بهترین آژانس مسافرتی تهران

بهترین آژانس مسافرتی تهران

معرفی بهترین آژانس هواپیمایی مجری تور در ایران

ما آدم ها همیشه دنبال بهترین ها هستیم. بهترین خانه، بهترین دوست، بهترین دانشگاه، بهترین سفر، بهترین آژانس مسافرتی تهران و یک عالمه از این بهترین ها. به نظرت بهترین ها وجود دارند؟ به نظر من که وجود دارند.

اما راه رسیدن به بهترین ها، راه دشواری است و شرط و شروط فراوان دارد. مثلا برای رفتن به بهترین دانشگاه، باید حسابی درس خواند و برنامه ریزی کرد و از خیلی از تفریحات چشم پوشید. برای خرید بهترین خانه، باید اندازه ی بهترین خانه پول داشته باشی. برای بهترین سفر چه باید کرد؟

یکی از راه های رسیدن به بهترین سفر، پیدا کردن آژانس مسافرتی درجه یک یا بهترین آژانس هواپیمایی است. و البته که پیدا کردنش خیلی سخت است اما کار که نشد ندارد.

در این مقاله یک آژانس مسافرتی درجه یک در تهران را معرفی می کنیم. آژانسی که در تمام سال های فعالیتش ثابت کرده که برای بهتر بودن و بهتر شدن و بهتر ماندن تلاش می کند. و کسانی که در مسیر بهتر شدن قرار می گیرند، باید هر روز بهتر از دیروز باشند و آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر نشان داده است که بهترین بودن، اتفاقی نیست.

شماره تماس برای رزرو تورهای مسافرتی درجه یک

همان طور که پیش تر هم گفتیم، بهترین شدن و بهترین ماندن سخت است اما شدنی است. یکی از راه های بهترین بودن، خدمت رسانی عالی، با کیفیت و صادقانه است. این که قدر اعتماد مسافر را بدانی و بهترین خدمات را به او ارائه کنی.

شاید برایت جالب باشد اما این یک اصل ثابت شده است که خدمت رسانی حرفه ای و متعهدانه به مسافر می تواند هر برندی را ماندگار کند. و مجموعه این خدمت رسانی ها و سرویس ها به مسافران و انجام درست و اصولی خدمات باعث شده که بسیاری از مشتریان، فارا گشت را بهترین آژانس مسافرتی در تهران بدانند.

چه مواردی باعث شده است که فارا گشت بهترین آژانس هواپیمایی در تهران باشد؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است اول چند سوال را از خودمان بپرسیم. چه سوالاتی؟ از خودمان بپرسیم که ما از یک آژانس هواپیمایی چه می خواهیم؟ یک آژانس هواپیمایی باید چه ویژگی هایی داشته باشد که آن آژانس را به بهترین آژانس تبدیل کند؟ آن آژانس اگر چه کارهایی بکند، باعث می شود که ما آن را بهترین آژانس بدانیم؟ یا اینکه بهترین آژانس های مسافرتی خارجی تهران کدام است؟

اینها سوالات کلیدی و بسیار مهمی هستند. و اتفاقا مسئولان آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر هر روز این سوالات را از خودشان می پرسند. آنها هر روز سفری دارند به سمت بهتر شدن. و در ادامه برایت می گویم که چه چیزهای آژانس فارا گشت را به آژانس مسافرتی درجه یک تهران تبدیل کرده است.

برای دسترسی به تورهای فارا گشت به عنوان آژانس مسافرتی درجه یک تهران، می توانی روی عبارات زیر کلیک یا تاچ کنی:

بهترین آژانس مسافرتی تهران از نظر مردم

 

یکی از اولین چیزها در مسیر بهتر شدن هر آژانس مسافرتی، خدمات آن آژانس می باشد. خدمات یعنی اینکه شما چقدر هوای مسافرتان را دارید. خوب است بدانی که فارا گشت کوروش کبیر، برای ارائه خدماتش یک راز بزرگ و عجیب دارد. رازی که باعث شده خدمات فارا گشت بهترین خدمات ارائه کننده در میان همه ی آژانس های هواپیمایی تهران و ایران باشد. البته که اصل بر این است که راز، ناگفته بماند و فاش نشود. اما شما که غریبه نیستی! می گوییم.

راز بهترین آژانس هواپیمایی تهران این است که خودش را جای مسافرانش قرار می دهد. جای تک تک مسافرانش. جای آن مسافری که بالای شصت سال سن دارد، جای آن مسافری که پر از هیجان است و دوست دارد همه جا را ببیند. جای آن مسافری که مراکز خرید را می پسندد و جای آن مسافر که برای کارهای تجاری یا اداری به شهر دیگری قصد سفر دارد.

این گونه است که خدمات و خدمت رسانی این آژانس هواپیمایی معتبر در تهران متفاوت با سایر آژانس ها می باشد. زیرا نگاه آن ها به مسافرانشان نگاهی دلسوزانه، متعهدانه و کاملا حرفه ای می باشد. اصلا همراهی این آژانس با مسافرانش جوری است که انگار با خانواده ات به سفر رفته ای. صحت این حرف را می توانی از نظر مردم عزیزی که به عنوان مشتری فارا گشت می باشند، متوجه شوی.

 

آژانس مسافرتی درجه یک تهران

پشتیبانی از مشتریان

حالا که صحبت از خدمات و خدمت رسانی است، می خواهیم به یکی دیگر از خدمات مهم این آژانس نیز اشاره کنیم و آن هم پشتیبانی از مشتریان است. می پرسی چطور؟

به این صورت که همیشه آماده ی پاسخگویی است. مثلا اگر سوال یا ابهامی درباره ی پرواز برایت پیش بیاید، یا یک جای کار اشتباه کرده ای و نگران شده ای و یا هر مشکل دیگری که در رابطه با هتل رزرو شده برایت پیش آمده و نگرانت کرده، همان موقع می توانی با کارشناسان آژانس تماس بگیری تا خیالت از بابت همه چیز راحت شود.

 

قیمت های مناسب و منصفانه بهترین آژانس هواپیمایی تهران و ایران

 

خیلی ها دوست دارند به سفر بروند اما به هزینه ها که نگاه می کنند، دو دوتا چهارتا می کنند و با خودشان می گویند نه! نمی صرفد. یک آژانس مسافرتی درجه یک در تهران و حتی ایران، آژانسی است که هوای جیب مشتری را داشته باشد.

تورهای مسافرتی فارا گشت به عنوان بهترین سایت خرید تور خارجی و داخلی با توجه به خدماتی که ارائه می کنند، قیمت های بسیار مناسب و منصفانه ای دارند. و یکی از دلایل محبوبیت این آژانس در میان سایر آژانس های هواپیمایی در تهران از نظر مردم، همین قیمت های منصفانه و ارزان می باشد.

 

بهترین آژانس هواپیمایی تهران

سایت جامع و کامل فارا گشت کوروش کبیر

 

یکی دیگر از خدمات جالب توجه فارا گشت به مشتریان، سایت کامل و جامع این آژانس به عنوان بهترین سایت تور مسافرتی است. درباره به روز و کامل بودن این سایت جذاب برایت بگویم که کافی است به بخش های مختلف این سایت سر بزنی، سر زدن همانا و بیدار شدن شوق و اشتیاق به سفر همانا. علاوه بر این بخش های متنوع و کاربردی این سایت باعث شده که خیلی از کارها برای مسافران آسان تر و راحت تر شود.

به عنوان مرجع همه این موارد بر اساس مقاله The Top 21 Most Powerful Travel Agencies که در سایت travelpulse.com درج شده است نیز مطابقت داده شده است.

ضرب المثلی قدیمی بین ما ایرانی ها رواج دارد و آن هم این است که «آدم ها را در سفر می توان شناخت» و واقعا هم همین است. در سفر چیزهایی از آدم ها می فهمی که هیچ جای دیگر نمی شود فهمید. آدم های را در سفر جوری می شناسی که هیچ جای دیگر نمی توانستی این طور بشناسی.

و حالا من می گویم که بهترین آژانس هواپیمایی تهران را می توانی در سفر بشناسی. در این سفرهاست که متوجه می شوی از هر انگشت این آژانس یک هنر می ریزد. لیدرهای کار بلد، ترانسفر فرودگاهی و گشت و گذارها و هزار و یک خدمت دیگر.

آدرس آژانس فارا گشت روی نقشه گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت

یکی از دلایل اصلی مسافرت کردن هر فرد، دیدار از جاهای دیدنی کشور یا شهری است که رزرو کرده. همیشه گشت های درون شهری بهترین خاطرات یک سفر رو رقم می زنند. پیشنهاد می کنم قبل از سفر، صفحه وبلاگ گردشگری فارا گشت رو ببینی. در این وبلاگ از بهترین جاهای دیدنی و تاریخچه ای که دارند به همراه عکس های زیبا صحبت کردیم. مطمئنا خوشت میاد:

قبل از استفاده از شماره آژانس هواپیمایی تهران که در بالا ارائه شد، می توانی مجوز رسمی از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی فارا گشت را مشاهده نمایی. با داشتن این مجوز خیال مسافران تا حدودی راحت تر می شود که این مجموعه گردشگری به صورت قانونی فعالیت می کند. با کلیک یا تاچ بر روی دگمه زیر می توانی عکس مجوز فارا گشت را مشاهده نمایی.

اطلاعات تورهای فارا گشت

اطلاعات هتل های فارا گشت

اگر هم دوست داری درباره رزرو هتل داخلی اطلاعات کامل داشته باشی که هر زمان قصد سفر کردی بدونی کدوم هتل دقیقا مطابق با سلیقه و خواسته ات است، پیشنهاد می کنم که صفحه رزرو هتل های داخل ایران را ببینی. (برای انتخاب یه سفر فوق العاده کمکت می کنه.)

بنابر رسالت ما در صنعت گردشگری، وقتی با آژانس مسافرتی درجه یک تهران و ایران تماس می گیری؛ با خیال راحت می توانی برنامه سفرت را بچینی. همکاران ما با توجه به علاقه، بودجه و سلیقه شما، تورهای مسافرتی مختلف ایرانگردی و جهانگردی را برای ایام مختلف سال رزرو می کنند.

این تورها شامل بهترین ترین خدماتی هستند که در ایران، ارائه می شوند. فرقی نمی کند که در کدام تورها می خواهی ثبت نام کنی، وظیفه ما ارائه ارزان ترین و بهترین تورهای مسافرتی، گردشگری و یا زیارتی به شما در روزهای مختلف سال است. پس خیالت همه جوره راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف همکاران استخدام کارمند آژانس هواپیمایی فارا گشت است. لطفا با شماره آژانس هواپیمایی تهران که در پایین درج شده، تماس بگیر تا بتوانیم طبق سلیقه و بودجه شما، رزرو سفر دلخواهت را از هر شهری که ساکن هستی، به عنوان بهترین آژانس هواپیمایی و مسافرتی در تهران انجام دهیم:

شماره تلفن برای اطلاع از خدمات گردشگری فارا گشت

تورهای پیشنهادی:

4 دیدگاه دربارهٔ «بهترین آژانس مسافرتی تهران»

 1. علی محمدی

  سلام وقت بخیر 

  محمدی هستم از آلمان 

  آنتالیا-آلانیا یا سی ده امکان داره شما هتل برای ما رزرو کنید در تاریخ های زیر 

  ممنون میشم اگر هتل کنار ساحل باشه 

  بین تاریخ ۱۴۰۱/۵/۷    ۷مرداد تا
       
  ۱۴۰۱/۶/۱۵ ۱۵شهریور
  تعداد ۲ نفر بزرگسال
  ۳تا بچه
  ۱۶سال
  ۱۴سال
  ۵ساله
  ۱۲شب تا ۱۴ شب
  اينها مربوط به دخترم و بچه ها شون هست
  برای خودم و همسرم
  همان تاریخ های بالا
  ۲نفر
  ممنون از لطف شما
  محمدی

  در ضمن اگر امکان دارد با شماره واتس اپ ****** تماس بگیرید 

  ممنون از لطف شما 

  محمدی 

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب محمدی عزیز. بله امکان پذیر است اما چون ما به صورت تور و چارتر کار می کنیم باید صبر کنیم تا قیمت ها مشخص شوند. الان خیلی زود است. لطفا اواخر تیر به ما به شماره 989208008108 در واتس اپ پیام بفرستید تا کارشناسان ترکیه سفارش شما را پیگیری نمایند.

 2. حمید خیامی

  بنام خدا شرکت خدمات مسافرت هوایی نسیم خلیج درخواست ساین از شرکت شما رادارد درصورت تمایل تماس بگیرید

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب خیامی عزیز. با کمال میل در خدمت هستیم. همکاران تماس میگیرند با مجموعه شما.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا