تور مشهد هتل کارن

هتل دو ستاره تاپ مشهد

اگر می خواهی بابت تور مشهد از تهران و یا از هر شهر دیگر و همین طور با قطار، هتل دو ستاره تاپ خوبی را رزرو کنی؛ هتل کارن می تونه یکی از بهترین گزینه های انتخابی شما باشد.

قیمت تور مشهد هتل کارن

زمینی و هوایی

(قیمت ها با ارزان ترین نرخ قطار و هواپیما محاسبه شده اند و امکان بیشتر یا کمتر شدن در روزهای مختلف وجود دارد.)

قیمت تور کارن با اتوبوسقیمت تور کارن با قطار
قیمت تور کارن با هواپیما
2.400.000

تومان

2.500.000

تومان

4.700.000

تومان

در تور مشهد هتل کارن چه خدماتی دارم؟

به عنوان مجری اصلی مشهد در ایران، تور هتل کارن را با خدمات زیر برای شما اجرا می کنیم:

 • دو شب و سه روز
 • اقامت در هتل
 • صبحانه
 • ناهار
 • شام
 • بلیط رفت
 • بلیط برگشت
 • امکان اضافه کردن شب های اقامت هم داری
تور مشهد هتل کارن

چطور می توانیم بهترین سفر به مشهد را برگزار نماییم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزان ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها و قطارها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران مشهد خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

هتل کارن چه امکاناتی دارد؟

در این بخش با هتل کارن آشنا می شوی

با خدمات تور آشنا شدی، اگر می خواهی بدانی این هتل مطابق میل و سلیقه ات هست یا نه و اینکه:

 

 • عکس های هتل کارن مشهد را ببینی
 • بدانی چه امکاناتی دارد
 • چه نوع اتاق ها و تخت هایی را فراهم کرده
 • فاصله هتل با مراکز مهم مشهد چقدر است

روی دگمه زیر عکس هتل کلیک یا تاچ کن، وارد صفحه هتل می شوی؛ همه چی رو برایت کامل توضیح دادیم.

شماره تماس برای خرید تور هتل کارن مشهد

برای رزرو با ما تماس بگیر تا کارشناسان سفر مشهد فارا گشت، طبق سلیقه و دلخواه شما قیمت این تور را محاسبه کنند:

تورهای مشابه

سایر تورهای هم درجه کارن

یک تماس تا حس لذت بخش همراهی با فارا گشت

 

مسافران و علاقمندان محترم برای رزرو خدمات مورد نظرتان می توانید با یک تماس با مرکز پشتیبانی آژانس خدمات مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر از به روزترین خدمات و فرصت های موجود برای رزرو تورها مطلع شوید و یا خدمات مورد نظرتان را رزرو کنید.

افزوده بر این مشاوره با یک مشاور مجرب می تواند گزینه های ایده آل تر و مناسب تری را برای شما مهیا نماید تا با استفاده از آن ها نهایت لذت را با توجه به بودجه و علاقمندی های شخصی تان درباره رزرو هتل های مشهد ببرید.

کارشناسان ما در تیم پشتیبانی فارا گشت آماده پاسخگویی به سوالات شما و یا در خواست های رزرو شما می باشند. فارا گشت فاصله شما تا بهترین خدمات گردشگری را به اندازه یک تماس کوتاه کرده است پس با ما همسفر تور مشهد با هتل کارن شو.

ما در شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری معتقدیم که فروش نه تنها پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است.

به همین منظور قوانین شرکتی سفت‌ و سختی جهت حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم خصوصی مشتریان در فارا گشت شکل گرفته است علاوه بر این اصل رعایت حقوق مشتری و سرویس دهی مناسب به تک تک مراجعه کنندگان تور مشهد با قطار یا هواپیما را هیچ گاه فراموش نمی‌ کنیم. صحت سقم این مسله را در گوگل سفر مشهد هتل کارن فارا گشت می توانید جستجو کنید و با یاری خداوند بی نهایت مهربان تمام تلاشمان برای احقاق این شعار است: استراحت و آرامش برای خودت و خانوادت.

 

تور هتل کارن مشهد

اگر پرنده دلت دوباره راهی مشهد شده و جان خسته‌ ات را برای التیامی دوباره قصد دارد با خود به آن تکه از سرزمین طلایی و حریم پاک و زلال امامت ببرد، تور مشهد هتل کارن فارا گشت بهترین انتخاب است. تا در سایه خدماتش هرگونه دل‌ مشغولی را از ساحت مقدس زیارتت به دور کرده و در آن حریم امن، فقط غرق در معنویات و شیرینی و حلاوتی تکرار نشدنی و دست‌ نیافتنی شوی.

اگر بعد از زدودن دل‌ مردگی‌ ها خواسته باشی، باغی را در میان ده‌ ها مکان دیدنی در این شهر انتخاب نموده و در فهرست بهترین‌ های خود جای دهی، باغ پرندگان مشهد که مأمن و ملجأ آرام‌ ترین و صبورترین حیوانات یعنی پرندگان از هرگونه و نژادی گشته است.

شما را با نحوه زندگی و تولید مثل آن‌ ها آشنا کرده و حس سیری‌ ناپذیر کنجکاویت را اگر تمایل به چنین مقوله‌ ای داشته باشد ارضاء می‌ کند. نادر بودن بعضی از گونه‌ ها در کنار زیبایی وصف‌ ناپذیر محیط مجموعه‌ ای کامل و دوست‌ داشتنی را محیای حضور مسافران نموده است.

پیمایش به بالا