آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

استخدام

استخدام در آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر

استخدام کارمند و کارآموز آژانس هواپیمایی

مجموعه‌ی آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر که با یاری خداوند مهربان یکی از حرفه ای ترین و خوش نام ترین آژانس های هواپیمایی ایران میباشد در راستای توسعه و تکمیل کادر متخصص خود استخدام کارمند و کارآموز میکند ، از شما دعوت می‌کند در صورت تمایل به همکاری در یک محیط حرفه ای و رو به پیشرفت ، اطلاعات حرفه‌ای خود را از طریق فرم زیر در اختیار ما بگذارید. پس از بررسی اطلاعات اولیه ، از طرف آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر برای دریافت اطلاعات بیشتر و مصاحبه‌ی حضوری با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

تخصصهای مورد نیاز برای استخدام کارمند و کارآموز آژانس هواپیمایی

استخدام کارمند آژانس هواپیمایی در قسمت تور خارجی با سابقه مفید و آشنایی با یک یا چند کشور خارجی ، این آشنایی شامل داشتن اطلاعات مناسب از پروازها ، هتلها و جاهای دیدنی آن کشور میباشد.

داشتن روابط عمومی خوب و روحیه کار تیمی نیز از اولیت های استخدام ما میباشد.

استخدام کارمند آژانس هواپیمایی در قسمت تور داخلی با سابقه مفید و آشنایی با یک یا چند شهر ایران ، این آشنایی شامل داشتن اطلاعات مناسب از پروازها ، هتلها و جاهای دیدنی آن شهر میباشد.

داشتن روابط عمومی خوب و روحیه کار تیمی نیز از اولیت های استخدام ما میباشد.

کارآموز با روابط عمومی خوب ، پر تلاش ، پر انرژی و علاقمند به مبحث فروش میتواند در این آژانس هواپیمایی جذب برای آموزش شود و در صورت داشتن رضایت کاری و اخلاقی از ایشان بعد از آموزش ، ان شاءالله استخدام بعنوان کارمند آژانس هواپیمایی میشود.

استخدام وب مستر در آژانس هواپیمایی با سابقه کاری مناسب و تجربه کار با برنامه وردپرس و آشنا به مباحث سئو ، برای کمک در طراحی صفحات مختلف سایت و بروز رسانی مطالب آن.

استخدام دیجیتال مارکتر در آژانس هواپیمایی با سابقه مناسب در خدمات دیجیتال مارکتینگ ، فردی حرفه ای در تبلیغات اینترنتی ، رسانه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتالی.

استخدام بازاریاب آژانس هواپیمایی برای بخش بازاریابی آژانس بصورتهای مختلف و در مکانهای مختلف از هر نوع تبلیغات و بازاریابی حضوری و غیر حضوری ، افراد استخدام شده در این بخش بصورت کمیسیون درصد از فروش به مشتریان جذب کرده ، حقوق داده خواهد شد.

فرم اطلاعات لازم متقاضیان استخدام کارمند و کارآموز آژانس هواپیمایی ، ساکن در تهران

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]

آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر مجری اصلی تورهای داخلی و خارجی

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.