تور مشهد هتل کوثر

هتل دو ستاره مشهد

اگر می خواهی بابت تور مشهد هوایی و یا به صورت زمینی آن، محل اقامت نزدیک به حرم داشته باشی؛ هتل کوثر می تونه یکی از گزینه های انتخابی شما باشد.

قیمت تور مشهد هتل کوثر

زمینی و هوایی

(قیمت ها با ارزان ترین نرخ قطار و هواپیما محاسبه شده اند و امکان بیشتر یا کمتر شدن در روزهای مختلف وجود دارد.)

قیمت تور کوثر با اتوبوسقیمت تور کوثر با قطار
قیمت تور کوثر با هواپیما
2.350.000

تومان

2.450.000

تومان

4.650.000

تومان

در تور مشهد هتل کوثر چه خدماتی دارم؟

به عنوان مجری اصلی مشهد در ایران، تور هتل کوثر را با خدمات زیر برای شما اجرا می کنیم:

 • دو شب و سه روز
 • اقامت در هتل
 • صبحانه
 • ناهار
 • شام
 • دسترسی راحت به حرم
 • بلیط رفت و برگشت
 • امکان اضافه کردن شب های اقامت هم داری
تور مشهد هتل کوثر

چطور می توانیم بهترین سفر به مشهد را برگزار نماییم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزان ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها و قطارها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران مشهد خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

هتل کوثر چه امکاناتی دارد؟

در این بخش با هتل کوثر آشنا می شوی

با خدمات تور آشنا شدی، اگر می خواهی بدانی این هتل مطابق میل و سلیقه ات هست یا نه و اینکه:

 

 • عکس های هتل کوثر مشهد را ببینی
 • بدانی چه امکاناتی دارد
 • چه نوع اتاق ها و تخت هایی را فراهم کرده
 • فاصله هتل با مراکز مهم مشهد چقدر است

روی دگمه زیر عکس هتل کلیک یا تاچ کن، وارد صفحه هتل می شوی؛ همه چی رو برایت کامل توضیح دادیم.

شماره تماس برای خرید تور هتل کوثر مشهد

برای رزرو با ما تماس بگیر تا کارشناسان سفر مشهد فارا گشت، طبق سلیقه و دلخواه شما قیمت این تور را محاسبه کنند:

تورهای مشابه

سایر تورهای هم درجه کوثر

یک تماس تا حس لذت بخش همراهی با فارا گشت

 

مسافران و علاقمندان محترم برای رزرو خدمات مورد نظرتان می توانید با یک تماس با مرکز پشتیبانی آژانس گردشگری فارا گشت کوروش کبیر از به روزترین خدمات و فرصت های موجود برای رزرو تورها مطلع شوید و یا خدمات مورد نظرتان را رزرو کنید.

افزوده بر این مشاوره با یک مشاور مجرب می تواند گزینه های ایده آل تر و مناسب تری را برای شما مهیا نماید تا با استفاده از آن ها نهایت لذت را با توجه به بودجه و علاقمندی های شخصی تان درباره رزرو هتلهای مشهد ببرید.

کارشناسان ما در تیم پشتیبانی فارا گشت آماده پاسخگویی به سوالات شما و یا در خواست های رزرو شما می باشند. فارا گشت فاصله شما تا بهترین خدمات گردشگری را به اندازه یک تماس کوتاه کرده است پس با ما همسفر مشهد شو در تور هتل کوثر.

ما در شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری معتقدیم که فروش نه تنها پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است.

به همین منظور قوانین شرکتی سفت‌ و سختی جهت حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم خصوصی مشتریان در فارا گشت شکل گرفته است علاوه بر این اصل رعایت حقوق مشتری و سرویس دهی مناسب به تک تک مراجعه کنندگان را هیچ گاه فراموش نمی ‌کنیم. صحت سقم این مسله را در گوگل سفر مشهد هتل کوثر فارا گشت می توانید جستجو کنید و با یاری خداوند بی نهایت مهربان تمام تلاشمان برای احقاق این شعار است: استراحت و آرامش برای خودت و خانوادت.

 

تور هتل کوثر مشهد

شاید تنها افق دیدی که از تور مشهد هتل کوثر در ذهن داشته باشی، ملجأ با صفای امامی از سلالۀ پاکان است. ولی آنگاه‌ که در کوچه‌ باغ‌ های ییلاقی طرقبه قدم بزنی خواهی فهمید که این شهر پاییز های به‌ یاد ماندنی را در این گوشۀ خود جای‌ داده است. صدای رودخانه‌ های خروشان و طعم میوه‌ های آب دار آن فصلی که سرمایش توان سفر را از آدمی صلب می‌ کند را به گرمای مناظر زرد و نارنجی طرقبه گرمایی بهاری بخشیده است.

پس اگر توانستی از صحن و رواق‌ ها دل بکنی، حتماً لحظاتی را مهمان فضای دوست‌ داشتنی این قطعه از زمین که هم تابستانش پر نعمت است و هم زمستانش پر رونق بزنی.

در سفر مشهد مسیر خود را به سمت آرامگاه شاعری حماسی که متمایل نمایی، فردوسی پاکزاد در کنار مهدی اخوان ثالث که چه خوش باهم قرین و همسایه گشته‌ اند، با بنایی مرمری و محوطه‌ ای بزرگ و زیبا آرامش را به وجود شما باز خواهد گرداند و بخش‌ های مختلفش لذت سفر شما را کامل خواهد نمود.

پیمایش به بالا