آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

هتل ارم قشم

اتاق های در دسترس

هتل
4 ستاره
ایران
قشم
قشم ، بلوار آزادگان ، روبروی شیلات ، هتل ارم
02186037414
14.00
12.00

هتل ارم قشم

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 4 ستاره

هتل ارم قشم یکی دیگر از هتلهای چهار ستاره جزیره قشم میباشد که در فضایی به مساحت  10 هزار متر مربع و با زیر بنای بیش از 8 هزار متر مربع در نزدیکی ساحل دریا ساخته شده است ، فاصله این هتل تا دریا تقریبا ده دقیقه پیاده میباشد ، این فاصله نزدیک ارم تا دریا منظره زیبای آبهای نیلگون خلیج فارس را برای اتاقها ایجاد کرده است تا چشم انداز زیبایی را در اتاقتان هر روز مشاهده کنید.

هتل ارم قشم طوری طراحی شده است که دور تا دور هتل را فضای سبز بهمراه آلاچیق ، فواره و آبنمای فوق العاده ای به مساحت تقریبا هفت هزار متر احاطه کرده‌ است ، در این فضای سبز میز و صندلی هایی تدارک دیده شده است تا غروب ها بنشینید و چای بنوشید و از منظره اطراف لذتی همراه با آرامش و سکوت ببرید ، همچنین  در آن قدم بزنید و انرژی تازه کنید ، این هتل از نظر کیفیت اتاقها و سرویس دهی در سطح منطقه قشم بسیار خوب و مورد پسند عمل کرده و با کارکنان و پرسنل آموزش دیده سعی بر این دارد که نهایت کیفیت را برای مسافرین ارائه دهد و در پیشرفت بخش هتلداری قشم نمونه باشد.

مطمئنا با انتخاب این هتل بعنوان محل اقامت در سفر به قشم خیالتان را از این نظر راحت میکند تا فقط به تفریح و سرگرم شدن بپردازید ، ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل ارم قشم شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل ارم قشم

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل ارم چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای دیگر هتل ارم قشم میشود به این نکته اشاره کرد که این هتل در موقعیت بسیار خوبی از جزیره واقع شده است طوریکه حدودا با فاصله چهار دقیقه با ماشین میتوانید به بازار قدیم قشم برسید ، این بازار بسیار دیدنی و جذاب است که میتوانید در لیست برنامه های تفریحی خودتان در تور قشم بازدید از این بازار زیبا را قرار دهید.

یکی دیگر از نقاط قوت این هتل رستورانش میباشد که این رستوران مجهز با چشم انداز فوق العاده ای از نمای دریا طراحی شده است ، وقتی نهار و یا شام را این رستوران میل میکنید همراه با سرو غذا از این فضای خاص لذت دو چندان خواهید برد.

هتل ارم قشم

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران قشم

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تور داخل ایران قشم خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این جزیره آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا قطار تا زمان برگشت به شهرتان مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل ارم قشم در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی قشم نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار قشم فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه و یا راه آهن برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی قشم هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرتان لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل ارم قشم

هتل ارم قشم همانطور که اشاره شد هتلی چهار ستاره میباشد که در بین هتل های قشم جزو هتلهای با کیفیت شناخته میشود ، این هتل در 5 طبقه ساخته شده است و با کلاسه بندی های مختلف  a , b , c  اتاقهایش درجه بندی شده اند ، به علت نزدیکی به دریا دارای اتاقهای رو به دریا و رو به محوطه میباشد ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

قبل از اینکه به نوع اتاق ها بپردازیم ، خوبه که با کلاسهای اتاقهای هتل ارم آشنا شوید تا درک بهتری از انتخاب اتاق مورد سلیقه تان داشته باشید (خاطر نشان میکنم که قیمت اتاقهای کلاس C پایینتر و اتاقهای کلاس A بالاتر از سایر اتاقها میباشد:

کلاس C : این رتبه بندی شامل اتاقهایی میشود که در همکف دوم هتل ساخته شده اند و هم سطح حیاط هستند.

کلاس B : این رتبه بندی شامل اتاقهایی مشود که در همکف اول هتل ساخته شده اند یعنی بالای همکف دوم هستند.

کلاس A : این رتبه بندی شامل اتاقهایی میشود که در طبقات اول ، دوم و سوم ساخته شده اند.

. اتاق دو تخته کلاس c ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو نفره رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته کلاس c ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه نفره رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که یا بصورت سه تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و یک تخت یکنفره.

. اتاق چهار تخته کلاس c ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار نفره رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند که یا بصورت چهار تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و دو تخت یکنفره.

. سوئیت یک خوابه دو نفره کلاس C ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو نفره رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره در آن قرار دارد و بزرگتر و شکیل تر از اتاقهای استاندارد هستند.

. اتاق دو تخته کلاس B ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو نفره رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته کلاس B ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه نفره رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که یا بصورت سه تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و یک تخت یکنفره.

. اتاق دو تخته کلاس A ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو نفره رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. سوئیت یک خوابه دو نفره کلاس A ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو نفره رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره در آن قرار دارد و بزرگتر و شکیل تر از اتاقهای استاندارد هستند.

. اتاق دو تخته ویو دریا ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو نفره رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند و همانطور که از اسم این هتل مشخص است رو به دریا هستند طوریکه نمای دریا از ویژگیهای مختص این اتاقها است.

. اتاق سه تخته ویو دریا ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه نفره رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یک تخت یکنفره یا سه تخت یک نفره هستند و همانطور که از اسم این هتل مشخص است رو به دریا هستند طوریکه نمای دریا از ویژگیهای مختص این اتاقها است.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل ارم قشم

روم سرویس

هتل ارم قشم به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند جزیره قشم ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آنچه که دلتان خواست یا هوس کردید را سفارش دهید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و هوس یک نوشیدنی خنک کردید و یا در یک بعد از ظهر دلتان یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب خواست کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران ارم

هتل ارم قشم دارای رستوران مجهزی است که توسط سرآشپزهای ماهر با مواد اولیه سالم و تازه غذاهای خوشمزه ای را طبخ میکنند ، منوی این رستوران تقریبا کامل است و اکثر سلیقه های غذایی را پوشش میدهد ، ویژگی دیگر این رستوران ، دید رو به دریای آن است طوریکه هنگام صرف غذا چشم انداز زیبایی از آبی خلیج فارس را خواهید داشت و لذت دو چندان از سرو غذایتان میبرید.

شبکه ماهواره

با سیستم صوتی تصویری که در هر اتاق تدارک دیده شده است ، زمانهاییکه در هتل برای استراحت و آرامش تشریف دارید میتوانید از کانالهای مجاز ماهواره استفاده کنید و سرگرم شوید.

 

سالن بیلیارد و ماساژ

سالن بیلیارد ، یکی از تفریحاتی است که میتوانید در این سفر و در این هتل داشه باشید ، با دیگر مسافران مسابقه بیلیارد بگذارید و یا از اساتید حاضر در سالن این رشته مفرح رو یاد بگیرید.

اتاق ماساژ ، وقتی از گردش و تفریح و یا بازارگردی به هتل برمیگردید و حسابی خسته شدید ، یه ماساژ میتونه حالتون رو بهتر کنه و خستگی رو از تنتون در کنه ، در اتاق ماساژ ارم ، صندلی ماساژ حرفه ای قرار داده شده که میتوانید از آن استفاده کنید.

فضای سبز هتل

همانطور پیشتر گفته شد این هتل دارای فضای سرسبز و آلاچیق های زیبایی است که یکی از شیرین‌ترین لحظات اقامت در این هتل ، گشت و گذار و پیاده‌روی در فضای باز و زیبای هتل است ، بخصوص شب‌ها که این فضا حس و حال منحصر به فردی دارد و حالتون را بهتر میکند.

سالن کنفرانس و نشست های کاری

هتل ارم امکانات ویژه‌ای برای برگزاری نشست‌ها و همایش‌ها دارد ، اتاق بزرگی برای اجرای کنفرانسهای کاری و یا آموزشی برای مسافران تدارک دیده شده است تا علاوه بر استراحت و اقامت در هتل بتوانید دوره های کاریتان را نیز اجرا کنید.

سایر امکانات هتل ارم

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی و اتاقهای هتل قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، لاندری و خشکشویی اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل ارم تا مراکز مهم قشم

فاصله تا بازار ستاره 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار قدیم 4 دقیقه پیاده
فاصله تا سیتی سنتر 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر 4 دقیقه پیاده
فاصله تا غار نمکدان 1 ساعت و 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا کوه ها و تندیس های قشم 1 ساعت و 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا غار خوربس 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار بین المللی ستاره قشم 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا درگهان قشم 25 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار قدیم درگهان قشم 29 دقیقه با ماشین
فاصله تا فرودگاه جزیره قشم 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن بندرعباس 108 دقیقه با ماشین و لنج
فاصله تا فرودگاه بندرعباس 110 دقیقه با ماشین و لنج

رزرو هتل ارم قشم

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037414

02186037416

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور قشم فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور قشم

هتل ارم قشم را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر قشم شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

با هر سلیقه ای که عازم قشم باشید به احتمال بسیار از این سفر راضی برخواهید گشت ،قشم نسبت به امکانات و تفریحاتی که دارد همچون شهرهای بزرگ دیدنی ایران توانسته خود را در میان اهل سفر به شدت محبوب سازد ، زندگی در قشم به صورتی کاملاً بی ریا در جریان است ، مردم قشم در این جزیره بزرگ زندگی می کنند ، کار می کنند ، ماهیگیری می کنند و به معنای واقعی کلمه آنجا خانه آنهاست.

سفر به قشم را همانند سفرهای لوکس و لاکچری نباید شروع کنید هر چند که امکانات لاکچری هم برای شما فراهم است ، به قشم که رفتید غذای محلی بخورید و به مردم سر بزنید ، به ماهیگران سر بزنید و ماهی تازه کباب کنید و نوش جان کنید تو آلاچیقهای ساحلی چای بنوشید و به کارگاه های کشتی سازی سر بزنید ، جنگل حرا را ببینید و برگهای درختانش را نوازش کنید و از اقامت در هتل های خوب آن لذت ببرید ، صبحها زودتر بیدار شوید و شبها دیرتر بخوابید و از لحظه لحظه سفرتان لذت ببرید ، وقتی در قشم هستید تا می توانید به جای جای آن سرک بکشید و حتماً ساعتها در دره ستاره ها وقت بگذرانید و با دلفین ها شنا کنید و بازی آنها را تماشا کنید گاهی ممکن است شانس هم بیاورید و نهنگها را هم ببینید ، غواصی کنید و تفریحات دریایی را امتحان کنید و برای خود گردنبندی از صدفها بسازید و یا از مردم محلی بخرید و اگر خانم هستید حتماً بگذارید خانمهای قشمی دستانتان را با حنا نقاشی کنند.

وقتی بازگشتید خوب استراحت کنید و عکسهای دوربینتان را ورق بزنید و اکنون شما صاحب خاطراتی هستید که تا آخر عمر به همراهتان خواهد بود و این ها را عکسها به خوبی به شما یادآوری می کنند ، عکس های قشم را در جای مطمئن نگاه دارید زیرا از این سفرها در طول زندگی کم پیش می آید ، دوستی داشتم که تمام طول سفر قشم را از خودش فیلم برداری کرد و اکنون این تنها خاطره خوب اوست از زندگی اش در ایران و اکنون که سالها بعد از آن در ینگه دنیا به سر می برد همیشه به فیلمهای سفر قشم خود می خندد و لذت میبرد ، مهم نیست چقدر حرفه ای هستید و یا اهل سفرید این سفر را هرگز از دست ندهید  زیرا قشم با تمام دنیا فرق می کند به خاطر طبیعت بی نظیر و مردم مهربانش و البته حضور شما…

قشم جزیره ای است که باید آن را دید و بیشتر شناخت ، تور قشم آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای قشم می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این جزیره بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل ارم قشم را دریافت کنید.

سیاست های هتل ارم قشم

14.00
12.00

امکانات رفاهی هتل ارم قشم

 • آسانسور
 • اتاق کنفرانس
 • اطاق امن
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • پارکینگ رایگان
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • دربان
 • سرویس اتاق
 • صبحانه
 • محل بازی
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل ارم قشم

هتل ارم قشم قشم, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی