تور کربلا نیمه شعبان ولادت حضرت مهدی

مجری مستقیم تور کربلا ویژه میلاد امام زمان (هوایی و زمینی) با مجوز رسمی از سازمان گردشگری

در این صفحه شما با قیمت تور کربلا هوایی و زمینی ویژه نیمه شعبان، برنامه زیارت ها و ترانسفر، هتل ها و سوالات متداول مسافران کاروان عتبات عالیات تولد حضرت مهدی در نجف و کربلا آشنا می شوی:

تور کربلا ویژه ولادت حضرت مهدی نیمه شعبان

قیمت تور کربلا و نجف هوایی ویژه ولادت امام زمان

قیمت ها با ارزان ترین نرخ دلار و هتل محاسبه شده اند و امکان بیشتر یا کمتر شدن در روزهای مختلف را دارند:

هتلقیمت هر نفر هتل الف
قیمت هر نفر هتل الف ویژه
کربلا – نجف

درجه الف و الف ویژه

15.600.000

تومان

16.600.000

تومان

قیمت تور کربلا و نجف زمینی ولادت حضرت مهدی

به علت نوسانات قیمت دلار و اتوبوس ها در روزهای مختلف، امکان تغییر قیمت وجود دارد:

هتلقیمت هر نفر هتل الف
قیمت هر نفر هتل الف ویژه
کربلا – نجف

درجه الف

7.700.000

تومان

8.300.000

تومان

خدمات ویژه تورهای نجف و کربلا ویژه عید نیمه شعبان

کامل ترین خدمات و ثبت نام کاروان کربلا را برای شما ویژه 15 شعبان اجرا می کنیم:

(زیارت کاظمین و سامرا نیز، در صورت امنیت اجرا می شوند)

 • 2 شب نجف 5 شب کربلا، هوایی
 • 2 شب نجف 4 شب کربلا، زمینی
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما یا اتوبوس
 • ترانسفر رفت و برگشت
 • اقامت در هتل های درجه الف
 • مدیر کاروان
 • مداح
 • زیارت کربلا
 • زیارت نجف
 • زیارت سامرا و کاظمین
 • صبحانه
 • ناهار
 • شام
 • سر آشپز ایرانی
 • بیمه مسافرتی

چطور می توانیم بهترین تورهای نجف و کربلا را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزانترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ترمینال ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران عراق خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری مدیر کاروان های مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید عتبات عالیات نیمه شعبان

برای خرید تورهای کاروانی ویژه تولد حضرت قائم آل محمد که با هواپیما یا اتوبوس حرکت دارند و استعلام قیمت و تخفیفات ویژه میلاد، با شماره های زیر تماس بگیر:

سوالات متداول مسافران تورهای زیارتی کربلا و نجف ولادت امام زمان (عج)

در این بخش سوالاتی که اغلب مسافران که قصد سفر به عتبات عالیات در نیمه شعبان دارند از فارا گشت می پرسند را برای شما گرد آوری کرده ایم:

1- تور هوایی کربلا نیمه شعبان چند روزه است؟

در تور هوایی کربلا ویژه تولد حضرت مهدی فارا گشت، 2 یا 3 شب در هتل نجف اقامت خواهی داشت و چون تورها به صورت یک هفته ای برگزار می شوند، به طبع به مدت 4 یا 5 شب در هتل کربلا اقامت داری. البته یک دوره زیارتی هم در سامرا و کاظیمن برای شما اجرا خواهد شد.

2- تور زمینی عید ولادت امام زمان چند شب اقامت در شهرهای کربلا و نجف دارد؟

در تور کربلا زمینی ویژه ولادت های شعبان، 2 شب در نجف خواهی بود و 4 شب در کربلا. در کنار آن یک برنامه زیارتی در کاظمین و سامرا نیز برای شما اجرا می شود.

3- سفر زیارتی عید نیمه شعبان، انفرادی اجرا می شود یا گروهی؟

به علت شرایط ویژه در کشور عراق و برای امنیت بیشتر مسافران، تورهای زیارتی نجف و کربلا، در قالب کاروان و گروهی اجرا می شوند که با یک مدیر و مداح حرفه ای همراهی می شوی.

بدین صورت هم برنامه های زیارت دوره ها در کربلا، نجف، سامرا و کاظمین به درستی و طبق اصول اجرا می شوند هم توسط یک فرد وارد و با تجربه در مسیرهای مختلف تردد می کنی و زیارت مطمئن تر و امن تری خواهی داشت.

 

تور کربلا و نجف ویژه تولد امام زمان

4- درجه کیفیت هتل ها در کاروان چظور می باشد؟

اقامت تمام تورهای زیارتی در هتل های درجه الف نجف و کربلا خواهند بود. البته این را مدنظر داشته باش که کیفیت گردشگری من جمله هتل های کشور عراق دارای سطح متوسطی هستند. به همین دلیل به جای ستاره دارای درجه الف، ب و ج می باشند و نمی شود انتظار بالایی از نظر کیفیت و خدمات داشت. اما در هر صورت مابین تمام هتل ها و محل اقامت ها، آن ها که بهتر و دارای درجه الف هستند را برای شما انتخاب کرده ایم.

فقط یک مدل تور به اسم تور کربلا vip برای مسافرانی که حساسیت بسیار بالایی دارند اجرا می شود که قیمت به شدت بالایی دارد و به صورت انفرادی هم برگزار می شوند.

5- تورهای زمینی از کدام مرز وارد کشور عراق می شوند؟

کاروان های زمینی معمولا از مرز مهران وارد خاک کشور عراق می شوند و در صورت بسته بودن این مرز و یا وجود داشتن شرایطی خاص، امکان دارد از سایر مرزهای مشترک ایران و عراق عبور کنند.

6- در سفر زیارتی ویژه نیمه شعبان باید عوارض خروج از کشور پرداخت شود؟

بله. همه مسافران در هر تور خارجی چه زیارتی و چه سیاحتی، باید عوارض خروج از کشور را پرداخت کنند. فقط نرخ عوارض خروج از کشور برای مسافران کربلا ارزان تر و پایین تر از سایر مسافرت های خارجی است.

7- آیا امکان دارد تعداد روز کمتری در کربلا باشم؟

متاسفانه امکان پذیر نیست. همانطور که عرض کردم ثبت نام در تور کربلا ویژه ولادت امام حسین به صورت کاروانی انجام می شود. لذا برنامه این سفر زیارتی پر فیض، به صورت یک هفته ای اجرا می شوند. بنابراین به مدت یک هفته در خدمت شما خواهیم بود.

نیمه شعبان چه روزی است؟

یکی از مهترین روزها در تقویم مسلمانان شیعه، روز 15 شعبان که معروف شده به نیمه شعبان، تولد حضرت مهدی، امام دوازدهم است. بنابراین شیعیان در این روز مشغول به جشن و شادی می شوند که تحت عنوان سالروز میلاد امام مهدی در دنیا معروف شده است.

این معروفیت در حدی است که در سایت های بین المللی معروف همچون wikipedia Mid-Sha’ban آمده است:

According to Twelve Shias, Muhammad al-Mahdi, the final Shia Imam, was born on 15 Sha’ban. Shi’as celebrate Muhammad al-Mahdi’s birthday on that day and perform religious acts such as prayers for the reappearance of Muhammad al-Mahdi, fasting, and worship. Iranian cities are decorated on night of Mid – Sha’ban.

It is regarded as a night when the fortunes of individuals for the coming year are decided and when Allah may forgive sinners. In many regions, this is also a night when prayers are arranged for forgiveness from Allah for one’s deceased ancestors. Additionally, Twelver Shia Muslims commemorate the birthday of Muhammad al-Mahdi on this date. Salafi Muslims oppose the recognition of Mid-Sha’ban as exceptional for prayer.

سایر تورهای کربلا

تورهای زیارتی که فارا گشت برای شما اجرا می کند:

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر چندین سال است که به عنوان مجری مستقیم و اصلی تور کربلا هوایی ویژه ولادت حضرت مهدی مشغول به فعالیت می باشد.

شما که قصد سفر با هواپیما یا اتوبوس به عتبات عالیات ویژه 15 شعبان داری پیشنهاد می کنم برای اطلاع از آفرهای فوق العاده، ثبت نام و یا استعلام قیمت کربلا نجف زمینی ولادت امام زمان در نیمه شعبان تماس بگیری. همکاران ما آماده پاسخگویی و مشاوره به شما می باشند.

پیمایش به بالا