تور کربلا نوروز 1403

ارزان ترین تورهای نوروزی کربلا و نجف (هوایی و زمینی) به همراه زیارت دوره

آژانس فارا گشت با یاری خداوند بی نهایت مهربان، به عنوان مجری برتر تور کربلا و تور نجف نوروز در ایران و با مجوز رسمی از سازمان گردشگری، چندین سال است که کامل ترین تورهای نوروزی را با پروازهای چارتر و اتوبوس های ویژه، اجرا می کند. امسال هم، همانند سال های گذشته در خدمت شما هستیم.

در این صفحه علاوه بر لیست قیمت های تور عتبات عالیات در عید با هواپیما و اتوبوس، به تمام سوالاتی که درباره این سفر ممکنه در ذهن شما باشه پاسخ داده ایم؛ تا خیالت برای انتخاب بهترین سفر زیارتی عید نوروز امسالت، راحت باشه.

تور کربلا نوروز

قیمت تور کربلا هوایی نوروز

(7 شب اقامت در نجف و کربلا)

هتلتاریخ حرکتقیمت هر نفر
نجف / کربلا

الف ویژه

25 اسفند21.300.000 تومان
نجف / کربلا

الف

25 اسفند20.300.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

27 اسفند0.000.000 تومان
نجف / کربلا

الف

 28 اسفند24.800.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

 28 اسفند25.900.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

29 اسفند0.000.000 تومان
نجف / کربلا

الف

1 فروردین0.000.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

1 فروردین0.000.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

2 فروردین0.000.000 تومان
نجف / کربلا

الف (12 شب اقامت)

3 فروردین22.800.000 تومان
نجف / کربلا

الف

4 فروردین0.000.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

4 فروردین0.000.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

5 فروردین21.300.000 تومان
نجف / کربلا

الف

6 فروردین20.200.000 تومان
نجف / کربلا

الف

7 فروردین0.000.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

7 فروردین20.200.000 تومان
نجف / کربلا

الف

8 فروردین19.200.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

8 فروردین0.000.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

9 فروردین20.800.000 تومان
نجف / کربلا

الف

10 فروردین0.000.000 تومان
نجف / کربلا

الف

11 فروردین18.300.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

12 فروردین18.300.000 تومان
نجف / کربلا

الف

13 فروردین14.800.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

14 فروردین15.800.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

15 فروردین15.300.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

16 فروردین17.400.000 تومان

توجه فرمایید: قیمت های درج شده در جدول بالا با کمترین قیمت دلار و پرواز محاسبه شده اند، به علت نواسانات دلار و نرخ پروازها، احتمال تغییر قیمت وجود دارد. بنابراین بعد از انتخاب پکیج دلخواهت پیشنهاد می کنم با کارشناسان تور فارا گشت تماس بگیری تا کمترین قیمت در لحظه را برایت محاسبه نمایند.

*- هتل های الف در کربلا قصرالدوره و الاسباط و در نجف ارض القداح یا مشابه می باشند. هتل های الف ویژه در کربلا الهنون و در نجف ارض القداح یا مشابه می باشد.

قیمت تور کربلا زمینی نوروز

(6 شب اقامت در کربلا و نجف)

هتلتاریخ حرکتقیمت تور زمینی
نجف / کربلا

الف

25 اسفند9.300.000 تومان
نجف / کربلا

الف

26 اسفند10.500.000 تومان
نجف / کربلا

الف

28 اسفند11.200.000 تومان
نجف / کربلا

الف

2 فروردین9.400.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

4 فروردین10.200.000 تومان
نجف / کربلا

الف

6 فروردین9.200.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

8 فروردین9.400.000 تومان
نجف / کربلا

الف

10 فروردین9.400.000 تومان
نجف / کربلا

الف ویژه

12 فروردین8.100.000 تومان
نجف / کربلا

الف

14 فروردین7.200.000 تومان

توجه فرمایید: قیمت های درج شده در جدول بالا با کمترین قیمت دلار محاسبه شده اند، به علت نواسانات دلار و هزینه اتوبوس ها، احتمال تغییر قیمت وجود دارد. بنابراین بعد از انتخاب پکیج دلخواهت پیشنهاد می کنم با کارشناسان تور فارا گشت تماس بگیری تا کمترین قیمت در لحظه را برایت محاسبه نمایند.

*- هتل های الف در کربلا قصرالدوره یا مشابه و در نجف ریحانه المصطفی یا مشابه می باشند. هتل های الف ویژه در کربلا الهنون و در نجف السامی یا مشابه می باشد.

خدماتی که در تور نوروز کربلا و نجف با فارا گشت خواهی داشت

کامل ترین خدمات برای شما با رزرو این تور:

(زیارت کاظمین و سامرا در صورت امنیت به صورت عبوری خواهد بود.)

 • 2 شب نجف 5 شب کربلا، هوایی
 • 2 شب نجف 4 شب کربلا، زمینی
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما یا اتوبوس
 • ترانسفر رفت و برگشت
 • اقامت در هتل های درجه الف
 • مدیر کاروان
 • مداح
 • زیارت دوره در کربلا
 • زیارت دوره در نجف
 • زیارت سامرا و کاظمین
 • صبحانه
 • ناهار
 • شام
 • سر آشپز ایرانی
 • بیمه مسافرتی

چطور می توانیم بهترین تورهای نوروزی کربلا را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزانترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها و ترمینال ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران نجف و کربلا خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تور نوروزی کربلا

برای رزرو بهترین تور کربلا و نجف هوایی و زمینی ویژه عید نوروز، با ما تماس بگیر. اگر هم سوالی داری، مطمئن باش پاسخگویی به شما یکی از وظایف کاریه ما است:

چرا تور کربلا نوروز 1403 (هوایی و یا زمینی) یکی از بهترین انتخاب های سفر نوروزی می باشد؟

سفر یکی از تجربه های لذت بخش است. تجربه ای ماندگار که تا سال ها با ما خواهد ماند. به خصوص اگر در فصل مناسبی مانند بهار و ایام نوروز اتفاق بیفتد. در میان انواع سفرها، سفرهای زیارتی و معنوی به ما آرامشی شیرین می بخشد و ما را به معبودمان نزدیک تر می کند.

سفر معنوی در فصل بهار انگار حضور در بهشت خدا و قدم زدن در آن است. از جمله مکان های زیارتی می توان به کربلا و نجف اشاره کرد. سرزمین های مقدسی که بزرگان دین را در خود جای داده اند و در بسیاری از روایات آماده که سفر به نجف و سفر به کربلا و زیارت امام حسین (ع) معادل حج و عمره و جهاد می باشد و همین عامل، ارزش سفر به این دو شهر را دو چندان می کند.

به شیوه های گوناگونی می توان به کربلا و نجف رفت اما یکی از مطمئن ترین راه هایی که شما را به این دو شهر زیارتی می رساند، استفاده از تور کربلا هوایی و زمینی است. مجری اصلی این تورها با شناخت کاملی که از این دو شهر زیارتی دارد، می تواند سفر اطمینان بخشی را برای شما رقم بزند.

یکی از نکاتی که ممکن است بسیاری از زائران به آن توجه نکنند، فصل سفر است. بسیار مهم است که شما در فصل مناسب سفر کنید. از آنجا که کربلا و نجف آب و هوایی گرم دارند، پیشنهاد ما به شما این است که در فصل های خنک و خوش آب و هوا به سفر بروی.

یکی از بهترین فصل ها برای سفر به این دو شهر، فصل بهار و ایام نوروز است. در ایام نوروز هم زیبایی های این دو شهر زیارتی را می بینی و هم زیارت و حال معنوی دلچسب تری خواهی داشت.

زیارت کربلا و نجف در ایام تعطیلات مناسب است؟

با اینکه همیشه در ایام تعطیلات با شلوغی حضور زائران مواجه خواهیم شد اما باز هم نمیشه از لذت زیارت حرمین شریفین در ایام خاص بخصوص عید نوروز، گذشت. یکی از تورهای معنوی و خالصانه ما برای تعطیلات عید سفر کربلا می باشد تا با هم به ثواب زیارت در بین الحرمین برسیم.

دو شهر نجف و کربلا و در کنارش کاظمین و سامرا از شهرهای مقدس اسلامی هستند که اماکن زیارتی زیادی را شامل می شوند. از آرامگاه امامان تا مساجد و ابنیه تاریخی زیارتی مسلمانان.

مطمئنا یکی از دلایل انتخاب شما هم برای سفر به عراق، دیدار از این اماکن مذهبی و زیارتی است. پس خوبه قبل از سفر کردن اطلاعات کامل و کافی درباره آن ها داشته باشی و به قول معروف با دست پر به این سفر بروی. برای همین صفحه ای را برایت طراحی کردیم که درباره هر کدام از این آثار فوق العاده، توضیحات به همراه عکس های جذاب و متنوع قرار داده شده.

خوبه که بهش سری بزنی و از خواندنشون لذت ببری، روی کلمه ” وبلاگ گردشگری زیارتی کربلا و نجف ” کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه مربوطه بشی.

هتل های فارا گشت

هتل های کربلا و نجف چه امکاناتی دارند؟

یکی از دغدغه های مهم و اصلی شما در تورهای خارجی بخصوص مسافرت های نوروزی اینه که با آرامش کامل باشه و همه جوره احساس راحتی کنی. مطمئنا محل اقامتی هستش که قراره در آن اسکان داشته باشی و شب خواب راحتی رو تجربه کنی. حق هم داری چون می خواهی بری سفر برای ریلکس کردن و زیارت نه این که چیزی رو تحمل کنی که نمی خواستی.

این رو ما کامل درک می کنیم و می دانیم که کلمه “راحت بودن” برای هر کسی معنی به خصوصی داره. همان طور که سلیقه ها نیز متفاوت هستش برای همین درباره معتبرترین هتل های درجه الف و الف ویژه کربلا و نجف صفحه ای را طراحی کردیم تا بتوانی اطلاعات با جزییات کامل و عکس های هر هتل را ببینی و طبق سلیقه ای که داری محل اقامت خودت رو انتخاب کنی.

خوبه که به این صفحه هم سری بزنی و بعد از خواندنش اطلاعات کامل پیدا کنی، روی کلمه ” هتل های کربلا” کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه مربوطه بشی.

تور کربلا عید نوروز

تور کربلا و تور نجف ویژه نوروز 1403

تور کربلا ویژه نوروز هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی برگزار می ‌شود. این تورها جزو تورهای زیارتی به شمار میرن و در ایام مختلف طرفداران خاص خودشون را دارند.

اکثر مسافران ترجیح میدن ایام نوروز و ویژه مراسم سال تحویل را در کنار بارگاه نورانی حضرت امام حسین (ع) و حضرت ابالفضل العباس (ع) و البته امیر المومنین علی (ع) بگذرانند، پس چه چیزی بهتر از این که تورهای نوروزی کربلا را برای سال ۱۴۰۱ رزرو کنند؟!

خدماتی که در تورهای نوروزی نجف و کربلا ارائه می‌ شود شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما به عنوان تور کربلا هوایی یا بلیط برگشت اتوبوس به صورت تورهای ترکیبی زمینی هست؛ قطعاً در تورهای کربلا خدمات ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، گشت رایگان در اماکن زیارتی و مقدس برنامه‌ ریزی می‌ شه.

جاذبه‌های گردشگری زیارتی کربلا، نجف، سامرا و کاظمین برای ایرانی ها محدود به بارگاه مطهر ائمه معصومین هست. البته بازار ها و مراکز خرید هم جذابیت های خاص خودشون را دارند.

بسیاری بر این عقیده هستن که کربلا سرزمینیه که بارها و بارها میشه از اونجا دیدن کرد و خسته نشد؛ کربلا یک شهر کوچک در مرکز کشور عراق است. تورهای زیادی از سوی معتبرترین آژانس های مسافرتی همانند فارا گشت کوروش کبیر برگزار میشوند که هر کسی میتونه مطابق با بودجه مالی و شرایط سفر در این تورها شرکت کنه.

شروع سال نو با تورهای نوروز کربلا

امسال طبق رسم هر ساله می خواهیم با یاری خداوند بی نهایت مهربان یک سفر مطمئن و البته بسیار ارزان به عراق، از پروازهای امن ایرانی گرفته تحت عنوان تور کربلا هوایی نوروز تا بهترین اتوبوس های ایرانی تحت عنوان تورهای زمینی کربلا ویژه تعطیلات عید نوروز را برایت با قیمت ارزان اجرا کنیم البته برای افراد سخت سلیقه هم تور کربلا vip را برنامه ریزی کرده ایم.

در کنارش با بهترین امکانات موجود در در کشور عراق، برای این سفرها استفاده می کنیم و امیدواریم در تور کربلا نوروز 1403 اوقات خوشی را در این سفر زیارتی (کربلا، نجف، سامرا و کاظمین) داشته باشی. لطفا برای اطلاعات بیشتر و رزرو تور با ما تماس بگیر.

سایر تورهای نوروزی

تورهای مسافرتی خارجی ویژه عید نوروز که فارا گشت برای شما اجرا می کند:

تور کربلا ویژه عید نوروز و مسافرت نوروزی برای ما ایرانی ها که ذاتا اهل سفر و زیارت هستیم، بهترین فرصت برای تجربه یک تور خارجی زیارتی فوق العاده است.

از قدیم سفر به عنوان منبع الهام بخش بزرگی شناخته می شد و یکی از بهترین راه ها برای کسب تجربه، آرامش و لذت معنوی. آژانس مسافرتی بزرگ و شناخته شده ای مثل فارا گشت کوروش کبیر با تکیه بر یاری خداوند بی نهایت مهربان مهربان و بعد از آن تجربه و دانش چندین ساله پرسنل خود بهترین، آسان ترین، ارزانترین و خاطره انگیز ترین سفرها را در تورهای نوروز 1403 برای شما برنامه ریزی می کنند.

مسافرت تور نوروزی

از بهترین برنامه ریزی های سفر می شود به مسافرت و یا تور نوروزی برای مقاصد آشنایی چون عراق (کربلا، نجف، کاظمین و سامرا) اسم برد. پس بیا سفر را آغاز کنیم و تجربه ای بسازیم که سال ها به نیکی از آن یاد کنیم.

فارا گشت مجری اصلی تور کربلا و نجف نوروز 1403 (زمینی و هوایی) با بالاترین درصد رضایت مسافرین. سفر رویاییت رو با تور ویژه عید عتبات عالیات با اتوبوس vip یا پرواز چارتر فارا گشت شروع کن.

پیمایش به بالا