آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور یزد نوروز

تور یزد نوروز

تور یزد نوروز

شرایط ، خدمات ، قیمت

تور یزد نوروز و مسافرت نوروزی ، ما ایرانی ها ذاتا اهل سفر هستیم،در وجود همه ما مسافری هست که هیچ وقت آرام و قرار ندارد،دوست دارد برود و ببیند.

از قدیم سفر به عنوان منبع الهام بخش عظیمی شناخته میشد و یکی از بهترین راهها برای کسب آرامش و استراحت جسمی و فکری ، آژانس مسافرتی بزرگ و شناخته شده ای مثل فارا گشت کوروش کبیر با تکیه بر یاری خداوند مهربان و بعد از آن تجربه و دانش پرسنل خود بهترین ، آسان ترین ، ارزانترین و خاطره انگیز ترین سفرها را برای شما برنامه ریزی میکنند.از بهترین برنامه ریزیهای سفر میشود به مسافرت و یا تور نوروزی برای مقاصد آشنایی چون تور یزد نوروز نام برد،بیایید سفر کنیم…

تور یزد موزه آب

تور یزد نورزو زمینی با اتوبوس ویژه

3 شب و 4 روز اقامت در هتل ، صبحانه ، ترانسفر رفت و برگشت ، راهنمای مجرب ، 2 روز گشت کامل یزد گردی دیدنیهای داخل شهر یزد ، چک چک و میبد ، بلیط رفت و برگشت

تور زمینی با اتوبوس

تور یزد نورزو هوایی

3 شب و 4 روز اقامت در هتل ، صبحانه ، ترانسفر رفت و برگشت ، راهنمای مجرب ، 2 روز گشت کامل یزد گردی دیدنیهای داخل شهر یزد ، چک چک و میبد ، بلیط رفت و برگشت

تور هوایی آژانس فارا گشت کوروش کبیر

بعلت تغییر نرخ لود پروازهای چارتر احتمال کاهش و یا افزایش قیمت تورها وجود دارد ، با ما تماس بگیرید

021-88909296
021-86037414
09208008108

خدمات تور یزد نوروز

برای تمامی هتلها
آیکون هواپیما آژانس فارا گشت کوروش کبیر

بلیت رفت و برگشت

با هواپیماهای ایرباس دورپرواز
آیکون بیمه آژانس فارا گشت کوروش کبیر

بیمه مسافرتی

از شروع سفر تا آخر آن
آیکون هتل آژانس فارا گشت کوروش کبیر

اقامت در هتل

همراه با صبحانه در هتلهای 3تا5ستاره
آیکون تور لیدر آژانس فارا گشت کوروش کبیر

راهنمای مجرب

فارسی زبان و مجرب
آیکون گشت آژانس فارا گشت کوروش کبیر

ترانسفر فرودگاهی

به صورت رفت و برگشت
آیکون گشت آژانس فارا گشت کوروش کبیر

یک گشت شهری

دیدار از جاهای دیدنی شهر

نوروز در یزد

ثبت جهانی بافت تاریخی یزد باعث شد نگاه ویژه تری به آن شود و گردشگران و مسافران زیادی به یزد در قالب تور یزد در طول سال سفر کنند.یزد یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران میباشد که هنوز هم آیین ها و سنت های اصیل ایرانی در آن اجرا میشود و دیدار از آنها بخصوص در ایام نوروز خالی از لطف نمیباشد.

یکی از این سنت های اصیل  مربوط به آیین های زرتشتیان میباشد ، شاید زرتشتیان در طول تاریخ بیشترین کوشش را برای نگهداری جشن نوروز که بخشهایی از آن به آیین‌های دینی آنان تعلق دارد داشته‌اند. با این وجود امروزه آیین‌های نوروزی در روستاهای مختلف زرتشتی نشین متفاوت است.

برای مثال روشن کردن آتش در سپیده دم نوروز (یکی از قدیمی ترین آیین‌های نوروزی ایران باستان) امروزه برگزار می‌شود. در تاریکی سپیده دم صبح نوروز ، خانه‌های قدیمی ‌محله های یزد یکی بعد از دیگری روشن می‌شوند.
هر خانواده و در پیشاپیش آنان بانوان ، سبزه، ظرفی پر از آب، یک سینی میوه که ودرین نامیده میشود، گلدانی از مورد و شمشاد، مجمر آتش و یک چراغ روغنی به بالای بام می‌برند و در کنار هیزم‌های از قبل آماده شده می‌گذارند. حدود ساعت پنج صبح سپیدی کلاه مردان زرتشتی در جرقه‌های آتش نمایان می‌شود،همزمان با بر افروختن آتش آهنگهای نوروزی که از بلند گو پخش می‌شود.

تصور کنید که سال نو را در همچین فضای دل انگیز و خاص و باستانی شروع کنید و لذتی جادویی و متفاوت را تجربه کنید ، تور یزد نوروز این امکان را برای شما فراهم میکند ، برای رزرو با ما تماس بگیرید.

 

آیا شما هم میخواهید
مثل همه 3755 نفر مسافر ما هر روز رایگان قیمت تورها و بلیت ها را در موبایل و یا کامپیوترتان دریافت کنید؟