هتل
3 ستاره
ایران
کیش
کیش ، بین بلوار ساحل و خیابان دریا ، هتل آرامش
02186037414
14.00
12.00

هتل آرامش کیش

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره تاپ

هتل آرامش کیش یکی از هتلهای سه ستاره تاپ جزیره است که در سال 1390 افتتاح شد و از آن سال مشغول به سرویس دهی به مسافرین است ، این هتل در سال 1397 مجدد مورد بازسازی قرار گرفت تا کیفیت همچنان طبق میل مهمانان پیش برود ، این هتل دارای دو ساختمان یا به اصطلاح دو بخش است که هر بخش به اتاقهای متفاوتی تقسیم بندی شده است.

هتل آرامش در منطقه ای تقریبا دنج و آرام ساخته شده است و در کنار این آرامش از نظر فاصله به مراکز خرید هم باید عنوان کنم که نهایتا با پنج الی ده دقیقه پیاده روی میتوانید به مراکز خرید معروف برسید ، کارکنان و پرسنل این هتل با اخلاق و خوشرو هستند تا مهمانان نهایت لذت از اقامت در این هتل را ببرند ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل آرامش کیش شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل آرامش کیش

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل آرامش چه ویژگیهایی دارد؟

اصلی ترین شرایط ویژه هتل آرامش کیش همانطور که گفته شد موقعیت مکانی خیلی مناسب آن است که بسیار خوش مسیر بوده و نهایتا با چند دقیقه پیاده روی سبک و راحت به مراکز خرید مهم کیش میرسید برای مثال مرکز خرید زیتون و مرکز خرید مریم فاصله حدود هفت هشت دقیقه پیاده دارند و همینطور فقط با چند دقیقه پیاده روی بیشتر به اسکله تفریحی کیش میرسید ، این وضعیت مناسب مکانی صرفه جویی خیلی زیادی را برایتان از نظر کرایه تاکسی دربر خواهد داشت.

از ویژگیهای دیگر این هتل اخلاق خوب و دوستانه کارکنان هتل است که باعث میشود حس بهتری را از انتخاب آرامش بعنوان محل اقامت در کیش داشته باشید ، از ابتدای افتتاح تا به  امسال یعنی سال 1398 سرویس رایگان گشت دور جزیره نیز توسط این هتل به مهمانان ارائه میشود.

هتل آرامش کیش

استقبال فرودگاهی هتل آرامش

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل همراه با ترانسفر فرودگاهی ارائه میشود یعنی وقتی به فرودگاه کیش میرسید ، راننده‌ی هتل منتظرتان است تا شما را به هتل ببرد و زمان برگشت هم از هتل به فرودگاه سرویس رایگان خواهید داشت ، بهمین علت اگر قصد رزرو هتل آرامش کیش را دارید به مسولین آژانس فارا گشت مشخصات پرواز خود را بدهید تا جهت استقبال فرودگاهی هماهنگی های لازم با هتل انجام شود.

خبر خوبی برایتان داریم اگر رزرو هتل آرامش را با فارا گشت داشته باشید ، سرویسهایی که در این تور برای شما قرار میدهیم بهترین تور کیش را تجربه خواهید کرد چون همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایتان انجام میدهند تا رزرو این هتل با ما راحتترین حالت ممکن باشد.

اتاقهای هتل آرامش کیش

همانطور که اشاره شد هتل آرامش یکی از هتل های سه ستاره تاپ کیش است که در رنج سه ستاره های خیلی خوب قرار میگیرد ، این هتل دارای دو بخش در کنار هم و با ورودی یکسان میباشد ، سه طبقه و حدود 61 باب اتاق دارد ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته هتل میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که یا بصورت سه تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و یک تخت یکنفره.

. اتاق چهار تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند که یا بصورت چهار تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و دو تخت یکنفره.

. اتاق پنج تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت پنج تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به پنج تخت میباشند که یا بصورت های مختلف در اتاق قرار گرفته اند.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل آرامش کیش

سیستم ماهواره و تلوزیون

از امکانات دیگر هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل علاوه بر پخش شبکه‌های تلویزیونی ، کانالهای مجاز ماهواره نیز قابل دسترس میباشند.

روم سرویس

این هتل به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند جزیره کیش ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آنچه که دلتان خواست یا هوس کردید را سفارش دهید.

کافی شاپ آرامش

هتل دارای یک کافی‌شاپ نیز میباشد که در اکثر ساعات شبانه‌روز پذیرای شماست ، تا پس از یک گردش یا خریدی لذت بخش با انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های سرد و گرم ، اوقات دلچسبی برای‌تان رقم بزند و انرژییتان شارژ شود.

رستوران آرامش

همیشه بخش خوشمزه سفر مربوط میشه به رستوران ها ، هتل آرامش کیش دارای یک رستوران است که با سرآشپز ماهر و کارکنان حرفه ای انواع غذاهای ایرانی را با مواد اولیه با کیفیت برای مهمانان سرو میکنند.

سایر امکانات هتل آرامش

امکانات عمومی دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند همچون: روم‌سرویس ، پذیرش 24ساعته ، لاندری و خشک‌شویی ، خدمات بیدارباش ، سرویس صبحانه و ناهار در رستوران ، خودپرداز ، پارکینگ ، اینترنت در لابی و اکثر اتاقها و تاکسی‌سرویس.

فاصله هتل آرامش تا مراکز مهم کیش

فاصله تا اسکله تفریحی 10 دقیقه پیاده
فاصله تا هایپر مارکت و مرکز تجاری 7 دقیقه پیاده
فاصله تا بازار پردیس 1 و 2 فقط 4 با ماشین
فاصله تا ساحل مرجان و بازار مرجان 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا بولینگ مریم 12 دقیقه پیاده
فاصله تا بازار ونوس 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار مروارید 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز خرید زیتون و پانیذ 7 دقیقه پیاده
فاصله تا بازار و رستوران پدیده کیش 19 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ بانوان 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ آقایان 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر زیر زمینی کاریز 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا درخت سبز 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست کارتینگ 17 دقیقه پیاده و 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا رستوران پایاب 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا تور سافاری پارس 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک دلفین ها و باغ پرندگان 11 دقیقه با ماشین

رزرو هتل آرامش کیش

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037412

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور کیش فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور کیش

هتل آرامش را پسندید؟ تبریک انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر کیش شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

بدون شک کیش به عنوان یکی از محبوب ترین و هیجان بر انگیز ترین مقاصد توریستی ایران بشمار می آید که علاوه بر جذب گردشگران داخلی توانسته روزانه هزاران گردشگر خارجی را نیز جذب نماید.کیش به عنوان یک جزیره ایده آل با سازه هایی مدرنیزه شده و همراه با لوکس گرایی به عنوان یک مقصد گردشگری تجملاتی در ایران شناخته می شود.

تفریحاتی که با تکنولوژی و پیشرفت های بشر اجین شده اند از جمله محبوب ترین تفریحاتی هستند که می توانید در این جزیره دوست داشتنی، تجربه کنید ، میتوانید با نمونه های آنها در اطلاعات وبلاگ کیش فارا گشت آشنا شوید. افزوده بر تمام این پوئن های مثبت می توانیم کیش را به عنوان یکی از خوش قیمت ترین مقاصد گردشگری نیز معرفی کنیم ، هزینه مناسب اقامت و گشت و گذار در این جزیره یک فرصت بزرگ برای بسیاری از علاقمندانی است که تمایل دارند به این جزیره سفر کنند ، تور کیش آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ،شما علاقمندان با رزرو کردن تور تفریحی کیش در تور کیش در نوروز و یا تورهای ایام عادی کیش می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در کیش بروید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل آرامش کیش را دریافت کنید.

سیاست های هتل آرامش کیش

14.00
12.00
پیمایش به بالا