تور مشهد هتل سهند

هتل سه ستاره مشهد

اگر می خواهی تور مشهد را به صورت هوایی یا زمینی (از تهران یا سایر شهرها) را در یک هتل با کیفیت 3 ستاره تاپ تجربه کنی، هتل سهند می تونه یکی از گزینه های انتخابی شما باشد.

قیمت تور مشهد هتل سهند

زمینی و هوایی

(قیمت ها با ارزان ترین نرخ قطار و هواپیما محاسبه شده اند و امکان بیشتر یا کمتر شدن در روزهای مختلف وجود دارد.)

قیمت تور سهند با اتوبوسقیمت تور سهند با قطار
قیمت تور سهند با هواپیما
3.500.000

تومان

3.650.000

تومان

5.500.000

تومان

در تور مشهد هتل سهند چه خدماتی دارم؟

به عنوان مجری اصلی مشهد در ایران، تور هتل سهند را با خدمات زیر برای شما اجرا می کنیم:

 • دو شب و سه روز
 • اقامت در هتل
 • صبحانه
 • ناهار
 • شام
 • دسترسی راحت به حرم
 • بلیط رفت و برگشت
 • امکان اضافه کردن شب های اقامت هم داری
تور مشهد هتل سهند

چطور می توانیم بهترین سفر به مشهد را برگزار نماییم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزان ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها و قطارها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران مشهد خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

هتل سهند چه امکاناتی دارد؟

در این بخش با هتل سهند آشنا می شوی

با خدمات تور آشنا شدی، اگر می خواهی بدانی این هتل مطابق میل و سلیقه ات هست یا نه و اینکه:

 

 • عکس های هتل سهند مشهد را ببینی
 • بدانی چه امکاناتی دارد
 • چه نوع اتاق ها و تخت هایی را فراهم کرده
 • فاصله هتل با مراکز مهم مشهد چقدر است

روی دگمه زیر عکس هتل کلیک یا تاچ کن، وارد صفحه هتل می شوی؛ همه چی رو برایت کامل توضیح دادیم.

شماره تماس برای خرید تور هتل سهند مشهد

برای رزرو با ما تماس بگیر تا کارشناسان سفر مشهد فارا گشت، طبق سلیقه و دلخواه شما قیمت این تور را محاسبه کنند:

تورهای مشابه

سایر تورهای هم درجه سهند

یک تماس تا حس لذت بخش همراهی با فارا گشت

 

مسافران و علاقمندان محترم برای رزرو خدمات مورد نظرتان می توانید با یک تماس با مرکز پشتیبانی آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر از به روزترین خدمات و فرصت های موجود برای رزرو تورها مطلع شوید و یا خدمات مورد نظرتان را رزرو کنید.

افزوده بر این مشاوره با یک مشاور مجرب می تواند گزینه های ایده آل تر و مناسب تری را برای شما مهیا نماید تا با استفاده از آن ها نهایت لذت را با توجه به بودجه و علاقمندی های شخصی تان درباره رزرو هتل های مشهد ببرید.

کارشناسان ما در تیم پشتیبانی فارا گشت آماده پاسخگویی به سوالات شما و یا در خواست های رزرو شما می باشند. فارا گشت فاصله شما تا بهترین خدمات گردشگری را به اندازه یک تماس کوتاه کرده است پس با ما همسفر تور مشهد قطار هتل سهند شو.

ما در شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری معتقدیم که فروش نه تنها پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است.

به همین منظور قوانین شرکتی سفت‌ و سختی جهت حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم خصوصی مشتریان در فارا گشت شکل گرفته است علاوه بر این اصل رعایت حقوق مشتری و سرویس دهی مناسب به تک تک مراجعه کنندگان را هیچ گاه فراموش نمی ‌کنیم. صحت سقم این مسله را در گوگل سفر مشهد هتل سهند فارا گشت میت وانید جستجو کنید و با یاری خداوند بی نهایت مهربان تمام تلاشمان برای احقاق این شعار است: استراحت و آرامش برای خودت و خانوادت.

 

تور هتل سهند مشهد

اگر سرت شوق دیدن ابنیۀ تاریخی دارد و می‌ خواهی تور مشهد هوایی هتل سهند (و یا با قطار) شما را با مساجدی که قدمت آن به هزاره‌ های پیش بر می‌ گردد، در این خطۀ با شکوه آشنا کند.

هنرمندی خود را این بار با جلوه‌ ای از شاهکار های معماری اصیل ایرانی بر دیوار ها و کاشی‌ کاری‌ های مسجد ها نشان دهد و قدمت تاریخی این شهر را در قالب یک عبادت گاه و مرکز ارتباط روح انسان با خالق بی‌ نهایت به جلوه بکشد. مسجد گوهرشاد در جوار حرم نورانی امام هشتم و مسجد 72 تن در ابتدای بازار بزرگ بهترین گزینه‌ های پیشروی شما خواهند بود.

هر کدام قصه های فراوان برای گفتن و شنیدن دارند. از مردمانی که با ایمانی راسخ و استوار دست به احداث آن‌ ها زده‌اند و یا کسانی که این مکان‌ ها را برای خلوت و انس در تاریکی شب برگزیده و رازهای خود را در تالار ها و رواق‌ های آن در گوش جان این مسجدها و با پروردگار خود نجوا نموده‌ اند.

پیمایش به بالا