تور خوزستان

دفتر مرکزی فروش تورهای خوزستان (شوش، شوشتر، دزفول و چغازنبیل) هوایی و زمینی از تهران و سایر شهرها

 

فارا گشت به عنوان مجری مستقیم تور مشهد با بالاترین درصد رضایت مسافرین و مجوز رسمی از سازمان گردشگری، سال ها است که بر اساس سلیقه و بودجه مسافران، تورهای مشهد ارزان را اجرا می کند.

 

بنابراین کامل ترین اطلاعات (هر چیزی که لازم هست بدانی) برای انتخاب بهترین قیمت تور مشهد هوایی و زمینی را به شما می دهیم.

تور خوزستان

قیمت تور خوزستان با اتوبوس

(بلیط اتوبوس vip + هتل + صبحانه + گشت + ترانسفر. امکان تغییر نرخ در روزهای مختلف وجود دارد)

هتلقیمت هر نفر در اتاق دو تختهقیمت هر نفر در اتاق یک تخته
آسمان

AP Top

 1.370.000 تومان2.220.000 تومان
جهانگردی

★★★

1.390.000 تومان2.330.000 تومان
آوان

★★★ Top

1.420.000 تومان2.420.000 تومان

قیمت تور خوزستان با قطار

(بلیط قطار + هتل + صبحانه + گشت + ترانسفر. امکان تغییر نرخ در روزهای مختلف وجود دارد)

هتلقیمت هر نفر در اتاق دو تختهقیمت هر نفر در اتاق یک تخته
آسمان

AP Top

 1.470.000 تومان2.320.000 تومان
جهانگردی

★★★

1.490.000 تومان2.430.000 تومان
آوان

★★★ Top

1.530.000 تومان2.530.000 تومان

قیمت تور خوزستان با هواپیما

(بلیط هواپیما + هتل + صبحانه + گشت + ترانسفر. امکان تغییر نرخ در روزهای مختلف وجود دارد)

هتلقیمت هر نفر در اتاق دو تختهقیمت هر نفر در اتاق یک تخته
آسمان

AP Top

 2.950.000 تومان3.800.000 تومان
جهانگردی

★★★

3.000.000 تومان3.920.000 تومان
آوان

★★★ Top

3.050.000 تومان4.050.000 تومان

گشت های تور خوزستان گردی

کامل ترین گشت ها را برای شما، در تور خوزستان فارا گشت اجرا می کنیم. یعنی دو گشت نیم روزی برنامه بازدید در بافت های تاریخی و طبیعی (شوش و چغازنبیل) همراه با راهنما خواهی داشت.

گشت شوش (رایگان)

 • موزه شوش
 • کاخ آپادانا
 • قلعه آکروپل
 • دانیال نبی
 • ورودیه با مسافر

گشت چغازنبیل (رایگان)

 • معبد چغازنیل
 • منظر رودخانه بیشه
 • زمان برای عکاسی
 • ورودیه با مسافر

گشت شوشتر با هزینه

 • مجموعه آسیاب آبی
 • پل بند شادروان
 • قلعه سلاسل
 • نهر داریون
 • بند میزان
 • خانه مستوفی

گشت دزفول با هزینه

 • پل قدیم
 • آسیاب آبی
 • بازار قدیم
 • جندی شاپور
 • آرامگاه یعقوب لیث
 • حمام کرناسیون

چطور می توانیم بهترین تورهای خوزستان را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

تور خوزستان فارا گشت

. مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستیم و به تعهداتمان پایبند می مانیم.

. مناسب ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

. کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران خوزستان خود می مانیم.

. حرفه ای ترین کادر و لیدرهای خوزستان

با برخورداری از کادر حرفه ای و همکاری لیدرهای مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تورهای انجام می دهیم.

شماره تماس رزرو تور خوزستان هوایی و زمینی

برای رزرو تور شوش، چغازنبیل، شوشتر و دزفول خوزستان با هواپیما، قطار و اتوبوس (از تهران و یا از سایر شهرها) و یا استعلام قیمت، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ لطفا تماس بگیر:

02188909296
02186037414
09208008108

سوالات متداول تور خوزستان

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر به خوزستان، دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای شوش و چغازنبیل و شوشتر از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تور مسافرتی خوزستان فارا گشت چه امکاناتی دارد؟

ما می خواهیم بهترین تور خوزستان را در ایران اجرا کنیم. بنابراین این تور با شرایط و امکانات زیر برای شما اجرا می شوند:

 • خرید تور خوزستان شامل بلیط رفت و برگشت می شود که بر اساس سلیقه شما می تواند شامل بلیط هواپیما، بلیط قطار و یا بلیط اتوبوس vip باشد.
 • در کنار بلیط، ترانسفر رفت و برگشت به تور شما اضافه می شود.
 • اقامت در بهترین هتل های دزفول همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان خوزستان شما می باشد که رزرو آن ها توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور خوزستان گردی هم داری؛ که شامل بازدید از  جاهای دیدنی و تاریخی شوش و چغازنبیل می باشد. این برنامه همراه با راهنمای محلی مجرب همراهی می شود.

همه این برنامه ریزی های دقیق، باعث می شود کاملترین و جذاب ترین تور را داشته باشی.

 

2- تورهای خوزستان به چه صورت هایی اجرا می شوند؟

سفر خوزستان به عنوان یکی از تورهای معروف به تور ایرانگردی به دو صورت برگزار می شود:

تور خوزستان هوایی

که معروف است به تور خوزستان با هواپیما. در این حالت، تور با هواپیماهای چارتری یا سیستمی دزفول، برگزار می شود. پروازهای مختلفی از شهرهای متنوع به سمت دزفول پرواز دارند به خصوص از تهران.

تور زمینی خوزستان

که معروف است به تور خوزستان با قطار یا اتوبوس. در این حالت شما باید سوار قطار اندیمشک شوی و بعد از رسیدن مسول ترانسفر شما را به دزفول می برد. اما با اتوبوس vip شما مستقیم به ترمینال دزفول هدایت می شوی.

 

3- فارا گشت تور خوزستان از تهران را اجرا می کند و یا از شهرهای دیگر نیز ثبت نام تور دارد؟

تور تهران خوزستان، یکی از تخصصی ترین مسیرهایی است که آژانس فارا گشت کوروش کبیر آن را به عنوان مجری مستقیم تور خوزستان اجرا می کند.

بنا به تخصص ایجاد شده و رایزنی های بسیار با شرکت های هواپیمایی، قطار و اتوبوسرانی این خبر خوش را باید بدهیم به شما که از هر شهری که پرواز یا حرکت قطار و اتوبوس به سمت دزفول داشته باشد؛ این تور را برای شما برگزار می کنیم. پس خیالت راحت.

در ضمن اگر شهر شما به مشهد پرواز و یا قطار نداشته باشد ما می توانیم از نزدیک ترین فرودگاه یا ایستگاه راه آهن به شهر شما؛ خوزستان تور را اجرا کنیم. تا شما هم به این استان زیبا سفر کنی.

 

4- برنامه گشت تور خوزستان فارا گشت به چه صورت است؟

گشت هایی که در این تور هیجان انگیز می توانی داشته باشی شامل 4 شهر معروف استان خوزستان (شوش، شوشتر، دزفول و چغازنبیل) می باشد. این گشت ها به شرح زیر اجرا می گردند:

 • تور شوش گردی : این تور که به صورت رایگان برای شما درنظر گرفته ایم، یک نیم روز است. لیدر همراه شما خواهد بود و از جاهای مهم دیدنی شهر شوش همچون موزه شوش، کاخ آپادانا، قلعه آکروپل و مقبره دانیال نبی دیدن خواهی کرد. معمولا این گشت با گشت چغازنبیل در یک روز اجرا می شود.
 • تور چغازنبیل گردی : این تور نیز به صورت رایگان برای شما در نظر گرفته شده است و در یک نیم روز اجرا می شود. در این گشت شما از معبد معروف چغازنبیل دیدن می کنی و در کنار آن برنامه منظر رودخانه بیشه دز را خواهی داشت. معمولا برای سرو نهار می توانی با راهنمایی لیدر، در روستای خموت، نهار را میل نمایی. خاطر نشان می کنم که هزینه نهار به عهده مسافر می باشد. در اغلب مواقع این گشت با تور شوش گردی در یک روز اجرا می شوند.
 • تور شوشتر گردی : این تور به صورت گشت اختیاری می باشد و در صورتی که مایل باشی می توانی این تور را با پرداخت هزینه، رزرو کنی. این تور نیز نیم روزی می باشد. در این گشت شما از مجموعه آسیابهای آبی، پل بند شادروان، قلعه ثلاثه، نهر داریوم، بند میرزا و خانه مستوفی دیدن خواهی کرد. اغلب اوقات این گشت با تور دزفول گردی همزمان انجام می شود.
 • تور دزفول گردی : این تور نیز به صورت گشت اختیاری می باشد و می توانی آن را خریداری کرده و همراه با شوشتر گردی در لیست برنامه های تفریحی خود قرار دهی. این گشت هم به صورت نیم روزی اجرا می شود و شامل بازدید از پل قدیم دزفول، آسیاب های آبی، بازار قدیم، حمام کرناسیون، جندی شاپور، و آرامگاه یعقوب لیث است.

 

5- تور خوزستان را چطوری رزرو کنم؟

برای رزرو تور می توانی یکی از دو راه زیر را انتخاب کنی:

. به صورت حضوری: یکی از مسافران به عنوان نماینده سایر مسافرین به همراه مدارک لازم برای سفر (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) به آدرس آژانس مراجعه می نماید. با یکی از مشاوران فارا گشت مشورت می کند. پس از به توافق رسیدن بر سر قیمت تور ارزان خوزستان، و مورد تایید بودن مدارک، قرارداد تور امضا می شود و بعد از تسویه کامل، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) را تحویل می گیرد و آماده می شوند برای سفری خوش.
آدرس فارا گشت برای رزرو تور: تهران، میدان ولی عصر، ابتدای خیابان کریمخان زند، ساختمان کیمیا، طبقه 3، واحد 33

. به صورت تلفنی: شما با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس تلفنی خواهی داشت. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور خوزستان، و خدمات گشت طبق شرایط دلخواه شما که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته. سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی. در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود. بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق بدست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

شماره تماس: 02188909296

 

6- فاصله تهران تا خوزستان چقدر است؟

فاصله زمانی تهران تا شهرهای مهم استان خوزستان بر اساس وسیله نقلیه که برای سفر انتخاب می کنی به شرح زیر است (البته در ایام عادی، برای زمان های پیک سفر کمی متفاوت خواهند شد. برای مثال تور خوزستان نوروز را اگر انتخاب کنی، ممکن است در جاده ترافیک را مشاهده کنی.)

از مبدا تهران و در ایام عادی:

  • با هواپیما که مستقیم به فرودگاه دزفول می روی (مگر در مواقع ویژه) حدود 1:00 ساعت فاصله تهران تا دزفول است.
  • با قطار که باید به شهر اندیمشک بروی و از آن جا به دزفول ترانسفر شوی، حدود 13:00 ساعت فاصله تهران تا اندیمشک با قطار است.
  • با اتوبوس که با اتوبوس vip به ترمینال دزفول خواهی رفت، حدودا 14 ساعت فاصله تهران تا دزفول با اتوبوس است.

7- ساعت تحویل اتاق به مسافر و یا تخلیه آن کی می باشد؟

در اکثر هتل های جهان و ایران، تحویل اتاق به مسافر ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

 

8- چرا باید خوزستان را برای سفر انتخاب کنم؟

تا به حال به این فکر کردی که بتونی آثار تاریخی و بناهای باستانی را در استان خوزستان از نزدیک ببینی؟ آیا با جاذبه های دیدنی و توریستی شهرهای خوزستان آشنایی داری؟ می دونی زیباترین شاهکار تاریخ در کدوم شهرهای این استان قرار داره؟

خب! فکر کنم الان وقتشه که درباره سفر به خوزستان برات صحبت کنم. البته قبل از هر چیز باید بگم لذت سفرت وقتی بیشتر میشه که با تور خوزستان بری و اونجا را از نزدیک تماشا کنی.

سفر خوزستان، بهترین فرصت میتونه باشه که بتونی در یک سرزمین ماندگار، هم تفریح کنی و هم سوغاتی های محلی عالی بخری و از همه مهم تر این که با آداب و رسوم مردمی آشنا میشی که خیلی برات جالبه. مردم خوزستان خیلی خیلی خونگرم هستن و مسافرها و گردشگرها را مثل خانواده خودشون میدونن.

شاید بپرسی که با شرکت در این تور از کجاها می تونی دیدن کنی و چه خدماتی در این تور مسافرتی بهت ارائه میشه؟ خب. در واقع، تورهای خوزستان گردی جزو تورهای داخلی محسوب میشن و برنامه این تورها، بازدید از یک سری از شهرهای توریستی خوزستان هست. با من همراه باش تا درباره دیدنی های خوزستان و برنامه سفر، بیشتر برات توضیح بدم.

با رزرو تور خوزستان می تونی آماده سفر به شهرهایی بشی که در نوع خودشون در این منطقه، منحصربه فرد هستن. با شرکت در این تورهای گردشگری میتونی از شهرهای زیبای شوش، شوشتر، دزفول و چغازنبیل دیدن کنی. هر کدوم این شهرها حرف هایی برای گفتن دارن. در تور خوزستان گردی با ورود به این شهرها، جاذبه های تاریخی بسیار با ارزشی، خودنمایی می کنن. در حقیقت می تونم بگم همین آثار تاریخی و باستانی باعث شده که این قسمت از خوزستان برای توریست ها جذاب تر باشه.

درباره خوزستان در سایت en.wikipedia.org آمده است:

As the Iranian province with the oldest history, it is often referred to as the “birthplace of the nation”, as this is where the history of the Elamites began. Historically, one of the most important regions of the Ancient Near East, Khuzestan is what historians refer to as ancient Elam, whose capital was in Susa. The Achaemenid Old Persian term for Elam was Hujiyā when they conquered it from the Elamites, which is present in the modern name. Khuzestan, meaning “the Land of the Khuz”, refers to the original inhabitants of this province, the “Susian” people (Old Persian “Huza” or Huja, as in the inscription at the tomb of Darius the Great at Naqsh-e Rostam). They are the Shushan of the Hebrew sources where they are recorded as “Hauja” or “Huja”. In Middle Persian, the term evolves into “Khuz” and “Kuzi”. The pre-Islamic Partho-Sasanian inscriptions gives the name of the province as Khwuzestan.

 

تور خوزستان شوش چغازنبیل

تورهای پیشنهادی دیگری دارید؟

نظرات و پیشنهادات سفر خوزستان

ما را با دیدگاه خودت آشنا کن و سوالات یا تجربیاتت درباره تور خوزستان هوایی و زمینی (شوش، چغازنبیل، شوشتر و دزفول) فارا گشت را با دیگران در این بخش به اشتراک بگذار، منتظر نظراتت هستیم:

2 دیدگاه دربارهٔ «تور خوزستان»

 1. نگار حقیقت منش

  سلام وقت بخیر در قسمت تور خوزستان بخش گردشگری شوشتر اسامی آثار باستانی به اشتباه نوشته شده … قلعه ی ثلاثه اشتباه و قلعه ی سلاسل درست است .. بند میرزا اشتباه و بند میزان درست است. نهر داریون اشتباه و نهر داریون درست می باشد.

  1. مدیریت (سیامک ندیمی)

   سلام خانم حقیقت منش عزیز. خیلی متشکرم که ایرادات را ذکر فرمودید. همین امروز بخش آی تی اصلاحشان می کنند.
   خداوند را بی نهایت شکر بابت وجود همراهان خوبی همچون شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا