آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور ارمنستان

تور ارمنستان | تور ارمنستان هوایی | تور ارمنستان زمینی | لیست ارزانترین تورهای آف خورده

شما هم می خواهی بهترین انتخاب تور ارمنستان را داشته باشی؟

بعنوان مجری اصلی تور ارمنستان ارزان، کامل ترین اطلاعات (هر چیزی که لازم هست بدانی) برای انتخاب بهترین تور را به شما می دهیم.

تور ارمنستان زمینی قیمت از تهران و سایر شهرها

در این بخش به ترتیب، قیمتهای تور ارزان ارمنستان زمینی تا تور لاکچری ارمنستان زمینی را می توانی ببینی (برای ایام عادی).

تور ارمنستان هوایی قیمت از تهران و سایر شهرها

در این بخش به ترتیب، قیمتهای تور ارزان ارمنستان هوایی تا تور لاکچری ارمنستان را می توانی ببینی (برای ایام عادی).

گشت های تور ارمنستان گردی

کاملترین گشت ها را برای شما، در تور ارمنستان فارا گشت اجرا می کنیم. یعنی چند نیم روز برنامه گشت در بافت های تاریخی و تفریحی ارمنستان همراه با راهنما می توانی داشته باشی.

گشت انتخابی با هزینه

 • گشت شهر ایروان
 • آشنایی با خیابانهای معروف
 • پارک مادر ارمنستان
 • موزه جنگ جهانی
 • میدان جمهوری
 • کاسکاد یا هزار پله
 • موزه گافسچیان
 • کلیسای گریگور

گشت انتخابی با هزینه

 • دریاچه سوان و دلیجان
 • پذیرایی بین راه
 • دلیجان (منطقه جنگلی)
 • کلیسا هاقارزین
 • بازدید از دریاچه سوان
 • 2 ساعت تایم آزاد
 • صرف نهار در رستوران

گشت انتخابی با هزینه

 • دریاچه سوان و دره گلها
 • پذیرایی بین راه
 • بازدید از دریاچه سوان
 • 2 ساعت تایم آزاد
 • بازدید از زاخکازور
 • پیست اسکی و تله کابین
 • صرف نهار در رستوران

گشت انتخابی با هزینه

 • تور معبد
 • بازدید از معبد گارنی
 • مجموعه گغارد
 • کوه حکاکی شده
 • عکاسی از کوه آرارات
 • منظره بالای کامار جارنتس
 • صرف نهار در رستوران

چطور توانستیم بهترین تورهای ارمنستان را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بینهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

تور ارمنستان فارا گشت

. مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستیم و به تعهداتمان پایبند میمانیم.

. مناسب ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آنکه لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

. کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام میدهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران ارمنستان خود میمانیم.

. حرفه ای ترین کادر و لیدرهای ارمنستان

با برخورداری از کادر حرفه ای و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تورها انجام میدهیم.

شماره تماس رزرو تور ارمنستان

برای رزرو تور ارمنستان با هواپیما و اتوبوس vip از تهران و سایر شهرها و یا برای استعلام قیمت، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ تماس بگیر:

02188909296
02186037414
09208008108

فقط کافیه که به ما بگی دوست داری از کدوم شهر و با چه وسیله ای به ارمنستان سفر کنی

سوالات متداول تور ارمنستان

حتما سوالهایی داری که پیش از سفر به ارمنستان، دنبال جواب آنها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای ارمنستان از ما می پرسند را برایت اینجا جمع آوری کردیم:

تور گردشگری ارمنستان چه امکاناتی دارد؟

وقتی می گوییم بهترین تور ارمنستان را برای شما رزرو می کنیم، یعنی جزو کاملترین تورهای ارمنستانی خواهد بود که در ایران اجرا می شود:

 • خرید تور ارمنستان شامل بلیط رفت و برگشت میشود که بر اساس سلیقه شما می تواند شامل بلیط هواپیما ارمنستان و یا بلیط اتوبوس vip ارمنستان باشد.
 • در کنار بلیط، ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه و یا ترمینال ارمنستان به تور شما اضافه می شود.
 • اقامت در بهترین هتل های ارمنستان همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان ارمنستان یا لاکچری شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور ارمنستان گردی هم می توانی داشته باشی؛ که شامل بازدید از اکثر جاهای دیدنی ارمنستان و همینطور تاریخی آن می باشد را همراه با راهنمای محلی مجرب همراهی میشوی.

همه این برنامه ریزی های دقیق، باعث می شود کاملترین و جذاب ترین تور ارمنستان از تهران یا هر شهر دیگری را داشته باشی.

 

تور ارمنستان به چه صورت هایی اجرا می شود؟

تور ارمنستان بعنوان یکی از تورهای معروف به تور خارجی به دو صورت برگزار می شود:

تور هوایی ارمنستان

که معروف است به تور ارمنستان با هواپیما. در این حالت تور با هواپیماهای چارتری یا سیستمی ارمنستان برگزار می شود. بعلاوه خدمات اقامت در هتلهای معروف و شناخته شده ارمنستان. به این پکیج گشت از جاهای دیدنی ارمنستان (انتخابی) میتواند اضافه شود بهمراه ترانسفر فرودگاهی.

تور ارمنستان زمینی

که معروف است به تور ارمنستان با اتوبوس. در این حالت با اتوبوس ارمنستان vip برگزار م یشود. در این تورها نیز خدمات اقامت در هتلهای 2 الی 5 ستاره ایروان و گشت از اماکن دیدنی ارمنستان (انتخابی) و ترانسفر رفت و برگشت می توانند به پکیج درخواستی شما اضافه و اجرا می شود.

انتخاب هر کدام از دو راه بر اساس سلیقه و دلخواه شما می باشد که مطابق با خواسته و بودجه در نظر گرفته خودت اجرا می شود.

 

تور ارمنستان از تهران را اجرا می کنید و یا از شهرهای دیگر نیز خرید تور ارمنستان دارید؟

سفر به ارمنستان از تهران یکی از تخصصی ترین مسیرهایی است که آژانس فارا گشت کوروش کبیر آن را بعنوان مجری مستقیم تور ارمنستان اجرا می کند. بنا به تخصص ایجاد شده و رایزنی های بسیار با شرکتهای هواپیمایی و اتوبوسرانی این خبر خوش را باید بدهیم به شما که از هر شهری که پرواز یا حرکت اتوبوس به سمت ارمنستان داشته باشد این تور را برای شما برگزار می کنیم. پس خیالت راحت.

در ضمن اگر شهر شما به ارمنستان پرواز و یا اتوبوس نداشته باشد ما می توانیم از نزدیکترین فرودگاه یا ترمینال به شهر شما؛ ارمنستان تور را اجرا کنیم. تا شما هم به این شهر زیبا سفر کنی.

با اینکه سفر به ارمنستان بعنوان یک تور خارجی شناخته میشود، باید بگوییم خیر. برای سفر با تور ایروان، نیازی به گرفتن ویزا در تهران نداری. در فرودگاه یا لب مرزر زمینی ارمنستان، کارها برای شما حضورا انجام خواهد شد.

فقط این نکته در خاطرت باشد که پاسپورت شما از تاریخ ورود به ارمنستان باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. (در ایام شلوغی مسافرت، امکان معطل شدن بیشتر لب مرز زمینی برای اخذ ویزای ارمنستان خواهد بود و اگر نمیخواهی زیاد معطل شوی میتوانی شخصا از طریق سفارت ارمنستان در تهران اقدام به اخذ ویزا نمایی).

برای رزرو تور میتوانی یکی از دو راه زیر را انتخاب کنی:

. به صورت حضوری: یکی از مسافران بعنوان نماینده سایر مسافرین بهمراه مدارک لازم برای سفر (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها و پاسپورت ها) به آدرس آژانس مراجعه مینماید. با یکی از مشاوران فارا گشت مشورت میکند و پس از به توافق رسیدن بر سر قیمت پکیج تور ارمنستان، و مورد تایید بودن مدارک، قرارداد تور امضا میشود و بعد از تسویه کامل، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) را تحویل میگرد و آماده میشوند برای سفری خوش.
آدرس: تهران، میدان ولی عصر، ابتدای خیابان کریمخان زند، ساختمان کیمیا، طبقه 3، واحد 33

. به صورت تلفنی: شما با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس تلفنی خواهی داشت. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت میکنی و بعد از توافق بر سر قیمت ارزانترین تور ارمنستان، و خدمات گشت تور گروهی ارمنستان و شرایط دلخواه شما که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از پاسپورت ها، اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما میفرستی. در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس ارائه میشود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده میشود و از همان طریق بدست شما میرسد و آماده میشوی برای سفری خوش.

فاصله زمانی تهران تا ارمنستان شهر ایروان بر اساس وسیله نقلیه که برای سفر به ارمنستان انتخاب میکنی:

 • ارمنستان هوایی که با هواپیما چارتر ارمنستان از آن استفاده میکنی: حدود 1:30 ساعت زمان میبرد تا به ارمنستان برسی.
 • ارمنستان زمینی که با اتوبوس ارمنستان از آن استفاده میکنی: بستگی به زمان سفر شما و ترافیک جاده ای دارد که ممکن است حدود 22 الی 24 ساعت باشد.

معمولا در تورها حرکت به سمت شهر جلفا میباشد؛ و اسم شهر مرزی که گمرک ایران – ارمنستان در آن قرار دارد نوردوز میباشد.

اگر بخواهیم اختلاف ساعت دو کشور را نسبت به گرینویچ بسنجیم ارمنستان 3+ و ایران ۳٫۳۰+ میباشد بنابراین اختلاف زمانی بین ایران و ارمنستان نیم ساعت است. در حالت عادی اگر بخواهیم اختلاف ساعت ایران و ارمنستان را محاسبه کنیم؛ ایران نیم ساعت جلوتر از ارمنستان میباشد.

برای مثال اگر ساعت در تهران 11.51 قبل از ظهر باشد در ارمنستان ساعت 11.21 قبل از ظهر خواهد بود. برای اطلاعات علمی بیشتر میتوانی به سایت dateandtime مراجعه نمایی.

واحد پول رایج ارمنستان درام میباشد.

یکی از سوالهای اکثر ایرانیان این است که چه واحد پولی با خود ببرند؟ شما چه دلار، چه درام، چه ریال ببری براحتی میتوانی خرید کنی. حتی میتوانی ریال ببری و آنجا در صرافیها تبدیل به درام کنی که این کار هم برخی مواقع شاید بصرفه باشد.

اگر هم امنیت پول نقد برایت مهم میباشد؛ میتوانی در بانک ملت یک حساب ارزی باز کنی و در ارمنستان با مراجعه به شعبه این بانک از حسابت به اندازه مورد نیاز پول برداشت کنی.

معمولا ارزانترین تورهای مسافرتی ارمنستان در اول هفته و زمانیکه مناسبتی خاص نباشد خواهد بود. البته در مواقعی که مردم سفر کم میروند مثل زمان باز شدن مدارس، دانشگاهها، زمان امتحانات، بعد از تعطیلات رسمی و یا فصلهای سرد سال، در ارزانترین حالت رزرو تور ارمنستان ممکن خواهد بود.

و از آن طرف هم اگر بلیت ارمنستان بصورت چارتر باشد میتواند روی ارزان تر شدن قیمت تور ارزان ارمنستان از تهران یا از سایر شهرهای ایران تاثیر خوبی بگذارد. قیمت بلیت ارمنستان معمولا متغییر میباشد برای همین بهترین راه، تماس با آژانس فارا گشت میباشد تا کارشناسان ارمنستان بهترین شرایط قیمت را با تعیین نوع سفر به ایروان و زمان حرکت برای شما مشاوره کنند.

هزینه ها در ارمنستان از ایران پایین تر میباشد. بنابراین چه از نظر خورد و خوراک و چه خرید اذیت نخواهی شد. به همچنین اگر از خدمات پکیج تور ارمنستان فارا گشت استفاده کنی بسیار زیاد در هزینه های خودت صرفه جویی میکنی.

وسایل نقلیه عمومی در کشور ارمنستان یا شهر ایروان شامل مترو، اتوبوس، مینی بوسهای خطی و تاکسی می باشد. هزینه نرمال آن 100 درام و تاکسی تلفنی هم فعالیت دارد که تقریبا کیلومتری 100 درام می باشد. در ایروان از جنوب به شمال یک خط مترو وجود دارد که سراسر شهر را طی میکند. این متور در سال ۱۹۸۱ ساخته شده است. (این ارقام مربوط به سال 1396 هجری شمسی میباشند).

مکان های دیدنی ارمنستان یکی از دلایل اصلی سفر به این کشور است. ارمنستان و ایروان جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارند که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان میشود.

اگر میخواهی بدونی که این کشور چه جاذبه هایی داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که میتونی همه آنها را ببینی. لطفا روی عبارت وبلاگ ارمنستان کلیک یا تاچ کن.

تور ارمنستان فارا گشت شما را به کشوری میبرد که معروف است به کشور صلح و جاذبه های طبیعی مهیج و مناظری تاریخی و فرهنگی غنی. ارمنستان و پایتخت معروفش ایروان، به عنوان یک مقصد گردشگری تفریحات متفاوتی دارد که اکثر سلیقه ها را پوشش میدهد.

برای مثال اگر اهل شهر گردی و مدرنیته باشی میتوانی در خیابانهای معروف، مراکز خرید بین المللی ارمنستان و انواع و اقسام کلابها به علاقه ات برسی. اگر علاقمند به طبیعت گردی باشی، برنامه های گشت و گذار در کوهها، رودخانه ها و جنگل های سرسبز کاملا راضیت میکنه. و اگر هم از طرفداران دیدار از جاهای تاریخی و فرهنگی باشی، کلی اماکن تاریخی، قلعه و صومعه منتظر شما هستند.
بازدید از این کشور زیبا چه با تور زمینی باشد چه با تور هوایی، جزو پر طرفدار ترین تور های گردشگری خارجی می باشد. ارمنستان دارای مردمی آرام با فرهنگی مملو از شادی، موسیقی و رقص های سنتی میباشد. بنابراین شما می توانی قیمت تور ارزانی را با خدمات کامل در سفر ارمنستان از فارا گشت بخواهی. بدون شک بهترین سرویسها را به شما ارائه میدهیم و خاطره ای فراموش نشدنی از سفر به ارمنستان را با یاری خداوند بینهایت مهربان برای شما ثبت میکنیم.

ارمنستان کشوری امن، بدون داشتن حاشیه های سیاسی و نظامی و قوانین سخت با مردمی خون گرم و شاد، محلی برای تجربه یک سفر دل انگیز و تجربه ای فوق العاده است. طبیعت زیبای ارمنستان به تنهایی می‌تواند انگیزه‌ای بسیار قوی جهت سفر به این کشور باشد. اگر چه تاریخ کهن این سرزمین مخصوصاً تاثیری که دین مسیحیت بر فرهنگ و معماری آن گذاشته، بسیار قابل توجه است. ارتفاعات این کشور همچون کوه آرارات با پوشش گیاهی منحصر بفرد خود و چشمه‌های آب‌گرم، و معدنی قابل نوشیدن، دریاچه‌های کوچک قابل شنا در ارتفاعات، امکان اسکی روی برف، قایق‌رانی و اسکی روی آب در دریاچه سوان در کنار آثار باستانی و کلیساها و صومعه‌های چند صد ساله مثل صومعه تاتو یا کلیسهای هاقارزین و گریگور این کشور از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری آن بشمار می‌روند.

پایتخت ارمنستان، یعنی شهر ایروان، دارای مراکز خرید مدرن و ساختمانهای قدیمی و تاریخی است. بازار ورنیساژ (vernissage) یک بازار در فضای باز و در مرکز شهر ایروان است. این بازار یک گنجینه واقعی از مجموعه های شطرنج چوبی، جواهرات دست ساز و نقاشی هاست. معماری این شهر مجلل و پرزرق و برق است. ساختمانهای قدیمی، نماها، کلیساها همگی با استفاده از سنگها و چوبهای منحصربه فرد و زیبا تزئین شده اند که دلیلی بر محبوبیت تور ایروان نیز هستند.

از دیگر مکانهای دیدنی نزدیک این شهر صومعه خور ویراپ (Khor Virap) و نورا وانک (Noravank) است. همه این دیدنی ها که در سایت ویکی هم به آنها اشاره شده است، با ارزانترین تور ارمنستان زمینی و هوایی که برای شما فراهم کردیم، میتواند یکی از فوق العاده ترین سفرهای زندگیت را بسازند.

یه خبر خوب برای شما مسافری که قبلا به این کشور سفر کرده ای؛ میتوانیم بهترین تور ارمنستان لحظه آخری و ارزان را تدارک ببینیم تا خاطره فوق العاده این سفر جدید را هرگز فراموش نکنی.

تور ارمنستان

سوالات دیگری از ارمنستان که ممکن است در ذهن شما باشند:

 

ارمنستان ویزا میخواهد؟

خوشبختانه در حال حاضر برای سفر به ارمنستان نیازی به ویزا نیست. مسافران تورها هنگام ورود به فرودگاه و یا مرز زمینی ارمنستان، مهر ورود را دریافت میکنند.

از کجا بدانیم شما قابل اعتماد هستید؟

اول از همه ما یاری، همراهی و کمک خداوند بینهایت مهربان را داریم؛ در ثانی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم و طی چندین سال اجرای حرفه ای تورها؛ شکر خداوند، بالاترین درصد رضایت مسافرین را در بین تورهای ارمنستان کسب کرده ایم. شما میتوانی استعلام فارا گشت را از سازمان گردشگری بگیری تا خیالت راحت باشد.

قیمت تور ارمنستان چنده؟

بلیط ها و هتل های تور بصورت چارتر رزرو میشوند؛ بنابراین قیمت ها در روزهای مختلف متغییر خواهند بود. شما همیشه باید ارزانترین قیمت را در سفر ارمنستان داشته باشی؛ لطفا روی لینک کلیک یا تاچ کن تا پایین ترین قیمت را که توسط کارشناسان تور محاسبه شده را نسبت به تاریخ دلخواه سفرت مقایسه کنی.

فاصله تهران تا ارمنستان چقدر است؟

اگر تور هوایی ارمنستان را انتخاب کنی، حدودا یک ساعت و نیم فاصله زمانی را طی خواهی کرد. اما اگر تور ارمنستان زمینی را انتخاب کنی حدودا بین بیست الی بیست و چهار ساعت در مسیر خواهی بود.

اگر برای ما مشکلی پیش بیاید شما بلیط ها را کنسل میکنید؟

بله از این بابت خیالت راحت باشد؛ ما تمامی بلیطها اعم از چارتری و سیستمی را اگر بخواهی کنسل میکنیم. و با تمامی ایرلاینها شرکت های اتوبوس و هتل ها برای شما صحبت خواهیم کرد و چونه خواهیم زد تا کمترین میزان درصد جریمه را محاسبه کنند.

نظرات و پیشنهادات سفر ارمنستان

ما را با دیدگاه خودت آشنا کن و سوالات یا تجربیاتت درباره تور ارمنستان (زمینی و هوایی) را با دیگران در این بخش به اشتراک بگذار، منتظر نظراتت هستیم:

6 دیدگاه

 • avatar

  نظر شما درباره تور ارمنستان فارا گشت چیه؟

 • avatar
  پاسخ نصرتی2020-04-24

  سلام، خیلی وقت بود به فکر یک تور خارجی بودم، ولی با قیمت مناسب، با معرفی یکی از دوستانم که از طرف آژانس شما ارمنستان رفته بود و بسیار راضی بود، با آژانستون آشنا شدم، هیچ اطلاعاتی در مورد تورهای خارجی نداشتم، و بابت این موضوع خیلی نگران بودم، ولی خداروشکر با راهنمایی های کارشناس های تور خارجی تان، هم نگرانی هایم برطرف شد، هم تمامی اطلاعاتی که لازم بود بدانم در اختیارم گذاشتن، و با آرامش کامل و بدون دغدغه اولین سفر خارجی ام را با آژانس شما تجربه کردم.
  خدا رو شکر چون میدانستن اولین سفر خارجی ام است، توری با قیمت مناسب برایم رزرو کردن و همین طور هتل بسیار خوبی هم معرفی کردن و تمام کارهای لازم‌ برای رزرو تور ارمنستان را خودشان به صورت غیر حضوری انجام دادند و در نهایت مدارک سفر را در اختیارم گذاشتند، و همین باعث شد که تجربه خوبی از اولین سفر خارجی ام داشته باشم، و همین طور از آژانس فاراگشت کوروش کبیر، و حتما دفعات بعدی هم با آژانس شما هم سفرهای خارجی و هم داخلی خواهم رفت، و به همه پیشنهاد میکنم حتما سفرهای داخلی و خارجی را با آژانس شما حتما تجربه کنند، مطمیناً پشیمان نمی شوند.
  بابت تمام زحماتتان بسیار متشکرم.

  • avatar
   پاسخ سیامک ندیمی2020-06-21

   سلام خانم نصرتی. چقدر خوشحال شدم که رضایت کامل 100 درصدی شما را از تور ارمنستان دیدم. همیشه اولین سفر خارجی کمی استرس بیشتری دارد و نگران کننده تر هست برای همین کارشناسان تور فارا گشت همیشه سعی می کنند تا همه جوره این استرس را به حداقل برسانند که خدارو شکر برای شما هم این اتفاق خوب افتاد.
   مرسی از نظری که گذاشتید. روی ما بعنوان تیم مسافرتی خودتان حساب کنید.

 • avatar
  پاسخ صادقی2020-04-25

  سلام، من خیلی وقت بود تصمیم گرفته بودم به ارمنستان بروم، برای عید تور رزرو کرده بودم، ولی متاسفانه شرایطی که پیش اومد تمام سفرها لغو شدند، و من بسیار نگران نحوه کنسل‌ کردن و استرداد وجه سفرم بودم.
  به خصوص که در همچین شرایطی برای کنسل کردن نمیشد حضوری مراجعه کرد، ولی خدارو شکر میک نم که از آژانس فارا گشت تور ارمنستان را رزرو کردم، چون بدون نیاز به مراجعه حضوری، تمام کارهای کنسلی تور را کارشناسان تور خارجی انجام دادند و در مورد استرداد وجه هم بسیار پیگیر بودند، و توضیح داده بودند که باید منتظر بمانیم تا از طرف ایرلاین ها و هتل ها واریز شود تا برای مسافران واریز کنند.
  و چون میدانستم همه در شرایط سختی هستیم، و باید همدیگر را درک کنیم، منتظر ماندم تا برایم واریز شود، خدارو شکر به موقع استرداد انجام شد، با اینکه سفر اولم با آژانس شما به خاطر شرایط پیش اومده لغو شد، ولی با توجه به پیگیری هایتان و اعتمادی که نسبت به آژانستان پیدا کردم، حتما سفرهای بعدی را هم با آژانس شما خواهم رفت.
  امیدوارم همیشه موفق باشید.

 • avatar
  پاسخ مرادی2020-04-26

  سلام، من خیلی دوست داشتم زمینی به ارمنستان سفر کنم، و دنبال آژانسی می گشتم که تور زمینی ارمنستان داشته باشد، از طریق پیج اینستاگرامتان، با آژانستان آشنا شدم.
  روزی که با آژانستان تماس گرفتم، کارشناسان تور خارجی در مورد تور ارمنستان زمینی توضیحات کامل دادند، که هم تور به صورت انفرادی دارید و هم به صورت گروهی، در مورد هتل های ارمنستان و گشت هایش هم به طور کامل توضیح دادند.
  بابت تمام توضیحات درست و کامل بسیار متشکرم، چون با توجه به توضیحات، تور مناسبی برایم رزرو کردند، و سفر بسیار خوبی داشتم و بسیار لذت بردم.

  • avatar
   پاسخ سیامک ندیمی2020-06-21

   سلام خانم مرادی. خداوند بی نهایت مهربان را بی نهایت شکر که کاملا از خدمات تور ارمنستان که بصورت زمینی برای شما اجرا شد رضایت کامل داشتید. واقعا خبر خوبی بود.
   اگر پیشنهادی برای بهتر شدن خدمات دارید بفرمایید، تا تجربه های بهتری را برای مسافران فارا گشت داشته باشیم.

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.