آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور بندرعباس

تور بندرعباس

تور لحظه آخری بندر عباس هوایی و زمینی از تهران و سایر شهرها به همراه گشت رایگان


فارا گشت به عنوان مجری اصلی تور بندرعباس با بالاترین درصد رضایت مسافرین و مجوز رسمی از سازمان گردشگری، سال ها است که بر اساس سلیقه و بودجه مسافران، تورهای ارزان بندر عباس را اجرا می کند.

 

در این صفحه کامل ترین اطلاعات (هر چیزی که لازم هست بدانی) برای انتخاب بهترین پکیج تور بندر عباس هوایی یا زمینی را به شما می دهیم:

تور بندرعباس

قیمت تور بندرعباس هوایی از تهران

در این بخش به ترتیب، قیمت های تور ارزان بندر عباس لحظه آخری تا تور لاکچری بندرعباس را از مبدا تهران با هواپیما به همراه گشت و استقبال می توانی ببینی (احتمال تغییر نرخ وجود دارد).

(تغییر مبدا به شهر دلخواه شما نیز امکان پذیر است)

هتلقیمت دو شب
قیمت سه شب
آپادانا

top ★★

2.150.000

تومان

2.375.000

تومان

ایران

★★★

2.065.000

تومان

2.270.000

تومان

آتیلار

★★★★

0.000.000

تومان

0.000.000

تومان

هما

★★★★★

2.465.000

تومان

2.870.000

تومان

هرمز

★★★★★

3.100.000

تومان

3.820.000

تومان

قیمت تور بندرعباس از سایر شهرها

در این بخش قیمت تور بندر عباس از شهرهای متفاوت و با وسایل نقلیه مختلف را می توانی ببینی (اقامت + گشت + استقبال).

گشت های تور بندرعباس گردی

کامل ترین گشت ها را برای شما، در تور بندر عباس فارا گشت اجرا می کنیم. یعنی نیم روزهایی برنامه گشت در بندرعباس همراه با راهنما خواهی داشت.

گشت رایگان

 • معبد هندوها
 • حمام گله داری
 • موزه مردم شناسی
 • ساحل سرو
 • ورودیه به عهده مسافر

گشت انتخابی با هزینه

 • آبگرم گنو
 • ترانسفر
 • جاده سمت کوه
 • زمان برای عکاسی
 • ورودیه به عهده مسافر

چطور می توانیم بهترین تورهای بندرعباس را اجرا کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

تور بندرعباس فارا گشت

. مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستیم و به تعهداتمان پایبند می مانیم.

. ارزانترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور گردشگری وارد شود را ارائه بدهیم.

. کاملترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران بندر عباس خود می مانیم.

. حرفه ای ترین کادر و لیدرهای قشم

با برخورداری از کادر حرفه ای و همکاری لیدر های محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای رزرو تور بندرعباس

برای رزرو تور چارتر و ارزان بندرعباس با هواپیما و یا قطار از تهران و سایر شهرها و یا استعلام قیمت، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ لطفا تماس بگیر:

02188909296
02186037414
09208008108

سوالات متداول تور بندرعباس

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر به شهر زیبای بندرعباس، دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای لحظه آخری بندر عباس از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تور مسافرتی بندرعباس چه امکاناتی دارد؟

ما در فارا گشت می خواهیم برای شما بهترین تور بندر عباس را اجرا کنیم. بنابراین باید یکی از کامل ترین تورهای موجود باشد. خدمات زیر بخشی از سرویس های ما برای شما است:

 • خرید تور بندرعباس شامل بلیط رفت و برگشت می شود که بر اساس سلیقه شما نسبت به بلیط هواپیما بندرعباس و یا قطار بندرعباس در ساعت های مختلف، رزرو می شود.
 • در کنار بلیط، سرویس استقبال از فرودگاه بندر و یا راه آهن بندرعباس به تور شما اضافه می شود. یعنی کارگزار فارا گشت هنگام رسیدن شما، دنبالت می آید و شما را به هتل محل اقامتت می رساند.
 • اقامت در معروف ترین هتل های بندرعباس همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان بندر عباس شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور بندر گردی هم داری؛ که شامل بازدید از جاهای دیدنی بندر عباس و همین طور تاریخی آن می باشد که همراه با راهنمای محلی و مجرب همراهی می شوی.

همه این برنامه ریزی های دقیق، باعث می شود کامل ترین و جذاب ترین تور را داشته باشی و دیگر هیچ نیازی به جست و جوی بیشتر نخواهی داشت.

 

2- تور بندرعباس به چه صورت هایی اجرا می شود؟

این تور به عنوان یکی از تورهای معروف به تورهای داخلی به دو صورت مختلف برگزار می شود:

تور بندرعباس هوایی

که معروف است به تور بندرعباس با هواپیما (از تهران یا سایر شهرها). در این حالت تور، با بلیط هواپیما های چارتر و سیستمی بندرعباس رزرو می شود. تمامی شهرهایی که به فرودگاه بندر عباس پرواز دارند، مثل مسیر تهران به بندرعباس، در این پکیج قرار می گیرند.

شرکت های هواپیمایی معروفی که در مسیر تهران بندرعباس پرواز دارند شامل: ماهان، ایران ایر، ایران ایر تور، آسمان، قشم ایر، آتا، وارش و زاگرس می شوند.

تور بندرعباس زمینی

که معروف است به تور بندرعباس با قطار از تهران و یا سایر شهرها. در این حالت با قطار به بندر عباس می روی و سپس از آن جا با ترانسفر به هتل انتخابی خودت مشایعت می شوی. قطارهای 4 تخته و 6 تخته در مسیر تهران به بندر عباس هر روز حرکت دارند. اسم های معروفی همچون غزال، امید و سریر از برند های معروف شرکت های رجا و بن ریل هستند.

انتخاب هر کدام از دو راه بر اساس سلیقه و دلخواه شما می باشد که مطابق با خواسته و بودجه در نظر گرفته خودت اجرا می شود. خبر خوب این که همه موارد اسم برده شده را ما در فارا گشت برایت رزرو می کنیم. پس خیالت راحت باشه.

 

3- تور بندرعباس از تهران توسط فارا گشت اجرا می شود و یا از شهرهای دیگر نیز خرید تور بندر عباس دارد؟

سفر به بندرعباس از مبدا تهران یکی از تخصصی ترین مسیرهایی است که آژانس فارا گشت کوروش کبیر آن را به عنوان مجری مستقیم تور زمینی و هوایی اجرا می کند. بنا به تخصص ایجاد شده و رایزنی های بسیار با شرکت های هواپیمایی، رجا و سفیر این خبر خوش را باید بدهیم به شما که از هر شهری که پرواز و یا قطار به سمت شهر بندرعباس داشته باشد؛ همچون مشهد، شیراز، تبریز، شیراز، کرمان و یا اصفهان؛ این تور را برای شما برگزار می کنیم. پس خیالت راحت.

در ضمن اگر شهر شما به بندر پرواز و یا ایستگاه راه آهن نداشته باشد، ما می توانیم از نزدیکترین فرودگاه یا راه آهن به شهر شما؛ بندرعباس تور دقیقه 90 را اجرا کنیم. تا شما هم به این شهر زیبا سفر کنی.

 

4- تور ارزان بندرعباس چه زمان هایی فروش می شوند؟

تورهای ارزان یا همان تورهای آف خورده به طور کلی به چند دلیل با قیمت های فوق العاده رزرو می شوند:

الف- ارزان ترین قیمت مختص تورهای زمینی بندر است. قیمت بلیط قطار بسیار ارزان تر از هواپیما است، بنابراین تورهای زمینی در کل ارزان تر می شوند ولی باید طی مسیر طولانی را مدنظر قرار دهی.

ب- در ایامی که مردم کمتر سفر می روند. ماه های بازگشایی مدارس و امتحانات دانشگاه ها از مهترین زمان ها هستند؛ یعنی مهر، آبان، دی و خرداد. در کنار آن باید به روزهای بعد از تعطیلات رسمی اشاره کنیم که در خلوت ترین حالت سفرها قرار می گیرد یعنی فروردین و اردیبهشت. بنابراین قیمت ها به شدت ارزان تر می شوند. شاید بتوان گفت بین قیمت های 800 هزار الی 1.200.000 تومان.

ج- اگر سفر هوایی را انتخاب می کنی خوب است بدانی که پروازهای چارتر و هتل های گارانتی جدای از آن که با نرخ عمده خریداری شده اند پس قیمت کمتری دارند، چون از قبل وجه آن ها پرداخت شده، اگر خالی بمانند با تخفیف های خیلی زیادی ارائه می شوند تا پر شوند. این یکی دیگر از دلایل ارزان شدن تورها است.

د- و در نهایت، تورهایی که در هتل های با ستاره کمتر (مثلا 2 یا 3 ستاره) رزرو می شوند و یا خدمات گشت از جاهای دیدنی، راهنما و ترانسفر ندارند نیز بسیار ارزان هستند.

برخی مواقع هم با نزدیک شدن به تاریخ سفر که اصطلاحا تور لحظه آخری بندرعباس اسم گذاری می شوند نیز ممکن است با قیمت خیلی کمتری ارائه شوند ولی این مورد همیشگی نیست. برعکس ممکن است در برخی از زمان ها خیلی گران تر و یا حتی پر شوند. مانند ایام نوروز، مرداد، شهریور، بهمن و اسفند ماه. پیشنهاد می کنم که با کارشناسان فارا گشت تماس بگیری تا شما را برای انتخاب بهترین زمان سفر که برای شما به صرفه باشد، راهنمایی کنند. این وظیفه کاری ما است.

 

5- فاصله تهران تا بندرعباس چقدر است؟

سوال اکثر مسافران: فاصله تهران تا بندرعباس چند ساعته؟ این فاصله زمانی بر اساس وسیله نقلیه که برای سفر به بندر انتخاب می کنی به شرح زیر است:

  • با هواپیما که با پروازهای چارتر و یا سیستمی بندر عباس از آن استفاده می کنی: حدود 1.40 الی 2 ساعت زمان می برد تا به بندر برسی.
  • با قطار که با قطارهای بندرعباس از آن استفاده می کنی: حدود 19 ساعت زمان می برد تا شما را به بندر عباس برسانند.

6- ساعت تحویل اتاق به مسافر و تخلیه آن چه زمان هایی است؟

طبق قانون جهانی هتل ها در تمام دنیا:
ساعت تحویل اتاق به مسافر ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

7- جاهای دیدنی بندرعباس را از کجا پیدا کنم؟

مکان های دیدنی بندر یکی از دلایل اصلی سفر به این شهر است. بندرعباس جاهای دیدنی جالبی زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری چندین برابر می شود.

اماکنی همچون: حمام گله داری، معبد هندوها، ساحل زیبای سرو و آب گرم گنو که برای درمان بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد بخشی از جاذبه های بندر هستند.

اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگر داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی همه آن ها را ببینی. لطفا روی عبارت جاهای دیدنی بندرعباس کلیک یا تاچ کن.

8- چرا بندر عباس را برای سفر انتخاب کنم؟

جاهای دیدنی بندرعباس مثل هر شهر دیگه ای شامل آثار تاریخی و باستانی، جاذبه های طبیعی، مراکز خرید، بازارها و غذا خوردن در رستوران های شهر، خرید سوغاتی و … هست.

اگه تا حالا به بندر عباس سفر نکردی، بهترین زمان برای این که تور بندرعباس را رزرو کنی در حقیقت زمانیه که شرایط آب و هوایی کمی خنک تره. بهت پیشنهاد می کنم که اگر در تابستان به بندرعباس سفر می کنی چون آب و هوا گرمه، کلاه آفتابی، کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی حتما همراهت باشد، تا بتوانی بدون اذیت شدن از تماشای جاذبه های گردشگری بندرعباس لذت ببری.

 اگه به دنبال این هستی که تور ارزان بندرعباس را رزرو کنی، فصل بهار، پاییز و زمستان رو بهت پیشنهاد میدم. مطمئناً اگه برای اولین بار هست که می خوای به بندرعباس سفر کنی، حتماً خبر نداری که چه جاهای دیدنی و جاذبه های منحصر به فردی در انتظار تو هستن! حتی ممکنه با شنیدن اسم این مکان های زیبا شگفت زده بشی!

تور بندر عباس

تورهای پیشنهادی دیگری دارید؟

نظرات مسافرین سفر بندرعباس

ما را با دیدگاه خودت آشنا کن و سوالات یا تجربیاتت درباره تور بندر عباس با هواپیما یا قطار (زمینی و هوایی) از تهران یا از هر شهر دیگر، را با دیگران در این بخش به اشتراک بگذار، منتظر نظراتت هستیم:

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.