وقتی قصد سفر به شیراز میکنیم ، یکی از چیزهایی که به ذهن میرسد این شعر زیباست:

خوشا شیراز و وضع بی مثالش

خداوندا نگه دار از زوالش …

به شیراز آی و فیض روح قدسی

بجوی از مردم صاحب کمالش

(حافظ)

ای شیراز زیبا ، هر لحظه دلمان برایت تنگ می شود ، ای وطن ، قلب تپنده ایران زیبا ، دلمان برای بوی بهارنارنج هایت تنگ می شود.دلمان برای صدای قناری ها و بلبل های دستانت تنگ می شود.

دلمان برای عصرهای حافظیه و جمع شعرا و اهالی موسیقی و معرفت تنگ می شود.دلتنگ بهار زیبایت هستیم و بوی مجنون کننده شکوفه های بهارنارنجت و باغ زیبای ارم و چهچه بی وقفه بلبلان.

تابستان گرمت را دوست داریم با عطر نان شیری و عرقیات و طعم فالوده های شیرازی و بستنی های معطرت  و کلوچه مسقطی.

پائیزت اما….زیباترین پائیز دنیاست با بو و طعم ترش نارنج و لیمو  و رنگ سرخ انارهای خوشمزه ات  و برگ ریزان درختان رنگ رنگ و زمستانی به رنگ سپید و چای بهارنارنج و ازگیل و انارهای گل اندودت  و گلهای نرگست و بازهم بهار …بهارشیراز

 

تور تخت جمشید شیراز
اگر به تور شیراز نروم چه چیزی رو از دست میدهم؟

سفر به شیراز با تور شیراز | فوق العاده ترین مسافرت

تور شیراز و ملاقاتی فوق العاده با کوروش کبیر

شیراز و یاد پدر…پدر ایران ، مهربان کوروش بزرگ ، مایه فخر ایران زمین .

بوی جان می دهد خاک شیراز ، بوی روزگار غریبی ، بوی غبار باران خورده سرزمین آریائی ، سرزمین پاک اهورائی.

به شیراز اگر رفتید به موطن خود بازگشته اید به جائی که به آن تعلق دارید.به آرامگاه پدر سر بزنید و ادای احترام کنید به کسی که جهانیان به احترام او می ایستند . پادشاه عدالت گستر جهان و سلطان بی بدیل قلبهای جهانیان ، فاتحی که شکست خوردن در برابر او افتخاری بود و نتیجه آن فتح الفتوح مغلوبان بود و شروعی برای پیشرفت و آزادگی.

وقتی به مقبره کوروش میرسید حس عجیبی بهتون دست میده که وصفش واقعا سخته ، باید خودتان تجربش کنید.

سفر به شیراز | تور شیراز | مقبره کوروش کبیر

چه فصلی مناسب سفر به شیراز است؟

اگر قصد سفر به شیراز را دارید مهم نیست چه زمانی می روید اما مهم است که با دل بروید.سفر شیراز فقط یک سفر به شهری پرآوازه و جهانی نیست.سفری است به اعماق وجودمان ، سفری به کوتاهی چند روز و بلندی یک عمر.

هرچند راه کمی دور است اما دلهامان مشتاق و درطریق دوستاران هرچه راه دورتر دل تنگ تر ، مشتاق تر.

درسته که میگن فصل سفر به شیراز فروردین و اردیبهشت است اما باید بدانید که شیراز جزو معدود شهرهایی است که هر فصلش زیبایی خاص خودش را دارد که در فصلهای دیگر تکرار نمیشود ، برای همین میشه گفت زمان مسافرت به شیراز فصل خاصی ندارد ، همه روزهایش زیبا است ، پس لازم نیست منتظر زمان یا فصلی باشید ، همین الان هم میتوانید آماده سفر شوید و امتحانش کنید.

سفر به شیراز | تور شیراز | فصل شیراز
برای هر ایرانی شیراز چیز دیگری است برای همین تور شیراز خیلی طرفدار داره ، یادآور روزهای اقتدار و شادی این مملکت زیبا و بزرگ ، یادآور احساس غرور و افتخار.

 

سفر به شیراز

سفری را آغاز کنید و دل بدان بسپارید و برنامه سفر را به ما بسپارید . مجموعه آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر با افتخار اسباب سفر شما را به شیراز به بهترین صورت ممکن و با کمترین هزینه برای شما فراهم می آورد تا شما فقط از این سفر لذت ببرید و این را بر خود واجب می دانیم که به افتخار نام بزرگ کوروش کبیر بر سرسرای خود تمام تلاش خود را برای مسافران دیار جان  موقوف داریم.

این افتخار آژانس ما خواهد بود که شما همسفر ما در تور شیراز باشید .در این سفر برای شما بازدید و برنامه های متنوعی در نظر داریم که تورلیدرهای تحصیل کرده و مسلط محلی آن را بر عهده دارند و لبخند رضایت شما برایشان تکلیف هر روزشان است.

برای مردم شیراز شما میهمان هستید که به خانه پدری بازگشته پس شما نیز چنین کنید و با ایشان مهربورزید.قبل از سفر خوب بود که این مطالب را بدانید تا در انتخاب برنامه های بازدید تان نسبت به سلیقه تان بهترین ها را انتخاب کنید.

سفر به شیراز

شیراز را به چه اسمی صدا کنیم؟

شیراز با لقب هایی نظیر سومین حرم اهل بیت در ایران، شهر باغ، گل و بلبل، شهر شاعران، دیار عاشقان، شهر بهارنارنج ها، شهر عشق، شهر راز، شهر شعر و ادب پارسی و … شناخته می شود. شیراز در دوره های حکومت آل بویه، اتابکان فارس، آل اینجو، آل مظفر و زندیان عنوان پایتختی ایران را داشت.

شیراز اولین شهری ست که شرکت واحد اتوبوس‌رانی درون شهری ایران در آن شروع به کار کرد. نمایشگاه بین المللی شیراز، بزرگترین مرکز نمایشگاهی جنوب کشور محسوب می شود.

در سال های ۱۳۴۷ تا ۱۳۵۷ جشنی به نام جشن هنر در شیراز برگزار می شد که در زمان خود یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی در جهان به شمار می آمد.شیراز یکی از مقاصد گردشگری برتر ایران برای گشت و گذار به حساب می آید و بسیاری از جاذبه های فوق العاده محبوب و معروف کشور را در خود جای داده است بطوریکه سالانه هزاران نفر توریست و مسافر از سراسر دنیا و کشورمون به شیراز سفر میکنند.

بهترین تور شیراز

جاهای دیدنی شیراز

نحوه اجرای تور شیراز

برای سفر به شیراز میتوانید از تورهای مسافرتی شیراز یعنی تور هوایی یا تور زمینی را انتخاب کنید ، همانطور که از نامشان پیداست تور هوایی شیراز با پروازهای بویینگ و ایرباس چارتر شیراز انجام میشود و تور زمینی شیراز با قطار شیراز یا اتوبوس شیراز قابل انتخاب است.

برنامه تور بدین صورت میباشد که:

زمانیکه شما به فرودگاه شیراز یا راه آهن شیراز و یا ترمینال شیراز میرسید ، مسول ترانسفر شیراز که جزو گروه کارگراز شیراز آژانس فارا گشت کوروش کبیر میباشد با شما تماس گرفته و شما را پیدا میکنند و با ماشین های مخصوص (بستگی به تعداد نفرات دارد) به هتل شیراز مورد انتخابتون میرسانند.

طبق جدول زمان بندی گشت های شیراز گردی مسول گشت شیراز ما با شما تماس گرفته و قرار میگذارند تا ماشین بیاد دنبال شما و همراه سایر مسافرین و راهنمای حرفه ای محلی که برای شما در نظر گرفتیم ، در برنامه گشت های دیدنی شیراز شرکت کنید و جاهای دیدنی شیراز را با کلی خاطره خوب ببینید.برنامه گشت شما با توجه به نوع رزروتان از آژانس میتواند شامل دو گشت نیمروزی یا سه گشت باشد که با شما هماهنگ میشود.

نکته قابل توجه:

وقتی به هتل شیراز رسیدید طبق قانون ساعت بین المللی ورود مسافر به اتاق یعنی ساعت 14:00، اتاقتان را تحویل میگیرید و وارد اتاقتان میشوید.

حالا اگر شما زودتر از ساعت 14 به هتل رسیدید چه میشود؟

معمولا ساعت حرکت گشتهای ما صبحها از ساعت 9:00 شروع میشود یعنی اگر شما زودتر از این ساعت رسیدید شیراز میتوانید در یک گشت نیمروزی شیراز گردی که برایتان رزرو کردیم شرکت کنید و سپس به هتل برگردید ولی اگر دیرتر از این ساعت باشد میتوانید ساک های خود را تحویل صندوق امانات هتل داده و گشتی در شهر بزنید و نهاری میل کنید و به هتل برگردید.

روز آخر سفر در شیراز

روز آخر سفر شیراز شما مسول ترانسفر با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی ساعت میان دنبال شما تا شما را به فرودگاه شیراز یا راه آهن شیراز یا ترمینال شیراز میرند تا شما با وسیله انتخابی سفرتان به شهرتان برگردید.

فرودگاه شیراز
راه آهن شیراز
ترمینال شیراز

مجموعه پاسارگاد در تور شیراز

مجموعه‌ای از سازه‌های باستانی برجای‌مانده از دوران هخامنشی است که در شهرستان پاسارگاد در استان فارس جای گرفته‌ است.ا

ین مجموعه دربرگیرنده ساختمان‌هایی چون آرامگاه کوروش بزرگ ، مسجد پاسارگاد ، باغ پادشاهی پاسارگاد ، کاخ دروازه ، پل ، کاخ بارعام ، کاخ اختصاصی ، دو کوشک ، آب‌ نماهای باغ شاهی ، آرامگاه کمبوجیه ، ساختارهای دفاعی تل تخت ، کاروانسرای مظفری ، محوطهٔ مقدس و تنگه بلاغی است.

مجموعه پاسارگاد شیراز

مجموعه تخت جمشید در تور شیراز

پایتخت باشکوه و تشریفاتی پادشاهی ایران در زمان امپراتوری هخامنشیان بوده‌است. در این شهر باستانی کاخی به نام تخت جمشید وجود دارد که در دوران زمامداری داریوش بزرگ، خشایارشا و اردشیر اول بنا شده‌است و به مدت حدود ۲۰۰ سال آباد بوده‌ است.

در نخستین روز سال نو گروه‌های زیادی از کشورهای گوناگون به نمایندگی از ساتراپی‌ها یا استانداری‌ها با پیشکش‌هایی متنوع در تخت جمشید جمع می‌شدند و هدایای خود را به شاه پیشکش می‌کردند . دیدار از این مجموعه حداقل نیم روز کامل زمان می طلبد . و متاسفانه امکان بازدید در شب و استفاده از زیبائی های آن امکان پذیر نیست.

مجموعه تخت جمشید

نقش رستم در سفر به شیراز

مجموعه‌ای باستانی در روستای زنگی‌آباد واقع در شمال شهرستان مرودشت استان فارس ایران است که در فاصلهٔ ۶ کیلومتری از تخت جمشید قرار دارد. این محوطهٔ باستانی یادمان‌هایی از عیلامیان، هخامنشیان و ساسانیان را در خود جای داده‌ است و از حدود سال ۱۲۰۰ پیش از میلاد تا ۶۲۵ میلادی همواره مورد توجه بوده‌ است.

این مجموعه  آرامگاه چهار تن از پادشاهان هخامنشی ، نقش برجسته‌های متعددی از وقایع مهم دوران ساسانیان ، بنای کعبه زرتشت و نقش‌برجستهٔ ویران‌ شده‌ای از دوران عیلامیان را در خود جای داده است و در دورهٔ ساسانی ، محوطهٔ نقش رستم از نظر دینی و ملی نیز اهمیت بسیار داشته‌ است.در گذشته بدان سه گنبدان نیز می گفتند.

 

 

نقش رستم

باغ ارم شیراز

یکی دیگر از دیدنیهای شیراز که در سفر به شیراز از آن دیدن میکنید این باغ است. باغ ارم یک باغ ایرانی تاریخی در شهر شیراز است و شامل چند بنای تاریخی و باغ گیاه‌شناسی می‌شود.

باغ ارم مربوط به دوران سلجوقیان بوده و دارای موزه های گوناگون بوده وبه طریقی بسیار زیبا طراحی و ساخته شده است و شما با هر دیدی وارد این باغ شوید از آن لذت خواهید برد.

 

 

باغ ارم شیراز

مجموعه زندیه شیراز

زندیه دوره ای بود که شیراز در آن به بهترین ، زیباترین و برترین ساختمان ها ، معماری ها و هنرها دست پیدا کرد.

یکی از عالی ترین نمونه های که از این دوره در شیراز به یادگار مانده مجموعه زندیه در قلب تاریخی این شهر است. این مجموعه شامل ارگ کریم خانی، عمارت کلاه فرنگی (باغ نظر)، بازار وکیل، مسجد وکیل، حمام وکیل و آب انبار وکیل می شود.

در تور شیرازگردی آژانس فارا گشت کوروش کبیر این مجموعه بخشی از تور بافت قدیم شیراز است که برای مسافران تورهای شیراز دیدار از آنها را برنامه ریزی کردیم.

مجموعه کریمخان شیراز

مسجد نصیر الملک شیراز

مسجد صورتی یا مسجد نصیرالملک از محبوب ترین و برترین جاذبه های شیراز است و شهرت بسیاری میان گردشگران ایرانی و خارجی دارد.

مسجدی که با کاشی کاری های منحصر به فرد و متمایز و شیشه های رنگی زیبایش لقب دومین مسجد زیبای دنیا را از آن خود کرده است.وقتی نور خورشید از پشت شیشه های رنگی به داخل میتابد صحنه بسیار زیبا و دلفریبی را میسازد که سوژه عکاسی بسیاری از عکاسان حرفه ای و مسافران شیراز شده است.

 

 

مسجد نصیرالملک شیراز
مسجد عتیق شیراز

این مسجد تاریخی ، کهن ترین مسجد شیراز است و یکی از وسیع ترین و زیباترین مساجد جهان به شمار می رود.

کتیبه های سنگی موجود در این مسجد از نمونه های ارزنده هنر خطاطی به شمار می روند و در همسایگی حرم شاهچراغ مجموعه مذهبی تاریخی جذابی به وجود آورده است.

مسجد جامع عتیق
دروازه قرآن شیراز

از مشهورترین دروازه های تاریخی ایران است و در ورودی شهر شیراز از سمت اصفهان و مرودشت قرار دارد.

وجود بوستانی با صفا در نزدیکی دروازه قرآن لذت گشت و گذار در این جاذبه را چند برابر می کند و شب هنگام به دلیل چراغانی منحصر به فردش جلوه بسیار زیبایی دارد ، نقل است که قرآن بسیار قدیمی و بزرگی در بالای این دروازه قرار گرفته است که مسافران شیراز برای تبرک از زیر آن رد میشدند.

دروازه قرآن شیراز
آرامگاه حافظ شیرازی

آرامگاه حافظ این شاعر بزرگ ایران زمین، نیازی به تعریف ندارد و با حال و هوای خوشش بسیاری از مسافران، حتی گردشگران خارجی را به وجد می آورد.

معماری منحصر به فرد و تماشایی این آرامگاه و قرارگیری آن در میان باغی باصفا باعث چند برابر شدن جذابیتش شده است و برنامه های مختلف شعرخوانی و مشاعره در کنار مزار حافظ علاقه مندان به زبان و ادبیات فارسی را در هر بازدید سر ذوق می آورد.

آرامگاه حافظ
آرامگاه سعدی شیرازی

آرامگاه سعدی خوش سخن، دیگر جاذبه مشهور شیراز به شمار می رود و به مانند آرامگاه حافظ در میان باغی باصفا قرار گرفته است.

اینجا در کنار بازدید از مقبره سعدی که با معماری زیبا و تماشایی خود و اشعاری که دیواره های آن را به زیبایی تزیین کرده اند دلبری می کند، می توانید از حوض ماهی، قنات سعدیه، حوض سکه و … دیدن کنید.

مقاصد برتر ایران برای گشت و گذار به حساب می آید و بسیاری از جاذبه های محبوب و معروف کشور را در خود جای داده است.

آرامگاه سعدی
بازار وکیل شیراز

بازار وکیل یکی دیگر از جاهای دیدنی شیراز است که در کنار مجموعه حمام و مسجد وکیل بعنوان بافت قدیم شهر مورد بازدید مسافران ما قرار میگیرد.

در این بازار وقتی قدم میزنید خیلی خوشحال میشوید ، حس جالبی دارد ، بازاری قدیمی از دل تاریخ با مغازه های مختلف فروش ظروف مسی و عطاری ها با بوهای خوش که آدم دوست داره مدتها جلوشون بمونه و نگاه کنه و بو بکشه ، در انتهای بازار نیز قسمت فروش فرش و گلیم است که در طرحها و رنگهای مختلف کنار هم قرار گرفته اند.

از این بازار میتونید سوغاتی های خیلی زیبا و خاصی بخرید و یا برای خود یادگاریهایی بگیرید که سالهای سال وقتی میبینیدشون یاد خاطره خوش سفر به شیراز رو براتون تداعی میکنند.

بازار وکیل شیراز

مردم خوب شیراز

شاید براتون جای تعجب باشه که چرا این بخش رو در قسمت دیدنیهای شیراز آوردم!

اما واقعا این بخش هم یکی از جاذبه های خوب شیراز است ، من خودم امتحان کردم و مطمئنا شما هم در سفر به شیراز به درستیه این حرف من تاکید میگذارید.

مردم شیراز بسیار مردم خونگرم و خوبی هستند و هیچ وقت قصد آزار و اذیت مسافران را ندارند و وقتی باهاشون ارتباط برقرار میکنید حس خوبی بهت میده که کمتر احساس کنی در یک شهر غریبه هستی.

برام جالب بود حتی یکبار وقتی میخواستم آدرس یک رستوران را بپرسم از یک راننده تاکسی که وایستاده بود مسافر دربستی سوار کنه ، گفت ببین نمیخواد ماشین بگیری ، حدود چند دقیقه پیاده برو انتهای همین خیابون بعد بپیچ به راست ، یکم جلوتر میتونی رستوران برو ببینی…

جالبه درسته؟ میتونست مثل برخی از رانندگان در یک سری از شهرها منو سوار کنه ببره دو دور بچرخونه بعد جلوی رستوران پول زیادی هم بگیره و من هم اصلا متوجه قضیه نشم ، ولی این کار رو نکرد ، طوریکه خودم بروش اوردم که میتونستی اینکارو کنی ، خندید و گفت اینجا مثل فلان شهر نیست…

این یک مثال کوچک بود و اگر بخواهم مثالهای بیشتر بزنم در این صفحه دیگر جایی برای مطالب دیگر نمی ماند ، خوبه که خودتون امتحان کنید و بعد در زیر همین صفحه در قسمت نظرات برایمان تجربه خودتان را تعریف کنید.

مردم خوب شیراز

سایر جاهای دیدنی شیراز

شیراز جاهای دیدنی زیاد دیگری نیز دارد از خانه های قدیمی بگیر تا آثار تاریخی باقیمانده از صدها سال پیش ، در کنار باغهای بسیار آباد و زیبا که میتونند شما را ساعتها سرگرم کنند.

در شیراز با هر سلیقه و خواسته ای میتوانید خوش بگذرانید و از مسافرت تور شیرازتان لذت کامل ببرید طوریکه ممکنه وقت هم کم بیارید ، حتما با کارشناسان تور شیراز گردی ما قبل از رزرو تور شیراز مشورت کنید تا بهترین انتخاب رو طبق سلیقتون داشته باشید.

جاهای دیدنی شیراز

مراکز خرید شیراز

شیراز بغیر از بازارهای تاریخی و قدیمی دارای مراکز خرید بزرگی هم هست که انواع و اقسام اجناس بخصوص لباس و لوازم آرایش رو میتونید اونجا پیدا کنید ، شاید بخشی از مسافرتتون به شیراز در پاساژ ها و مراکز خرید شیراز سپری بشه و کلی سرگرم بشید.

حتی در خیابان معروفش به ردیف چند مرکز خرید اصلی وجود دارد که در کنارشون در یک راسته بزرگی از خیابان پر شده است از غذا خوریها و رستورانهای مختلف از فست فود گرفته تا فالود و بستنی فروشی ، حتما بهشون سر بزنید ، خوش میگذره.

مراکز خرید شیراز

اما اینکه شهر شیراز این اماکن را دارد پس بنابراین دلیل محبوبیت آن همین است ، اشتباه بزرگی است . شیراز بعد از تهران و  تبریز سومین شهر بزرگ ایران است و بالغ بر 2.5 میلیون جمعیت دارد و یکی از زیباترین شهر های ایران میباشد.

 

سفر به شیراز شهر شادی ها

شیراز بی شک پایتخت فرهنگی ایران است و مردمی بسیار مهربان و میهمان نواز و شاد دارد .

شیراز را می توان حلقه گمشده شادی کشور ایران دانست . گویا اگر این شهر در پازل کشور در جایگاه خود قرار گیرد  شادی و نشاط به کشور باز می گردد . این شهر را باید موطن تمام ایرانیان دانست.

سفر به شیراز می تواند حسرت بسیاری از ایرانیان باشد ، اما دیگر اگر کسی به شیراز نرود باید فقط خود را سرزنش کند . با اینهمه وسایط نقلیه گوناگون و راحتی سفر و برگزاری تورهای شیراز دیگر و خدماتی که آژانس فارا گشت کوروش کبیر برای تور شیراز هوایی و یا تور شیراز زمینی برایتان در نظر گرفته ،  بهانه ای برای خود قائل نباشید. با این اوصاف چطور می شود به شیراز نرفت؟!

بود آیا که دگر بار به شیراز رسم

بار دیگر بمراد دل خود بازرسم

هست راز ازلی در دل شیراز نهان

خرّم آن روز که من بر سر آن راز رسم.

تورهای مسافرتی شیراز

خدمات تور شیراز مختص شما

اگر خانوادگی و یا با جمع دوستان به این شهر سفر می کنید  یا حتی با وسیله نقلیه شخصی رنج سفر را به جان می خرید حتماً  می توانید از لیدرهای محلی و یا تورهای بازدیدی ما اسفاده نمائید . همچنین برای رزرو هتل و محل اقامت خود نیز آماده ارائه بهترین خدمات برای شما هستیم.

همیشه به تمام همسفران تاکید داریم در حفظ و حراست از شیراز و اماکن تاریخی آن کوشا باشیم ، چرا که این گنج بی بدیل را به بهترین شکل ممکن به دست نسل آینده بسپاریم و این هویت آنان خواهد بود . نباید با سهل انگاری اجازه دهیم نسل بعدی ما بی هویت و تاریخ بمانند . باور کنیم به قدر کافی برخی گذشتگان ومعاصران ما در این راه کاهل بودند و آسیبهای جبران ناپذیری به این آثار وارد شده است.

تا زمان هست به خود و کودکانمان و دوستانمان افتخار آشنائی با تاریخ و هویتمان را بدهیم و بدانیم که بودیم . برای این کار باید از شیراز پایتخت هویت ملی مان شروع کنیم . ما کوله بار سفر به شیراز بسته ایم و منتظر تماس شما هستیم تا همراهمان باشید با تور شیراز لذتی ببریم وصف نشدنی…

خدمات تور شیراز مختص شما

اگر مشتاق هستی یک مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی ، تفریحی همراه با آرامش کامل ، به شیراز داشته باشی و لذت بردی از خوندن تمام جاهای دیدنی که برات شرح دادیم و میخواهی از نزدیک همه اونها رو تجربه کنی و ببینی ، با آژانس ما برای رزرو تور شیراز تماس بگیر.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست ، پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و مسیر حرکت تور شیراز می‌توانید با شماره تلفن 02186037414 تماس حاصل فرمایید و یا به لینکهای پایین این نوشته مراجعه نمایید.

و همچنین میتوانید به آدرس آژانس واقع در میدان ولی عصر ، ابتدای کریمخان ، جنب بانک رفاه ، ساختمان کیمیا ، واحد 33 مراجعه نمایید و کلیه سوالاتتان را از کارشناسان ما بپرسید.

وقتی با آژانس هواپیمایی ما تماس میگیرید همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره سفر به شیراز ، مدت زمان سفر ، امکانات و درجه هتل های پکیج تور شیراز ، خدمات گشت ها ، ترانسفر رفت و برگشت و بهترین راهکارها پاسخ میدهند پس خیالتان راحت باشد.

یه خبر خوب دیگه: شما ، هم میتوانید از خدمات نقدی ما استفاده کنید هم از خدمات تور قسطی شیراز از تهران که در صفحه تور اقساطی شیراز شرایط آن را برای شما کامل توضیح داده ایم.

هماهنگ کردن لذت سفر به شیراز و مسافرت فوق العاده دیدنی شیراز را به ما بسپارید ، برای دیدن قیمت تور شیراز در قسمت “لینکهای مفید” زیر روی کلمه تور شیراز کلیک یا تاچ کنید کنید.

تور شیراز آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر