آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

هتل بوستان سرعین

اتاق های در دسترس

هتل
4 ستاره
ایران
سرعین
سرعین ، میدان دانش ، خیابان دکتر شریعتی ، خیابان معلم شرقی ، هتل بوستان
02186037414
14:00
12:00

هتل بوستان سرعین

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 4 ستاره

هتل بوستان سرعین یکی از هتلهای چهار ستاره سرعین است که در حوالی سالهای 1388-1389 افتتاح شد و بعد از مدتی سرویس دهی و مهمان داری از مسافران در حوالی سال 1395 مجدد بازسازی شد تا کیفیت و خدمات آپدیت شده را به مسافران ارائه دهد ، این هتل در خیابان معلم شرقی واقع شده است که یکی از خیابانهای خوش مسیر حساب میشود.

هتل بوستان تنوع اتاق زیاد دارد از یک تخته تا ده تخته که در مدلهای استاندار و رویال طراحی شده اند تا هر طیف از سلیقه را پوشش دهند ، همچنین دارای امکاناتی نظیر آسانسور ، رمپ مناسب ویلچیر ، رستوران ، کافی شاپ ، اینترنت رایگان ، پارکینگ ، نزدیکی مناسب به آبگرمها و اتاقهای تمیز است ، در کنار همه اینها این هتل نیز فضایی را با آلاچیقهای سنتی طراحی کرده است که مختص مسافران هتل چهار ستاره میباشد ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل بوستان سرعین شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل بوستان سرعین

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل بوستان چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای خاص هتل بوستان ، قیمت بسیار مناسبی است که برای رزرو اتاقها در نظر گرفته با اینکه این هتل چهار ستاره است و دارای اتاقهای متنوع و با کیفیت است کماکان قیمت تقریبا ارزان خود را حفظ کرده است ، این مسله یکی از دلایلی است که باعث میشود تور سرعین شما بسیار خوب و مناسب شود و در عین حال کیفیت لازم را هم تجربه کنید.

از دیگر خصوصیات این هتل علاوه بر نزدیکی مناسب به مجتمع های آبدرمانی و مرکز شهر سرعین ، باید به فضای با صفای آلاچیق های سنتی آن اشاره کرد که در زمانهایی که در هتل استراحت میکنید میتوانید از سرویس چای و قلیان آن استفاده کنید.

هتل بوستان سرعین

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران سرعین

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تورهای ایرانگردی و سرعین خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما ، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرتان ، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل بوستان سرعین در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی سرعین نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار سرعین فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه ، راه آهن و یا ترمینال برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی سرعین اردبیل هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرتان لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل بوستان

هتل بوستان همانطور که اشاره شد هتل 4 ستاره با کیفیت در بین هتل های سرعین میباشد که در 8 طبقه ساخته شده است و حدودا دارای 60 باب اتاق و 215 تخت است ، به همراه خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق یک تخته استاندارد که مختص افرادی هست که یک نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق دو تخته استاندارد که مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند و یا زوجین  ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت دو نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق دو تخته رویال که مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند و یا زوجین  ، این واحدها دکوراسیون و طراحی زیباتر و شکیل تر از اتاقهای استاندارد دارند و کمی بزرگتر و گرانتر هستند ، مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت دو نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق سه تخته استاندارد که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق چهار تخته استاندارد که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق چهار تخته یک خواب که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این اتاقها یک اتاق خواب دارند که دو تخت در آن قرار گرفته و دو تخت دیگر در قسمت پذیرایی و از اتاقهای استاندارد کمی بزرگتر هستند و البته کمی گرانتر ، مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق چهار تخته خوابدار رویال که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این اتاقها یک اتاق خواب دارند که دو تخت در آن قرار گرفته و دو تخت دیگر در قسمت پذیرایی که از سایر اتاقهای چهار تخته بزرگتر هستند و دکوراسیون و طراحی شکیل تر و زیبا تر هستند و البته کمی گرانتر از سایر چهار تخته ها ، مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق پنج تخته یک خواب که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر میکنند ، این اتاقها یک اتاق خواب دارند که دو تخت در آن قرار گرفته و سه تخت دیگر در قسمت پذیرایی و از اتاقهای استاندارد کمی بزرگتر هستند ، مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت پنج نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق پنج تخته خوابدار رویال که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر میکنند ، این اتاقها یک اتاق خواب دارند که دو تخت در آن قرار گرفته و سه تخت دیگر در قسمت پذیرایی ، این اتاقها دکوراسیون و طراحی شکیل و زیبایی دارند و کمی گرانتر از اتاق استاندارد میباشند ، مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت پنج نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق شش تخته یک خواب که مختص افرادی هست که شش نفره سفر میکنند ، این اتاقها یک اتاق خواب دارند که سه تخت در آن قرار گرفته و سه تخت دیگر در قسمت پذیرایی و از اتاقهای استاندارد کمی بزرگتر هستند ، مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت شش نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق شش تخته خوابدار رویال که مختص افرادی هست که شش نفره سفر میکنند ، این اتاقها یک اتاق خواب دارند که سه تخت در آن قرار گرفته و سه تخت دیگر در قسمت پذیرایی ، این اتاقها دکوراسیون و طراحی شکیل و زیبایی دارند و کمی از یک خوابه گرانتر هستند ، مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت شش نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق هشت تخته کانکت رویال که مختص افرادی هست که هشت نفره سفر میکنند ، این واحدها از دو اتاق کنار هم تشکیل شده اند که توسط یک درب به هم راه دارند ، در هر اتاق چهار تخت قرار گرفته ، مسافران میتوانند برای اقامتشان در این واحدها بصورت هشت نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق ده تخته کانکت رویال که مختص افرادی هست که ده نفره سفر میکنند ، این واحدها از دو اتاق کنار هم تشکیل شده اند که توسط یک درب به هم راه دارند ، در هر اتاق پنج تخت قرار گرفته ، مسافران میتوانند برای اقامتشان در این واحدها بصورت ده نفره رزرو داشته باشند.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل بوستان سرعین

روم سرویس

هتل بوستان سرعین به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس 24 ساعته است تا شما در هر ساعتی از شبانه‌ روز که دلتان خواست یا هوس کردید ، هر چه دوست دارید سفارش دهید.

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و هوس یک نوشیدنی خنک کردید و یا در یک بعد از ظهر دلتان یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب خواست کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران بوستان

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید ، هتل بوستان سرعین دارای یک رستوران مجهز است که برای تعداد مسافرین آماده سرویس دهی میباشد ، در این رستوران کباب و خورشت و چند غذای محلی سرو میشود که خوبه آنها را امتحان کنید.

آلاچیق و لمکده بوستان

این هتل مختص مهمانان و مسافران خودش فضای اختصاصی را تدارک دیده است که دارای چندین تخت و پشتی و  آبنما است  ، فضای با صفایی دارد و میتوانید دمی را در آن وقت بگذرانید و از سرویس چای و قلیان استفاده کنید و یا آب میوه دلخواهتان را میل کنید.

سایر امکانات هتل بوستان سرعین

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، خشکشویی ، آسانسور ، رمپ مناسب و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل بوستان تا مراکز مهم سرعین

فاصله تا فرودگاه اردبیل 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اردبیل 37 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی گاومیش گلی 15 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی سبلان 10 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی ساری سو 12 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی قره سو 15 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی ژنرال 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی بش باجیلار 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی قهوه سوئی 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی پهنلو 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا مراکز خرید 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی سرعین 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز درمانی و بهداشتی 5 دقیقه پیاده
فاصله تا روستای ویلا دره 16 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست اسکی آلوارس 36 دقیقه با ماشین

رزرو هتل بوستان سرعین

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02188909296

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور سرعین فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور سرعین

هتل بوستان را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر سرعین شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

تبریز یکی از پیشرفته ترین و متمول ترین شهر های ایران است که در شمال غربی ایران با آب و هوائی خنک ، مردمی مودب ، با مطالعه و موفق می تواند برای شما سفری جالب باشد ، عجیب از این بابت که شاید باور این که چنین شهری را تا کنون نرفته اید ، هتل های بی نظیر و با سطح استاندارد جهانی در ایران برای اولین بار در شهر اولین های ایران چیز عجیبی نیست.

مردم تبریز از زندگی در شهر خود بسیار راضی اند ، در این شهر شما هرگز متکدی نمی بینید و مردم به یکدیگر کمک می کنند تا کسب و کار پر رونقی داشته باشند ، در اطراف تبریز تفرجگاهها و منابع طبیعی بی نظیری وجود دارد که حتما جزو برنامه های گشت و گذارتان دیدار از آنها را بگنجانید ، در داخل شهر هم همه چیز برای یک پیاده روی تاریخی و خاطره انگیز برای شما فراهم است ، تبریزی ها ادعای اولین بودن در بسیاری از موفقیت ها را در ایران و جهان را دارند و برای ادعای خود دلایلی نیز دارند و شما را به دیدن مستندات و دلایل خود به تبریز دعوت کرده اند.

علی رغم خنکی هوا در این شهر تمام فصول سال گردشگران داخلی و خارجی عازم این شهر می شوند از تور تبریز نوروز گرفته تا تور ایام عادی که از دیدنیهای تبریز دیدن میکنند چون جاذبه های این شهر بسیار قوی تر از خنکای هوای آن است  ،جالب اینجاست که که در سرد ترین روزهای زمستان نیز گردشگران بسیاری به این شهر سفر میکنند ، زمانیکه شما هم به تبریز سفر کنید ، هر وقت و هر زمانی به این شهر برسید کسی هست که به شما خواهد گفت: “خوش گلدی”

تبریز شهری است که باید آن را دید و بیشتر شناخت ، تور تبریز بهترین آژانس مسافرتی یعنی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای تبریز می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این شهر بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل بین المللی تبریز را دریافت کنید.

سیاست های هتل بوستان سرعین

14:00
12:00

امکانات رفاهی هتل بوستان سرعین

 • آسانسور
 • اینترنت بی سیم
 • پارکینگ رایگان
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • دسترسی ویلچر
 • سرویس اتاق
 • صبحانه
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل بوستان سرعین

هتل بوستان سرعین سرعین, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی