تور مشهد هتل کیانا

هتل چهار ستاره مشهد

اگر می خواهی تور مشهد از تهران و یا از سایر شهرها را در یک هتل 4 ستاره خوب، تمیز و نزدیک حرم رزرو کنی؛ هتل کیانا می تونه یکی از گزینه های انتخابی شما باشد.

قیمت تور مشهد هتل کیانا

زمینی و هوایی

(قیمت ها با ارزان ترین نرخ قطار و هواپیما محاسبه شده اند و امکان بیشتر یا کمتر شدن در روزهای مختلف وجود دارد.)

قیمت تور کیانا با اتوبوسقیمت تور کیانا با قطار
قیمت تور کیانا با هواپیما
4.150.000

تومان

3.850.000

تومان

5.950.000

تومان

در تور مشهد هتل کیانا چه خدماتی دارم؟

به عنوان مجری اصلی مشهد در ایران، تور هتل کیانا را با خدمات زیر برای شما اجرا می کنیم:

 • دو شب و سه روز
 • اقامت در هتل
 • صبحانه
 • ناهار
 • شام
 • دسترسی راحت به حرم
 • بلیط رفت و برگشت
 • امکان اضافه کردن شب های اقامت هم داری
تور مشهد هتل کیانا

چطور می توانیم بهترین سفر به مشهد را برگزار نماییم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزان ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها و قطارها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران مشهد خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

هتل کیانا چه امکاناتی دارد؟

در این بخش با هتل کیانا آشنا می شوی

با خدمات تور آشنا شدی، اگر می خواهی بدانی این هتل مطابق میل و سلیقه ات هست یا نه و اینکه:

 

 • عکس های هتل کیانا مشهد را ببینی
 • بدانی چه امکاناتی دارد
 • چه نوع اتاق ها و تخت هایی را فراهم کرده
 • فاصله هتل با مراکز مهم مشهد چقدر است

روی دگمه زیر عکس هتل کلیک یا تاچ کن، وارد صفحه هتل می شوی؛ همه چی رو برایت کامل توضیح دادیم.

شماره تماس برای خرید تور هتل کیانا مشهد

برای رزرو با ما تماس بگیر تا کارشناسان سفر مشهد فارا گشت، طبق سلیقه و دلخواه شما قیمت این تور را محاسبه کنند:

تورهای مشابه

سایر تورهای هم درجه کیانا

یک تماس تا حس لذت بخش همراهی با فارا گشت

 

مسافران و علاقمندان محترم برای رزرو خدمات مورد نظرتان می توانید با یک تماس با مرکز پشتیبانی بهترین آژانس مسافرتی، فارا گشت کوروش کبیر از به روزترین خدمات و فرصت های موجود برای رزرو تورها مطلع شوید و یا خدمات مورد نظرتان را رزرو کنید.

افزوده بر این مشاوره با یک مشاور مجرب می تواند گزینه های ایده آل تر و مناسب تری را برای شما مهیا نماید تا با استفاده از آن ها نهایت لذت را با توجه به بودجه و علاقمندی های شخصی تان درباره رزرو هتل مشهد ببرید.

کارشناسان ما در تیم پشتیبانی فارا گشت آماده پاسخگویی به سوالات شما و یا در خواست های رزرو شما می باشند. فارا گشت فاصله شما تا بهترین خدمات گردشگری را به اندازه یک تماس کوتاه کرده است پس با ما همسفر تور مشهد در هتل کیانا شو.

ما در شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری معتقدیم که فروش نه تنها پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است.

به همین منظور قوانین شرکتی سفت‌ و سختی جهت حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم خصوصی مشتریان در فارا گشت شکل گرفته است علاوه بر این اصل رعایت حقوق مشتری و سرویس دهی مناسب به تک تک مراجعه کنندگان را هیچ گاه فراموش نمی‌ کنیم. صحت سقم این مسله را در گوگل سفر مشهد هتل کیانا فارا گشت می توانید جستجو کنید و با یاری خداوند بی نهایت مهربان تمام تلاشمان برای احقاق این شعار است: استراحت و آرامش برای خودت و خانوادت.

 

تور هتل کیانا مشهد

مکانی که آبادی و سرسبزی‌ اش را مدیون رحمت بی‌ حد پروردگاری است که هر بار به‌ گونه‌ ای دیگر محبت بی‌ دریغش را به آفریدگانش نشان می‌ دهد. اگر در تور مشهد با قطار فدک هتل کیانا و یا با پرواز ماهان و چارتری ارزان به دنبال خطه‌ ای می‌ گردی که انبوهی درختانش و صدای خروشان رودخانه‌ اش سرمستت نماید، پارک وکیل‌ آباد که وصفش همه را مجذوب نموده و دیدنش، رغبت برای سکنی گزیدن، منتظر شما است.

در این مکان بی‌ بدیل در منزل جان آدمی می‌ نشاند، آغوش گشوده تا با انبوهی از اکسیژن در همان گام اول طراوت و سر زندگی را به رگ‌ های تنت جاری سازد.

به‌ یک‌ باره با حسی از رها شدن خود را در میان خطه‌ ای ییلاقی، بی‌ مثال و بی‌ مانند بیابی که هر چه بخواهیم آن را همان‌ گونه که هست توصیف نماییم. توان سخن، سخن نوران عاجز خواهد ماند چه برسد به زبان قاصر و کلام ناتوان ما.

به‌ هر حال این مکانی است که طبیعت گردان را با طبیعت بکرش، کودکان را با محوطه بازی و باغ‌ وحشش، تاریخ دوستان را با قنات کهنش و… را بی‌ نصیب نخواهد گذاشت و هر فردی را به‌ گونه‌ ای خرسند خواهد نمود.

پیمایش به بالا