوئیم بهترین تورهای مسافرتی شیراز را با کمترین هزینه ها برگزار می نمائیم. قطعاً با تجربیات خود به این نتیجه رسیده ایم که گاهی بعضی هزینه ها اجتناب ناپذیر است و همین هزینه ها باعث شده است تعداد اندکی از تورهای شیراز از تور مسافرتی شیراز فارا گشت ارزان تر باشند. ولی میزان خدمات و نوع خدمات و برنامه ریزی آن ها بسیار ضعیف تر از ماست. تایید این جمله را می توانی از مسافران شیراز ما بشنوی.

گشت تور شیراز

حرفه ای ترین تورهای مسافرتی به شیراز

ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب نگاهی گذرا به تورهای ما برای بازدید از نقاط دیدنی شیراز انجام دهی. تا با علم به این که در تورهای مسافرتی شیراز چه آیتم هائی باید رعایت شود بتوانی انتخاب بهتری داشته باشی. برای این تحقیق می توانی از صفحه گشت شیراز گردی ما دیدن کنید.

تور تخت جمشید و تور پاسارگاد آژانس فارا گشت کوروش کبیر بی شک جزو پربارترین تورهای تاریخی شیراز در ایران می باشد. و نقطه قوت ما وجود و یاری خداوند بی نهایت مهربان و بعد لیدرهای جوان و پر انرژی و تحصیل کرده در این رشته می باشند که تخصصی ترین توضیحات را با زبانی گویا و واضح برای شما شرح می دهند.

همه این خدمات دلیلی می شوند که تفاوت این سفر را برای شما با دیگر سفرها به شیراز به بالاترین حد خود برسانند.

بهتر است قبل از سفر با دیگران تحقیقات خود را انجام دهی زیرا اگر با همسفران ما در شیراز روبرو شوی از کیفیت سفر قبلی خود ناراضی خواهی شد و این باعث تاسف خواهد بود.

سفر به شیراز | تور شیراز | مقبره کوروش کبیر

برنامه تور مسافرتی به شیراز

نحوه اجرای تور شیراز گردی

یکی از خدمات ویژه آژانس فارا گشت کوروش کبیر به عنوان آژانس بهترین گشت تور شیراز برای مسافرین، برنامه های شیراز گردی است که به تفسیر در سایت lonelyplanet.com نیز اسم برده شده است. در این تورها اصلی ترین و زیباترین جاهای دیدنی شیراز را

در برنامه ای ویژه و فوق العاده گنجانده ایم.

این گشت ها بصورت نیم روزی اجرا می گردند. هر روز در دو بخش جداگانه:

شیفت صبح شیراز گردی ، از حوالی ساعت 9:00 شروع می شود و تا حوالی ظهر ادامه خواهد داشت.

شیفت بعد از ظهر شیراز گردی ، از حوالی 15:00 شروع می شود و تا حوالی 19:00 ادامه خواهد داشت.

تورهای شیرازگردی ما در سه بخش اجرا می شوند:

  1. دیدار از شیراز بافت قدیم
  2. دیدار از شیراز بافت جدید
  3. دیدار از تور تخت جمشید

انتخاب هر کدام از تورهای اسم برده شده به سلیقه مسافرین و جدول تور لیدر شیراز ، قابل تغییر است.

کارگزار شیراز آژانس ما طبق برنامه ریزی سفر شیراز شما، تماس گرفته و از درب هتل محل اقامتت شما را همراه با سایر مسافرینمان به محل آثار تاریخی شیراز برده و آنجا همراه با راهنمای شیرازگردی از همه جاهای دیدنی فوق العاده شیراز دیدن میکنی.

در حین بازدید، راهنماهای ما توضیحات کاملی از تاریخچه و داستانهای هر کدام از مکان های دیدنی شیراز برایت میگویند. توضیحاتی شیرین و حرفه ای خواهی داشت طوریکه چنان لذت ببری که متوجه گذر زمان نشوی.

باغ ارم شیراز
جاذبه های شیراز
اجرای تور شیراز گردی

سرویس ویژه همکاران آژانسی

همکار محترم آژانسی، برای شما دو نوع سرویس تور تخت جمشید برای همکار، در نظر گرفتیم تا افتخار همکاری با هم را داشته باشیم:

  1. می توانید کل تور شیراز (شامل بلیط رفت و برگشت، هتل، ترانسفر رفت و برگشت و تور گشت شیراز گردی) را با کمیسیون ویژه همکاران از ما تهیه کنید و به مسافرینتان ارائه دهید.
  2. می توانید فقط از خدمات تور گشت شیراز گردی و ترانسفر رفت و برگشت ما استفاده کنید و رزرو هتل شیراز و وسیله رفت و آمد را خودتان برای مسافرین تهیه کنید.

*. در حین گشت های شیراز هیچ اسمی از آژانس ما برده نمی شود. این طوری مسافرین کماکان شما را به عنوان مجری تور شیراز خواهند شناخت. ما دوست داریم که مسافرین شما در تورهای بعدی شیراز مجدد از سمت خود شما رزرو سفر شیراز را انجام دهند تا همکاری درست و حرفه ای و بلند مدت با هم داشته باشیم ان شاءالله.

برای استعلام شرایط تور یک روزه تخت جمشید، سایر گشت ها و قیمت تور همکار با ما تماس بگیرید.

 

 

سرویس ویژه همکاران آژانسی

سرویس خدمات به مسافرین غیر از تور شیراز

تورهای مسافرتی شیراز ما مختص مسافرینی است که با پکیج تور شیراز کامل ما سفر می کنند اما مسافر محترم اگر شما با ماشین شخصی خود به شیراز سفر کرده ای، یا با تور دیگری به شیراز رفته ای و یا در شیراز ساکن هستی و می خواهی از خدمات گردشگری در شیراز آژانس ما مثل تور تخت جمشید از شیراز و یا سایر تورهای شیراز گردی ما استفاده کنی. برایت سرویس خدمات به مسافرین غیر از تور شیراز را طراحی کرده ایم.

طبق برنامه های اعلام شده برای شیراز گردی تور لیدر ما با شما هماهنگ می کند که چه ساعتی و در کجا حاضر شوی تا همراه سایر مسافرین از سرویس تور شیراز گردی استفاده کنی.

بابت رزرو و اعلام برنامه ها با ما تماس بگیرید.

 

 

مسافران غیر از تور

شاید قبلاً به شیراز سفر کرده باشی و از جاهای دیدنی شیراز نیز بازدید کرده باشی. اما چقدر از این مکان ها اطلاعات کسب کرده ای و این مکان ها چه حسی به شما منتقل کرده است؟

ادای دین ما در سفر شیراز

میزان انرژی و پیگیری و برنامه ریزی ما برای این سفر به نسبت هزینه ای که برای شما منظور می گردد بسیار بالاتر است. بهای واقعی تورهای مسافرتی به شیراز آژانس فارا گشت کوروش کبیر بسیار بیشتر از آن چیزی است که برای شما محاسبه می گردد.

علت این امر نیز ادای دین است به میمنت اسم کوروش کبیر بر سرسرای این آژانس و ما تورهای سفر به شیراز را در اولویت مالی آژانس قرار نداده ایم. برنامه ریزی کردیم که شما با شیراز و جاهای دیدنی آن آشنا شوی و لذت بیشتری از دیدن آن ها ببری. و مسلما برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مسافران شیراز، به خود می بالیم.

مجموعه فارا گشت کوروش کبیر به عنوان مجری اصلی تور شیراز می باشد.

تور شیراز گشت جاهای دیدنی

خدمات تور شیراز مختص شما

برای آژانس فارا گشت کوروش کبیر خدمت رسانی به مسافران شیراز ، افتخار بزرگی است و در این امر کوشا هستیم و سعی داریم هر سفر برای همسفران ما  بهتر و بهتر و بهتر برگزار شود ان شاءالله.

برای شما که همسفر ما بوده ای و این بار نیز با دوستان و یا گروه جدیدی از اقوام و نزدیکان می خواهی به شیراز سفر کنی و یا شاید هم مانند گروهی از همسفران شیراز ما که پایه ثابت هر ساله هستند برای آرامش روح خود با ما در این سفر همسفر می شوی نیز می گوئیم قطعاً تفاوت این سفر با سفر گذشته برای شما قابل لمس بوده و سعی ما بر این بوده تا هر چه بیشتر و بهتر به شما خدمت رسانی کنیم.

اگر اهل سفری، برنامه هات رو جمع و جور کن و چمدانت را ببند، بیا با ما همسفر شو.

خدمات تور شیراز مختص شما

نقشه شهر شیراز در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

دیدار از جاهای دیدنی یکی از جاذبه های دیدنی این شهر است. شیراز جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود. اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگه ای داره، صفحه وبلاگ تخصصی شیراز رو که برات آماده کردیم می تونی ببینی. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی به شیراز داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات فوق العاده تورهای مسافرتی به شیراز که برات شرح دادیم و می خواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی، صفحه تور شیراز فارا گشت رو حتما ببین. ( برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت می کنه. )

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر
اطلاعات کامل هتل ها فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به شیراز و جذابیت های این شهر رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آنجا استراحت کنی، این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه. سلیقه شما چیه؟ صفحه هتل های شیراز کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس هواپیمایی و مسافرتی فارا گشت تماس می گیری همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره تورهای مسافرتی به شیراز، مدت زمان سفر به شیراز، امکانات و درجه هتل های پکیج تور شیراز ارزان عادی یا تور شیراز نوروز و خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ می دهند پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می ‌توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

 

02186037414
09208008108

تورهای پیشنهادی:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا