وقتی قصد سفر به شیراز می کنیم؛ یکی از عباراتی که به ذهن میرسد این شعر زیباست:

خوشا شیراز و وضع بی مثالش

خداوندا نگه دار از زوالش…

به شیراز آی و فیض روح قدسی

بجوی از مردم صاحب کمالش

(حافظ)

ای شیراز زیبا، هر لحظه دلمان برایت تنگ می شود. ای وطن، قلب تپنده ایران زیبا، دلمان برای بوی بهار نارنج هایت تنگ می شود. دلمان برای صدای قناری ها و بلبل های دستانت تنگ می شود.

دلمان برای عصرهای حافظیه و جمع شعرا و اهالی موسیقی و معرفت تنگ می شود. دلتنگ بهار زیبایت هستیم و بوی مجنون کننده شکوفه های بهارنارنجت و باغ زیبای ارم و چه چه بی وقفه بلبلان.

تابستان گرمت را دوست داریم با عطر نان شیری و عرقیات و طعم فالوده های شیرازی و بستنی های معطرت و کلوچه مسقطی.

پائیزت اما…. زیباترین پائیز دنیاست. با بو و طعم ترش نارنج و لیمو  و رنگ سرخ انارهای خوشمزه ات و برگ ریزان درختان رنگ رنگ و زمستانی به رنگ سپید و چای بهار نارنج و ازگیل و انارهای گل اندودت و گلهای نرگست و باز هم بهار. بهار شیراز و سفری فراموش نشدنی.

 

تور تخت جمشید شیراز
اگر به تور شیراز نروم چه چیزی رو از دست میدهم؟

برای اطلاع از شرایط سفر با هواپیما، قطار و اتوبوس روی عبارت بهترین قیمت تور شیراز کلیک یا تاچ کن.

سفر به شیراز با تور؛ فوق العاده ترین مسافرت داخلی

تور شیراز و ملاقاتی فوق العاده با کوروش کبیر

شیراز و یاد پدر. پدر ایران، پادشاه کوروش بزرگ، بنده خوب خدا و مایه فخر ایران زمین.

بوی جان می دهد خاک شیراز، بوی روزگار غریبی، بوی غبار باران خورده سرزمین آریائی. سرزمین پاک اهورائی.

به شیراز اگر رفتی، به موطن خود بازگشته ای به جائی که به آن تعلق داری. به آرامگاه پدر سر بزن و ادای احترام کن. به کسی که جهانیان به احترام او می ایستند. پادشاه عدالت گستر جهان و سلطان بی بدیل قلبهای جهانیان. فاتحی که شکست خوردن در برابر او افتخاری بود و نتیجه آن فتح الفتوح مغلوبان بود و شروعی برای پیشرفت و آزادگی.

وقتی به مقبره کوروش میرسی حس عجیبی بهت دست میده که وصفش واقعا سخته. باید خودت تجربش کنی.

سفر به شیراز | تور شیراز | مقبره کوروش کبیر

چه فصلی مناسب سفر به شیراز است؟

اگر قصد سفر به شیراز را داری مهم نیست چه زمانی می روی. اما مهم است که با دل بروی. سفر شیراز فقط یک سفر به شهری پرآوازه و جهانی نیست. سفری است به اعماق وجودمان، سفری به کوتاهی چند روز و بلندی یک عمر.

هرچند راه کمی دور است اما دلهامان مشتاق و درطریق دوستاران هرچه راه دورتر دل تنگ تر، مشتاق تر.

درسته که میگن فصل سفر تور شیراز با قطار یا با هواپیما، فروردین و اردیبهشت است اما باید بدانی که شیراز جزو معدود شهرهایی است که هر فصلش زیبایی خاص خودش را دارد که در فصلهای دیگر تکرار نمی شود. برای همین میشه گفت زمان مسافرت به شیراز فصل خاصی ندارد. همه روزهایش زیبا است. پس لازم نیست منتظر زمان یا فصلی باشی؛ همین الان هم می توانی آماده سفر شوی و امتحانش کنی.

سفر به شیراز | تور شیراز | فصل شیراز

برای هر ایرانی شیراز چیز دیگری است برای همین سفر به شیراز خیلی طرفدار داره. یادآور روزهای اقتدار و شادی این مملکت زیبا و بزرگ. یادآور احساس غرور و افتخار.

سفر به شهر شیراز

سفری را آغاز کن و دل بدان بده و برنامه سفر را به ما بسپار. مجموعه آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با افتخار اسباب سفر شما را به شیراز به بهترین صورت ممکن و با کمترین هزینه، فراهم می آورد؛ تا شما فقط از این سفر لذت ببری. این را بر خود واجب می دانیم که به افتخار نام بزرگ کوروش کبیر تمام تلاش خود را برای مسافران دیار جان موقوف داریم.

این افتخار آژانس فارا گشت خواهد بود که شما همسفر ما در تور شیراز باشی. در این سفر برای شما بازدید و برنامه های متنوعی در نظر داریم که تور لیدرهای تحصیل کرده و مسلط محلی آن را بر عهده دارند و لبخند رضایت شما برایشان تکلیف هر روزشان است.

برای مردم شیراز، شما همچون میهمانی هستی که به خانه پدری خود بازگشته ای. پس شما نیز چنین به این شرایط بنگر و به ایشان مهربورز. قبل از سفر، خوب بود که این مطالب را بدانی تا در انتخاب برنامه های بازدیدت نسبت به سلیقه ات بهترین ها را انتخاب کنی تا سفرت لذت بخش تر شود.

سفر به شیراز

شیراز را به چه اسمی صدا کنیم؟

شیراز با لقب هایی نظیر سومین حرم اهل بیت در ایران، شهر باغ، گل و بلبل، شهر شاعران، دیار دوستاران، شهر بهارنارنج ها، شهر راز، شهر شعر و ادب پارسی و … شناخته می شود. شیراز در دوره های حکومت آل بویه، اتابکان فارس، آل اینجو، آل مظفر و زندیان عنوان پایتختی ایران را داشت.

شیراز اولین شهری ست که شرکت واحد اتوبوس‌رانی درون شهری ایران در آن شروع به کار کرد. نمایشگاه بین المللی شیراز، بزرگترین مرکز نمایشگاهی جنوب کشور محسوب می شود.

در سال های ۱۳۴۷ تا ۱۳۵۷ جشنی به نام جشن هنر در شیراز برگزار می شد که در زمان خود یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی در جهان به شمار می آمد. شیراز یکی از مقاصد گردشگری برتر ایران برای گشت و گذار به حساب می آید و بسیاری از جاذبه های فوق العاده محبوب و معروف کشور را در خود جای داده است. بطوریکه سالانه هزاران نفر توریست و مسافر از سراسر دنیا و کشورمون به شیراز سفر می کنند.

بهترین تور شیراز

جاهای دیدنی سفر شیراز

نحوه اجرای تور سفر شیراز

برای سفر به شیراز می توانی از تورهای مسافرتی شیراز یعنی تور هوایی یا زمینی را انتخاب کنی. همانطور که از نامشان پیداست تور هوایی با پروازهای بویینگ و ایرباس چارتر شیراز انجام می شود و تور زمینی با قطار یا اتوبوس شیراز قابل انتخاب است.

برنامه تور بدین صورت می باشد که:

زمانیکه شما به فرودگاه شیراز یا راه آهن شیراز و یا ترمینال شیراز میرسی، مسول ترانسفر شیراز که جزو گروه کارگراز شیراز آژانس فارا گشت کوروش کبیر می باشد با شما تماس گرفته و شما را پیدا می کند. با ماشین های مخصوص (بستگی به تعداد نفرات دارد) به هتل شیراز مورد انتخابت می رسانند.

طبق جدول زمان بندی گشت های جاهای دیدنی شیراز گردی، مسول گشت شیراز ما با شما تماس گرفته و قرار می گذارند تا ماشین بیاد دنبال شما و همراه سایر مسافرین و راهنمای حرفه ای محلی که برای شما در نظر گرفتیم. در برنامه گشت های دیدنی شیراز شرکت کنی و جاهای دیدنی شیراز را با کلی خاطره خوب ببینی. برنامه گشت شما با توجه به نوع رزروتان از آژانس می تواند شامل دو گشت نیمروزی یا سه گشت باشد که با شما هماهنگ می شود.

نکته قابل توجه:

وقتی به هتل شیراز رسیدی طبق قانون ساعت بین المللی ورود مسافر به اتاق یعنی ساعت 14:00، اتاقت را تحویل میگیری و وارد اتاقت می شوی.

حالا اگر شما زودتر از ساعت 14 به هتل رسیدد چه میشود؟

معمولا ساعت حرکت گشتهای ما صبحها از ساعت 9:00 شروع می شود. یعنی اگر شما زودتر از این ساعت رسیدی شیراز می توانی در یک گشت نیمروزی شیراز گردی که برایت رزرو کردیم شرکت کنی. سپس به هتل برگردی ولی اگر دیرتر از این ساعت باشد، میتوانی ساک های خود را تحویل صندوق امانات هتل داده و گشتی در شهر بزنی و نهاری میل کنی و به هتل برگردی.

روز آخر سفر در شیراز

روز آخر سفر شیراز شما مسول ترانسفر با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی ساعت میان دنبال شما. شما را به فرودگاه شیراز یا راه آهن شیراز یا ترمینال شیراز می برند تا شما با وسیله انتخابی سفرت به شهرت برگردی.

فرودگاه شیراز
راه آهن شیراز
ترمینال شیراز

مجموعه پاسارگاد

مجموعه‌ای از سازه‌های باستانی برجای‌مانده از دوران هخامنشی است که در شهرستان پاسارگاد در استان فارس جای گرفته‌ است.

این مجموعه دربرگیرنده ساختمان‌هایی چون آرامگاه کوروش بزرگ، مسجد پاسارگاد، باغ پادشاهی پاسارگاد، کاخ دروازه، پل، کاخ بارعام، کاخ اختصاصی، دو کوشک، آب‌ نماهای باغ شاهی، آرامگاه کمبوجیه، ساختارهای دفاعی تل تخت، کاروانسرای مظفری، محوطهٔ مقدس و تنگه بلاغی است.

مجموعه پاسارگاد شیراز

مجموعه تخت جمشید

پایتخت باشکوه و تشریفاتی پادشاهی ایران در زمان امپراتوری هخامنشیان بوده‌ است. در این شهر باستانی کاخی به نام تخت جمشید وجود دارد که در دوران زمامداری داریوش بزرگ، خشایارشا و اردشیر اول بنا شده‌است و به مدت حدود ۲۰۰ سال آباد بوده‌ است.

در نخستین روز سال نو گروه‌های زیادی از کشورهای گوناگون به نمایندگی از ساتراپی‌ها یا استانداری‌ها با پیشکش‌هایی متنوع در تخت جمشید جمع می‌شدند و هدایای خود را به شاه پیشکش می‌کردند. دیدار از این مجموعه حداقل نیم روز کامل زمان می طلبد. و متاسفانه امکان بازدید در شب و استفاده از زیبائی های آن امکان پذیر نیست.

مجموعه تخت جمشید

نقش رستم

مجموعه‌ای باستانی در روستای زنگی‌ آباد واقع در شمال شهرستان مرودشت استان فارس ایران است که در فاصلهٔ ۶ کیلومتری از تخت جمشید قرار دارد. این محوطهٔ باستانی یادمان‌ هایی از عیلامیان، هخامنشیان و ساسانیان را در خود جای داده‌ است و از حدود سال ۱۲۰۰ پیش از میلاد تا ۶۲۵ میلادی همواره مورد توجه بوده‌ است.

این مجموعه آرامگاه چهار تن از پادشاهان هخامنشی، نقش برجسته‌های متعددی از وقایع مهم دوران ساسانیان، بنای کعبه زرتشت و نقش‌ برجستهٔ ویران‌ شده‌ای از دوران عیلامیان را در خود جای داده است. در دورهٔ ساسانی، محوطهٔ نقش رستم از نظر دینی و ملی نیز اهمیت بسیار داشته‌ است. در گذشته بدان سه گنبدان نیز می گفتند.

 

 

نقش رستم

باغ ارم شیراز

یکی دیگر از دیدنیهای شیراز که در سفر به شیراز از آن دیدن میکنی این باغ است. باغ ارم یک باغ ایرانی تاریخی در شهر شیراز است و شامل چند بنای تاریخی و باغ گیاه‌شناسی می‌شود.

باغ ارم مربوط به دوران سلجوقیان بوده و دارای موزه های گوناگون بوده و به طریقی بسیار زیبا طراحی و ساخته شده است. شما با هر دیدی وارد این باغ شوی از آن لذت خواهی برد.

 

 

باغ ارم شیراز

مجموعه زندیه شیراز

زندیه دوره ای بود که شیراز در آن به بهترین، زیباترین و برترین ساختمان ها، معماری ها و هنرها دست پیدا کرد.

یکی از عالی ترین نمونه های که از این دوره در شیراز به یادگار مانده مجموعه زندیه در قلب تاریخی این شهر است. این مجموعه شامل ارگ کریم خانی، عمارت کلاه فرنگی (باغ نظر)، بازار وکیل، مسجد وکیل، حمام وکیل و آب انبار وکیل می شود.

در این سفر شیراز، از این مجموعه که بخشی از تور بافت قدیم شیراز است، برای مسافرانمان دیدار از آنها را برنامه ریزی کردیم.

مجموعه کریمخان شیراز

مسجد نصیر الملک

مسجد صورتی یا مسجد نصیرالملک از محبوب ترین و برترین جاذبه های شیراز است و شهرت بسیاری میان گردشگران ایرانی و خارجی دارد.

مسجدی که با کاشی کاری های منحصر به فرد و متمایز و شیشه های رنگی زیبایش لقب دومین مسجد زیبای دنیا را از آن خود کرده است. وقتی نور خورشید از پشت شیشه های رنگی به داخل می تابد صحنه بسیار زیبا و دلفریبی را میسازد که سوژه عکاسی بسیاری از عکاسان حرفه ای و مسافران شیراز شده است.

 

 

مسجد نصیرالملک شیراز
مسجد عتیق شیراز

این مسجد تاریخی، کهن ترین مسجد شیراز است و یکی از وسیع ترین و زیباترین مساجد جهان به شمار می رود.

کتیبه های سنگی موجود در این مسجد از نمونه های ارزنده هنر خطاطی به شمار می روند و در همسایگی حرم شاهچراغ مجموعه مذهبی تاریخی جذابی به وجود آورده است.

مسجد جامع عتیق
دروازه قرآن

از مشهورترین دروازه های تاریخی ایران است و در ورودی شهر شیراز از سمت اصفهان و مرودشت قرار دارد.

وجود بوستانی با صفا در نزدیکی دروازه قرآن لذت گشت و گذار در این جاذبه را چند برابر می کند و شب هنگام به دلیل چراغانی منحصر به فردش جلوه بسیار زیبایی دارد. نقل است که قرآن بسیار قدیمی و بزرگی در بالای این دروازه قرار گرفته است که مسافران شیراز برای تبرک از زیر آن رد میشدند.

دروازه قرآن شیراز
آرامگاه حافظ شیرازی

آرامگاه حافظ این شاعر بزرگ ایران زمین، نیازی به تعریف ندارد و با حال و هوای خوشش بسیاری از مسافران، حتی گردشگران خارجی را به وجد می آورد.

معماری منحصر به فرد و تماشایی این آرامگاه و قرارگیری آن در میان باغی باصفا باعث چند برابر شدن جذابیتش شده است. برنامه های مختلف شعرخوانی و مشاعره در کنار مزار حافظ علاقه مندان به زبان و ادبیات پارسی را در هر بازدید سر ذوق می آورد.

آرامگاه حافظ
آرامگاه سعدی شیرازی

آرامگاه سعدی خوش سخن، دیگر جاذبه مشهور شیراز به شمار می رود و به مانند آرامگاه حافظ در میان باغی باصفا قرار گرفته است.

اینجا در کنار بازدید از مقبره سعدی که با معماری زیبا و تماشایی خود و اشعاری که دیواره های آن را به زیبایی تزیین کرده اند دلبری می کند. می توانی از حوض ماهی، قنات سعدیه، حوض سکه و … دیدن کنی

براستی شیراز از مقاصد برتر ایران برای گشت و گذار به حساب می آید و بسیاری از جاذبه های محبوب و معروف کشور را در خود جای داده است.

آرامگاه سعدی
بازار وکیل شیراز

بازار وکیل یکی دیگر از جاهای دیدنی شیراز است که در کنار مجموعه حمام و مسجد وکیل بعنوان بافت قدیم شهر مورد بازدید مسافران ما قرار میگیرد.

در این بازار وقتی قدم میزنی خیلی خوشحال میشوی، حس جالبی دارد. بازاری قدیمی از دل تاریخ با مغازه های مختلف فروش ظروف مسی و عطاری ها با بوهای خوش که آدم دوست داره مدتها جلوشون بمونه و نگاه کنه و بو بکشه. در انتهای بازار نیز قسمت فروش فرش و گلیم است که در طرحها و رنگهای مختلف کنار هم قرار گرفته اند.

از این بازار میتوانی سوغاتی های خیلی زیبا و خاصی بخری و یا برای خود یادگاریهایی بگیری که سالهای سال وقتی میبینیشون یاد خاطره خوش سفر به شیراز رو برایت تداعی میکنند.

بازار وکیل شیراز

مردم خوب شیراز

شاید برات جای تعجب باشه که چرا این بخش رو در قسمت دیدنیهای شیراز آوردم!

اما واقعا این بخش هم یکی از جاذبه های خوب شیراز است. من خودم امتحان کردم و مطمئنا شما هم در سفر به شیراز به درستیه این حرف من تاکید میگذاری.

مردم شیراز بسیار مردم خونگرم و خوبی هستند و هیچ وقت قصد آزار و اذیت مسافران را ندارند. و وقتی باهاشون ارتباط برقرار میکنی حس خوبی بهت میده که کمتر احساس کنی در یک شهر غریبه هستی.

برام جالب بود حتی یکبار وقتی میخواستم آدرس یک رستوران را بپرسم از یک راننده تاکسی که وایستاده بود مسافر دربستی سوار کنه. گفت ببین نمیخواد ماشین بگیری، حدود چند دقیقه پیاده برو انتهای همین خیابون بعد بپیچ به راست، یکم جلوتر میتونی رستوران برو ببینی…

جالبه درسته؟ میتونست مثل برخی از رانندگان در یک سری از شهرها منو سوار کنه ببره دو دور بچرخونه بعد جلوی رستوران پول زیادی هم بگیره و من هم اصلا متوجه قضیه نشم. ولی این کار رو نکرد. طوریکه خودم بروش اوردم که میتونستی اینکارو کنی، خندید و گفت اینجا مثل فلان شهر نیست…

این یک مثال کوچک بود و اگر بخواهم مثالهای بیشتر بزنم در این صفحه دیگر جایی برای مطالب دیگر نمی ماند. خوبه که خودت امتحان کنی و بعد در زیر همین صفحه در قسمت نظرات برایمان تجربه خودت را تعریف کنی.

مردم خوب شیراز

مراکز خرید شیراز

شیراز بغیر از بازارهای تاریخی و قدیمی دارای مراکز خرید بزرگی هم هست که انواع و اقسام اجناس بخصوص لباس و لوازم آرایش رو میتونی اونجا پیدا کنی. شاید بخشی از مسافرتت به شیراز در پاساژ ها و مراکز خرید شیراز سپری بشه و کلی سرگرم بشی.

حتی در خیابان معروفش به ردیف چند مرکز خرید اصلی وجود دارد که در کنارشون در یک راسته بزرگی از خیابان پر شده است از غذا خوریها و رستورانهای مختلف. از فست فود گرفته تا فالود و بستنی فروشی. حتما بهشون سر بزن، خوش میگذره.

مراکز خرید شیراز

سایر جاهای دیدنی شیراز

شیراز جاهای دیدنی زیاد دیگری نیز دارد از خانه های قدیمی بگیر تا آثار تاریخی باقیمانده از صدها سال پیش، در کنار باغهای بسیار آباد و زیبا که میتوانند شما را ساعتها سرگرم کنند.

در شیراز با هر سلیقه و خواسته ای میتوانی خوش بگذرانی و از مسافرت شیرازت لذت کامل ببری. طوریکه ممکنه وقت هم کم بیاری. حتما با کارشناسان شیراز ما قبل از رزرو تور مشورت کن تا بهترین انتخاب رو طبق سلیقت داشته باشی.

جاهای دیدنی شیراز

اما این که شهر شیراز این اماکن را دارد پس بنابراین دلیل محبوبیت آن همین است؛ اشتباه بزرگی است. شیراز بعد از تهران و  تبریز سومین شهر بزرگ ایران است و بالغ بر 2.5 میلیون جمعیت دارد و یکی از زیباترین شهر های ایران می باشد.

سفر به شیراز شهر شادی ها

شیراز بی شک پایتخت فرهنگی ایران است و مردمی بسیار مهربان و میهمان نواز و شاد دارد.

شیراز را می توان حلقه گمشده شادی کشور ایران دانست. گویا اگر این شهر در پازل کشور در جایگاه خود قرار گیرد، شادی و نشاط به کشور باز می گردد. این شهر را باید موطن تمام ایرانیان دانست.

سفر به شیراز می تواند حسرت بسیاری از ایرانیان باشد. اما دیگر اگر کسی به شیراز نرود باید فقط خود را سرزنش کند. با این همه وسایط نقلیه گوناگون و راحتی سفر و برگزاری تورهای شیراز با خدماتی که آژانس فارا گشت کوروش کبیر برای راحتی شما در نظر گرفته،  نباید بهانه ای برای خود قائل باشی. با این اوصاف چطور می شود به شیراز نرفت؟!

بود آیا که دگر بار به شیراز رسم

بار دیگر بمراد دل خود بازرسم

هست راز ازلی در دل شیراز نهان

خرّم آن روز که من بر سر آن راز رسم.

تورهای مسافرتی شیراز

خدمات سفر به شیراز مختص شما

اگر خانوادگی و یا با جمع دوستان به این شهر سفر می کنی یا حتی با وسیله نقلیه شخصی رنج سفر را به جان می خری، حتماً می توانی از لیدرهای محلی و یا تورهای بازدیدی ما اسفاده نمائی. همچنین برای رزرو هتل و محل اقامت خود نیز آماده ارائه بهترین خدمات برای شما هستیم.

همیشه به تمام همسفران تاکید داریم در حفظ و حراست از شیراز و اماکن تاریخی آن کوشا باشیم. چرا که این گنج بی بدیل را به بهترین شکل ممکن به دست نسل آینده بسپاریم و این هویت آنان خواهد بود. نباید با سهل انگاری اجازه دهیم نسل بعدی ما بی هویت و تاریخ بمانند. باور کنیم به قدر کافی برخی گذشتگان و معاصران ما در این راه کاهل بودند و آسیبهای جبران ناپذیری به این آثار وارد شده است.

تا زمان هست به خود و کودکانمان و دوستانمان افتخار آشنائی با تاریخ و هویتمان را بدهیم و بدانیم که بودیم. برای این کار باید از شیراز پایتخت هویت ملی مان شروع کنیم، شهری که مرجع های اطلاعات جهانی همچون wikipedia.org از آن اسم برده اند. ما کوله بار سفر به شیراز بسته ایم و منتظر تماس شما هستیم تا همراهمان باشی با این سفر شیراز لذتی ببریم وصف نشدنی.

خدمات تور شیراز مختص شما

نقشه شهر شیراز در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

دیدار از جاهای دیدنی یکی از جاذبه های دیدنی این شهر است. شیراز جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود. اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگه ای داره، صفحه وبلاگ تخصصی شیراز رو که برات آماده کردیم می تونی ببینی. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده به یاد ماندنی به شیراز داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات فوق العاده سفر شیراز که برات شرح دادیم و می خواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی، صفحه تور شیراز فارا گشت رو حتما ببین. (برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت می کنه.)

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر
اطلاعات کامل هتل ها فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به شیراز و جذابیت های این شهر رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آنجا استراحت کنی، این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه. سلیقه شما چیه؟ صفحه هتلهای شیراز کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس هواپیمایی و مسافرتی فارا گشت تماس میگیری همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره سفر به شیراز، مدت زمان سفر به شیراز، امکانات و درجه هتل های پکیج تور شیراز ارزان ایام عادی یا تور نوروز شیراز و خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ می دهند پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می ‌توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

 

02186037414
09208008108

تورهای پیشنهادی:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا