هتل
4 ستاره
ایران
کیش
کیش - بین بلوار داریوش و بلوار خیام - هتل ارم
02186037414
14.00
12.00

هتل ارم کیش

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 4 ستاره

هتل ارم کیش یکی از بزرگترین هتلهای جزیره است ، در فضایی حدود 50.000 متر مربع و زیربنای 43.000 متر مربع ساخته شده و به سه بخش اصلی تقسیم شده است ، هتل بزرگ ارم که در حال حاضر 4 ستاره میباشد ، سوئیت محوطه که دو ستاره تاپ نامیده میشود و ارم ویلایی یا همان کاباناها که میشود در حد سه ستاره بهش امتیاز داد ، اکثر سرویسهایی که برای یک هتل بزرگ باید در نظر گرفته شود در این هتل تدارک دیده شده است تا هر طیف سلیقه پوشش داده شود از دانشجویان گرفته تا تاجران و از سفرهای مجردی گرفته تا خانوادگی.

هتل بزرگ ارم دارای چندین رستوران است که معروف ترین آنها رستوران گردان ارم است در بالاترین طبقه هتل و با منظره دریای آبی ، سرو انواع غذاهای ایرانی و دریایی در این رستوران گردان به نحو احسنت سرو میشود ، در پایین مجموعه رستوران ایرانی و سنتی نیز برای مسافرین دایر شده ، این هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع مرکزی و محیطی سر سبز با درختان نخل ، گل و گیاه ، محوطه سازی زیبا و آبنماهای پر طراوت است . ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل ارم کیش شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل ارم کیش

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل ارم چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای مهم هتل ارم کیش این است که در بلندترین منطقه سیاحتی شمال شرقی جزیره احداث شده است و فاصله کمی با دریا دارد لذا تقریبا 70 درصد اتاقهای این هتل با چشم انداز دریا هستند ، تنوع اتاق در هتل ارم بسیار زیاد است طوریکه از سفرهای دو نفره گرفته تا پر جمعیت ، تدارک ویژه ای در هر اتاق دیده شده است.

از ویژگی دیگر این هتل در کیش ، میشود به فضای بزرگ و سرسبز اشاره کرد که با قدم زدن در آن حوصله تان سر نمیرود بخصوص شبها بعد از صرف یک چای خوش طعم در رستوران سنتی هتل ، به همه اینها وجود استخر ، سونا و بیلیارد هم باید به تفریحات داخل ارم اشاره کرد ، ذکر این مطلب هم خالی از لطف نیست که فاصله هتل تا پلاژ آقایان حدود پنج دقیقه پیاده میباشد.

هتل ارم کیش

استقبال فرودگاهی هتل ارم

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل همراه با ترانسفر فرودگاهی ارائه میشود یعنی وقتی به فرودگاه کیش میرسید ، راننده‌ی هتل منتظرتان است تا شما را به هتل ببرد و زمان برگشت هم از هتل به فرودگاه سرویس رایگان خواهید داشت ، بهمین علت اگر قصد رزرو هتل ارم کیش را دارید به مسولین آژانس فارا گشت مشخصات پرواز خود را بدهید تا جهت استقبال فرودگاهی هماهنگی های لازم با هتل انجام شود.

خبر خوبی برایتان داریم اگر رزرو هتل ارم را با فارا گشت داشته باشید ، سرویسهایی که در این تور برای شما قرار میدهیم بهترین تور کیش از تهران و یا سایر شهرها را تجربه خواهید کرد چون همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایتان انجام میدهند تا رزرو این هتل با ما راحتترین حالت ممکن باشد.

اتاقهای هتل ارم کیش

همانطور که اشاره شد هتل ارم ، سه ساختمان با ستاره های مختلف  دارد ، هتل بزرگ ارم چهار ستاره 210 اتاق دارد که به دو دسته رو به دریا و رو به جزیره تقسیم بندی میشوند ، در این ساختمان 30 سوئیت رویال و پرزیدنت نیز طراحی شده است ، سوئیت محوطه دو ستاره تاپ و کابانا ارم سه ستاره نیز در مجموع دارای 140 باب اتاق هستند ، مجموعه تخت های ثابت ارم 824 عدد است که با تختهای اضافی در نظر گرفته شده این ظرفیت به 1154 عدد میرسد ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته ستاره های آن میباشند.

 

  دسته بندی اتاقهای هتل بزرگ چهار ستاره به شرح زیر است:

. اتاق دو تخته استاندارد رو به جزیره ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند و منظره دید آنها رو به جزیره میباشد.

. اتاق دو تخته استاندارد رو به دریا ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند و منظره دید آنها رو به دریا میباشد.

. اتاق سه تخته استاندارد رو به جزیره ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که یا بصورت سه تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و یک تخت یکنفره و منظره دید آنها رو به جزیره میباشد.

. اتاق سه تخته استاندارد رو به دریا ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که یا بصورت سه تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و یک تخت یکنفره و منظره دید آنها رو به دریا میباشد.

. سوئیت رویال  ، این واخدها دارای ظرفیت 2 الی 4 نفر هستند ، این سوئیت بسیار شیک و مجهز در مساحت 200 متر مربع دارای سرویس خواب مجلل و سرویس بهداشتی مجهز به جکوزی و همچنین یک سالن پذیرایی است. فضای هال نورگیر و چشم اندازی رو به طبیعت زیبایی این فضا را کامل نموده است. در طراحی این نوع سوئیت ها با فضاسازی مجلل و کلاسیک از لوازم تزئیناتی و مبلمان مناسب بهره گرفته شده است.

. سوئیت پرزیدنتال ، این واحدها دارای ظرفیت 2 الی 4 نفر هستند ، چشم انداز کلیه اطاق های هتل به گونه ای است که شما نظاره گر نمای زیبای دریا و ساحل زیبای آن بوده و یا افق زیبای جزیره در منظر دیدگان شماست این چشم اندازهای زیبا با ایجاد احساسی دلنشین ، سوئیت ها از سایر اتاقها بزرگتر و شکیل تر هستند ، بعضی از آنها دارای بالکنی دلباز و بی نظیری هستند که با اشراف به دریا و جزیره به شما امکان بهره بردن از هوا و طبیعت زیبای کیش را می دهد.

 

  دسته بندی اتاقهای سوئیت محوطه و کابانا ی ارم کیش به شرح زیر است:

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که یا بصورت سه تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و یک تخت یکنفره.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل ارم کیش

سیستم ماهواره و تلوزیون

از امکانات دیگر هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل علاوه بر پخش شبکه‌های تلویزیونی ، کانالهای مجاز ماهواره نیز قابل دسترس میباشند.

روم سرویس

این هتل به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند جزیره کیش ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آنچه که دلتان خواست یا هوس کردید را سفارش دهید.

کافی شاپ ارم

هتل دارای یک کافی‌شاپ نیز میباشد که در اکثر ساعات شبانه‌روز پذیرای شماست ، تا پس از یک گردش یا خریدی لذت بخش با انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های سرد و گرم ، اوقات دلچسبی برای‌تان رقم بزند و انرژییتان شارژ شود.

این هتل دارای سه سرویس مجزای کافی شاپ به ترتیب زیر میباشد:

  • کافی شاپ جام ، داخل ساختمان اصلی ارم
  • کافی شاپ تراس ، در محوطه بیرونی با نمای دریا
  • چایخانه سنتی ، سبک سنتی صفوی داخل هتل

رستوران های ارم

. رستوران گردان ارم ، اين رستوران در فوقاني ترين نقطه از هتل ارم واقع گرديده است ، با حضور در اين رستوران شما بر تمام جزيره کيش اشراف داريد . اينجا مکاني است که شما خواهيد توانست تمامي نقاط جزيره را رصد کنید و اگر علاقه مند به يک مهماني شبانه ويژه اي در کنارهمراهانتان باشيد ، رستوران گردان با حرکت دوراني و نمايش زيبايي هاي طبيعت احساس بي نظيري به لحظه هاي سياحت شبانه شما مي بخشد.
اين رستوران با مساحت 255 مترمربع در آخرين طبقه هتل قرار دارد ودر هر 55 دقيقه با گردشي نامحسوس که صورت مي گيرد ميهمانان ضمن لذت بردن از غذاهاي رويائي مي توانند تمام جزيره را به خصوص سواحل نقره اي فام ودرياي نيلگون خليج فارس را رويت نمايند ، رستوران گردان ميزبان ميهماناني است که علاقه مند به انواع غذاهاي دريائي با انواع سالادها ودسرها مي باشند.

. رستوران صدف ارم ، تزئين و معماري کليه بخش هاي اين رستوران با استفاده از مرجان و صدف هاي دريايي به گونه اي صورت گرفته که گويا لذت صرف صبحانه را با طلوع زيباي خورشيددر کناره ساحل تجربه مي نماييد. اين رستوران با طراحي ويژه اش در موقعيتي کاملا مشرف بر دريا و نمايش طلوع دل انگيز خورشيد جزيره ارائه دهنده سرويس صبحانه است ،تنوع نوشيدنيهاي گرم وخنک ، و ميوه هاي گرمسيري جهت يک تغذيه صبحگاهي کامل برايتان مهيا گرديده است ، بوفه کامل و متنوع صبحانه در رستوران جذاب صدف شما را به صرف دل انگيزترين صبحانه دعوت مي نمايد. ساعات سرويس اين رستوران 7 الي 10صبح مي باشد.

. رستوران رویال ارم ، تنوع و کيفيت طبخ فوق العاده غذاهاي ايراني و فرنگي متناسب با ذائقه متنوع ايراني در اين فضاي با شکوه خاطره هاي فراموش نشدني را برايتان به همراه خواهد داشت ،صرف غذا همزمان با گوش دادن به موسيقي دلنشين زنده در نمايي مشرف بر دريا دقايق بسيار مطلوب و خوش آيندي براي مهمانان گرامي خواهد بود. بوفه متنوع سالاد،نوشيدنيها و انواع دسر به اين لحظات،کيفيت بي نظيري مي بخشد.اين رستوران از ساعت 13 الي 15 جهت صرف ناهار و21 الي 24 جهت صرف شام پذيراي حضور شما مي باشد. در صورت تمايل شما به انتخاب ميزهاي اين رستوران ما مراتب رزرو آن را تدارک خواهيم ديد. همکاران ميهمان نواز در اين رستوران صميمانه حضور شما را خوش آمد مي گويند.
رستوران رويال و برگ سفيد هر سالن به مساحت 575 مترمربع وگنجايش 350 نفر با طراحي بسيار زيبا با انواع غذاهاي ايراني و فرنگي به صورت بوفه ارائه خدمات مي نمايد و شما ميهمانان گرامي علاوه بر اينکه از غذاي دلخواه خود لذت مي بريد مي توانيد از موسيقي زنده نيز بهره مند گشته و خاطره اي فراموش نشدني را براي خود به يادگار داشته باشيد.

سالن کنفرانس ارم

هتل بزرگ ارم کیش دارای دو سالن آمفي تئاتر و يک سالن کنفرانس با امکان برگزاری دوره هاي آموزشي ، همايشهاي سازماني ، جشنها ، مراسم  ، کنسرتها و جنگهاي شبانه است.

سالن آمفی تاتر یک و دو با ظرفیتهای 70 و 300 نفر آماده ارائه خدمات به شما جهت کنفرانسهای تجاری و علمی شما و همراهانتان میباشد ، در کنار این سالنها ، قسمتی هم مختص سالن کنفرانس 40 نفره در نظر گرفته شده است تا در صورتیکه تعداد مدعوین شما کم می باشد از این سرویس استفاده کنید ، همه این سالنها با تجهیزات حرفه ای و کامل طراحی شده اند تا برنامه های شما به صورت کامل اجرا شود.

استخر و سونا

این هتل بزرگ و معروف دارای تفریحات آبی کاملی هست مثل شنا در استخر بزرگ و بسیار تمیز هتل که باعث میشه هم خستگی یه روز پر از گشت و گذار را از تنتان به در کند و هم شادی و نشاط فوق‌ العاده‌ای را براتون بسازه ، در کنار این استخر بخش سونا و جکوزی هم آماده شده تا تفریح آبی شما را کاملتر کند.

سالن بیلیارد

سالن بیلیارد ، یکی از تفریحاتی است که میتوانید در این سفر و در این هتل داشه باشید ، با دیگر مسافران مسابقه بیلیارد بگذارید و یا از اساتید حاضر در سالن این رشته مفرح رو یاد بگیرید.

سایر امکانات هتل ارم کیش

امکانات عمومی دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند همچون: روم‌سرویس ، پذیرش 24ساعته ، لاندری و خشک‌شویی ، خدمات بیدارباش ، سرویس صبحانه و ناهار در رستوران ، خودپرداز ، پارکینگ ، اینترنت در لابی و اکثر اتاقها و تاکسی‌سرویس.

فاصله هتل ارم تا مراکز مهم کیش

فاصله تا اسکله تفریحی 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا هایپر مارکت و مرکز تجاری 6 با ماشین
فاصله تا بازار پردیس 1 و 2 فقط 3 با ماشین
فاصله تا ساحل مرجان و بازار مرجان 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز خرید سارینا 2 دقیقه پیاده
فاصله تا بازار ونوس 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار مروارید 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز خرید زیتون و پانیذ 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار و رستوران پدیده کیش 19 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ بانوان 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ آقایان 5 دقیقه پیاده
فاصله تا شهر زیر زمینی کاریز 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا درخت سبز 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست کارتینگ 17 دقیقه پیاده و 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا رستوران پایاب 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا تور سافاری پارس 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک دلفین ها و باغ پرندگان 11 دقیقه با ماشین

رزرو هتل ارم کیش

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037412

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور کیش فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور کیش

هتل ارم را پسندید؟ تبریک انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر کیش شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

بدون شک کیش به عنوان یکی از محبوب ترین و هیجان بر انگیز ترین مقاصد توریستی ایران بشمار می آید که علاوه بر جذب گردشگران داخلی توانسته روزانه هزاران گردشگر خارجی را نیز جذب نماید.کیش به عنوان یک جزیره ایده آل با سازه هایی مدرنیزه شده و همراه با لوکس گرایی به عنوان یک مقصد گردشگری تجملاتی در ایران شناخته می شود.

تفریحاتی که با تکنولوژی و پیشرفت های بشر اجین شده اند از جمله محبوب ترین تفریحاتی هستند که می توانید در این جزیره دوست داشتنی، تجربه کنید ، میتوانید با نمونه های آنها در بلاگ کیش فارا گشت آشنا شوید. افزوده بر تمام این پوئن های مثبت می توانیم کیش را به عنوان یکی از خوش قیمت ترین مقاصد گردشگری نیز معرفی کنیم ، هزینه مناسب اقامت و گشت و گذار در این جزیره یک فرصت بزرگ برای بسیاری از علاقمندانی است که تمایل دارند به این جزیره سفر کنند ، تور کیش آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ،شما علاقمندان با رزرو کردن تور تفریحی کیش در تور کیش نوروزی و یا تورهای ایام عادی کیش می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در کیش بروید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل ارم کیش را دریافت کنید.

سیاست های هتل ارم کیش

14.00
12.00
پیمایش به بالا