هتل
3 ستاره
ایران
سرعین
سرعین ، بین خیابان ولی عصر و دانش ، هتل کوروش
02186037414
14:00
12:00

هتل کوروش سرعین

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره

هتل کوروش سرعین یکی از هتل های سه ستاره سرعین میباشد که در سال 1395 افتتاح شد ، این هتل حوالی میدان گاومیش گلی و بین خیابانهای ولی عصر  و دانش قرار گرفته ، این موقعیت ممتاز محل مکان هتل کوروش یکی از پوئن های مثبت آن تلقی میشود چون فاصله بسیار کم و نزدیک به مجموعه آبدرمانی های معروف سرعین همچون گاومیش گلی ، سبلان و ساری سو باعث میشد از نظر رفت و آمد خیالتان راحت باشد و در هزینه کرایه ماشین بسیار صرفه جویی کنید.

هتل کوروش علاوه بر تمیزی مناسبی که طبق نظرات مسافرین ذکر شده ، نسبت به قیمتی که دارد کیفیت خوبی را ارائه میدهد ، این هتل از نظر امکاناتی که در اینستاگرام هم درج شده ، دارای اتاقهای تمیز و خوب ، پرسنل آموزش دیده ، رستوران ، کافی شاپ ، پارکینگ ، آسانسور و اینترنت است ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل کوروش سرعین شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل کوروش سرعین

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل کوروش چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای خاص هتل کوروش ، موقعیت مکانی ویژه آن است ، این هتل به نوعی جزو هتلهای نزدیک مجموعه های معروف آبدرمانی سرعین محسوب میشود ، برای مثال فاصله این هتل تا آبدرمانی گاومیش گلی حدود 60 متر است که با چند دقیقه پیاده روی براحتی میتوانید از خدمات آن استفاده کنید ، کمی آنطرف تر هم مجموعه آبدرمانی سبلان را خواهید دید.

از دیگر خصوصیات ویژه این هتل که در تور سرعین اردبیل میتوانید در آن اقامت داشته باشید ، باید به تنوع اتاقها نسبت به قیمت اشاره کرد ، این هتل برای هر طیف از سلیقه ، مبنی بر کیفیت مورد نظر اتاقها ، پیشنهاد جداگانه ای دارد و شما بر اساس سلیقه تان میتوانید اتاق مورد نظرتان را رزرو کنید ، البته در حد یک هتل سه ستاره باید از آن انتظار داشته باشید.

 

هتل کوروش سرعین

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران سرعین

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تورهای داخل ایران و سرعین خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما ، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرتان ، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل کوروش سرعین در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی سرعین نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار سرعین فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه ، راه آهن و یا ترمینال برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی سرعین اردبیل هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرتان لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل کوروش

هتل کوروش همانطور که اشاره شد هتل 3 ستاره با کیفیت مناسب در بین هتلهای نزدیک به آبدرمانی سرعین میباشد که در 10 طبقه ساخته شده است و دارای 40 باب اتاق و سوئیت میباشد ، این اتاقها به همراه خدمات رفاهی ، تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق سینگل که مختص افرادی هست که یک نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت یک تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت یک نفره هستند.

. اتاق یک خوابه رویال دو نفره که مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند و یا زوجین ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت دو تخته رزرو داشته باشند ، این واحدها دارای یک اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره در آن قرار گرفته است و در کنار آن هال و پذیرایی تعبیه شده.

. اتاق یک خوابه رویال سه نفره که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند ، این واحدها دارای یک اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره در آن قرار گرفته است (در برخی از اتاقها تخت یک نفره در هال قرار گرفته) و در کنار آن هال و پذیرایی تعبیه شده.

. سوئیت دو خوابه چهار نفره که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند ، این واحدها دارای دو اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره در یک اتاق و دو تخت یکنفره در اتاق دیگر آن قرار گرفته است و در کنار آن هال و پذیرایی تعبیه شده.

. سوئیت دو خوابه چهار نفره vip جکوزی دار که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند ، این واحدها دارای جکوزی و دو اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره در یک اتاق و دو تخت یکنفره در اتاق دیگر آن قرار گرفته است و در کنار آن هال و پذیرایی تعبیه شده.

. سوئیت دو خوابه پنج نفره که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت پنج تخته رزرو داشته باشند ، این واحدها دارای دو اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره در یک اتاق و سه تخت یکنفره در اتاق دیگر آن قرار گرفته است (در برخی از واحدها در هر اتاق دو تخت قرار گرفته و یک تخت در هال) و در کنار آن هال و پذیرایی تعبیه شده.

. سوئیت دو خوابه شش نفره که مختص افرادی هست که شش نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت شش تخته رزرو داشته باشند ، این واحدها دارای دو اتاق خواب هستند که چینش تختها به دو حالت میباشد ، هر اتاق خواب دو تخت و دو تخت هم در قسمت هال و یا اینکه در هر اتاق خواب سه تخت قرار گرفته و در کنار آن هال و پذیرایی تعبیه شده.

. سوئیت سه خوابه رویال شش نفره که مختص افرادی هست که شش الی هشت نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت شش تخته رزرو داشته باشند ، این واحدها دارای سه اتاق خواب هستند که در هر اتاق دو تخت قرار گرفته (تخت دو نفره یا یک نفره) و در کنار آن هال و پذیرایی تعبیه شده.

. سوئیت سه خوابه رویال شش نفره جکوزی دار که مختص افرادی هست که شش الی هشت نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت شش تخته رزرو داشته باشند ، این واحدها دارای سه اتاق خواب هستند که در هر اتاق دو تخت قرار گرفته (تخت دو نفره یا یک نفره) و در کنار آن هال و پذیرایی تعبیه شده و دارای جکوزی میباشند.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل کوروش سرعین

روم سرویس

هتل کوروش سرعین به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است تا در اکثر مواقع از ساعات روز ، هر چه دوست دارید سفارش دهید.

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و یا بعد از یک آبدرمانی حسابی دلتون هوس یک نوشیدنی خنک کرد و یا در یک بعد از ظهر خواستید یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب میل کنید کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران کوروش

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید ، رستوران هتل کوروش با آشپزهای ماهر و پرسنل آموزش دیده آماده پذیرایی از شما هستند تا وعده های صبحانه و یا نهار و شام را براحتی در هتل میل نمایید.

استخر

این هتل در حال طراحی و ساخت یک استخر ویژه مهمانان است تا در اوقات فراغت بتوانند از آن استفاده کنند.

سایر امکانات هتل کوروش سرعین

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، لاندری  ، آسانسور ، رمپ مناسب و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل کوروش تا مراکز مهم سرعین

فاصله تا فرودگاه اردبیل 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اردبیل 37 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی گاومیش گلی 5 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی سبلان 6 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی ساری سو 7 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی قره سو 8 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی ژنرال 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی بش باجیلار 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی قهوه سوئی 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی پهنلو 12 دقیقه پیاده
فاصله تا مراکز خرید 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی سرعین 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز درمانی و بهداشتی 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا روستای ویلا دره 16 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست اسکی آلوارس 36 دقیقه با ماشین

رزرو هتل کوروش سرعین

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02188909296

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور سرعین فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور سرعین

هتل کوروش را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر سرعین شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

سرعین علاوه بر زیبایی ، شهر بسیار خوشمزه ای هم هست! از جمله غذاهای باب دندان و خوردنی های دهان آب انداز سرعین و استان اردبیل این مورد ها هستند: آش دوغ ، آش میوه ، پیچاق قیمه ،  تاس کباب (غذایی بسیار مقوی و لذیذ)، کشمش پلو ، قیسی پلو (یک غذای ترش که تخصصش ترشح بزاق خواننده این متنه!) ، حلوای سیاه (حلوایی که از جوانه گندم تهیه می شه) ، بلال کبابی (نیاز به توضیح داره؟!) ، نوقا (یک نوع شیرینی فوق العاده خوشمزه و راحت الحلقوم)، عسل درجه یک و شیرین سبلان (در نوع های مختلف مثل عسل گون یا عسل آویشن) ، نان شیرمال داغ و تازه ….

یکی دیگه از ویژگی های شهر سرعین و در کل ، استان اردبیل ، بازارهای دیدنیه مخصوصا بازار تاریخی خود شهر اردبیل. بازار هایی با معماری زیبا و چشم نواز که هر گردشگری رو مسحور خودش می کنه. پیشنهاد می کنم حتی اگر قصد خرید ندارید هم به این بازار ها سر بزنید. شهر سرعین پر هست از سوغاتی های چشم نواز ، سوغاتی هایی مثل گلیم ، جاجیم ، کره ، سر شیر ، عسل شیرین سبلان ، حلوای سیاه و خوراکی هایی که ابتدای مقاله بهشون اشاره کردیم.

نمی شه به سرعین رفت و به اردبیل نرفت و برعکس! نمی شه به اردبیل رفت و به سرعین نرفت! پس پیشنهاد می کنم حتما به دیدنی های اردبیل که در تورهای سرعین و اردبیل فارا گشت کوروش کبیر اجرا میشود سری بزنید ، دیدنیهایی از جمله : دریاچه زیبای شورابیل ، آرامگاه شیخ صفی الدین اردبیلی ، پل معلق مشکین شهر (طولانی ترین پل معلق خاورمیانه) ، قله قهقهه ، عجیب ترین گورستان تاریخی ایران ، دریاچه نئور ، جنگل فندقلو ، غار یخگان ، دشت مغان و …. سر بزنید.

سرعین شهری است که باید آن را دید و بیشتر شناخت ، تور سرعین آژانس هواپیمایی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای سرعین اردبیل می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این شهر بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل کوروش سرعین را دریافت کنید.

سیاست های هتل کوروش سرعین

14:00
12:00
پیمایش به بالا