برای رفتن به سفر مثل تورهای مسافرتی به شیراز اول قصد سفر باید کرد و پس از آن می گویند همه چیز حل می شود.

ما نیز این جمله را قبول داریم ولی این روزها سفرها جلوه دیگر به خود گرفته اند و مانند تمام زندگی ما چند وجهی شده است.

روزگاری می گفتند برو سفر و از میان سفر و تجربیاتش به چیزهای خوبی خواهی رسید. اما در این زمان ما کسی وقت ندارد تا همه چیز را ذره ذره تجربه کند و حضور مردم در فضای مجازی به دست آوردن تجربیات کوچک کسی را مجاب به کاری نمی کند و این قضیه در تورهای مسافرتی به شیراز نیز مشهود است.

از طرفی سفر و مسافرت به غیر از روح سفر نیاز به آرامش و کسب تجربیات و یا مشاهدات بزرگ نیاز دارد.

تورهای مسافرتی شیراز
مسافرت شیراز

تورهای مسافرتی به شیراز و گشت فوق العاده جاهای دیدنی

تورهای مسافرتی به شیراز

سفر به شیراز از میان تورهای ایرانگردی و داخلی یکی از پر بارترین سفرها محسوب می شود و کسی نمی تواند منکر زیبائی ها و مشاهدات شیراز شود. دیدار از تخت جمشید و مجموعه پاسارگاد و باغ ارم برای یک سفر عالی کافی است و اگر در کنار اینها زیارت حافظ  و سعدی شیرین سخن نیز وزن این سفر را بسیار بالا می برد.

اگر بازار و حمام وکیل و قلعه زندیه و شاهچراغ را اضافه کنی برای یک سفر رویایی به یک شهر زیاد هم هست. این ها که گفتیم نیمی از زیبائی های شیراز هم نبود برای همین است که تورهای مسافرتی به شیراز یکی از جذاب ترین تورها شناخته میشوند.

تور مسافرتی شیراز

چطور میشود همه جاهای دیدنی رو دید؟

شاید این سوال را از خودت بپرسی: چطور می توانیم این همه مکان را در یک تور چند روزه ببینیم؟ چند روز زمان واقعا نیاز داری برای دیدن این همه مکان دیدنی که گاهی بیش از 200 کیلومتر با هم فاصله دارند. احتمالا حداقل 7 روز یا 8 روز.

چقدر هزینه و زمان از دست می دهی؟

مطمنا زیاد؛ اما اگر با یک برنامه حساب شده برای مثال با تورهای مسافرتی به شیراز سفر کنی اکثر اماکن دیدنی را حداکثر در سه یا چهار روز می توانی بازدید کنی. البته با حداقل هزینه ممکن و بصرفه.

تورهای مسافرت شیراز
برای هر ایرانی شیراز چیز دیگری است برای همین تور شیراز خیلی طرفدار داره. یادآور روزهای اقتدار و شادی این مملکت زیبا و بزرگ، یادآور احساس غرور و افتخار.

 

مجری اصلی تور مسافرتی به شیراز

واقعا چطور ممکن است هم با بهترین کیفیت، امن ترین پرواز و اقامت در بهترین هتل ها با قیمتی مناسب تر از سفر شخصی و در این زمان کم به همه اینها دست یافت ؟ 

جواب این سوال خیلی ساده است: ما حرفه ای این تور شیراز هستیم.

ما سالهاست با یاری خداوند بینهایت مهربان در آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر تورهای شیراز را اجرا می کنیم. و با همکاری لیدرهای مجرب محلی و تحصیل کرده برنامه های متفاوتی را امتحان نموده و اکنون به جرات می توانیم بگوئیم بهترین تورهای مسافرتی شیراز را با کمترین هزینه ها برگزار می نمائیم. قطعاً با تجربیات خود به این نتیجه رسیده ایم که گاهی بعضی هزینه ها اجتناب ناپذیر است و همین هزینه ها باعث شده است تعداد اندکی از تورهای شیراز از تور مسافرتی شیراز فارا گشت ارزان تر باشند. ولی میزان خدمات و نوع خدمات و برنامه ریزی آنها بسیار ضعیف تر از ماست. تایید این جمله را میتوانید از مسافران شیراز ما بشنوید.

گشت تور شیراز

حرفه ای ترین تورهای مسافرتی شیراز

ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب نگاهی گذرا به تورهای ما برای بازدید از نقاط دیدنی شیراز انجام دهی. تا با علم به این که در تورهای مسافرتی شیراز چه آیتمهائی باید رعایت شود بتوانی انتخاب بهتری داشته باشی. برای این تحقیق میتوانی از صفحه گشت شیراز گردی ما دیدن کنید.

تور تخت جمشید و تور پاسارگاد آژانس فارا گشت کوروش کبیر بی شک جزو پربارترین تورهای تاریخی شیراز در ایران می باشد. و نقطه قوت ما وجود و یاری خداوند بینهایت مهربان و بعد لیدرهای جوان و پرانرژی و تحصیل کرده در این رشته می باشند که تخصصی ترین توضیحات را با زبانی گویا و واضح برای شما شرح می دهند.

همه این خدمات دلیلی میشوند که تفاوت این سفر را برای شما با دیگر سفرها به شیراز به بالاترین حد خود برسانند.

بهتر است قبل از سفر با دیگران تحقیقات خود را انجام دهی زیرا اگر با همسفران ما در شیراز روبرو شوی از کیفیت سفر قبلی خود ناراضی خواهی شد و این باعث تاسف خواهد بود.

سفر به شیراز | تور شیراز | مقبره کوروش کبیر

برنامه تور مسافرتی به شیراز

نحوه اجرای تور شیراز گردی

یکی از خدمات ویژه آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان آژانس بهترین گشت تور شیراز برای مسافرین، برنامه های شیراز گردی است که به تفسیر در سایت لونلی پلنت نیز اسم برده شده است. در این تورها اصلی ترین و زیباترین جاهای دیدنی شیراز را

در برنامه ای ویژه و فوق العاده گنجانده ایم.

این گشتها بصورت نیم روزی اجرا میگردند. هر روز در دو بخش جداگانه:

شیفت صبح شیراز گردی ، از حوالی ساعت 9:00 شروع میشود و تا حوالی ظهر ادامه خواهد داشت.

شیفت بعد از ظهر شیراز گردی ، از حوالی 15:00 شروع میشود و تا حوالی 19:00 ادامه خواهد داشت.

تورهای شیرازگردی ما در سه بخش اجرا میشود:

  1. دیدار از شیراز بافت قدیم
  2. دیدار از شیراز بافت جدید
  3. دیدار از تور تخت جمشید

انتخاب هر کدام از تورهای نامبرده شده به سلیقه مسافرین و جدول تور لیدر شیراز ، قابل تغییر است.

کارگزار شیراز آژانس ما طبق برنامه ریزی سفر شیراز شما، تماس گرفته و از درب هتل محل اقامتت شما را همراه با سایر مسافرینمان به محل آثار تاریخی شیراز برده و آنجا همراه با راهنمای شیرازگردی از همه جاهای دیدنی فوق العاده شیراز دیدن میکنی.

در حین بازدید، راهنماهای ما توضیحات کاملی از تاریخچه و داستانهای هر کدام از مکان های دیدنی شیراز برایت میگویند. توضیحاتی شیرین و حرفه ای خواهی داشت طوریکه چنان لذت ببری که متوجه گذر زمان نشوی.

باغ ارم شیراز
جاذبه های شیراز
اجرای تور شیراز گردی

سرویس ویژه همکاران آژانسی

همکار محترم آژانسی، برای شما دو نوع سرویس تور تخت جمشید برای همکار، در نظر گرفتیم تا افتخار همکاری با هم را داشته باشیم:

  1. میتوانید کل تور شیراز (شامل بلیط رفت و برگشت، هتل، ترانسفر رفت و برگشت و تور گشت شیراز گردی) را با کمیسیون ویژه همکاران از ما تهیه کنید و به مسافرینتان ارائه دهید.
  2. میتوانید فقط از خدمات تور گشت شیراز گردی و ترانسفر رفت و برگشت ما استفاده کنید و رزرو هتل شیراز و وسیله رفت و آمد را خودتان برای مسافرین تهیه کنید.

*. در حین گشت های شیراز هیچ اسمی از آژانس ما برده نمیشود. اینطوری مسافرین کماکان شما را بعنوان مجری تور شیراز خواهند شناخت. ما دوست داریم که مسافرین شما در تورهای بعدی شیراز مجدد از سمت خود شما رزرو سفر شیراز را انجام دهند تا همکاری درست و حرفه ای و بلند مدت با هم داشته باشیم ان شاءالله.

برای استعلام شرایط تور یک روزه تخت جمشید، سایر گشت ها و قیمت تور همکار با ما تماس بگیرید.

 

 

سرویس ویژه همکاران آژانسی

سرویس خدمات به مسافرین غیر از تور شیراز

تورهای مسافرتی شیراز ما مختص مسافرینی است که با پکیج تور شیراز کامل ما سفر میکنند اما مسافر محترم اگر شما با ماشین شخصی خود به شیراز سفر کرده اید، یا با تور دیگری به شیراز رفته اید و یا در شیراز ساکن هستید و میخواهید از خدمات گردشگری در شیراز آژانس ما مثل تور تخت جمشید از شیراز و یا سایر تورهای شیراز گردی ما استفاده کنید. برایتان سرویس خدمات به مسافرین غیر از تور شیراز را طراحی کرده ایم.

طبق برنامه های اعلام شده برای شیراز گردی تور لیدر ما با شما هماهنگ میکند که چه ساعتی و در کجا حاضر شوید تا همراه سایر مسافرین از سرویس تور شیرازگردی استفاده کنید.

بابت رزرو و اعلام برنامه ها با ما تماس بگیرید.

 

 

مسافران غیر از تور

شاید قبلاً به شیراز سفر کرده باشی و از جاهای دیدنی شیراز نیز بازدید کرده باشی. اما چقدر از این مکان ها اطلاعات کسب کرده ای و این مکان ها چه حسی به شما منتقل کرده است؟

 

ادای دین ما در سفر شیراز

میزان انرژی و پیگیری و برنامه ریزی ما برای این سفر به نسبت هزینه ای که برای شما منظور می گردد بسیار بالاتر است. بهای واقعی تورهای مسافرتی به شیراز آژانس فارا گشت کوروش کبیر بسیار بیشتر از آن چیزی است که برای شما محاسبه می گردد.

علت این امر نیز ادای دین است به میمنت نام کوروش کبیر بر سرسرای این آژانس و ما تورهای سفر به شیراز را در اولویت مالی آژانس قرار نداده ایم. برنامه ریزی کردیم که شما با شیراز و جاهای دیدنی آن آشنا شوی و لذت بیشتری از دیدن آنها ببری. و مسلما برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مسافران شیراز، به خود می بالیم.

مجموعه فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی آژانس گشت تور شیراز میباشد.

تور شیراز گشت جاهای دیدنی

خدمات تور شیراز مختص شما

برای آژانس فارا گشت کوروش کبیر خدمت رسانی به مسافران شیراز ، افتخار بزرگی است و در این امر کوشا هستیم و سعی داریم هر سفر برای همسفران ما  بهتر و بهتر و بهتر برگزار شود ان شاءالله.

برای شما که همسفر ما بوده اید و این بار نیز با دوستان و یا گروه جدیدی از اقوام و نزدیکان میخواهید به شیراز سفر کنید و یا شاید هم مانند گروهی از همسفران شیراز ما که پایه ثابت هر ساله هستند برای آرامش روح خود با ما در این سفر همسفر می شوید نیز می گوئیم قطعاً تفاوت این سفر با سفر گذشته برای شما قابل لمس بوده و سعی ما بر این بوده تا هر چه بیشتر و بهتر به شما خدمت رسانی کنیم.

اگر اهل سفری، برنامه هات رو جمع و جور کن و چمدانت را ببند، بیا با ما همسفر شو.

خدمات تور شیراز مختص شما

نقشه شهر شیراز در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

دیدار از جاهای دیدنی یکی از جاذبه های دیدنی این شهر است. شیراز جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان میشود. اگر میخواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگه ای داره، صفحه وبلاگ تخصصی شیراز رو که برات آماده کردیم میتونی ببینی. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی به شیراز داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات فوق العاده تورهای مسافرتی به شیراز که برات شرح دادیم و میخواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی، صفحه تور شیراز فارا گشت رو حتما ببین. ( برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت میکنه. )

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر
اطلاعات کامل هتلها فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به شیراز و جذابیت های این شهر رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آنجا استراحت کنی، این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه. سلیقه شما چیه؟ صفحه هتل های شیراز کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس هواپیمایی و مسافرتی فارا گشت تماس میگیری همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره تورهای مسافرتی به شیراز، مدت زمان سفر به شیراز، امکانات و درجه هتل های پکیج تور شیراز ارزان عادی یا تور شیراز نوروز و خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ میدهند پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می‌توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

 

02186037414
09208008108
تور شیراز آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر