تور تبریز

حرفه ای ترین مرکز مجری تور تبریز و کندوان از تهران و سایر شهرها (هوایی و زمینی) در ایران با 10 سال سابقه

فارا گشت به عنوان مجری مستقیم تور تبریز و کندوان با بالاترین درصد رضایت مسافرین و مجوز رسمی از سازمان گردشگری، 10 سال است که بر اساس سلیقه و بودجه مسافران، بهترین تورهای ارزان تبریز را اجرا می کند.

 

تا انتهای این صفحه با عنوان های زیر آشنا خواهی شد:

 • قیمت تور تبریز از تهران و سایر شهرها
 • گشت های تبریز و کندوان گردی رایگان
 • سوالات مسافران تبریز قبل از سفر
 • نظرات مسافرین تور تبریز با هواپیما و قطار فارا گشت
تور تبریز

قیمت تور تبریز از تهران

در این بخش به ترتیب، لیست قیمت های تور ارزان تبریز faragasht تا تور لاکچری تبریز را می توانی ببینی:

(شامل: اقامت، گشت و ترانسفر. نرخ بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس طبق سلیقه شما اضافه میشود.)

گشت های تور تبریز گردی

کامل ترین گشت ها را در تور تبریز فارا گشت اجرا می کنیم:

(با رزرو این تور، شما 2 گشت نیمروزی رایگان در تبریز و کندوان، همراه با راهنمای محلی خواهی داشت.)

گشت رایگان شماره 1

گشت رایگان شماره 2

 • دیدنی های کندوان
 • جاده زیبای تبریز کندوان
 • منطقه اسکو
 • روستای حیله ور
 • آب معدنی کندوان
 • روستای صخره ای

گشت انتخابی با هزینه

گشت انتخابی با هزینه

 • گشت اطراف ارومیه
 • دریاچه ارومیه
 • کلیسای ننه مریم
 • تفرجگاه بند
 • خرید سوغاتی
 • زمان برای عکاسی

قیمت تور تبریز و کندوان از شهرهای مختلف

در این بخش لیست تورهای تبریز با وسایل نقلیه محبوب از شهرهای مختلف را می توانی ببینی:

چطور می توانیم بهترین تورهای تبریز را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزان ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران تبریز خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرهای تبریز

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تور تبریز

برای رزرو تور تبریز با هواپیما، قطار و اتوبوس و همچنین استعلام قیمت، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ تماس بگیر:

سوالات متداول مسافرین تور تبریز

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر به شهر تبریز، دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای تبریز و تور کندان از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تور گردشگری تبریز faragasht چه امکاناتی دارند؟

وقتی می گوییم بهترین تور تبریز را برای شما رزرو می کنیم، یعنی جزو کاملترین تورهایی خواهد بود که در ایران اجرا می شود:

 • خرید تور تبریز شامل بلیط رفت و برگشت می شود که بر اساس سلیقه شما می تواند شامل بلیط هواپیما، بلیط قطار و یا بلیط اتوبوس به تبریز باشد.
 • در کنار بلیط، ترانسفر رفت و برگشت نیز به تور اضافه می شود. یعنی هنگام رسیدن شما به تبریز، کارگزار فارا گشت، شما را به هتل می برد و در روز آخر سفر هم شما را به فرودگاه تبریز، ترمینال و یا راه آهن تبریز بر می گرداند.
 • اقامت در بهترین هتل های تبریز همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان تبریز یا لاکچری شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور تبریز گردی هم داری؛ که شامل بازدید از اکثر جاذبه های طبیعی تبریز و کندوان و همین طور بافت تاریخی آن ها می باشد را همراه با راهنمای محلی مجرب و خوش اخلاق همراهی می شوی.

همه این برنامه ریزی های دقیق، باعث می شود کاملترین و جذاب ترین لیست تورهای تبریز را داشته باشی.

2- تور تبریز به چه صورت هایی اجرا می شود؟

سفر به تبریز به عنوان یکی از تورهای معروف به تور داخلی به دو صورت برگزار می شود:

تور هوایی تبریز
که معروف است به تور تبریز با هواپیما. در این حالت، شما با هواپیماهایی سفر می کنی که بلیط چارتر یا سیستمی دارند. حرکت از همه فرودگاه هایی که به تبریز پرواز دارند امکان پذیر است، که از فرودگاه تهران به تبریز یک نمونه آن می باشد.

شرکت های هواپیمایی مختلفی نیز به تبریز حرکت دارند. برای مثال از مبدا تهران به تبریز ایرلاین های آتا، کاسپین، معراج، آسمان، ایران ایر و ایران ایر تور، برنامه پروازی هر روزه دارند.

تور زمینی تبریز
که معروف است به تور تبریز با اتوبوس یا تور تبریز با قطار. در این حالت با قطار تبریز و یا اتوبوس تبریز vip برگزار می شود. اتوبوس ها هر یک ساعت یک حرکت دارند و شرکت معروف رجا با قطارهای مختلفی همچون رعد، سهند، میلاد و خلیج فارس که در کوپه های شش یا چهار نفره هستند، روزانه برنامه حرکت به سمت تبریز دارند.

انتخاب هر کدام از دو راه بر اساس سلیقه و دلخواه شما می باشد که مطابق با خواسته و بودجه در نظر گرفته خودت اجرا می شود.

3- تور تبریز از تهران را اجرا می کنید و یا از شهرهای دیگر نیز خرید تور تبریز دارید؟

سفر به تبریز از تهران یکی از تخصصی ترین مسیرهایی است که آژانس فارا گشت کوروش کبیر آن را به عنوان مجری مستقیم تور تبریز اجرا می کند.

بنا به تخصص ایجاد شده و رایزنی های بسیار با شرکت های هواپیمایی و قطار و اتوبوس رانی این خبر خوش را باید بدهیم به شما که از هر شهری که پرواز یا حرکت قطار به سمت تبریز داشته باشد مثل مشهد، کیش، اهواز، شیراز، اصفهان، کردستان و شهرهای شمالی این تور را در هر فصلی، مثل سفرهای تابستانی برای شما برگزار می کنیم. پس خیالت راحت.

در ضمن اگر شهر شما به تبریز پرواز، قطار و یا اتوبوس نداشته باشد ما می توانیم از نزدیکترین فرودگاه، ایستگاه راه آهن و یا ترمینال اتوبوس رانی به شهر شما؛ تور سفر به تبریز را اجرا کنیم. تا شما هم به این شهر زیبا سفر کنی.

4- تورهای تبریز و کندوان را چطوری رزرو کنم؟

برای رزرو تور می توانی یکی از دو راه زیر را انتخاب کنی:

به صورت حضوری: یکی از مسافران به عنوان نماینده سایر مسافرین به همراه مدارک لازم برای سفر (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) به آدرس آژانس مراجعه می نماید. با یکی از مشاوران فارا گشت مشورت می کند و پس از به توافق رسیدن بر سر قیمت تور ارزان تبریز، و مورد تایید بودن مدارک، قرارداد تور امضا می شود.

بعد از تسویه کامل، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) را تحویل می گیرد و آماده می شوند برای سفری خوش.
آدرس: تهران، میدان ولی عصر، ابتدای خیابان کریم خان زند، ساختمان کیمیا، طبقه 3، واحد 33

به صورت تلفنی: شما با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس تلفنی خواهی داشت. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور تبریز، و خدمات گشت تور گروهی تبریز و شرایط دلخواه شما که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی.

در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

شماره تماس فارا گشت: 02188909296

لیست تور تبریز

 

5- فاصله تهران تا تبریز چقدر است؟

فاصله زمانی تهران تا تبریز بر اساس وسیله نقلیه ای که برای سفر به تبریز انتخاب می کنی:

با هواپیما که با پروازهای چارتر تبریز از آن استفاده می کنی: حدود 1:00 الی 1:10 ساعت زمان می برد تا به فرودگاه تبریز برسی.
با قطار که با قطار های معروف تبریز از آن استفاده می کنی: حدود 12:00 ساعت زمان می برد تا شما را به شهر زیبای تبریز برسانند.
با اتوبوس که با اتوبوس های vip تبریز از آن استفاده می کنی: بستگی به زمان سفر شما و ترافیک جاده ای دارد که ممکن است حدود 13 ساعت باشد.

6- جاهای دیدنی تبریز را از کجا پیدا کنم؟

جاذبه های توریستی تبریز یکی از دلایل اصلی سفر به این شهر هستند. تبریز جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری چند برابر می شود.

برای مثال مسجد کبود، ارگ تبریز، ایل گلی یا همان شاه گلی معروف، کاخ شهرداری تبریز، خانه مشروطه و خانه های تاریخی کوزه کنانی و شربت اوغلی تنها بخش کوچکی از آن همه جاذبه هستند. که در کنار دیدنی های کندوان با آن روستای صخره ای معروفش و همجواری با بازار جلفا و ارس، تور کاملی را به شما هدیه می دهند.

اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگری داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی همه آنها را ببینی. لطفا روی عبارت جاهای دیدنی تبریز کلیک یا تاچ کن.

7- ساعت تحویل اتاق به مسافر و یا تخلیه آن کی می باشد؟

در اکثر هتل های جهان و ایران طبق قانون جهانی هتل ها، تحویل اتاق به مسافر ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

اگر ساعت پرواز، قطار و یا اتوبوس چه در ساعت رسیدن به تبریز و یا برعکس آن، با این ساعات فاصله دارد می توانی وسایل خود را تحویل صندوق امانات هتل دهی و در لابی منتظر بمانی و یا این که در شهر گشتی بزنی تا زمان تحویل فرا رسد.

اگر هم برنامه گشتی که با فارا گشت رزرو کردی با ساعت حرکت آن، زمان رسیدن شما یکی باشد می توانی در برنامه تور شرکت کنی. از طرفی دیگر گاهی اگر اتاق ها خالی باشند امکان دارد که زودتر به شما اتاق داده شود.

8- چرا تبریز را برای سفر انتخاب کنم؟

نمی‌ شود فهرستی از شهرهای بزرگ ایران را تهیه نمود اما تبریز را به‌ عنوان یک شهر زیبا و جذاب در آن قرار نداد، شمال غرب کشورمان در قسمت آذربایجان شرقی محل سکونت مردمانی آذری زبان است که به پاکی و سخاوت شهره‌ اند. و خطه سرسبز خود را مانند جواهری گران‌ قدر دوست داشته و برای رشد و بالندگی آن از جان می‌ گذرند. از این‌ رو است که شاهد پیشرفت‌ های فرهنگی، مذهبی، علمی و… از آن‌ ها در دوره‌ های مختلف بوده‌ ایم.

درباره تبریز در سایت wikivoyage.org آماده است:

تبریز در ارتفاع 1340 متری از سطح دریا، 619 کیلومتری شمال غربی تهران، تا اواخر دهه 1960 دومین شهر بزرگ ایران بود. این شهر پایتخت سابق ایرانیان است و طبق سرشماری سال 1992 میلادی، یک میلیون و 400 هزار نفر جمعیت داشته است.

تبریز در دره ای در شمال یال طولانی کوه سهند قرار دارد. این دره به دشتی باز می شود که به آرامی به انتهای شمالی دریاچه ارومیه، 60 کیلومتری غرب می رسد. رودخانه آجی، چای یا تلخه به طول 160 کیلومتر رودخانه اصلی شهر است که از ادغام سه رودخانه کوچکتر یعنی آب نهند، قوری چای و اوجان چای تشکیل شده است که همگی از کوه سبلان و ارتفاعات سرچشمه می گیرند.

تور تبریز فارا گشت شما را به شهر ادب و هنر؛ شهر اولین ها؛ یکی از امن ترین شهرهای ایران؛ قطب اقتصادی منطقه آذربایجان؛ دومین شهر دانشگاهی ایران؛ قطب خودرو سازی ایران؛ شهر شکلاتی و یکی از مهم ترین شهرهای توریستی و گردشگری ایران همراه با جاهای دیدنی فوق العاده زیبای طبیعی و تاریخی می برد.

همه این ها دلایلی مهم هستند که تبریز یکی از بهترین مقصد های گردشگری از زمان بنا گذاشتن سنگ ساخت آن در دوران اشکانیان و ساسانیان تا به امروز برای شما باشد که یک مسافرت خیلی لذت بخش با مرکز اصلی تور داشته باشی.

تبریز دارای آب و هوایی خنک و خاص می باشد با قدمتی نزدیک به 4500 سال. که اولین پایتخت ایران جدید نیز اسم گذاری شد و سومین شهر بزرگ ایران پس از تهران و مشهد می باشد. تبریز پر از هتل های لوکس و شیک و تمیز می باشد. از هتل های 5 ستاره بین المللی همچون پارس ائل گلی و شهریار و کایا با امکانات مدرن گرفته تا هتل آپارتمان هایی که قیمت تور تبریز از تهران یا سایر شهرها را مناسب هر بودجه و سلیقه می کنند.

وجود مراکز خرید مدرن و بازار سنتی فوق العاده دیدنی که ثبت جهانی شده است در کنار محصولات صنایع دستی ویژه که مختص تبریز و هنرمندان تبریزی بوده؛ لذت خرید در سفر شما را کامل پوشش می دهند و اگر اهل سوغاتی بردن باشی که صد در صد رضایت شما را با آسودگی و آرامش جلب می کند.

یک خبر خوش مبنی بر سایت traveltips.usatoday.com؛ وقتی که در سفر تور گردشگری تبریز فارا گشت احساس گرسنگی کردی، حتما سراغ خورشت هویج؛ كوفته تبریزی؛ كباب تابه‌ای؛ دلمه برگ مو؛ آش دوغ یا آش گوجه ‌فرنگی رو بگیر.

این ها غذاهای سنتی این شهر می باشند که تنوعی خوشمزه در غذاهای روزانه شما خواهد بود و همه جای تبریز و کندوان پیدا می شوند. خیالت هم راحت باشد چون در شهر تبریز و کندوان رستوران های لوکس و سنتی در سطح بهترین های ایران به وفور وجود دارند. دیگه فکر نمی کنم دلیلی بیشتر لازم باشه برای انتخاب تبریز به عنوان یک مقصد گردشگری فوق العاده.

تور تبریز فارا گشت

سایر تورهای پیشنهادی

شهرهای دیگری که می توانی با فارا گشت به آنها سفر کنی

سوالات دیگری که ممکن است در ذهن شما باشند:

از کجا بدانم که شما مورد اعتماد هستید؟

اول از همه ما یاری، همراهی و کمک خداوند بی نهایت مهربان را داریم. در ثانی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم و طی چندین سال اجرای حرفه ای تورها، شکر خداوند، بالاترین درصد رضایت مسافرین را در بین تورها کسب کرده ایم.
شما می توانی نظرات مسافران را در سایت مطالعه کنی و استعلام فارا گشت را نیز از سازمان گردشگری بگیری تا خیالت راحت باشد.

از کدام شهرها به تبریز مسافر می برید؟

به عنوان یکی از آژانس های برتر مجری اصلی تور تبریز، امکان اجرای تور از تمام شهرهای ایران را داریم. بنابراین از هر شهری که باشی مانند تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز و سایر شهرها، همچون دیگر مسافرانمان از نزدیکترین فرودگاه، راه آهن یا ترمینال، می توانی به تور ملحق شوی.

تورهای تبریز فارا گشت چه خدماتی برای من دارند؟

تورهای تبریز که به شما ارائه می شوند شامل: بلیط رفت و برگشت، اقامت در هتل به همراه صبحانه، ترانسفر فرودگاهی یا راه آهن، 2 روز گشت دیدنی رایگان از جاذبه های تبریز به همراه راهنمای محلی تحصیل کرده می باشند.
علاوه بر آن کمیسیونی که هتل ها برای ما در نظر گرفته اند را نیز به عنوان تخفیف به شما می دهیم تا مناسب ترین قیمت نسبت به سطح کیفیت حرفه ای خدمات فارا گشت را داشته باشی.

اگر برای ما مشکلی پیش بیاید شما بلیط ها را کنسل می کنید؟

بله از این بابت خیالت راحت باشد. ما تمامی بلیط ها اعم از چارتری و سیستمی را اگر بخواهی کنسل می کنیم. با تمامی ایرلاین ها و شرکت های مختلف قطار و همچنین هتل ها برای شما صحبت خواهیم کرد و چونه خواهیم زد تا کمترین میزان درصد جریمه را محاسبه کنند.

بهترین هتل های تبریز کدام است؟

تبریز دارای هتل های متنوعی است. هر کدام دارای شرایط و امکانات متفاوت هستند که طبق سلیقه هر فرد درجه بندی می شوند. پیشنهاد می کنم برای آشنایی کامل با بهترین محل های اقامت، صفحه هتل های تبریز فارا گشت را ببینی.

نظرات مسافران تبریز فارا گشت

در این بخش نظرهای مسافران درباره تور کندوان و تور تبریز (هوایی و زمینی) را می توانی بخوانی

(شما هم می توانی در انتهای صفحه نظر و یا سوالت را درج کنی.)

20 دیدگاه دربارهٔ «تور تبریز»

  1. مهین عباسی

   سلام عباسی هستم. من با تور شما رفتم تبریز خیلی خوش گذشت مخصوصاروستای کندوان و منظره هاش 👏👏👏👏👏👏

 1. سلام، چند وقت پیش برای تور تبریز به سایت آژانستون مراجعه کردم، و با دیدن سایتی با اطلاعات کامل، تصمیم گرفتم با آژانستون تماس بگیرم، و به همه کسانی که تور با قیمت مناسب می خواهند، پیشنهاد میکنم حتما با آژانس فاراگشت تماس بگیرند، چون با داشتن کانترهایی با اطلاعات کامل به خوبی مسافران را راهنمایی می کنند و خدمات خیلی خوبی با قیمت مناسب در اختیارشان می گذارند، و از همه مهم تر، همیشه به فکر مسافر هستند و پیگریشون هستند، می توانم بگویم اگر از این آژانس تور بخرید نگران هیچ چیز نباشید و سفر خیلی خوبی خواهید داشت.

  1. سلام خانم واحدی عزیز ، خداوند بینهایت مهربان را بینهایت شکر میکنیم که سفر خیلی خوبی داشتید و از خدمات ما راضی بودید ، خستگیمون در رفت حسابی 🙂

 2. تشكر فراوان بابت تور تبريز از سركار خانم پتروسيان و هم چنين آژانس فارا گشت متشكرم از خدماتتون همه چى عالى بود، انشاالله بازم بتونيم از خدماتتون استفاده كنيم ، تور بسيار خوب هتل عالى ،ترانسفر عالى ، تور نيم روزى عالى واقعاً متشكرم ازتون. پايدار باشيد.

  1. سلام جناب عطاری عزیز. چقدر خوشحال کننده است که مسافران تور تبریز فارا گشت رضایت کامل و صد در صدی از تمام خدمات اعم از هتل، گشت، ترانسفر و لیدر دارند. خستگی ما در میرود واقعا. خداوند را بینهایت سپاس.
   برایتان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم و متشکرم که برای ما نظرتان را درج کردید.

 3. سلام به همه دوستانی که این نظر را میخوانند ، باید بگم برای انتخاب فارا گشت برای رزرو تور تبریز شک نکنید ، واقعا واقعا آژانس مسولیت پذیری هستند و عین صحبتهایی که میکنند اجرا میشه تورهاشون ، به ما خیلی خوش گذشت و همه چی به موقع و کامل انجام شد ، اگر وقت داشتید هم از گشتهای جانبی تبریز استفاده کنید ، ما اولش نمیخواستیم و فکر کردیم بازار گرمی میکنند ولی خوشحالم که ریسک کردیم و به حرف مسول تور تبریز گردی این آژانس گوش کردیم چون اگه خودمون میرفتیم خیلی گرون تر میشد ، بلد هم که نبودیم کجا و چطور بریم ولی مسول راهنمای تور با حوصله کار رو انجام داد برامون ، حتما در سفرهای بعدیم از فارا گشت استفاده میکنم. موفق باشید همیشه

  1. سیامک ندیمی

   خانم امانی عزیز سلام. سپاسگذارم که نظرتان را درج کردید. چقدر خوشحالم که سفر تور تبریز عین همان شد که دوست داشتید. با شما موافقم گاهی اندکی از مسافران فکر می کنند حرفها و تعاریف بازار گرمی است ولی واقعا از خداوند خواستیم که در جلب رضایت مسافرانمان یاری دهد تا همگی خوشحال باشند و لذت ببرند. شکر که رو سفیدمان کرد.
   تجربه ای که در تور تبریز گردی داشتید را مطمئنم که فراموش نخواهید کرد. جدای از قیمت وجود یک راهنمای مجرب و حرفه ای که سابقه زیادی در این کار داشته باشه خیلی لازمه. مرسی که عرایض همکاران ما در فارا گشت را قبول کردید و با برنامه ریزی ما سفر رفتید. خیالمان راحت تره این طوری.

 4. سلام
  ماه پیش با خانواده تصمیم گرفته بودیم برای تعطیلات عید به تبریز سفر کنیم، تو اینترنت در مورد تور تبریز گشتم، تا اینکه اسم آژانس فارا گشت کوروش کبیر را دیدم، وارد سایت آژانس شدم، خداروشکر سایت خیلی کاملی دارند، به راحتی قسمت تور داخلی، تور تبریز را وارد شدم و کلی اطلاعات در مورد هتل های مختلف و عکس هاشون دیدم.
  با اطلاعات کاملی که داشتن به راحتی آنچه که میخواستم را تونستم انتخاب کنم، و بعد برای اطلاع از قیمت تور تبریز برای عید با آژانس تماس گرفتم. برخورد بسیار خوب پرسنل آژانس و شرایط و قیمت مناسبی که برای تور تبریز داشتند، همان لحظه تصمیم گرفتم تور تبریز را رزرو کنم.
  ولی متاسفانه به خاطر شرایطی که بابت بیماری کرونا این روزها پیش اومده، خواستم تور تبریز را کنسل کنم، و باز هم تو این شرایط این آژانس بسیار خوب به فکر مسافرهایش بود، و به خاطر اینکه ما زیاد ضرر نکنیم، پیشنهاد دادن که کمی منتظر بمونیم که اگر بخشنامه ای اومد طبق بخش نامه کنسل کنیم که مسافر هم زیاد ضرر نکنه.
  زمانیکه به صورت رسمی اعلام شد تور را کنسل کردند و بعد از کنسلی هم خدا رو شکر بسیار پیگیر بودند. و به موقع هزینه سفر را برامون واریز کردند.
  واقعا خوشحالم که با آژانس فارا گشت آشنا شدم. از مدیریت و پرسنل این آژانس خیلی ممنونم، که همیشه به فکر مسافرهایتان هستید.
  امیدوارم که همیشه موفق باشید.

  1. سلام خانم سارا رضایی، متشکرم که وقت گذاشتید و نظرتان را درباره تور تبریز درج کردید. عذر خواهی میکنم که دیر جواب دادم. همانطور که در جریان هستید این چند وقته دنبال کارهای کنسلی و استراد وجه مسافران هستیم. همه کارها انجام وظیفه بوده و امیدوارم که زودتر همه چی بهتر بشه و مجدد در خدمت شما باشیم تا به سفر دلخواهتان برسید.

 5. Zahra Rahmani

  تور تبریز آژانس فارا گشت بسیار عالی بود همه چیز طبق برنامه ریزی بود و فوق العاده سفر خوبی تجربه کردم. خوشحالم از اینکه اولین سفر تبریز رو با این آژانس رفتم؛ از زحمات خانم پطروسیان و سایر همکاران بسیار سپاسگزارم 🌹

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم رحمانی. شما خودتان انقدر خوب هستید که همه چی خدارو شکر خوب پیش رفت. لیدر تور، مسول ترانسفر و کارگزار تبریز ما خیلی از شما و اخلاق و همراهیتان در برنامه های گشت خیلی تعریف کردند. این همراهی شما باعث شد که تمام برنامه ها درست و به موقع اجرا شوند. نه مثل برخی از مسافران که یا به موقع برای ترانسفر آماده نمی شوند و یا این که توقعات نابجا در گشت ها دارند و لیدر ها را اذیت می کنند. پس ما از شما تشکر می کنیم.

 6. تور تبریز آژانس فارا گشت خيلي خوب بود و خوشحالم از اینکه اولین سفر تبریز رو با این آژانس رفتم؛😇🌹
  خيلي مسئوليت پذير و خوش برخورد بودن هم مسولان تور هم ترانسفرها😊 واقعا ممنونم و خسته نباشيد ميگم به خانوم پطروسيان و همكارانشون🙏🏻🌸

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم فاطمه حسینی عزیز. چقدر این پیام شما لذت بخش بود. وقتی رضایت کامل مسافرینمان را می بینیم، واقعا خستگیمان در می رود. تمام تلاشمان این است که بهترین خاطره را در سفر برایتان بسازیم. از انتخاب مسولین تور گرفته تا هتل و وسیله نقلیه.
   تا الان هم خداوند بی نهایت مهربان یاریمان کرده است و شکر گذاریم بابت این همه نعمت و توجه.
   متشکرم که نظرتان را درج فرمودید. در سفرهای بعدی منتظر شما هستیم.
   موفق باشید.

 7. خاطره حسین گراوندی

  پیش از سومین سفرم با تور فارا گشت کوروش کبیر، استرس خطرات سفر در وضعیت کرونا رو داشتم. خوشحالم که تبریز را انتخاب کردم .شهر زیبا ، تاریخی، دارای فرهنگ غنی. با آب و هوای پاک و شهر پاکیزه و دیدنی، با همراهی لیدرهای خوب، با اخلاق و با تجربه. مطمئناً روزهای خاطره انگیز این سفر برای همیشه در یاد من و خواهرم ثبت میمونه.

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم گراوندی عزیز. افتخار می کنیم که مشتری خوبی مثل شما داریم (خدارو بی نهایت شکر). انتخاب تور تبریز بسیار هوشمندانه بود از سمت شما. در زمان مناسب از نظر آب و هوایی و پیک سفر نبودن، نشان از سلیقه خوب و حرفه ای شما دارد.
   به خواهر گرامی سلام ما را برسانید و در سفرهای بعدی نیز در خدمت شما هستیم.
   متشکرم که نظرتان را درج فرمودید.

 8. تور تبریز آژانس فارا گشت بسیار عالی بود. همه چیز بسیار مرتب و طبق برنامه انجام شد و شرایط پرواز و هتل کاملا متناسب با درخواست ما بود.
  ممنون از خانم پطروسیان عزیز که بسیار با دقت و مسئولیت پذیر هستند و راهنماهای خوب و با اخلاق شهر تبریز که بسیار زحمت کشیدند.
  برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم فرانک عزیز. خداوند را بی نهایت شکر می کنم که رضایت مسافر خوبی همچون شما را می بینم.
   اساس آژانس فارا گشت اجرای تورها طبق سلیقه مسافر است. به همین دلیل پکیج آماده را به زور به مسافرانمان ارائه نمی دهیم. همانطور که تجربه کردید از شما درباره سلیقه ها و درخواست هایتان سوال پرسیده می شود تا طبق آن بتوانیم هتل، بلیط (هواپیما، قطار یا اتوبوس) و خدمات گشت و ترانسفر را رزرو کنیم.
   بابت دعای خیرتان هم سپاسگزارم.
   متشکرم که نظرات را درج فرمودید. در سفرهای بعدی هم در خدمتتان هستیم.

 9. حمیرا پارسا

  با درود و سلام، از اینکه برای سفر به تبریز از خدمات آژانس فارا گشت استفاده کردیم، بسیار خوشحالیم. سفری بسیار خوب، پربار، دلنشین و به یاد ماندنی از هر لحاظ که بتوان تصور کرد.
  چنانکه که قابل مقایسه با رفتار و خدمات ارایه شده توسط سایر آژانسها نیست. از ریاست و همه همکاران فارا گشت صمیمانه سپاسگزاریم.

  1. مدیریت (سیامک ندیمی)

   سلام خانم پارسا عزیز. من خداوند را شاکرم که رضایت کامل شما را هم در این صفحه شاهد هستم و تور تبریز که برای شما اجرا شد همان مواردی را داشت که از ابتدا درخواست کرده بودید.
   تمام کارهای انجام شده وظیفه کاری ما است و این رضایت حداکثری مسافرانمان یکی از مهمترین اهداف فارا گشت می باشد.
   متشکرم که نظرتان را درج فرمودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا