هتل
2 ستاره
ایران
کیش
جزیره کیش، بلوار رودکی، جنب هتل آرام، هتل پانیذ
02186037414
14.00
12.00

هتل پانیذ کیش

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 2 ستاره تاپ

هتل پانیذ کیش هتل دو ستاره ای که جزو هتلهای پر طرفدار جزیره از نظر مسافران است ، این هتل در بهترین موقعیت رو به بازار مروارید از یک طرف و خیلی نزدیک به بازارهای پردیس‌ها ، رویا مال و هایپر از طرفی دیگر میباشد ، نزدیکی به مراکز خرید نامبرده یکی از دلایل رضایت مسافران است که توام شده با نرخ پایین اتاقها و ایجاد ارزانترین تور کیش برای تمامی مسافران.

اگر اهل صبحانه های هتل در مسافرت هستید نیز این هتل میتواند انتخاب خوبی باشه چون رستوران هتل پانیذ دارای صبحانه به صورت بوفه است و برای نهار و شام هم با منوی غذایی متنوعی از انواع غذاهای سنتی پذیرای شما خواهد بود.جالب اینجاست که این هتل جذاب بسیار نزدیک به ساحل است و با چند دقیقه پیاده روی سبک میتوانید به آن رسید ، با اینکه این هتل تقریبا ارزان میباشد اما اتاق‌های آن تمیز و شیک و مرتب هستند و می‌تواند رضایت شما را حتی در حد یک هتل سه ستاره جلب کند طوریکه برای سفر بعدیتان نیز آنرا برای اقامت در کیش انتخاب خواهید کرد.

شاید به این مطالب باید اضافه کنیم که معماری جالبی نیز دارد ،  این هتل دارای بلوک‌هایی جدا از هم است که هر بلوک چند طبقه دارد و در طراحی آنها به نوعی از معماری اسپانیایی الهام گرفته شده. آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل پانیذ کیش شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل پانیذ کیش

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل جام جم چه ویژگیهایی دارد؟

اگر هتل پانیذ را برای اقامت در جزیره‌ زیبا و آرام کیش رزرو کردید ، از دو نظر میشود گفت انتخاب مناسبی بوده است ، اول از همه همانطور که پیشتر گفته شد موقعیت مکانی مناسب هتل با جاهایی هست که حتما به آنها چه برای خرید و چه برای سرگرم شدن سر میزنید در حدی که حدود 5 الی 12 دقیقه پیاده روی و یا فقط چند دقیقه با تاکسی میتوانید به آنها برسید.

دومین ویژگی هتل پانیذ در بین هتل های کیش قیمت مناسب اتاقهای آن میباشد طوریکه این قیمت باعث میشود بتوانید تور کیش ارزانتری را رزرو کنید ، از نظر کیفیت و تمیزی هم در حد قیمت و درجه هتل بوده و اگر خیلی سخت سلیقه نباشید شما را راضی میکند در غیر اینصورت باید هتلهای با ستاره بالاتر و البته قیمت بیشتر را انتخاب کنید.

هتل پانیذ کیش

استقبال فرودگاهی هتل پانیذ

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل همراه با استقبال فرودگاهی ارائه میشود یعنی وقتی به فرودگاه کیش میرسید ، راننده‌ی هتل منتظرتان است تا شما را به هتل ببرد ، بهمین علت اگر قصد رزرو هتل پانیذ کیش را دارید به مسولین آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر مشخصات پرواز خود را بدهید تا جهت استقبال فرودگاهی هماهنگی های لازم با هتل انجام شود.

خبر خوبی برایتان داریم اگر رزرو هتل پانیذ را بصورت تور کامل با آژانس فارا گشت داشته باشید همه هماهنگی ها را کارشناسان ما در تور کیش از تهران یا سایر شهرهای ایران ، برایتان انجام میدهند تا رزرو این جا با ما راحتترین حالت ممکن باشد.

اتاقهای هتل پانیذ کیش

بعد از معرفی هتل پانیذ کیش ، خوبه که درباره انواع اتاقهای این هتل هم صحبتی داشته باشیم ، این هتل دارای 3 طبقه و 84 اتاق در بلوکهای مختلف میباشد و با قیمت مناسبش برای استراحت در جزیره پیشنهاد میشود ، اتاقهای این هتل به این ترتیب دسته‌بندی شده‌اند:

. اتاق های استاندارد دو تخته که میتواند شامل دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره باشد ، اگر مسافر بصورت انفرادی یا به عبارتی سینگل باشد نیز میتواند بصورت انفرادی در این اتاق اقامت داشته باشد.

. اتاق استاندارد سه تخته که شامل یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره میباشد و مناسب خانواده های سه نفره و یا جمع دوستانه سه نفره میباشند.

. اتاق استاندارد چهار تخته که میتواند یک تخت دو تخته و دو تخت یک نفره داشته باشد و یا دو تخت دو نفره را شامل شود.

. اتاق استاندارد پنج تخته که میتواند یک تخت دو تخته و سه تخت یک نفره داشته باشد و یا دو تخت دو نفره  و یک تخت یک نفره را شامل شود.

. سوئیت دوبلکس دو خوابه که ظرفیت هفت نفر را دارد و مختص خانواده های پر جمعیت و یا جمعهای دوستانه گروهی میباشد.

. همه این اتاقها قابلیت اضافه کردن یک تخت یا کاناپه تخت خواب شو را دارند تا نفر اضافه به جمع اتاق بپیوندد ، برای مثال اگر یک اتاق سه تخته باشد و شما چهار نفر باشید میتوانید اتاق سه تخته با سرویس اضافه پانیذ را رزرو کنید تا هر چهار نفر در یک اتاق اقامت داشته باشید.

امکانات ویژه هتل پانیذ کیش

قیمت مناسب

یکی از دلایلی که میتواند در رزرو هتل پانیذ به شما کمک کند ، قیمت تقریبا مناسب آن است که نسبت به کیفیت و خدمات آن بصرفه میباشد ، البته باز هم خاطر نشان میکنم که اگر کمی سخت سلیقه هستید هتلهای با ستاره بالاتر را انتخاب کنید.

سیستم ماهواره

بعنوان یک هتل دو ستاره پانیذ در هر اتاق یک تلوزیون دارد که در زمانهایی که در اتاقتان مشغول استراحت هستید میتوانید کاناهای ایران و همینطور مجاز ماهواره را تماشا کنید.

موقعیت مکانی هتل پانیذ

همانطور که گفتیم ، هتل پانیذ بعنوان یک هتل با کیفیت متوسط میباشد که با قیمت مناسبی رزرو میشود ولی یکی دیگر از نکات مهم آن موقعیت مکانی مناسبش نسبت به برخی از مراکز مهم کیش میباشد همانند: نزدیک بودن به مکان‌های تفریحی و خرید امکان با پای پیاده به پارک شهر کیش رفتن در کمتر از یک ربع و فاصله خیلی کم به مراکز خرید مروارید ، سارینا و حتی زیتون.

کافی شاپ

در روزهای گرم سال اگر در اتاقتان حوصله تان سر رفت و زمان مناسب برای بیرون رفتن و گشت و گذار در جزیره نبود میتوانید به کافی شاپ هتل سری بزنید و از آبمیوه های خنک آن نوش جان نمایید ، هم سرتان گرم میشود هم حس خوبی پیدا میکنید.

رستوران

در هتل پانیذ کیش میتوانید از خدمات رستوران نیز استفاده کنید ، در این رستوران غذاهای مرسوم و دریایی با قیمت مناسب ارائه میشود که میتوانید آنها را نیز امتحان کنید.

اینترنت وای فای

اگر اهل اینترنت هستید و میخواهید برنامه های گوشیتان را در زمان استراحت در هتل چک نمایید و یا ایمیل خود را چک نمایید میتوانید از امکانات اینترنتی هتل یا وای فای استفاده نمایید.

فاصله هتل پانیذ تا مراکز مهم کیش

فاصله تا اسکله تفریحی کیش 14 دقیقه پیاده
فاصله تا هایپر مارکت و مرکز تجاری 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار مریم جزیره کیش 14 دقیقه پیاده
فاصله تا بازار پانیذ 10 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار پردیس 2 ،5 دقیقه پیاده و 2 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار مرجان جزیره کیش 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا بولینگ مریم جزیره کیش 10 دقیقه پیاده
فاصله تا بازار ونوس جزیره کیش 12 دقیقه پیاده
فاصله تا بازار مروارید 15 دقیقه پیاده 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا کشتی یونانی 18 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر افسانه ای پدیده کیش 17 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ بانوان جزیره کیش 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ آقایان جزیره کیش 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر زیر زمینی کاریز 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا درخت سبز 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا رستوران پایاب 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست کارتینگ 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا تور سافاری پارس 16 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک دلفین 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار ماهی فروشان 16 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار عربها 14 دقیقه با ماشین

رزرو هتل پانیذ کیش

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037412

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور کیش فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور کیش

هتل پانیذ را پسندید؟ تبریک انتخاب بصرفه ای بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر کیش شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

بدون شک کیش به عنوان یکی از محبوب ترین و هیجان بر انگیز ترین مقاصد توریستی ایرانگردی بشمار می آید که علاوه بر جذب گردشگران داخلی توانسته روزانه هزاران گردشگر خارجی را نیز جذب نماید.کیش به عنوان یک جزیره ایده آل با سازه هایی مدرنیزه شده و همراه با لوکس گرایی به عنوان یک مقصد گردشگری تجملاتی در ایران شناخته می شود.

تفریحاتی که با تکنولوژی و پیشرفت های بشر اجین شده اند از جمله محبوب ترین تفریحاتی هستند که می توانید در این جزیره دوست داشتنی، تجربه کنید. افزوده بر تمام این پوئن های مثبت می توانیم کیش را به عنوان یکی از خوش قیمت ترین مقاصد گردشگری نیز معرفی کنیم ، هزینه مناسب اقامت و گشت و گذار در این جزیره یک فرصت بزرگ برای بسیاری از علاقمندانی است که تمایل دارند با یک تور داخلی به این جزیره سفر کنند ، تور کیش آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ،شما علاقمندان با رزرو کردن تور تفریحی کیش در تور کیش نوروز و یا تورهای ایام عادی کیش می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در کیش بروید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل پانیذ کیش را دریافت کنید.

سیاست های هتل پانیذ کیش

14.00
12.00
پیمایش به بالا