آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

استخدام

استخدام در آژانس هواپیمایی و مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر

استخدام کارمند و کارآموز آژانس هواپیمایی و مسافرتی

 

مجموعه‌ آژانس هواپیمایی و مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر که با یاری خداوند بی نهایت مهربان یکی از حرفه ای ترین و خوش نام ترین آژانس های هواپیمایی ایران می باشد، در راستای توسعه و تکمیل کادر متخصص خود، استخدام کارمند و کارآموز دارد.

از شما دعوت می شود در صورت تمایل به همکاری در یک محیط حرفه ای، صمیمی و رو به پیشرفت، اطلاعات حرفه‌ای خود را از طریق فرم زیر در اختیار ما بگذاری. پس از بررسی اطلاعات اولیه، از طرف آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر برای دریافت اطلاعات بیشتر و مصاحبه‌ حضوری با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

تخصصهای مورد نیاز برای استخدام کارمند و کارآموز آژانس هواپیمایی

استخدام کارمند آژانس هواپیمایی در قسمت تور خارجی. خانم با سابقه مفید و آشنایی با یک یا چند کشور خارجی. این آشنایی شامل داشتن اطلاعات مناسب از پروازها، هتل ها و جاهای دیدنی آن کشور می باشد.

مزایا: حقوق ثابت + پورسانت + بیمه + آموزش های پیشرفته.

داشتن روابط عمومی خوب و روحیه کار تیمی نیز از اولیت های استخدام در فارا گشت می باشد.

استخدام کارمند آژانس هواپیمایی در قسمت تور داخلی و ایرانگردی. خانم با سابقه مفید و آشنایی با یک یا چند شهر ایران. این آشنایی شامل داشتن اطلاعات مناسب از پروازها، هتل ها و جاهای دیدنی آن شهر می باشد.

مزایا: حقوق ثابت + پورسانت + بیمه + آموزش های پیشرفته.

داشتن روابط عمومی خوب و روحیه کار تیمی نیز از اولیت های استخدام در فارا گشت می باشد.

کارآموز خانم با روابط عمومی خوب، پر تلاش، پر انرژی و علاقمند به مبحث فروش می تواند در این آژانس جذب برای آموزش حرفه ای و پیشرفته شود.

در صورت داشتن رضایت کاری و اخلاقی از ایشان بعد از آموزش، ان شاءالله استخدام به عنوان کارمند آژانس مسافرتی هواپیمایی می شود.

استخدام وب مستر در آژانس هواپیمایی با سابقه کاری مناسب و تجربه کار با برنامه وردپرس و آشنا به مباحث سئو، برای کمک در طراحی صفحات مختلف سایت و بروز رسانی مطالب آن.

استخدام دیجیتال مارکتر در آژانس هواپیمایی با سابقه مناسب در خدمات دیجیتال مارکتینگ، فردی حرفه ای در تبلیغات اینترنتی، رسانه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتالی.

استخدام بازاریاب آژانس گردشگری برای بخش بازاریابی آژانس به صورت های مختلف و در مکان های مختلف از هر نوع تبلیغات و بازاریابی حضوری و غیر حضوری.

افراد استخدام شده در این بخش به صورت کمیسیون درصد از فروش نسبت به مشتریان جذب کرده، حقوق داده خواهد شد.

فرم اطلاعات لازم متقاضیان استخدام کارمند و کارآموز آژانس هواپیمایی

قبل از تعیین وقت مصاحبه حضوری با شما دوست عزیز، لازم است که آشنایی اولیه با شما داشته باشیم. بنابراین از دو طریق می توانی مشخصات درخواست شده در زیر را، برای ما بفرستی: (هر روشی که تمایل داری)

  1. ارسال فایل رزومه به ایمیل siyamaknadimi@yahoo.com . در این حالت شما باید از مشخصات درخواست شده به همراه عکس خودت، یک فایل ورد یا پی دی اف تهیه نمایی و بعد به ایمیل ذکر شده، بفرستی.
  2. در فضایی مناسب از خودت فیلم بگیر و تمام مواردی که خواسته شده را بیان کن و سپس فیلم را به شماره 09128000105 واتس اپ نمای.

 

مشخصات فردی:

نام و نام خانوادگی، جنسیت، تاریخ دقیق تولد، محل تولد.

 

روش های ارتباط با شما:

آدرس محل زندگی کنونی، ایمیل، شماره ثابت، شماره همراه.

 

تجربه های کاری گذشته:

اطلاعاتی درباره سوابق گذشته کاری خودت (در هر زمینه ای) و این که آیا در حال حاضر در جایی مشغول به کار هستی یا خیر.

 

شغل در خواستی:

برای کدام واحد تمایل داری در فارا گشت استخدام شوی.

 

توانایی ها:

از تحصیلات، مهارت ها و استعدادهایی که داری بگو و این که اگر دوره هایی را برای پیشرفت خودت در زندگی گذراندی، اسم ببر.

 

*. بیان تمام وارد ذکر شده، در فایل ارسالی لازم است.

 

برایت آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که به زودی در جمع تیم حرفه ای فارا گشت ببینیمت و به عنوان عضوی از این خانواده (تیم مسافرتی فارا گشت) مشغول به کار شوی.

آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر مجری اصلی تورهای ایرانگردی داخلی و خارجی

نظرات بسته شده است.