آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور بندرعباس از تبریز هوایی

تور بندرعباس از تبریز با هواپیما

مجری اصلی رزرو تور بندر عباس از مبدا تبریز در ایران به همراه گشت رایگان

 

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با یاری خداوند بی نهایت مهربان، هشت سال است که کاملترین و ارزان ترین تورهای هوایی تبریز به بندرعباس را با مجوز رسمی از سازمان گردشگری و بالاترین درصد رضایت مسافرین اجرا می کند.

در این صفحه شما کامل ترین اطلاعات درباره هزینه و خرید تور بندرعباس و قیمت لحظه آخری آن را از استان آذربایجان به همراه سوالات متداول مسافران خواهی داشت.

تور بندرعباس از تبریز هوایی

قیمت تور بندر عباس از تبریز

در این بخش می توانی هزینه و قیمت تور تبریز به بندرعباس هوایی، از ارزان تا لاکچری را در هتل های مختلف ببینی:

هتل قیمت دو شب
قیمت سه شب
آپادانا

top ★★

2.080.000

تومان

2.320.000

تومان

ایران

★★★

2.020.000

تومان

2.220.000

تومان

آتیلار

★★★★

0.000.000

تومان

0.000.000

تومان

هما

★★★★★

2.410.000

تومان

2.810.000

تومان

هرمز

★★★★★

3.050.000

تومان

3.760.000

تومان

گشت های بندرعباس گردی ویژه آذربایجانی ها

بهترین گشت ها را برای شما، در تور تبریز بندر عباس فارا گشت اجرا می کنیم. یعنی نیم روزهایی برنامه گشت در بندرعباس همراه با حرفه ای ترین راهنمای منطقه خواهی داشت.

گشت رایگان

 • معبد هندوها
 • حمام گله داری
 • موزه مردم شناسی
 • ساحل سرو
 • ورودیه به عهده مسافر

گشت انتخابی با هزینه

 • آبگرم گنو
 • ترانسفر
 • جاده سمت کوه
 • زمان برای عکاسی
 • ورودیه به عهده مسافر

شماره تماس برای رزرو تور بندرعباس از تبریز

برای رزرو تورهای مسافرتی بندرعباس حرکت از تبریز با پروازهای چارتر و سیستمی و یا استعلام قیمت و تخفیفات لحظه آخری ویژه آذربایجانی های عزیز، لطفا با شماره های زیر تماس بگیر:

02188909296

02186037414

09208008108

سوالات متداول سفر هوایی به بندرعباس

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر به شهر تاریخی و بندری بندر عباس، به دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که مسافران تور بندرعباس از مبدا شهر تبریز، از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تور مسافرتی بندرعباس از شهر تبریز چه خدماتی برای من دارد؟

هم وطنان ها آذربایجانی همیشه برای تیم فارا گشت، محترم و ارزش مند هستند. بنابراین تمام تورهایی که برایشان رزرو می کنیم من جمله تور بندرعباس، کامل ترین خدمات را خواهند داشت. این خدمات شامل موارد زیر می شوند:

 • رزرو بلیط هواپیما از تبریز به بندرعباس و برعکس. پروازهای رزرو شده چارتر یا سیستمی بوده که با ارزان ترین قیمت ها برای شما ثبت نام می شود.
 • در کنار بلیط، استقبال فرودگاهی هم داری. استقبال یعنی کارگزار فارا گشت در بندرعباس، هنگام رسیدن شما به این شهر، به فرودگاه بندر عباس آمده و شما را به هتل می رساند.
 • اقامت در یکی از بهترین هتل های موجود در شهر بندر عباس از دیگر خدمات تور هوایی ارزان بندرعباس از تبریز است که توسط کارشناسان فارا گشت برای شما رزرو می شود.
 • یک نیم روز گشت هم از مکان های توریستی داخل شهر خواهی داشت که با راهنمای محلی و خوش اخلاق منطقه، همراهی می شوی.

 

2- من چطور می توانم از شهر تبریز تور بندر عباس دلخواهم را از شما خریداری کنم؟

همانند سایر مشتریان دائمی و همیشگی ما که در استان آذربایجان (تبریز و شهرهای اطراف)، زندگی می کنند و هر سال با فارا گشت سفر می کنند، به صورت تلفنی با کارشناسان می توانی تماس بگیری. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور بندرعباس حرکت از تبریز با هواپیما، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی. در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

شماره تماس فارا گشت مختص تبریزی های عزیز: 02188909296 و 09208008108

 

3- فاصله تبریز تا بندرعباس با هواپیما چقدر است؟

طول مدت پرواز از فرودگاه تبریز تا بندرعباس تقریبا بین 2 الی 2:30 ساعت می باشد.

 

4- ساعت تحویل اتاق هتل به مسافر و یا تخلیه آن توسط مسافرین چه ساعت هایی است؟

طبق قانون همه هتل هایی که در جهان و ایران مشغول به فعالیت هستند، در بندر عباس هم تحویل اتاق به مسافر حوالی ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

 

5- چرا با هواپیما به بندرعباس سفر کنم؟

سفر کردن به صورت کلی بسیار جذاب و لذت بخش است. خوب است که هر سال چندین بار به شهرهای مختلف سفر کنی و چیزهای جدید ببینی و یاد بگیری. یکی از وسایل نقلیه معروف سفر، هواپیما است.

ویژگی اصلی مسافرت با هواپیما، صرفه جویی در زمان است. دورترین مسیرها در تورهای داخلی، در نهایت بین یک الی دو ساعت با شهری که زندگی می کنی فاصله خواهند داشت. این بدین معنی است که شما زمان بیشتری داری تا در شهر مقصد به گشت و گذار و تفریح برسی.

از طرف دیگر سفرهای هوایی بسیار امن تر و راحت تر از سفرهای زمینی مثل قطار و اتوبوس هستند. پس با خیال راحت تر از مسافرت دلخواهت، لذت خواهی برد و خستگی راه نخواهی داشت.

تورهای پیشنهادی دیگر:

سایر تورهای مسافرتی داخلی از تبریز که برای شما اجرا می کنیم را در لیست زیر می توانی ببینی:

برای رزرو تور بندرعباس از تبریز هوایی، ارزان و لحظه آخری در ایام عادی و نوروز با کامل ترین خدمات، با ما در فارا گشت کوروش کبیر تماس بگیر. تخفیفات ویژه ای برای شما در تور تبریز به بندر عباس داریم.