هتل های کیش؛ رزرو هتل در کیش

رزرو هتل در کیش چرا با فارا گشت به صرفه شده است؟

هتل های کیش در فصل های مختلف سال، مخصوصا فصل هایی که معروف به پر سفر یا پیک مسافرت شده اند؛ مورد جستجوی اکثر مسافرین هستند. مسافران زیادی می خواهند به جزیره زیبای کیش برای گذراندن لحظاتی فوق العاده جذاب و هیجان انگیز سفر کنند. اغلب این مسافران برای اقامت، به دنبال رزرو هتل در کیش هستند و برای آنها قیمت های مناسب و به صرفه رزرو هتل از اولویت های برنامه ریزی این سفر به شمار می ‌آید.

در حدود پنج سال و چند ماه پیش، مذاکره ای با اکثر مالکان و چارتر کنندگاه هتل ای کیش داشتیم و خداوند بی نهایت مهربان را بی نهایت شکر؛ توانستیم جهت گارانتی رزرو هتل های این جزیره برای مسافران عزیزمون من جمله شما، تخفیف های مناسبی را در قالب کمیسیون مازاد دریافت کنیم. از آن سال به بعد این موضوع باعث کاهش شدید قیمت ارائه خدمات رزرو هتل ارزان کیش در سایت فارا گشت شد.

دلیل این که تخفیف های مناسب رزرو هتل را صرفا با آژانس ما تجربه می کنی و در دیگر سایت ها با این حد از تخفیف روبرو نمی شوی این است که: فارا گشت به عنوان مجری اصلی و برتر مرکز رزرواسیون هتل های جزیره کیش با مدیران و صاحبان این هتل ها پای مذاکره رفته و این مزیت باعث ایجاد یک نقطه عطف در مذاکرات بین ما و این عزیزان شد. البته نباید از این نکته گذر کرد که قسمت اعظمی از موفقیت ما در دریافت تخفیف های مناسب جهت رزرو هتل در این جزیره دیدنی با لطف خداوند، به دلیل تعداد بالای مشتریان راضی و مخاطبان همیشگی مجموعه آژانس مسافرتی فارا گشت بود.

در ادامه قصد داریم تا اطلاعات کامل و مفید تری توسط تیم تحقیقاتی فارا گشت و تریپ ادوایزر در مورد هتل های کیش به شما ارائه داده و به شما در روند انتخاب هتل مورد نظرت کمک کنیم:

رزرو هتل در کیش

لیست کامل هتل های کیش

بهترین هتل هایی که در کیش به عنوان محل اقامت می توانی انتخاب کنی. از ارزان تا لاکچری

هتل کوروش کیش

هتل کوروش کیش
کیش ایران

هتل کوروش کیش یکی از هتلهای پنج ستاره جزیره است که با قرار گرفتن در نزدیکی میدان پردیس دسترسی خیلی خوبی به مراکز خرید مهم کیش دارد ، این هتل با 16 طبقه چشم انداز فوق العاده ای به جزیره زیبای کیش و آبهای نیلگون دریای خلیج فارس دارد.

هتل گلدیس کیش

هتل گلدیس کیش
کیش ایران

هتل گلدیس کیش یکی از هتلهای دو ستاره جزیره است ، این هتل نزدیک بندرگاه کیش و پلاژ بانوان قرار گرفته و مناسب افرادی است که میخواهند مبلغ خیلی کمی بابت اقامت پرداخت کنند.

هتل تماشا کیش

هتل تماشا کیش
کیش ایران

هتل تماشا کیش یکی از هتلهای دو ستاره جزیره است که حوالی میدان امیرکبیر قرار گرفته است ، این منطقه دسترسی خیلی راحتی به اکثر جاهای مهم کیش را برای مسافر خواهد داشت ، در کنار آن قیمت ارزان این هتل میتواند دلیلی دیگر بر انتخاب آن باشد.

هتل سیمرغ کیش

هتل سیمرغ کیش
کیش ایران

هتل سیمرغ کیش یکی از هتل های سه ستاره جزیره است. با فاصله کمی که با دریا دارد به عنوان هتل ساحلی شناخته می شود. قیمت ارزان و امکانات تفریحی خانوادگی ساحلی آن دلایل انتخاب مسافرین برای رزرو می باشد.

هتل گامبرون کیش

هتل گامبرون کیش
کیش ایران

هتل گامبرون کیش یکی از هتلهای چهار ستاره جزیره است که در دو فاز A و B طراحی شده است ، قیمت مناسب این هتل در کنار موقعیت مکانی خوبش باعث شده مسافران بسیاری را راضی نگه دارد.

هتل ویدا کیش

هتل ویدا کیش
کیش ایران

هتل ویدا کیش یکی از هتلهای پنج ستاره جزیره است که نسبت به خدمات خیلی خوبی که برای مسافرانش دارد بعلاوه قیمت نسبتا پایین ، یکی از انتخابهای مسافرین بعنوان محل اقامت در کیش است

هتل شایگان کیش

هتل شایگان کیش
کیش ایران

هتل شایگان کیش یکی از هتل های پنج ستاره کیش است که با امکانات و تمیزی فوق العاده رضایت اکثر مسافرین را جلب کرده است. قیمت ارزان و نزدیکی به بازار پردیس 1 و 2 و مراکز خرید پانیذ و هایپر مارکت دلیل دیگر انتخاب این هتل توسط مسافران جزیره است.

هتل آرامیس کیش

هتل آرامیس کیش
کیش ایران

هتل آرامیس کیش یکی از هتلهای چهار ستاره جزیره است که مسافران بعلت نزدیک بودن این هتل به مراکز خرید پردیس 1 و 2 و قیمت مناسبی که دارد آنرا برای اقامت در جزیره انتخاب میکنند.

هتل هلیا کیش

هتل هلیا کیش
کیش ایران

هتل هلیا کیش هتل چهار ستاره معروف کیش است که با قرار گرفتن در روبروی مرکز خرید زیتون بعنوان یکی از هتلهای خوش مسیر در جزیره شناخته میشود ، کیفیت و تمیزی اتاقها یکی از اولویت های این هتل برای مهمانان است.

هتل مریم کیش

هتل مریم کیش
کیش ایران

مهمان نوازی هتل سورینت مریم را از همان ابتدا و با ترانسفر فرودگاهی، نوشیدنی خیرمقدم و میهمان نوازی کارکنان هتل به خوبی حس خواهید کرد.

هتل مارینا کیش

هتل مارینا کیش
کیش ایران

در بهترین و زیباترین نقطه جزیره کیش در کنار دریا، در فضایی سبز و دل انگیز، هتلی به اسم هتل مارینا پارک کیش قرار دارد. هتل 5 ستاره با ساحل اختصاصی و خدمات لاکچری و نظرات مثبت.

هتل لوتوس کیش

هتل لوتوس کیش
کیش ایران

هتل لوتوس کیش بعنوان یک هتل 3 ستاره با قیمت مناسب و موقعیت مکانی خیلی خوب در خدمت شما میباشد

هتل گراند جزیره کیش

هتل گراند کیش
کیش ایران

هتل گراند به ساحل دریا، مرکز خرید ونوس، مرکز خرید مروارید و مرکز تجاری کیش نزدیک است.

هتل گاردنیا کیش

هتل گاردنیا کیش
کیش ایران

هتل گاردنیا کیش در دو فاز ویلایی و هتلی با محیطی باغ مانند و سرسبز مناسب سفرهای با قیمت بصرفه میباشد.

هتل صدف جزیره کیش

هتل صدف کیش
کیش ایران

هتل چهار ستاره تاپ صدف با موقعیت مکانی مناسب و تیپهای مختلف اتاق و سوئیت ویژه میتواند باب میل هر سلیقه ای باشد

هتل شایان کیش جزیره

هتل شایان کیش
کیش ایران

هتل شایان یک هتل پنج ستاره با موقعیت مکانی بسیار مناسب نزدیک مراکز خرید و تفریحی کیش است. این هتل در کنار اسکله تفریحی قرار گرفته و دارای اتاق های رو به دریا و رو به جزیره است.

هتل سان رایز کیش

هتل سان رایز کیش
کیش ایران

هتل سان رایز کیش سه ستاره در مرکز کیش و نزدیک بازار پردیس میباشد که با قیمت و کیفیت مناسب رضایت مسافران را جلب کرده است.

هتل سارا جزیره کیش

هتل سارا کیش
کیش ایران

هتل سارا کیش بعنوان هتل سه ستاره تاپ مورد پسند اکثر مسافران خودش میباشد که بعلت موقعیت مکانی مناسب در مرکز جزیره انتخاب خوبی میباشد

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش
کیش ایران

هتل داریوش کیش یک هتل پنج ستاره فوق العاده با تنوع اتاق های بسیار، همراه با منظره دریا و پارک می باشد که معماری سبک زیبای هخامنشیان را به یادت می آورد.

هتل جام جم کیش

هتل جام جم کیش
کیش ایران

هتل جام جم کیش نیز بعنوان یک هتل سه ستاره با قیمت مناسب مطرح میشود که با موقعیت مکانی خوبش میتواند در لیست تورهای بصرفه با قیمت ارزان قرار بگیرد

هتل پانیذ جزیره کیش

هتل پانیذ کیش
کیش ایران

هتل پانیذ کیش دو ستاره یکی از بصرفه ترین هتلهای جزیره میباشد که با نزدیکی به مراکز خرید و تفریحی کیش و تمیزی اتاقها رضایت مسافرانش را جلب کند

هتل پارمیس کیش

هتل پارمیس کیش
کیش ایران

هتل پارمیس کیش یکی از هتلهای پنج ستاره جزیره است که با داشتن تنوع مختلف اتاقهای رو به جزیره و دریا ، نزدیکی به بازار خرید پردیس و امکانات تفریحی مناسب مثل استخر ، سونا و بیلیارد در کنار قیمت مناسب ، یکی از انتخابهای اصلی مسافران کیش میباشد

هتل پارمیدا کیش

هتل پارمیدا کیش
کیش ایران

هتل پارمیدا کیش یکی از هتل های چهار ستاره تاپ جزیره است که با قیمت مناسب و دارا بودن استخر، سونا، جکوزی و زمین تنیس در کنار فاصله مناسب نسبت به مرکز جزیره و مراکز خرید کیش یکی از انتخاب های مسافرین می باشد.

هتل پارسیان کیش

هتل پارسیان کیش
کیش ایران

هتل پارسیان کیش هتل معروف سه ستاره در جزیره کیش است که موقعیت مکانی خیلی مناسبی نسبت به مراکز خرید دارد. این نزدیکی یکی از دلایل اصلی انتخاب این هتل توسط مسافرین می باشد.

هتل آریان کیش

هتل آریان کیش
کیش ایران

هتل آریان کیش یکی از هتلهای چهار ستاره جزیره میباشد که با نزدیکی به میدان امیرکبیر در موقعیت مناسبی از رفت و آمد به مراکز خرید مهم و همینطور پارک بزرگ کیش واقع شده است ، اخلاق خوب کارکنان هتل را نیز باید به نکات مثبت آن اضافه کرد

هتل آرامش کیش

هتل آرامش کیش
کیش ایران

هتل آرامش کیش هتل سه ستاره تاپ جزیره است که در منطقه ای تقریبا دنج و آرام قرار گرفته ، فاصله این هتل تا مرکز خرید زیتون و مریم حدود هفت دقیقه پیاده میباشد ، اخلاق خوب کارکنان و پرسنل از خصوصیات برجسته این هتل است

هتل آرا کیش

هتل آرا کیش
کیش ایران

برای کسانی که میخواهند سفری ارزان قیمت به جزیره کیش داشته باشند، اقامت در هتل آرای کیش، گزینه مناسبی است.

هتل ارم کیش

هتل ارم کیش
کیش ایران

هتل ارم کیش یکی از بزرگترین هتلهای جزیره است که دارای سه بخش اقامتی میباشد ، هتل بزرگ ارم چهار ستاره ، کابانا ارم سه ستاره و سوئیت محوطه دو ستاره تاپ ، امکانات رفاهی و ورزشی زیادی در هتل برای مسافران تدارک دیده شده است.

هتل های کیش چه تمایزی ایجاد می کنند؟

کم تر کسی است که اسم جزیره کیش را نشنیده باشد! حتما شما یا اقوامت با رزرو تور کیش از تهران یا از سایر شهرها به این جزیره زیبا سفر کرده ای. کیش جزیره ای اروپایی و شیک است. هتل های این جزیره هم مانند ظاهر و البته باطنش بسیار زیبا و با کیفیت هستند. جزیر کیش به دلیل توریستی بودنش امکانات رفاهی بسیار بالا و خوبی دارد و از این نظر کامل است.

هتل های کیش تنوع درجه، قیمت و خدمات زیادی دارند البته که کیفیت هتل های این جزیره به هم نزدیک است و همه در سطح بالایی قرار دارند. اما در نهایت این بودجه در نظر گرفته و سلیقه شماست که مشخص می کند در چه هتلی و با چه کیفیتی اقامت داشته باشی. در هر صورت خیالت راحت باشد. می شود گفت کیش تقریبا هیج هتل بدی ندارد و بر اساس برنامه مسافرتی شما به کیش؛ اعم از تجاری، تفریحی و سیاحتی شما را راضی می کنند.

 

چند مورد از ویژگی های هتل های خوب کیش به طور خلاصه:

  • قیمت های متفاوت بر اساس سلیقه و بودجه مسافر.

  • کیفیت و نظارت بالا.
  • امکانات رفاهی مناسب.
  • معماری های زیبا و متنوع.
هتل های کیش
سفر به کیش

آیا اصلا سفر به کیش، انتخاب مناسبی است؟

ایران زیبا چندین جزیره بسیار دیدنی دارد که یکی از آن ها کیش است. کیش نه تنها دارای جاذبه های گردشگری است بلکه دریا و ساحل های بسیار تمیز و زیبایی دارد که کمتر شهر ساحلی و جزیره ای مانندش را دارند. پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه دریای آبی و ساحل های پاکیزه و زیبای کیش را از دست ندهی. اگر به کیش سفر کردی نباید از دیدن دلفین های بامزه پارک دلفین ها غافل شوی. اگر چابهار با تمساح های پوزه کوتاهش مشهور است کیش هم به دلفین های خود می نازد. 

کیش امنیت بسیار بالایی دارد و با این خصلتش شهره عام و خاص است پس از این لحاظ خیالت راحت باشد. هم چنین این جزیره دیدنی تفریحات بسیار متنوع و خاصی را در خود جای داده است که مطمئنا از آن ها لذت می بری.

کیش جز منطقه آزاد محسوب می شود و به همین دلیل هم بیش تر از دیگر جزیره های ایران رنگ پیشرفت را به خود دیده است. از بازار های مجهز و بزرگ این جزیره نیز نباید غافل شد. بازار هایی که جان می دهند برای یک خرید درست و حسابی و درجه یک مخصوصا خرید سوغاتی. پس همین الان چمدان خود را برای سفر به این جزیره دیدنی ببند. امیدواریم سفری به یاد ماندنی و خاطره انگیزی داشته باشی و از تک تک لحظات آن لذت ببری که مطمئنا هم همین طور خواهد شد.

چرا آژانس فارا گشت کوروش کبیر را انتخاب کنیم؟

آژانس مسافرتی فارا گشت در یک دهه گذشته تمام تلاش خودش را برای ارائه خدماتی ایده آل به مشتریان و گردشگران محترم نموده است. فارا گشت هر سال قدرتمندتر و پربار تر از سال گذشته با یاری و کمک خداوند بی نهایت مهربان به فعالیت خودش ادامه داده و هر بار خدماتی متنوع تر و با کیفیت تر را برای ارائه به کاربران مهیا نموده است.

با رضایت کامل مسافران، در حال حاضر آژانس گردشگری مسافرتی فارا گشت به عنوان یکی از معتمدترین مراکز برای رزرو تور های گردشگری، هتل ها و خرید بلیط هواپیما، قطار و… می باشد. فارا گشت با گسترش فعالیت خودش به دامنه اینترنت توانسته در چند سال اخیر به عنوان یک آژانس مسافرتی محبوب در سراسر ایران شناخته شود به نحوی که بسیاری از گردشگران رزرواسیون های خودشان را از طریق فارا گشت با چند کلیک ساده انجام می دهند.

آژانس خدمات مسافرتی فاراگشت با ارائه خدماتی متنوع و کاربر پسند به صورت کامل و در طی 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به علاقمندان می باشد. شما می توانی هر زمانی با برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی فارا گشت از طریق تماس تلفنی به رزرو خدمات مورد نظرت بپردازی. بد نیست در ادامه نیم نگاهی هم به خدماتی که ما با بهترین کیفیت ارائه می دهیم، بیندازیم:

فروش تور های گردشگری:

فارا گشت به عنوان یک آژانس گردشگری معتبر به ارائه انواع تور ایرانگردی و تورهای خارجی می پردازد. شما می توانی با کمی جستجو در وب سایت و یا تماس با مرکز پشتیبانی فارا گشت از انواع تور های گردشگری آن مطلع شوی و بهترین گزینه را برای سفری خاطره انگیز انتخاب کنی.

فروش بلیط هواپیما:

کاربران محترم ما تنها با یک تماس می توانند هر بلیط هواپیمایی را در هر خطی رزرو کنند. فارا گشت کوروش کبیر ارائه دهنده انواع بلیط های هواپیمایی داخلی و خارجی با بهترین قیمت ممکن نیز می باشد. بنابراین تنها به اندازه یک تماس با رزرو بلیط هواپیمای مسیر مورد نظرت فاصله داری.

رزرو هتل ارزان کیش:

رزرو هتل تمیز؛ خوب؛ با کیفیت و البته با هزینه پایین یک دغدغه اساسی برای اغلب گردشگران است. خوشبختانه ما با تمرکز بر ارائه قابلیت رزرو هتل در مراکز گردشگری مختلف و انتخاب هتل های با کیفیت و ارزان قیمت با مجوز رسمی سازمان صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری توانسته ایم به خوبی رضایت کاربران را جلب کنیم. شما هم کافی است هتل مورد نظرت را انتخاب کنی تا با یک تماس به راحتی آن را رزرو نمایی.

دیگر خدمات برای شما:

افزوده بر تمام موارد نام برده، خدماتی را در راستای بهبود وضعیت مسافران از نظر ایمنی و همین طور راحتی آن ها قبل از مسافرت ارائه کرده ایم. خدمات بیمه مسافرتی و اخذ ویزا برای مسافران خارج کشور از جمله خدمات نام برده هستند که فرایند مسافرت را برای مسافران لذت بخش تر می کنند. برای بهره مند شدن از این خدمات کافی است با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایی تا در کمترین زمان ممکن پروسه تکمیل کردن همه آن ها به علاوه رزرو هتل های کیش برای شما آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا