آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور یزد نوروز

تور یزد نوروز

تور یزد نوروز

شرایط ، خدمات ، قیمت

تور یزد نوروز و مسافرت نوروزی ، ما ایرانی ها ذاتا اهل سفر هستیم،در وجود همه ما مسافری هست که هیچ وقت آرام و قرار ندارد،دوست دارد برود و ببیند.

از قدیم سفر به عنوان منبع الهام بخش عظیمی شناخته میشد و یکی از بهترین راهها برای کسب آرامش و استراحت جسمی و فکری ، آژانس مسافرتی بزرگ و شناخته شده ای مثل فارا گشت کوروش کبیر با تکیه بر یاری خداوند مهربان و بعد از آن تجربه و دانش پرسنل خود بهترین ، آسان ترین ، ارزانترین و خاطره انگیز ترین سفرها را برای شما برنامه ریزی میکنند.از بهترین برنامه ریزیهای سفر میشود به مسافرت و یا تور نوروزی برای مقاصد آشنایی چون تور یزد نوروز نام برد،بیایید سفر کنیم…

تور یزد موزه آب

تور یزد نوروز (زمینی هوایی)

تور یزد هم بصورت هوایی قابل اجرا است هم بصورت زمینی ، یزد هوایی قاعدتا با هواپیما سفر خواهید کرد که شامل بلیطهای چارتر و سیستمی یزد میباشد و یزد زمینی میتونه بر اساس سلیقه شما با قطار یزد یا اتوبوس یزد باشد ، اگر هم مایل باشید اطلاعات کاملتری از یزد داشته باشید اعم از جزییات جاهای دیدینی ، امکانات شهر یزد و فاصله آن تا شهرهای مختلف و خیلی مطالب جذاب دیگه میتونید به صفحه تور یزد فارا گشت مراجعه کنید ، شاید این اطلاعات بتونه در انتخاب بهتر تور یزد نوروز کمکتون کنه.

در زیر بخشی از هتلهای یزد را برای رزرو تور نوروز جهت آشنایی شما آورده ایم ، اگر اینها باب میل شما نبودند با آژانس تماس بگیرید تا هتلهای پیشنهادی دیگر را خدمتتان ارائه دهیم.

 

تور زمینی با اتوبوس
تور هوایی آژانس فارا گشت کوروش کبیر

قیمت تور یزد نوروز

هتل فاضلیهتل فاضلی یزد 3 ستاره

تومان750000

هتل فاضلی یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 750.000 تومان
 • سه تخته 700.000 تومان
 • یک تخته  890.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل خان دوحدهتل خان دوحد یزد 3 ستاره

تومان880000

هتل خان دوحد یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 880.000 تومان
 • سه تخته 820.000 تومان
 • یک تخته  1.150.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل مظفرهتل مظفر یزد 3 ستاره

تومان1300000

هتل خان مظفر یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.300.000 تومان
 • سه تخته 1.150.000 تومان
 • یک تخته  1.550.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل لب خندقهتل لب خندق یزد 2 ستاره

تومان1490000

هتل خان لب خندق یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.490.000 تومان
 • سه تخته 1.400.000 تومان
 • یک تخته  1.750.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل مهرهتل مهر یزد 3 ستاره

تومان1550000

هتل سنتی مهر یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.550.000 تومان
 • سه تخته 1.400.000 تومان
 • یک تخته  1.800.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل فهادانهتل فهادان یزد 4 ستاره

تومان1600000

هتل فهادان یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.600.000 تومان
 • سه تخته 1.500.000 تومان
 • یک تخته  1.800.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل ملک التجارهتل ملک التجار یزد 4 ستاره

تومان1700000

هتل ملک التجار یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.700.000 تومان
 • سه تخته 1.550.000 تومان
 • یک تخته  1.950.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل صفائیههتل صفائیه یزد 5 ستاره

تومان1490000

هتل صفائیه یزد تنها هتل پنج ستاره یزد میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.490.000 تومان
 • سه تخته 1.400.000 تومان
 • یک تخته  1.750.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

خدمات تور نوروز یزد

———————————-

 • سه شب و چهار روز
 • اقامت هتل
 • صبحانه
 • ترانسفر رفت به هتل
 • ترانسفر برگشت به فرودگاه
 • دو گشت روزانه یزدگردی
 • پذیرایی بین گشتها
 • پرداخت کلیه ورودیه ها
 • راهنمای محلی حرفه ای

———————————-

*. قیمتهای ارائه شده در بالا بدون پرواز و یا قطار و یا اتوبوس در نظر گرفته شده اند لودهای پروازی و زمینی دائم در حال تغییر میباشند به همین علت بعد از انتخاب پکیج مورد علاقتون لطفا تماس بگیرید تا نرخ پرواز یا قطار یا اتوبوس یزد به روز ، به تورها اضافه شود.

 جهت استعلام نهایی قیمت تور نوروز یزد و یا در صورت داشتن سوال ، با ما تماس بگیرید ، پاسخگویی به شما یکی از وظایف کاریه ما است.

021-88909296
021-86037414
09208008108
آیکون هواپیما آژانس فارا گشت کوروش کبیر

بلیت رفت و برگشت

با هواپیماهای ایرباس دورپرواز
آیکون بیمه آژانس فارا گشت کوروش کبیر

بیمه مسافرتی

از شروع سفر تا آخر آن
آیکون هتل آژانس فارا گشت کوروش کبیر

اقامت در هتل

همراه با صبحانه در هتلهای 3تا5ستاره
آیکون تور لیدر آژانس فارا گشت کوروش کبیر

راهنمای مجرب

فارسی زبان و مجرب
آیکون گشت آژانس فارا گشت کوروش کبیر

ترانسفر فرودگاهی

به صورت رفت و برگشت
آیکون گشت آژانس فارا گشت کوروش کبیر

یک گشت شهری

دیدار از جاهای دیدنی شهر

تور یزد نوروز 98

ثبت جهانی بافت تاریخی یزد باعث شد نگاه ویژه تری به آن شود و گردشگران و مسافران زیادی به یزد در قالب تور یزد در طول سال سفر کنند.یزد یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران میباشد که هنوز هم آیین ها و سنت های اصیل ایرانی در آن اجرا میشود و دیدار از آنها بخصوص در ایام نوروز خالی از لطف نمیباشد.

یکی از این سنت های اصیل  مربوط به آیین های زرتشتیان میباشد ، شاید زرتشتیان در طول تاریخ بیشترین کوشش را برای نگهداری جشن نوروز که بخشهایی از آن به آیین‌های دینی آنان تعلق دارد داشته‌اند. با این وجود امروزه آیین‌های نوروزی در روستاهای مختلف زرتشتی نشین متفاوت است.

برای مثال روشن کردن آتش در سپیده دم نوروز (یکی از قدیمی ترین آیین‌های نوروزی ایران باستان) امروزه برگزار می‌شود. در تاریکی سپیده دم صبح نوروز ، خانه‌های قدیمی ‌محله های یزد یکی بعد از دیگری روشن می‌شوند.
هر خانواده و در پیشاپیش آنان بانوان ، سبزه، ظرفی پر از آب، یک سینی میوه که ودرین نامیده میشود، گلدانی از مورد و شمشاد، مجمر آتش و یک چراغ روغنی به بالای بام می‌برند و در کنار هیزم‌های از قبل آماده شده می‌گذارند. حدود ساعت پنج صبح سپیدی کلاه مردان زرتشتی در جرقه‌های آتش نمایان می‌شود،همزمان با بر افروختن آتش آهنگهای نوروزی که از بلند گو پخش می‌شود.تصور کنید که سال نو را در همچین فضای دل انگیز و خاص و باستانی شروع کنید و لذتی جادویی و متفاوت را تجربه کنید ، تور یزد نوروز این امکان را برای شما فراهم میکند.

سفر به یزد در نوروز ارزش دارد؟

یزد کهن ترین و بزرگترین شهر خشتی جهان ، شهر کاشی های فیروزه ای و عمارت های خشتی با  عظمت  امسال نوروز نیز منتظردیدار شماست . سال گذشته نزدیک به دومیلیون نفر از یزد بازدید کرده اند و این شهر همچنان درکنار مسافرانش  از حضوردوستداران این کهن سرزمین لذت برد. مردمی مومن و صادق و مهربان و صلح جو منتظر دیدار شمایند .یزد شهری است که هرگز در آن جنگی رخ نداده و درگیر جنگ نشده است . یزد دومین شهر تاریخی جهان است وبا توجه به فراوانی جاذبه های شهر یزد و بناهای خشتی، این که نام این شهر تاریخی در سازمان یونسکو به ثبت رسیده از آن به عنوان یک شهر بین المللی هم یاد می شود. یزد به شهر بادگیر ها و قنات ها مشهور است و در گوشه گوشه ی این شهر می توان به نظاره تاریخ نشست و از غرق شدن در زیبایی های آن لذت برد.

نوروز امسال در یزد علاوه بر برنامه های آیینی برنامه های ویژه ای ویژه مسافرین و گردشگران تور یزد نوروز یا عید دارد که از آنها می توانید استفاده کنید.اما دیدار اماکن تاریخی همیشه در یزد جذاب است،برای نمونه چند بنا را که در توریزد باید ببینید را برایتان تیتر وار بیان می کنیم تا اگر همسفر ما هستید در یزد از دیدار آنها جا نمانید و یا اگر با تورهای فاراگشت همسفرید از برنامه بازدید ما با خبر باشید.

دیدنیهای یزد در نوروز

مسجد جامع یزد : یکی از شاهکارهای معماران هنرمند ایرانی است که در دل کویر ایران در استان یزد جلوه گیری می کند و یکی از مقاصد پرگردشگر است که مسافران زیادی از داخل و خارج آن را برای گشت و گذار در یزد انتخاب می کنند. 100 سال ساخت این مسجد طول کشیده است و یکی از پایه های اصلی حکومت ساسانیان به شمار می رفته است. چیزی که سبب شده این مسجد به نسبت دیگر مساجد ایران تفاوت داشته باشد خوابیدگی گنبد، سردر رفیع و بلند و همچنین کاشی کاری زیبا و منحصر به ‌فرد آن می باشد که هر چشمی را به خود خیره می کنند.

میدان امیر چخماق : یکی از نمادهای شهر یزد که کمتر کسی نام آن ها را نشنیده است میدان امیرچخماق است. در این میدان مجموعه ای از بناهای تاریخی و ارزشمند جلوه گری می کنند. یکی از شاخص ترین این جاذبه ها تکیه ای است با مناره های بلند که به عنوان اصیل ترین قسمت این شهر به یادگار مانده است. قدمت این میدان به قرن نهم هجری و زمان حکومت تیموریان باز می گردد و توسط فردی با همین نام امیر جلال الدین چخماق ساخته شده است.

باغ دولت آباد: این باغ جزء یکی از ۹ باغ ایرانی است که نامش در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. عمارت بلند این باغ بلندترین بادگیرهای جهان را دارد و از نظر معماری بسیار ارزشمند است. این باغ یکی از قدیمی ترین باغ های ایرانی است

خانه لاری ها: یکی دیگر از جاذبه های شهر یزد است که دارای قدمتی حدود ۱۵۰ سال می باشد، در زمان های گذشته حدود ۲۷۰ سال پیش لاری ها از سمت فارس به شهر یزد به منظور تجارت می آمدند و در جای جای این شهر ساکن شده بودند. خانه ی لاری ها با وجود اتاق آیینه با آیینه کاری هایی زیبا چشم ها خیره می کند .

آتشکده زرتشتیان : یزد مرکز آیین زرتشت برای زرتشتیان ایران و جایگاه چندین بنا و مکان تاریخی زرتشتی است. آتشکده که مهم‌ترینِ این عمارت‌ها و ازجمله جاهای دیدنی یزد است، جایگاه آتشی است که بنا بر روایت‌ها از قرن پنجم پیش از میلاد شعله‌ور است.

چک چک : در فاصله‌ی ۷۰ کیلومتری یزد، درون کویر، مهم‌ترین عبادتگاه زرتشتیان قرار دارد. بنابر روایت‌ها نیک‌بانو دختر یزدگرد سوم در حال گریز از سپاه اعراب، در این مکان به خداوند پناه می‌برد و سپس تخته‌سنگی باز می‌شود و او را پنهان می‌کند.از آن پس قطره‌های آب از تخته‌سنگ چکه می‌کنند. ازاین‌رو عنوان “چک چک” به این مکان داده شده است. می‌گویند این قطره‌های آب اشک‌های کوه است که به یاد شاهدخت نیک ‌بانو می‌ریزد.

اگر در تورهای یزد نوروز فاراگشت شرکت کرده اید اینها تنها نیمی از بازدیدهای شما می باشد و شهر یزد را با یکی از کاملترین تورهای ایران برای این شهر انتخاب کرده اید ، سالها برگزاری تورهای زمینی و هوائی در اوقات مختلف با لطف و یاری خداوند بینهایت مهربان تجربه ای گرانبها برای ما به وجود آورده است که امروز با اعتماد و اتکا به آن کاملترین تور یزد برای نوروز را برای شما برنامه ریزی نمائیم.با ما تماس بگیرید.