هتل های قشم | رزرو هتل در قشم

رزرو هتل در قشم چرا با فارا گشت به صرفه شده است؟

هتل های قشم در روزهای مختلف سال، مخصوصا فصل هایی که معروف به پر سفر شده اند؛ مورد جستجوی اکثر مسافرین هستند. مسافران زیادی می خواهند به جزیره زیبای قشم برای گذراندن لحظاتی فوق العاده جذاب سفر کنند. اغلب این مسافران برای اقامت، به دنبال رزرو هتل در قشم هستند و برای آن ها قیمت های مناسب رزرو هتل از اولویت های برنامه ریزی این سفر به شمار می‌ آید.

در حدود چهار سال و چند ماه پیش، مذاکره ای با اکثر مالکان و چارتر کنندگان هتل های قشم داشتیم و خداوند بی نهایت مهربان را بی نهایت شکر؛ توانستیم جهت گارانتی رزرو هتل های این جزیره برای مسافران عزیزمون من جمله شما، تخفیف های مناسبی را در قالب کمیسیون مازاد دریافت کنیم. این موضوع باعث کاهش شدید قیمت ارائه خدمات رزرو هتل ارزان قشم در سایت فارا گشت شد.

دلیل این که تخفیف های مناسب رزرو هتل را صرفا با آژانس ما تجربه می کنی و در دیگر سایت ها با این حد از تخفیف روبرو نمی شوی این است که: ما به عنوان مجری اصلی  و برتر مرکز رزرواسیون هتل های جزیره قشم با مدیران و صاحبان این هتل ها پای مذاکره رفته و این مزیت باعث ایجاد یک نقطه عطف در مذاکرات بین ما و این عزیزان شد. البته نباید از این نکته گذر کرد که قسمت اعظمی از موفقیت ما در دریافت تخفیف های مناسب جهت رزرو هتل در این شهر دیدنی با لطف خداوند، به دلیل تعداد بالای مشتریان راضی و مخاطبان همیشگی مجموعه آژانس گردشگری فارا گشت به خصوص در قالب تور قشم بود.

در ادامه قصد داریم تا اطلاعات کامل و مفید تری توسط تیم تحقیقاتی فارا گشت و againstthecompass.com در مورد هتل های قشم به شما ارائه داده و به شما در روند انتخاب هتل مورد نظرت کمک کنیم:

رزرو هتل در قشم

لیست کامل هتل های قشم

بهترین هتل هایی که در قشم به عنوان محل اقامت می توانی انتخاب کنی. از ارزان تا لاکچری:

هتل دیپلمات قشم

هتل دیپلمات قشم
قشم ایران

هتل دیپلمات یکی از هتل های دو ستاره قشم است که موقعیت مکانی خیلی مناسبی برای دسترسی به بازار خرید و ساحل دریا دارد. این هتل با قیمت ارزان، مناسب سفرهای آف خورده قشم است.

هتل پرشیا قشم

هتل پرشیا قشم
قشم ایران

هتل لوکس پرشیا قشم یکی از هتل های سه ستاره جزیره می باشد که اکثر اتاق های آن سوئیت دو خوابه 95 متری است تا مسافران، اتاق های بزرگ و شیک و تمیزی را به عنوان محل اقامت داشته باشند. هتل پرشیا نزدیک مراکز خرید و ساحل نیز هست.

هتل سما قشم

هتل سما قشم
قشم ایران

هتل سما 1 قشم یکی از هتلهای سه ستاره قشم است که در موقعیت مناسبی از جزیره ساخته شده است ، فاصله این هتل تا بازار قدیم و جدید فقط حدود شش دقیقه پیاده روی میباشد و کیفیت اتاقهای خوبی هم دارد

هتل ارم قشم

هتل ارم قشم
قشم ایران

هتل ارم قشم یکی از هتل های چهار ستاره جزیره قشم است که با نزدیکی به دریا و بازار قدیم از نظر آدرس دارای موقعیت مکانی بسیار مناسب است. اتاق های رو به دریا و محوطه سر سبز اطرافش از اولیت های دیگر انتخاب این هتل به عنوان محل اقامت در جزیره هستند.

هتل آتامان قشم

هتل آتامان قشم
قشم ایران

هتل آتامان قشم هتلی چهار ستاره در جزیره قشم می باشد. این هتل با فاصله پنج دقیقه ای به مرکز خریدهای قشم جزو هتل های مرکز شهر تلقی می شود و با کارکنان و پرسنل خوش اخلاق خود مسافران راضی زیادی را تا به حال داشته است.

هتل ایرمان قشم

هتل ایرمان قشم
قشم ایران

هتل ایرمان قشم اولین بوتیک هتل در جزیره قشم می باشد که کیفیت و طراحی فوق العاده آن یکی از دلایل انتخاب مسافرین برای محل اقامتشان می باشد. این هتل با سرویس دهی یک هتل چهار ستاره بین المللی قابل قیاس است.

هتل نخل زرین قشم

هتل نخل زرین قشم
قشم ایران

هتل نخل زرین یکی از هتلهای دو ستاره جزیره قشم است ، این هتل قیمت ارزانی دارد و مناسب کسانیکه میخواهند سفر کم هزینه ای داشته باشند مناسب است ، نخل زرین در نظر موقعیت مکانی بین مراکز خرید و ساحل قرار گرفته است

هتل کیمیا 4 قشم

هتل کیمیا 4 قشم
قشم ایران

هتل کیمیا 4 قشم هتلی سه ستاره است از مجموعه هتلهای کیمیا ، موقعیت مکانی خوب و قیمت مناسب همراه به تمیزی اتاقها باعث شده که مسافرانش را راضی کند

هتل کیمیا 3 قشم

هتل کیمیا 3 قشم
قشم ایران

هتل کیمیا 3 هتلی سه ستاره در قشم میباشد که از نظر قیمت مناسب و تمیزی خوب اتاقهایش ، تابحال مورد رضایت مسافران خودش بوده ، این هتل در محلی آرام و ساکت ساخته شده است

هتل کیمیا 2 قشم

هتل کیمیا 2 قشم
قشم ایران

هتل کیمیا 2 قشم یکی دیگر از هتلهای سه ستاره جزیره است که فضای اتاقهایش بزرگتر از سایر مجموعه های کیمیا است و رفتار خیلی خوب پرسنل و کارکنان حس خوبی را به مسافران منتقل میکند

هتل شمس قشم

هتل شمس قشم
قشم ایران

مسافران جزیره قشم با انتخاب هتل شمس می توانند در وقت رفت و آمد خود صرفه جویی کنند.

هتل خلیج فارس قشم

هتل خلیج فارس قشم
قشم ایران

هتل خلیج فارس قشم هتل سه ستاره تاپ ساحلی است که با دارا بودن ساحل اختصاصی، تفریحات دریایی و اتاق های رو به دریا جزو هتل های منتخب مسافرین در سفر قشم می باشد.

هتل رویال قشم

هتل رویال قشم
قشم ایران

هتل رویال قشم یکی از هتل های سه ستاره در جزیره قشم می باشد که به علت فاصله سه دقیقه ای که با دریا دارد مجهز به اتاق های رو به دریا شده است. یکی از مشخصه های این هتل بزرگی و جا دار بودن اتاق هایش است.

هتل پلاس قشم

هتل پلاس قشم
قشم ایران

می توان گفت هتل آپارتمان دوستاره پلاس یکی از بهترین هتل آپارتمان‌های جزیره قشم است.

هتل بهشت قشم

هتل بهشت قشم
قشم ایران

هتل بهشت یکی از هتلهای سه ستاره قشم است که موقعیت مکانی خیلی مناسبی برای دسترسی به بازار خرید و ساحل دریا دارد ، این هتل با قیمت مناسبش مناسب سفرهای ارزان قشم است

هتل آرمان قشم

هتل آرمان قشم
قشم ایران

هتل آرمان درگهان قشم یکی از هتلهای سه ستاره شهر درگهان قشم است که از طرفی فاصله بسیار نزدیکی به مراکز خرید درگهان دارد و از طرف دیگر حدود 300 متر با دریای خلیج فارس فاصله دارد

هتل آرتا قشم

هتل آرتا قشم
قشم ایران

هتل آرتا قشم هتلی چهار ستاره در جزیره قشم است که با دریا فقط دویست متر فاصله دارد. طوری که از رستوران هتل هنگام سرو صبحانه می توانی منظره زیبای دریا را مشاهده کنی. این هتل با نظرات مثبت مسافران همراه بوده و اتاق های شیکی دارد.

هتل ایرسا قشم

هتل ایرسا قشم قشم ایران

هتل ایرسا اتاق های زیبایی دارد که به صورت دو تخته، سه تخته ، چهار تخته و سوییت اجاره داده می شوند. هتل ایرسا با امکانات رفاهی مانند کافی شاپ، رستوران و پارکینگ آماده پذیرایی از مهمانان جزیره دیدنی قشم است.

هتل ایران زمین قشم

هتل ایران زمین قشم
قشم ایران

هتل ایران زمین قشم هتلی سه ستاره و یکی از هتلهای ساحلی جزیره قشم است ، این هتل دارای اتاقهای با منظره دریا میباشد و در ساحل اختصاصی که دارد کلوپ تفریحات دریایی برای مسافران تدارک دیده است

هتل های قشم چه تمایزی ایجاد می کنند؟

داریم در مورد بزرگ ترین جزیره ایران صحبت می کنیم؛ البته این دلیل نمی شود که قشم چون بزرگ ترین جزیره ایران است پس حتما در تمام جاهایش هتل ساخته شده است. اکثر هتل های قشم در مناطقی ساخته شده اند که مسافرین بهترین دسترسی به مراکز خرید و مرکز شهر داشته باشند. هتل های این جزیره زیبا و دیدنی هستند و علاوه بر با کیفیت بودن، قیمت مقطوعی نیز دارند که قطعا گردشگران را راضی خواهد کرد.

همان طور که گفتیم هتل های قشم قیمت های مقطوعی دارند اما همین قیمت ها هم بالا و پایین می شوند و این بستگی به بودجه شما دارد که چه نوع هتلی را با چه قیمتی برای اقامت بر می گزینی. با این حال اکثر هتل های خوب قشم از لحاظ کیفیت به یکدیگر شباهت دارند و می توان گفت بیشتر آن ها در سطح خوبی قرار می گیرند.

 

چند مورد از ویژگی های هتل های خوب قشم به طور خلاصه:

 • قیمت های منصفانه و راضی کننده.

 • کیفیت و نظارت در خور شایسته قشم.
 • امکانات رفاهی مناسب.
 • معماری های زیبا.
هتل های قشم
سفر به قشم

آیا اصلا سفر به قشم، انتخاب مناسبی است؟

قشم جزیره ای زیبا و پر از جاذبه های گردشگری است. یکی از ویژگی های مهم این جزیره ارزان بودن قیمت هایش است. از مکان های اقامتی گرفته تا کالا های مختلف برای خرید. حتی بعضی از گردشگران صرفا برای خرید به این جزیره سفر می کنند. از این ها که بگذریم در رزرو تور قشم از تهران و یا از سایر شهرها حتما غذاهای بسیار خوشمزه و لذیذی که در مسافرت به قشم خواهی دید، را امتحان کن مطمئنا از طعم آن ها به شدت لذت خواهی برد. سوغاتی های این جزیره مانند دیگر مکان های گردشگری ایران زیبا متنوع است که می توانی آن ها را با قیمتی خوب از بازار های قشم تهیه کنی.

حالا که صحبت از بازار شد باید بگوییم قشم هم بازار سنتی دارد و هم بازار مدرن. این به شما بستگی دارد که می خواهی از کدام یک خرید کنی. بازار های سنتی قشم بسیار زیبا و دیدنی هستند و علاوه بر لذت بردن از خرید، می توانی از نمای بازار هم لذت ببری. جاهای دیدنی قشم هم که دیگر فوق العاده اند و حتما شما را راضی خواهند کرد البته که در مقاله ای جداگانه درباره آن ها برایت توضیح داده ایم. اگر قصد رفتن به قشم را داشته ای، پیشنهاد می کنیم همین الان چمدان خود را ببندی. امیدواریم سفری درجه یک و خاطره انگیز داشته باشی و از تک تک لحظات آن لذت ببری.

چرا آژانس فارا گشت کوروش کبیر را انتخاب کنیم؟

آژانس مسافرتی فارا گشت در یک دهه گذشته تمام تلاش خودش را برای ارائه خدماتی ایده آل به مشتریان و گردشگران محترم نموده است. فارا گشت هر سال قدرتمند تر و پر بار تر از سال گذشته با یاری و کمک خداوند بی نهایت مهربان به فعالیت خودش ادامه داده و هر بار خدماتی متنوع تر و با کیفیت تر را برای ارائه به کاربران مهیا نموده است.

با رضایت کامل مسافران، در حال حاضر آژانس گردشگری مسافرتی فارا گشت به عنوان یکی از معتمدترین مراکز برای رزرو تور های گردشگری، هتل ها و خرید بلیط هواپیما، قطار و… می باشد. فارا گشت با گسترش فعالیت خودش به دامنه اینترنت توانسته در چند سال اخیر به عنوان یک آژانس مسافرتی محبوب در سراسر ایران شناخته شود به نحوی که بسیاری از گردشگران رزرواسیون های خودشان را از طریق فارا گشت با چند کلیک ساده انجام می دهند.

آژانس مسافرتی و مجری اصلی تور فاراگشت با ارائه خدماتی متنوع و کاربر پسند به صورت کامل و در طی 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به علاقمندان می باشد. شما می توانی هر زمانی با برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی فارا گشت از طریق تماس تلفنی به رزرو خدمات مورد نظرت بپردازی. بد نیست در ادامه نیم نگاهی هم به خدماتی که ما با بهترین کیفیت ارائه می دهیم، بیندازیم:

فروش تور های گردشگری:

فارا گشت به عنوان یک آژانس گردشگری معتبر به ارائه انواع تور ایرانگردی و تور خارجی می پردازد. شما می توانی با کمی جستجو در وب سایت و یا تماس با مرکز پشتیبانی فارا گشت از انواع تور های گردشگری آن مطلع شوی و بهترین گزینه را برای سفری خاطره انگیز انتخاب کنی.

فروش بلیط هواپیما:

کاربران محترم ما تنها با یک تماس می توانند هر بلیط هواپیمایی را در هر خطی رزرو کنند. فارا گشت کوروش کبیر ارائه دهنده انواع بلیط های هواپیمایی داخلی و خارجی با بهترین قیمت ممکن نیز می باشد. بنابراین تنها به اندازه یک تماس با رزرو بلیط هواپیمای مسیر مورد نظرت فاصله داری.

رزرو هتل ارزان قشم:

رزرو هتل تمیز؛ خوب؛ با کیفیت و البته با هزینه پایین یک دغدغه اساسی برای اغلب گردشگران است. خوشبختانه ما با تمرکز بر ارائه قابلیت رزرو هتل های داخلی در مراکز گردشگری مختلف و انتخاب هتل های با کیفیت و ارزان قیمت با مجوز رسمی سازمان صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری توانسته ایم به خوبی رضایت کاربران را جلب کنیم. شما هم کافی است هتل مورد نظرت را انتخاب کنی تا با یک تماس به راحتی آن را رزرو نمایی.

دیگر خدمات برای شما:

افزوده بر تمام موارد نام برده، خدماتی را در راستای بهبود وضعیت مسافران از نظر ایمنی و همین طور راحتی آن ها قبل از مسافرت ارائه کرده ایم. خدمات بیمه مسافرتی و اخذ ویزا برای مسافران خارج کشور از جمله خدمات نام برده هستند که فرایند مسافرت را برای مسافران لذت بخش تر می کنند. برای بهره مند شدن از این خدمات کافی است با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایی تا در کمترین زمان ممکن پروسه تکمیل کردن همه آن ها به علاوه رزرو هتل های قشم برای شما آغاز شود.

2 دیدگاه دربارهٔ «هتل های قشم»

 1. دکتر فرجاد

  سلام. به جد می شود گفت یکی از کاملترین مطالب را درباره رزرو هتل های قشم طراحی کردید. توضیحات کامل و شفاف است که باعث می شود من به عنوان مسافر انتخاب خیلی بهتر و به صرفه ای داشته باشم.
  فاصله مراکز دیدنی از هتل و امکانات هتل های قشم را به شدت دوست داشتم.
  الحق که فارا گشت یکی از بهترین و پیشرو ترین آژانس های مسافرتی در ایران است. موفق باشید.

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب دکتر فرجاد عزیز. خداوند را بی نهایت شکر که رضایت شما را شاهد هستیم. باعث افتخار ما است که مسافران خوبی همچون شما داریم.
   تمام تلاش من و تیم تحقیقاتی فارا گشت در زمینه هتل های قشم، امکانات آن ها و نحوه رزرو در این است که برنامه سفر خوبی را مسافرانمان تجربه کنند.
   تشکر می کنم بابت نظری که درج فرمودید. در خدمت شما برای رزرو سفرهای آینده تان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا