تور هند کریسمس

مجری مستقیم تور ژانویه هندوستان (دهلی آگرا جیپور) 2024 🎄

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با یاری خداوند بی نهایت مهربان، برای چندین سال پیاپی به عنوان کارگزار اصلی تورهای هند در ایران با بالاترین درصد رضایت مسافرین، مشغول به فعالیت می باشد. فارا گشت مجوز رسمی از سازمان گردشگری، برای اجرای این تور را نیز دارد.

در این صفحه شما کامل ترین اطلاعات درباره خرید تور دهلی آگرا جیپور هند برای سال نو میلادی، لیست قیمت و تخفیف تورهای فوق العاده در کریسمس و ژانویه را خواهی داشت. به همراه سوالات متداول مسافران.

تور هند کریسمس

قیمت تور هند (سال نو میلادی 2024)

در این بخش می توانی ارزان ترین قیمت تور ژانویه هندوستان را ببینی:

(امکان تغییر نرخ به علت نوسان قیمت دلار و هتل ها وجود دارد)

هتلهر نفر در اتاق دو تخته
هر نفر در اتاق یک تخته
La New / Retreat Agra / Jaipur Central

⭐⭐⭐⭐

35.850.000

تومان

48.900.000

تومان

Country Inn Radisson / Clarks Shiraz Agra / Royal Orchid Jaipur

⭐⭐⭐⭐⭐

41.850.000

تومان

53.900.000

تومان

Leela Ambience/ Courtyard Marriot Agra / Crown Plaza Jaipur

lux ⭐⭐⭐⭐⭐

43.850.000

تومان

60.890.000

تومان

خدمات تور: سه شب اقامت در دهلی، دو شب اقامت در آگرا، دو شب اقامت در جیپور، صبحانه، در هر شهر یک گشت شهری با ناهار (در مجموع 3 گشت)، بلیط هواپیما، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، ویزا توریستی هند، راهنما و بیمه مسافرتی.

گشت های تور ژانویه هند

کامل ترین گشت ها را در تور دهلی، آگرا و جیپور فارا گشت اجرا می کنیم

(با رزرو این تور، شما 3 نیم روز برنامه رایگان گشت در هند (دهلی آگرا جیپور) همراه با راهنما خواهی داشت. هزینه ورودیه های جاهای دیدنی به عهده مسافر می باشد.)

گشت شهر دهلی

 • منار قطب
 • دروازه هند
 • بنای گاندی
 • محوطه بیرون کاخ ریاست

گشت شهر آگرا

 • دیدنی های معروف آگرا
 • تاج محل
 • قلعه آگرا
 • معماری مغولی

گشت شهر جیپور

 • پایتخت باستانی آمبر
 • قلعه آمبر
 • کاخ شهر
 • کاخ بادها
 • رصد خانه سلطنتی

چطور می توانیم بهترین تورهای هندوستان را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزانترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران هند خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرهای هند

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تور کریسمس هند

برای رزرو ارزان ترین تور هندوستان در ژانویه و یا استعلام هزینه سفر به دهلی آگرا و جیپور در سال نو میلادی، با شماره تلفن های زیر؛ تماس بگیر:

سوالات متداول مسافران تورهای کریسمس (ژانویه) هند

سوالاتی که مسافران برای تورهای سال نو میلادی هند دارند، از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- آیا در تور کریسمس امسال هندوستان، برنامه و جشن سال نو میلادی هم برگزار می کنید؟

معمولا هر سال در کشور هند هنگام سال نو میلادی برنامه های جشن متنوعی اجرا می شود. بنابراین برنامه های جشن سال نو میلادی 2024 به زودی به اطلاع شما خواهد رسید.

2- آیا برای ورود به کشور هند نیاز به اخذ ویزا در ایران هست؟

در حال حاضر برای ورود به کشور هندوستان نیاز است که ویزای هند را داشته باشی. حال اگر سفر به هند را در قالب تور مسافرتی از فارا گشت خریداری کنی، همه کارهای اخذ ویزای هندوستان برای شما را ما در فارا گشت انجام می دهیم و شما فقط باید یک روز به سفارت هند برای انگشت نگاری مراجعه نمایی.

در ضمن مدنظرت باشد که پاسپورت یا گذرنامه شما باید حداقل 6 الی 7 ماه اعتبار داشته باشد.

3- من که ساکن شهری به جز تهران هستم چطور می توانم تور ژانویه هند فارا گشت را رزرو کنم؟

شما هم همانند سایر مشتریان دائمی ما که در شهرهای مختلف زندگی می کنند و چندین سال است که فقط با فارا گشت سفر می روند، به صورت تلفنی با کارشناسان می توانی تماس بگیری. با یکی از مشاوران تورهای مسافرتی خارجی ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر هزینه و قیمت تور، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و پاسپورت ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی.

در کنار آن عکس های لازم، گذرنامه و سایر مدارک را با پست به آدرس فارا گشت می فرستی. در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

شماره تماس فارا گشت کوروش کبیر برای شما: 02188909296 و 09208008108

4- برنامه گشت های دیدنی هند در سال نو میلادی به چه صورت است؟

شما در شهرهای معروف و جذاب دهلی، آگرا و جیپور اقامت خواهی داشت بنابراین در هر شهر یک برنامه گشت از جاهای دیدنی خواهی داشت.

 • گشت دهلی: بازدید از منار قطب، دروازه هند، بنای گاندی و نمای بیرونی کاخ ریاست جمهوری به همراه ناهار.
 • گشت آگرا: بازدید از تاج محل، قلعه آگرا و معماری مغولی به همراه ناهار.
 • گشت جیپور: بازدید از قلعه آمبر، کاخ شهر، کاخ بادها و رصد خانه سلطنتی به همراه ناهار.

5- ساعت تحویل اتاق هتل و یا تخلیه آن توسط مسافر چه زمان هایی است؟

یکی از مهمترین ترین قوانینی که همه مسافران باید بدانند این است که در تمام هتل های دنیا و ایران، سر ساعت مشخصی اتاق را تحویل می گیری و سر ساعت مشخصی هم باید اتاق را تحویل دهی.

هتل های دهلی و آگرا و جیپور نیز از این قانون طبعیت می کنند، ساعت ورود به اتاق در حوالی 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر، حوالی ساعت 12.00 خواهد بود. مگر این که مسله خاصی پیش آمده باشد.

6- فاصله تهران تا دهلی چقدر است؟

طول مدت پرواز تهران تا دهلی اگر بدون استاپ باشد حدودا 4:30 ساعت می باشد. این عدد در پروازهای مختلف و شرایط آب و هوایی متفاوت، ممکن است کمی تغییر داشته باشد.

7- چرا در ایام کریسمس سفر به هند را انتخاب کنم؟

کشور هند که معروف است به کشور 72 ملت، فقط به علت زندگی کردن اقوام مختلف در کنار هم نیست. یکی دیگر از دلایل اسم گذاری آن این است که هر سال مراسمات مختلفی توسط همان اقوام اجرا می شود. برای مثال در سایت outlookindia.com آمده است که حتی جشن های ویژه کریسمس و ژانویه نیز در قسمت های مختلف، به صورت متفاوت برگزار می شوند:

It’s no secret that Indians love bright, happy colours as is evident from how we celebrate our festivals—and Christmas is no exception. Local stores, markets, and malls are draped in multicoloured and twinkling fairy lights, paper streamers, and flowers. Churches are decorated using stunning light shows and look spectacular in the night. Snow is virtually non-existent (except in hilly regions) but that doesn’t deter children from draping cotton wool all over their trees to imitate snow-covered evergreens.

با این شرایط سفر به کشور هندوستان در ایام ویژه کریسمس و ژانویه همانند تور نوروزی با بهترین سایت خرید تور خارجی (فارا گشت کوروش کبیر) بسیار جذاب و فوق العاده خواهد بود که تجربیات متنوعی را خواهی داشت.

تور ژانویه هند

سایر تورهای هندوستان

تورهای مسافرتی هند که فارا گشت برای شما اجرا می کند:

تورهای پیشنهادی دیگر

سایر تورهای ژانویه که برای شما اجرا می کنیم را در لیست زیر می توانی:

پیمایش به بالا