آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور خارجی

تور خارجی

تور خارجی | تور جهانگردی

کاملترین تورهای خارجی ارزان و لاکچری (هوایی و زمینی) از تهران و سایر شهرها ✓ برگزاری تور خارجی لحظه آخری با بالاترین درصد رضایت مسافرین از خدمات فارا گشت، مختص شما میباشد.

دید هر کسی به اندازه وسعت دیدش است. اگر وسعت دید من به قدر محل کار و منزل و چند جای دیگر باشد قطع به یقین دنیا جای کوچک و تکراری می باشد. به قدری دنیا برایم تنگ می شود که نسبت به آن بی تفاوت می شوم. دوست داشتنی ترین قسمت دنیا برایم می شود تخت خوابم و بزرگترین جای دنیا، خیابان های شهرم و جنگلم نیز پارک سر کوچه مان.

هر نقطه ای از زمین با نقطه ای دیگر متفاوت است و ما باید آنها را کشف کنیم. میزان وسعت دید ما به تعداد آسمانهائی است که دیده ایم. توصیه من برای شما این است که همین الان چمدانت را ببندی و با انتخاب یکی از تورهای خارجی ارزان و یا لاکچری فارا گشت، مسافرتی فوق العاده و پر از هیجان و خوشی را برای خودت و یا کسانیکه دوست داری، رزرو کنی.

فارا گشت؛ مرکز اصلی رزرواسیون کاملترین تور خارجی و تورهای جهانگردی

برای اطلاع از شرایط و قیمت تور؛ روی عکس شهر یا کشور دلخواهت کلیک یا تاچ کن.

تور دبی

تور دبی

با تور دبی آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید ولذت ببرید از دیدنی های دبی و در بهترین هتل ها اقامتی بی نظیر داشته باشید.

تور آنتالیا

تور آنتالیا

با تور آنتالیا آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا تجربه ای شاد و بیاد ماندنی در این شهر ساحلی داشته باشید.

تور ارمنستان

تور ارمنستان

با تور ارمنستان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا سفری فوق العاده در تاریخ ارمنستان و جذابیتهایش داشته باشید.

تور هند

تور هند

با تور هند آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا سفری فوق العاده دیدنی به کشور رنگها و آوازها و رقصها داشته باشید.

تور استانبول

تور استانبول

با تور استانبول آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا سفری به زیباترین شهر ترکیه ، شهر کاخ ها و خریدها داشته باشید.

تور باکو

تور باکو

با تور باکو آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا یه خاطره فراموش نشدنی از یک سفر خارجی را داشته باشید.

تور گرجستان

تور گرجستان

با تور گرجستان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید و سفری فوق العاده به شهر پل معروف صلح داشته باشید.

تور مالزی

تور مالزی

با تور مالزی آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا از پایتخت پیشرفت و تمدن و زیبایی بازدید داشته باشید.

تور روسیه

تور روسیه

با تور روسیه آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا سفری دیدنی به شهر تزارها و ساختمانهای زیبا داشته باشید.

تور صربستان

تور صربستان

با تور صربستان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا سفری ارزان و شیرین به یه کشور اروپایی داشته باشید.

تور سوچی

تور سوچی

با تور سوچی آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا اقامت در هتلهای تاپ ساحلی و جنگلی را با هم داشته باشید.

تور تایلند

تور تایلند

با تور تایلند آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا کاملترین تفریح رو در شهر معابد طلایی داشته باشید.

تور بلغارستان

تور بلغارستان

با تور بلغارستان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا اقامتی شگفت انگیز در شهر ماسه های طلایی داشته باشید.

تور مالدیو

تور مالدیو

با تور مالدیو آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا خاطره ای فراموش نشدنی از یک سفر فوق العاده را داشته باشید.

تور بالی

تور بالی

با تور بالی آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا معنی آرامش در یک سفر بی نظیر را داشته باشید.

تور کربلا

تور کربلا

با تور کربلا آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا کاملترین و امن ترین تور زیارتی کربلا | نجف را داشته باشید.

برگزاری تور خارجی ارزان و لاکچری در بهترین تورهای جهانگردی

وقتی صحبت از تور خارجی میشود یاد این داستان میوفتم که میگه:

از قورباغه کوچکی که ته یک چاه زندگی می کرد پرسیدند آسمان چیست؟ پاسخ داد: آسمان دایره کوچکی آبی رنگ است!

دید هر کسی به اندازه وسعت دیدش است.اگر وسعت دید من به قدر محل کار و منزل و چند جای دیگر باشد قطع به یقین دنیا جای کوچک و تکراری می باشد.به قدری دنیا برایم تنگ می شود که نسبت به آن بی تفاوت می شوم. دوست داشتنی ترین قسمت دنیا برایم می شود تخت خوابم و بزرگترین جای دنیا خیابان های شهرم و جنگلم نیز پارک سر کوچه مان و من مدتی است که احساس می کنم قلبم فشرده شده و شبها بغضی گلویم را می فشرد.

بهترین توصیه من برای شما این است که همین الان چمدانت را ببندی و در اولین فرصت پا را از گلیمت دراز تر کنی و به آنسوی گلیمت بروی. مثل یک تور خارجی فوق العاده. شاید آنطرف تر آسمانش مستطیل و یا شاید هم مثلث باشد. ممکن است رنگش آبی باشد اما قطعا شکل آن فرق دارد.

هر نقطه ای از زمین با نقطه ای دیگر متفاوت است و ما باید خودمان آن را کشف کنیم. میزان وسعت دید من به تعداد آسمانهائی است که دیده ام. هر زمان که شما سفر می کنی آرامش روح وحس رفاه و خوشبختی را در خود تقویت کرده ای.  این حس زمانی که به دیدن تصاویر جدید منجر شود باعث می شود تا شما به آرامش روانی بیشتری برسی و حتی حافظه شما تقویت هم شود. دیدن کشورها، مذاهب و مردم مختلف باعث گسترش دامنه اخلاقیات شما می شود و دلیلی دیگر است برای رزرو تورهای خارجی و دیدن از نزدیک همه این زیبایی هایی که خداوند بینهایت مهربان در این جهان آفریده.

تور جهانگردی

سفر کردن از شما آدم بهتری می سازد و بسیار در صبر و تحمل شما موثر است و سازگاری شما را با مردم بیشتر و روابط عمومی شما را تقویت می کند. و اینهمه در سایه سفر های متعدد رخ خواهد داد.

شما می توانی با انتخاب تورهای جهانگردی فارا گشت در امنیت و آسایش کامل و با کمترین هزینه ممکن به کشورهای دیگر سفر کنی. از سفر خود نهایت لذت را ببری. سفرهای مجردی و خوشی با دوستان صمیمی و یا سفر های خانوادگی و تفریح در کنار خانواده یا کلا هر نوع سفر خارجی دیگر به کشورهای مختلف بدون آنکه نیاز به آموزش زبان آن کشور داشته باشی فقط با انتخاب لیدرهای مجرب و متعهد رخ میدهد.

اتفاقی که ما روی آن بسیار حساس بوده و برای خودمان یک فریضه می دانیم که شما در سفر خارجی خود احساس امنیت و آرامش داشته باشی. بنابراین با انتخاب بهترین شرایط برای مقصد شما امکانات کاملی را فراهم می کنیم و با هماهنگی های پیش از سفر و حین سفر برای شما کارها را روی روال می اندازیم. پش، شما فقط چمدان خودت را ببند. بقیه کارها را به کارشناسان تور خارجی و لیدرهای فارا گشت بسپار.

خوب کدام تور خارجی رو انتخاب کنم؟

این سوالی است که معمولاً بعد از تصمیم به سفر رفتن درگیر آن می شویم. جای خوشحالی اینجاست که ما همیشه برای شما چندین پیشنهاد داریم و البته همیشه از لحاظ قیمت تور خارجی، بهترین و ارزانترین تخفیف ها را در نظر میگیریم. برای اطلاع داشتن از همه اینها، فقط کافیست عضو کانال تلگرام ما و یا اینستاگرام ما باشی و یا اینکه با کارشناسان تور فارا گشت تماس بگیری.

سفرهای خارج از کشور تنوع بسیاری دارند و بسته به نوع سلیقه شما همیشه چندین مقصد متفاوت و جذاب برای شما فراهم می باشد. پس شما باید اول تصمیم بگیری به کجا می خواهی سفر کنی و سپس با ما تماس بگیری و مدارک خود را ارسال کنی، تمام. حالا شما مسافر جائی شدی که همیشه دوست داشتی بروی و وظیفه ما اجرای کامل، بدون نقص و فوق العاده جذاب تور خارجی انتخابی شما میباشد.

تور خارجی دبی

خوب حالا میتونی مسافرت تور خارجی خودت را از مسیرهای خارجی که برایت نام میبریم انتخاب کنی و یه مسافرت فوق العاده رو تجربه کنی. مثلا اگه دوست داری کمی آفتاب بگیری و زیر گرمای مطبوع و معتدل جنوب خلیج فارس قدم بزنی و خیابونهایی که پر از آسمانخراشهای خیلی زیباست رو ببینی.

و یا کلی خریدهای برند و نامبر وان داشته باشی که همش اصل و درجه یک است یا طعم خوراکیهای خوشمزه مک دونالد رو بچشی. سراغ تورهای امارات یا همان تور دبی رو بگیر که با بهترین پکیج ها برایت تدارک دیدیم.

اگه میخواهی گشت و گذاری توی یه شهر جذاب داشته باشی که جاذبه های دیدنی دریایی بسیاری برای هر کسی و با هر سلیقه ای داره؛ خط شگفت انگیزی از جاذبه ها در تور آنتالیا شما را به خود مشغول خواهد کرد.

این شهر قدیمی پرپیچ و خم پر از مکانهای تاریخی است. پر از هتلهای فوق العاده و پر از تفریحات ساحلی و دریایی هیجان انگیز. از اونطرف هم، کیه که نخواد کمی شنا کنه و لب ساحل قدم بزنه و ریلکس کنه و زیبائی های دریای مدیترانه رو تجربه کنه؟! در کنار آنتالیا میتونی از تور کوش آداسی، تور بدروم و تور مارماریس هم استفاده کنی. کلی برنامه برای خوش گذرونی و تفریح شما تدارک دیدیم.

تور خارجی آنتالیا
تور خارجی استانبول

دلت میخواد بری یه عالمه خرید آف خورده و ارزون داشته باشی؟ در کنارش هم کلی جاهای تاریخی و دیدنی رو از نزدیک ببینی؟ سوار قایق های تفریحی بشی و از زیر یکی از قشنگ ترین پلهای دنیا رد بشی؟ پس تور استانبول رو انتخاب کن.

شهری در کشور ترکیه که هر ساله کلی توریست و گردشگر به اونجا سفر میکنند و یکی از مسافرتهای خیلی لذت بخش و مفرح زندگیت رو تجربه خواهی کرد. تازه کلی غذاهای خوشمزه تو این تور خارجی میتونی بخوری که نزدیک به ذائقه ما ایرانی هاست.

کشوری پر از تاریخ، پر از زیبایی هایی از جنس تزارها، کشوری با آب و هوای خاص خودش و تفریحات ویژه. همه مسافرانی که به آنجا سفر کردند، از اون بعنوان یکی از خاطره انگیز ترین و قشنگ ترین سفرهای خارجی یاد میکنند.

اسم اون کشور روسیه است و برای اینکه سفری فوق العاده داشته باشی، برای شما کاملترین تور روسیه را طراحی کردیم تا شما فقط از سفر لذت ببری.

تور خارجی روسیه
تور خارجی هند

اهل فرهنگ و فلسفه و تاریخ و تمدن و جاهای دیدنی و رقص و آواز هستی؟ مگه میشه هند رو ترجیح ندی؟ کشور مذاهب و رنگ ها و عجایب. کشوری که رنگها در اونجا جلوه ای دیگر دارند.

مردان سپید پوش و زنان رنگین  پوش با ساریهای معروفشون. گویی زنان هند از سرزمین رنگین کمان آمده اند. البته دیگه لازم نیست از رقص و آواز و شادیهاش بگم. چون خودت بهتر از من میدانی که چه مردم شادی منتظر دیدن شما هستند. بیا هند را به عنوان کشور غریبه نپنداریم، چرا که بسیار مردمی آشنا هستند و گوئی دیر زمانی است که با هم آشنائیم. پس الان وقتشه با تور هند سری به هندوستان و تمام عجایب و زیباییهاش بزنیم.

مالدیو و بالی رو باید ببینی حتما. بهشت روی زمین صفت و موصوف خوبی هستند. بیائید تا زمانیکه در این دنیا هستیم نوعی از بهشت زمینی رو تجربه کنیم. اگر اهل رفتن به سرزمین فراتر از رویای تمام رویا پردازان هستی چ، خودتو آماده کن و با ما تماس بگیر تا یکی از بهترین تورهای خارجی که همون تور مالدیو و تور بالی هست رو برایت رزرو کنیم.

راستی مدت این تورها یک هفته است یعنی هفت روز کامل در حال استراحت و ریلکس کردن تو جاهایی خواهی بود که فقط تو رویاها ترسیم شده بودند ولی الان برای تو واقعی شده.

تور خارجی بالی مالدیو
تور خارجی تایلند

و حالا تور تایلند، تایلند که دیگه معرف حضور هست و اینقدر هموطنان ما اونجا میرن و میان و ساکن شدن که احساس غربت نداری اونجا. راستی اگر به تایلند رفتی و از جاذبه های شهری خسته شدی، فراموش نکنی که طبیعت بسیار بکر و زیبائی دارد و میتونی مدتها در طبیعت بی نظیر اونجا لذت ببری.

نکنته مهمی اینجا هست که بعضی ها فکر میکنند تایلند فقط مخصوص مجردهاست و برای خانواده ها ممکنه سفر خوبی نباشه. اما بدون که کشور تایلند شهرهای مختلفی داره که هر کدوم مخصوص مسافران خاص خودش است با تیپ تفریحی ویژه خودشون، طوریکه در کمال امنیت میتوانی تفریحات خاص خودت رو در کنار خانواده داشته باشی و سفر خیلی فوق العاده ای رو تجربه کنی. به همین علت تورهای مختلفی برایت تدارک دیدیم مثل تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا و یا تورهای ترکیبی تایلند که میتونی از شهرهای مختلف با هم دیدن کنی.

مالزی کشوری پر از طبیعت و آرامش، کشوری امن مناسب سفرهای خانوادگی که با خیال راحت یک هفته بگردی و تفریح کنی و آسایش داشته باشی.  تور مالزی مقصد اهل تکنولوژی و یادگیری هم هست کشوری با انقلابی متفاوت از تکنولوژی و پیشرفت. اکنون سالها از خیلی از کشورها جلوتر و پیشرفته تر شده است.

دیدن مالزی بعنوان یک تور خارجی امن، علاوه بر سفرهای تفریحی – خانوادگی، می تواند برای بسیاری از مهندسان و معلمان جذاب و الهام بخش باشد. بی شک مالزی کشور معلمان فرهیخته است.

تور خارجی دبی
تور خارجی ارمنستان گرجستان

اگر دلت میخواد که یه مسافرت خارجی خوب بری ولی نمی خوای اینقدر دور بشی و یا اینکه زمان زیادی نداری، یه سر به ارمنستان و گرجستان که نزدیک خودمون هستند بزن. با یه هزینه اندک با دو فرهنگ و کشور کاملا امن و آرام آشنا شو. به قدری آرام که تا یکی دو روز به آن عادت می کنی.

تور ارمنستان که هوایی برگزار میشود یا بصورت زمینی با اتوبوس ویژه vip و در کنارش تور گرجستان هوایی و زمینی با اتوبوس ویژه توریستی. این دو کشورهایی هستند که در حین سفر میتونی به تفریحات و گشت و گذار مخصوص خارج از کشور نیز مشغول شی و بقول دوستان، لذتش رو ببری.

در بین این کشورهای نزدیک خودمون یه کشور دیگری نیز هست که از تمام کشورهای اطراف آن پیشرفته تر شده است. یعنی  ” آذربایجان ” از اونائی که رفتن به باکو چه با  تور باکو به صورت هوایی و چه با تور زمینی، اگر سوال کنی برای شما تعریف می کنند که چقدر امکانات و تفریحات مدرن و باحالی داشتند. خیلی هاشون هم دوباره دوست دارند سفر به باکو رو تجربه کنن.

تازه اگر زبان ترکی هم بلد باشی که دیگه نونت تو روغنه و می تونی باهاشون مستقیم صحبت کنی و اونا رو جذب خودت کنی و کلی تخفیف بگیری بابت خرید سوغاتی.

تور خارجی باکو
تور خارجی صربستان

بیا حالا یه سفر بریم اروپا. جدای از مسافرت با تور اروپا که کشورهای عضو شینگن رو شامل میشن و همتون خوب میشناسید شون و شرایط ویزای شینگن هم معرف حضورتان هست. حوالی این کشورهای اروپایی کشوری هست به ما ایرانی ها بابت ویزا خیلی سخت نمی گیرد برای همین خیلی از ایرانیها برای مسافرت خارجی اروپایی خودشون تور صربستان را انتخاب میکنند. سفر به صربستان را به عنوان ارزان ترین تور اروپائی فرض کن.

مردم خونگرمی دارد و بسیار زیبا و پیشرو است. در صربستان تفریحات و گشت و گذار زیادی میتونی داشته باشی. راستی اگه می خوای پولتو از دست ندی اونجا تاکسی سوار نشو از تاکسی های اینترنتی مثل car go  استفاده کن. اگه رفتی رستوران لبه صندلی نشین و پنجره را باز نگذار و با کفش وارد منزل کسی نشو بیش از اندازه خرافاتی اند.

یه چیز جالب، در صربستان خیلی احساس غربت نمی کنی از بس که ایرانی اونجا زندگی می کنه و پناهنده شده. کلی رستوران و کافه ایرانی هم اونجا وجود داره.

اما یکی از زیباترین سفرهای خارجی که می تونی داشته باشی، تور سوچی است. سوچی منطقه توریستی روسیه است که قوانین آن با روسیه متفاوت است و شما به ندرت آثاری از کمونیسم می بینی. تقریباً منطقه آزاد روسیه است که آزادی بیشتر و مراکز تفریحی بسیاری دارد.

شاید برای شما دیدار از استادیوم های ورزشی جام جهانی در این شهر جالب باشد. استادیوم این شهر به شکل یک ماهی طراحی شده است و بسیار مدرن و زیباست. با سفر به سوچی میتونی در دو منطقه اقامت داشته باشی. منطقه جنگلی و منطقه ساحلی، گویا با یک بلیط به دو کشور سفر کردی.

در طویل ترین شهر اروپا تابستان ها از تمام دنیا توریست می بینی که خودش جذابیت بسیاری دارد. به نسبت امکانات و نوع سفر با تور های اسپانیا و آنتالیا و ایتالیا و بریتانیا مقایسه می شود و از نظر قیمت، تقریبا تور خارجی ارزان قیمتی و مناسبی تلقی میشود.

تور خارجی سوچی
تور خارجی سوچی

بجز این مسیرهای مسافرت خارجی که با هم شناختیم باز هم برایت جای دیدنی خارجی داریم. مثلا کشور چین، کشوری پر از دیدنیهای خاص شرقی که هم میتونی برای سفرهای خانوادگی از تور چین استفاده کنی و شهرهایی مثل پکن و شانگهای رو ببینی و یا برای سفرهای تجاری و کاری از خدمات تور گوانگجو فارا گشت بهره ببری.

چین یکی از کشورهای خیلی زیباست که جاهای دیدنی خیلی زیادی دارد و بهمراه یک تمدن باستانی و بکر میتونه برای شما یک مسافرت یک هفته ای پر از گشت و گذار و شگفتی داشته باشه. که سالهای سال از خوشیهاش برای دیگران تعریف کنی.

یه سفر باحال و شگفت انگیز دیگه هم هست که میتونی بری روی شنهای طلایی ساحل آرامش، قدم بزنی و تفریح کنی. بعدش بری توی یه شهر اروپایی بگردی و جاهای دیدنیش رو از نزدیک ببینی.

یه تور اروپایی دیگه که شرایط اخذ ویزای اروپا رو نداره و راحت تر صادر میشه. یه سفر خارجی که اسمش هست تور بلغارستان، توری که مختص شما طراحی شده که بتونی حسابی خوش بگذرونی.

تور خارجی بلغارستان
تور خارجی کربلا

و برای کسائی هم که همیشه دلشون داره برای حرم یار بی تابی می کنه، سفری به سرزمین عراق و زمین پاک کربلا و میعادگاه دوستداران،  نجف اشرف، تور کربلا و تور نجف را تدارک دیدیم که مطمئنا یک سفر بی نظیر و فوق العادست.

مسافرتی معنوی و پاک که به زیارت امام علی علیه السلام و امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش میری و یاد میکنی از همه خاطرات رشادت و مردانگی. مسافرتی که حالت خوش مذهبیت رو بهتر میکنه.

یه گردشی با هم رفتیم، به جاهائی که ما روی آنها مسلط ایم و می توانیم سفر خوب و بی دغدغه ای برای شما فراهم کنیم. بزودی سعی می کنیم برای شما کشور های دیگری رو هم در نظر بگیریم و شرایط رو تسهیل تر کنیم تا بی دردسر و با حداقل  هزینه و بالاترین کیفیت سفر کنی و از تور خارجی فارا گشت بهترین استفاده را کنی و لذتی کامل ببری.

یادمان باشد اگر سفر نکنیم می پوسیم. دنیا را از دید یک پرنده بنگریم. ما در درون خود پرنده ای داریم که باید آنرا گاهی به پرواز دربیاوریم تا پرواز را فراموش نکند.

تور جهانگردی

فارا گشت؛ مجری مستقیم تور جهانگردی و تورهای خارجی با بالاترین درصد رضایت مسافرین

با یاری و کمک خداوند بینهایت مهربان، در آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر توانستیم چندین سال تجربه اجرای بهترین و کاملترین تورهای خارجی و جهانگردی را داشته باشیم و بعنوان مرکز اصلی رزرواسیون تور خارجی با بالاترین درصد رضایت مسافرین شناخته شویم.

بی صبرانه میخواهیم که برای شما نیز این تورها را اجرا کنیم و باعث خوشحالی و لذت و آرامش شما از یک سفر فوق العاده شویم. هر روز به شعارمان “استراحت و آرامش برای خودت و خانوادت” میبالیم چون نهایت سعیمان را برای اجرای کامل آن خواهیم کرد.

تور سفرهای خارجی لحظه آخری ما برای شما بصورتهای مختلف اجرا میشود که طبق سلیقه و نظر شما وسیله سفر انتخاب میشود. پکیج تورهای مختلفی همچون:

  • تور خارجی هوایی با بهترین شرکتهای هواپیمایی طرف قرارداد.
  • تور خارجی زمینی با قطارهای مختلف در مسیرهای مقدور.
  • تور خارجی زمینی با اتوبوس های vip و ویژه.

در اختیار شما قرار میگیرند تا بتوانی با بهترین شرایط به اکثر کشورهای دنیا سفر کنی و تمامی زیباییهای تاریخی، فرهنگی و تفریحی آنها را با حرفه ای ترین راهنمایان فارسی زبان ببینی و خوش بگذرانی. برای رزرو تور و یا مشاوره جهت انتخاب بهترین تور خارجی با ما تماس بگیر.

02186037414
02188909296
09208008108

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.