تور هوایی کربلا از مشهد

کارگزار مستقیم تور کربلا هوایی از مشهد با مجوز رسمی از سازمان گردشگری

در این صفحه شما با قیمت تورهای کربلا و نجف از مشهد با هواپیما، برنامه زیارت ها و ترانسفر، هتل ها و سوالات متداول مسافران مجری مستقیم تور کربلا آشنا می شوی:

 

تور کربلا هوایی از مشهد

قیمت تور کربلا هوایی از مشهد 1401

(به علت نوسانات قیمت دلار و پروازهای چارتر در روزهای مختلف، امکان تغییر قیمت وجود دارد)

هتلتاریخ حرکت
قیمت هر نفر
کربلا / نجف
درجه الف
 13 دی13.800.000

تومان

کربلا / نجف
درجه الف
18 دی13.800.000

تومان

کربلا / نجف
درجه الف
20 دی13.800.000

تومان

خدمات ویژه تور عتبات عالیات از مشهد هوایی

کامل ترین خدمات و برنامه زیارت را برای شما، در تور زیارتی مشهد به کربلا و نجف فارا گشت اجرا می کنیم.

(زیارت کاظمین و سامرا نیز، در صورت امنیت اجرا می شوند)

 • یک هفته اقامت
 • بلیط رفت و برگشت
 • ترانسفر رفت و برگشت
 • اقامت در هتل های درجه الف
 • سامرا و کاظمین در صورت امنیت
 • مدیر کاروان
 • مداح
 • زیارت نجف
 • زیارت کربلا
 • هزینه تست کرونا با مسافر
 • صبحانه
 • نهار
 • شام
 • سر آشپز
 • بیمه مسافرتی

شماره تماس خرید تور هوایی کربلا و نجف از مبدا مشهد

برای رزرو تورهای عتبات عالیات از شهر مشهد به صورت هوایی و استعلام هزینه و قیمت و تخفیفات ویژه ماه، با شماره های زیر تماس بگیر:

02188909296

02186037414

09208008108

سایر تورهای کربلا:

سوالات متداول مسافران تورهای کربلا و نجف از مشهد با هواپیما

در این بخش سوالاتی که اغلب مسافران تورهای ویژه عتبات عالیات از مبدا مشهد که قصد سفر به کربلا و نجف دارند از فارا گشت می پرسند را برای شما گرد آوری کرده ایم:

 

1- آیا برای سفر به کربلا نیاز به اخذ ویزا در ایران هست؟

همان طور که بهتر از من میدانی برای سفر به تمام کشورها در تورهای خارجی باید ویزا داشته باشی اما در حال حاضر  به علت توافقات کشورهای ایران و عراق، مسافران دو کشور نیازی به اخذ ویزا برای تردد ندارند. پس با خیال راحت می توانی بدون ویزا برای سفر کربلا و نجف ثبت نام کنی.

 

2- تورهای مشهد به کربلا فارا گشت به چه صورت هایی برگزار می شوند؟

تور کربلا هوایی: در این تور برای شما بلیط هواپیما چارتر رفت و برگشت از شهر مشهد رزرو می کنیم تا مستقیم از مشهد به نجف و سپس به کربلا بروی.

تور کربلا زمینی : در این تور برای شما بلیط اتوبوس تا مرز عراق تهیه می کنیم و از آنجا هم با ماشین های ترانسفر کارگزار به هتل ها رزرو شده ترانسفر می شوی.

 

3- در تور کربلا و نجف که برای مشهدی ها اجرا می کنید در کدام شهرهای عراق اقامت خواهیم داشت؟

اقامت شما طبق قوانین و برنامه های زیارتی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، در هتل های کربلا و هتل های نجف خواهد بود و در کاظمین اقامت نخواهی داشت. اما در صورت وجود امنیت، یک نیم روز به زیارت سامرا و کاظمین اختصاص داده خواهد شد.

 

4- فاصله مشهد تا نجف با هواپیما چقدر است؟

اکثر پروازهای زیارتی در فرودگاه نجف فرود خواهند داشت و فقط در صورت شرایطی خاص در فرودگاه بغداد می نشینند. بنابراین ملاک اولیه همه تورها فرودگاه نجف است.

در حالت عادی، فاصله فرودگاه مشهد تا فرودگاه نجف حدودا 2 ساعت است.

 

5- برای خرید و پرداخت هزینه تور مشهد به کربلا حتما باید حضورا به آدرس آژانس مراجعه کنیم؟

خوشبختانه دوران مراجعات حضوری تمام شده و اکثر کارهای ثبت نام، رزرو و تحویل مدارک به صورت آنلاین می باشند. این مسله باعث شده است که مسافران با خیال راحت در منزل یا محل کار خود تماس گرفته و تور دلخواهشان را رزرو کنند.

آژانس فارا گشت به عنوان بهترین سایت تور مسافرتی در ایران نیز برای راحتی شما تمام مراحل مراجعه حضوری را حذف کرده است؛ بنابراین شما هم مثل تمام مشتریان خوب ساکن در مشهد که چندین سال است با کمک خداوند مشتری دائمی ما هستند می توانی به صورت تلفنی تمام کارهای مربوط به خرید سفر زیارتی را انجام دهی و فقط به فکر آماده شدن برای این مسافرت پر از فیض باشی.

 

6- بعد از ثبت نام در تور عتبات عالیات با هواپیما از مشهد باید عوارض خروج از کشور را پرداخت کنم؟

بله. همه مسافران برای تمام سفرهای خارجی باید عوارض خروج از کشور را پرداخت کنند. البته نرخ سفر به کربلا ارزان تر و پایین تر از سایر سفرهای خارجی است.

 

7- برای سفر به کربلا و نجف باید واکسن کرونا زده باشیم؟

در حال حاضر باید 2 دوز واکسن کرونا مورد تایید وزارت بهداشت جهانی را زده باشی. اما متاسفانه به علت تغییرات زیاد و پیک های متفاوت ویروس کرونا، هر ماه قوانینی جدیدی برای اجازه تردد مسافران وضع می شود. مثلا گاهی تست pcr هم لازم است و گاهی خیر. پیشنهاد می کنم هنگام خرید تور، با کارشناسان تور کربلای فارا گشت تماس بگیری تا جدیدترین قوانین را به شما اطلاع دهند.

 

تور هوایی کربلا و نجف از مشهد
تور هوایی کربلا و نجف از مشهد

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با مجوز رسمی از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی به عنوان مجری اصلی تور کربلا و نجف در ایران چندین سال است بالاترین درصد رضایت مسافرین را داشته است. شما که قصد سفر به عتبات عالیات از مبدا مشهد با هواپیما را داری پیشنهاد می کنم برای اطلاع از قیمت و هزینه تور کربلا هوایی از مشهد تماس بگیری. همکاران ما آماده پاسخگویی و مشاوره به شما درباره تورهای هوایی کربلا از مشهد می باشند.

5/5 - (2 امتیاز)
پیمایش به بالا