تور خارجی؛ تور جهانگردی

کاملترین لیست تورهای خارجی ارزان و لاکچری (هوایی و زمینی) از تهران و سایر شهرها ✓ برگزاری بهترین تور مسافرتی خارجی لحظه آخری با بالاترین درصد رضایت مسافرین از خدمات فارا گشت، مختص شما می باشد.

دید هر کسی به اندازه وسعت دیدش است. اگر وسعت دید من به قدر محل کار و منزل و چند جای دیگر باشد قطع به یقین دنیا جای کوچک و تکراری می باشد. به قدری دنیا برایم تنگ می شود که نسبت به آن بی تفاوت می شوم. دوست داشتنی ترین قسمت دنیا برایم می شود تخت خوابم و بزرگترین جای دنیا، خیابان های شهرم و جنگلم نیز پارک سر کوچه مان.

هر نقطه ای از زمین با نقطه ای دیگر متفاوت است و ما باید آن ها را کشف کنیم. میزان وسعت دید ما به تعداد آسمان هایی است که دیده ایم. توصیه من برای شما این است که همین الان چمدانت را ببندی و با انتخاب یکی از تورهای خارجی ارزان و لحظه آخری و یا لاکچری فارا گشت به عنوان بهترین آژانس مسافرتی تورهای خارجی، تور جهانگردی فوق العاده و پر از هیجان و خوشی را برای خودت و یا کسانی که برایت مهم هستند، در هر فصلی که دوست داری (بهار، تابستان، پاییز و زمستان) آغاز تورهای خارجی را رقم بزن.

تور خارجی

فارا گشت؛ مرکز اصلی رزرواسیون بهترین تور خارجی و تورهای جهانگردی ارزان

برای اطلاع از شرایط و لیست قیمت تور مسافرتی خارجی faragasht.com؛ روی عکس شهر یا کشور دلخواهت کلیک یا تاچ کن.

تور دبی

تور دبی

با تور دبی آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو و لذت ببر از دیدنی های دبی و در بهترین هتل ها، اقامتی بی نظیر داشته باش.

تور آنتالیا

تور آنتالیا

با تور آنتالیا آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا تجربه ای شاد و بیاد ماندنی در این شهر ساحلی داشته باشی.

تور ارمنستان

تور ارمنستان

با تور ارمنستان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا سفری فوق العاده در تاریخ ارمنستان و جذابیت هایش داشته باشی.

تور هند

تور هند

با تور هند آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا سفری فوق العاده دیدنی به کشور رنگها و آوازها و رقصها داشته باشی.

تور استانبول

تور استانبول

با تور استانبول آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا سفری به زیباترین شهر ترکیه، شهر کاخ ها و خریدها داشته باشی.

تور باکو

تور باکو

با تور باکو آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا یه خاطره فراموش نشدنی از یک سفر خارجی را داشته باشی.

تور گرجستان

تور گرجستان

با تور گرجستان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو و سفری فوق العاده به شهر پل معروف صلح داشته باش.

تور وان ترکیه

تور وان

با تور وان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا خاطره ای فراموش نشدنی از یک سفر فوق العاده را داشته باشی.

تور روسیه

تور روسیه

با تور روسیه آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا سفری دیدنی به شهر تزار ها و ساختمان های زیبا داشته باشی.

تور صربستان

تور صربستان

با تور صربستان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا سفری ارزان و شیرین به یه کشور اروپایی داشته باشی.

تور سوچی

تور سوچی

با تور سوچی آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا اقامت در هتل های تاپ ساحلی و جنگلی را با هم داشته باشی.

تور تایلند

تور تایلند

با تور تایلند آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا کاملترین تفریح رو در شهر معابد طلایی داشته باشی.

تور بلغارستان

تور بلغارستان

با تور بلغارستان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا اقامتی شگفت انگیز در شهر ماسه های طلایی داشته باشی.

تور مالزی

تور مالزی

با تور مالزی آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا از پایتخت پیشرفت و تمدن و زیبایی بازدید داشته باشی.

تور بالی

تور بالی

با تور بالی آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا معنی آرامش در یک سفر بی نظیر را داشته باشی.

تور کربلا

تور کربلا

با تور کربلا آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا کاملترین و امن ترین تور زیارتی کربلا و نجف را داشته باشی.

برگزاری تور خارجی ارزان و لاکچری در بهترین تورهای جهانگردی

وقتی صحبت از تور خارجی faragasht می شود یاد این داستان میوفتم که می گه:

از قورباغه کوچکی که ته یک چاه زندگی می کرد پرسیدند آسمان چیست؟ پاسخ داد: آسمان دایره کوچکی آبی رنگ است!

دید هر کسی به اندازه وسعت دیدش است.اگر وسعت دید من به قدر محل کار و منزل و چند جای دیگر باشد قطع به یقین دنیا جای کوچک و تکراری می باشد. به قدری دنیا برایم تنگ می شود که نسبت به آن بی تفاوت می شوم. دوست داشتنی ترین قسمت دنیا برایم می شود تخت خوابم و بزرگترین جای دنیا خیابان های شهرم و جنگلم نیز پارک سر کوچه مان و من مدتی است که احساس می کنم قلبم فشرده شده و شب ها بغضی گلویم را می فشرد.

بهترین توصیه من برای شما این است که همین الان چمدانت را ببندی و در اولین فرصت پا را از گلیمت دراز تر کنی و به آن سوی گلیمت بروی. مثل یک تور خارجی فوق العاده. شاید آن طرف تر آسمانش مستطیل و یا شاید هم مثلث باشد. ممکن است رنگش آبی باشد اما قطعا شکل آن فرق دارد.

هر نقطه ای از زمین با نقطه ای دیگر متفاوت است و ما باید خودمان آن را کشف کنیم. میزان وسعت دید من به تعداد آسمان هائی است که دیده ام. هر زمان که شما سفر می کنی آرامش روح وحس رفاه و خوشبختی را در خود تقویت کرده ای.  این حس زمانی که به دیدن تصاویر جدید منجر شود باعث می شود تا شما به آرامش روانی بیشتری برسی و حتی حافظه شما تقویت هم شود. دیدن کشورها، مذاهب و مردم مختلف باعث گسترش دامنه اخلاقیات شما می شود و دلیلی دیگر است برای رزرو تورهای گردشگری خارجی و دیدن از نزدیک همه این زیبایی هایی که خداوند بی نهایت مهربان در این جهان آفریده.

تور جهانگردی

سفر کردن از شما آدم بهتری می سازد و بسیار در صبر و تحمل شما موثر است و سازگاری شما را با مردم بیشتر و روابط عمومی شما را تقویت می کند. و این همه در سایه سفر های متعدد رخ خواهد داد.

شما می توانی با انتخاب تورهای جهانگردی ارزان فارا گشت در امنیت و آسایش کامل و با کمترین هزینه ممکن به کشورهای دیگر سفر کنی. از سفر خود نهایت لذت را ببری. سفر های مجردی و خوشی با دوستان صمیمی و یا سفر های خانوادگی و تفریح در کنار خانواده یا کلا هر نوع سفر خارجی دیگر به کشورهای مختلف بدون آنکه نیاز به آموزش زبان آن کشور داشته باشی فقط با انتخاب لیدرهای مجرب و متعهد رخ می دهد.

اتفاقی که ما روی آن بسیار حساس بوده و برای خودمان یک فریضه می دانیم که شما در سفر خارجی خود احساس امنیت و آرامش داشته باشی. بنابراین با انتخاب بهترین شرایط برای مقصد شما امکانات کاملی را فراهم می کنیم و با هماهنگی های پیش از سفر و حین سفر برای شما کارها را روی روال می اندازیم. پس، شما فقط چمدان خودت را ببند. بقیه کارها را به کارشناسان تور خارجی و لیدر های فارا گشت بسپار.

خوب کدام تور خارجی رو انتخاب کنم؟

این سوالی است که معمولاً بعد از تصمیم به سفر رفتن درگیر آن می شویم. جای خوشحالی این جاست که ما همیشه برای شما چندین پیشنهاد داریم و البته همیشه از لحاظ قیمت تور خارجی لحظه آخری، بهترین و ارزانترین تخفیف ها را در نظر می گیریم. برای اطلاع داشتن از همه این ها، فقط کافیست عضو کانال تلگرام ما و یا اینستاگرام ما باشی و یا این که با کارشناسان تور فارا گشت تماس بگیری.

سفرهای خارج از کشور تنوع بسیاری دارند و بسته به نوع سلیقه شما همیشه چندین مقصد متفاوت و جذاب برای شما فراهم می باشد. پس شما باید اول تصمیم بگیری به کجا می خواهی سفر کنی و سپس با ما تماس بگیری و مدارک خود را ارسال کنی، تمام. حالا شما مسافر جائی شدی که همیشه دوست داشتی بروی و وظیفه ما اجرای کامل، بدون نقص و فوق العاده جذاب تور خارجی انتخابی شما می باشد.

تور خارجی دبی

خوب حالا می تونی تورهای مسافرتی خارجی ارزان قیمت خودت را از مسیرهای جهانگردی که برایت اسم می بریم انتخاب کنی و یه مسافرت فوق العاده رو تجربه کنی. مثلا اگه دوست داری کمی آفتاب بگیری و زیر گرمای مطبوع و معتدل جنوب خلیج فارس قدم بزنی و خیابون هایی که پر از آسمان خراش های خیلی زیباست رو ببینی.

و یا کلی خرید های برند و نامبر وان داشته باشی که همش اصل و درجه یک است یا طعم خوراکی های خوشمزه مک دونالد رو بچشی. سراغ تورهای امارات یا همان تور دبی رو بگیر که با بهترین پکیج ها برایت تدارک دیدیم.

اگه می خواهی گشت و گذاری توی یه شهر جذاب داشته باشی که جاذبه های دیدنی دریایی بسیاری برای هر کسی و با هر سلیقه ای داره؛ خط شگفت انگیزی از جاذبه ها در تور آنتالیا شما را به خود مشغول خواهد کرد.

این شهر قدیمی پر پیچ و خم پر از مکان های تاریخی است. پر از هتلهای فوق العاده و پر از تفریحات ساحلی و دریایی هیجان انگیز. از اونطرف هم، کیه که نخواد کمی شنا کنه و لب ساحل قدم بزنه و ریلکس کنه و زیبائی های دریای مدیترانه رو تجربه کنه؟! در کنار آنتالیا می تونی از تور کوش آداسی، تور بدروم و تور مارماریس هم استفاده کنی. کلی برنامه برای خوش گذرونی و تفریح شما تدارک دیدیم.

تور خارجی آنتالیا
تور خارجی استانبول

دلت می خواد بری یه عالمه خرید آف خورده و ارزون داشته باشی؟ در کنارش هم کلی جاهای تاریخی و دیدنی رو از نزدیک ببینی؟ سوار قایق های تفریحی بشی و از زیر یکی از قشنگ ترین پل های دنیا رد بشی؟ پس تور استانبول رو انتخاب کن.

شهری در کشور ترکیه که هر ساله کلی توریست و گردشگر به اونجا سفر می کنند و یکی از مسافرت های خیلی لذت بخش و مفرح زندگیت رو تجربه خواهی کرد. تازه کلی غذاهای خوشمزه تو این تور خارجی می تونی بخوری که نزدیک به ذائقه ما ایرانی هاست.

کشوری پر از تاریخ، پر از زیبایی هایی از جنس تزارها، کشوری با آب و هوای خاص خودش و تفریحات ویژه. همه مسافرانی که به آنجا سفر کردند، از اون به عنوان یکی از خاطره انگیز ترین و قشنگ ترین سفرهای خارجی یاد می کنند.

اسم اون کشور روسیه است و برای این که سفری فوق العاده داشته باشی، برای شما در آژانس مسافرتی فارا گشت، کاملترین تور روسیه را طراحی کردیم تا شما فقط از سفر لذت ببری. البته این خبر خوش را هم باید به شما بدهیم که تور قطب شمال روسیه نیز برای دیدن پدیده فوق العاده شفق قطبی نیز به خدمات ما اضافه شده است.

تور خارجی روسیه
تور خارجی هند

اهل فرهنگ و فلسفه و تاریخ و تمدن و جاهای دیدنی و رقص و آواز هستی؟ مگه می شه هند رو ترجیح ندی؟ کشور مذاهب و رنگ ها و عجایب. کشوری که رنگ ها در اونجا جلوه ای دیگر دارند.

مردان سپید پوش و زنان رنگین  پوش با ساریهای معروفشون. گویی زنان هند از سرزمین رنگین کمان آمده اند. البته دیگه لازم نیست از رقص و آواز و شادی هاش بگم. چون خودت بهتر از من می دانی که چه مردم شادی منتظر دیدن شما هستند. بیا هند را به عنوان کشور غریبه نپنداریم، چرا که بسیار مردمی آشنا هستند و گوئی دیر زمانی است که با هم آشنائیم. پس الان وقتشه با تور هند فارا گشت سری به هندوستان و تمام عجایب و زیبایی هاش بزنیم.

مالدیو و بالی رو باید ببینی حتما. بهشت روی زمین صفت و موصوف خوبی هستند. بیائید تا زمانیکه در این دنیا هستیم نوعی از بهشت زمینی رو تجربه کنیم. اگر اهل رفتن به سرزمین فراتر از رویای تمام رویا پردازان هستی، خودت رو آماده کن و با ما تماس بگیر تا یکی از بهترین تورهای خارجی که همون تور مالدیو و تور بالی هست رو برایت رزرو کنیم.

راستی مدت این تور ها یک هفته است یعنی هفت روز کامل در حال استراحت و ریلکس کردن تو جاهایی خواهی بود که فقط تو رویاها ترسیم شده بودند ولی الان برای تو واقعی شده.

تور خارجی بالی مالدیو
تور خارجی تایلند

و حالا تور تایلند، تایلند که دیگه معرف حضور هست و اینقدر هموطنان ما اونجا میرن و میان و ساکن شدن که احساس غربت نداری اونجا. راستی اگر به تایلند رفتی و از جاذبه های شهری خسته شدی، فراموش نکنی که طبیعت بسیار بکر و زیبائی دارد و می تونی مدت ها در طبیعت بی نظیر اونجا لذت ببری.

نکته مهمی این جا هست که بعضی ها فکر می کنند تایلند فقط مخصوص مجرد هاست و برای خانواده ها ممکنه سفر خوبی نباشه. اما بدون که کشور تایلند شهرهای مختلفی داره که هر کدوم مخصوص مسافران خاص خودش است با تیپ تفریحی ویژه خودشون. طوری که در کمال امنیت می توانی تفریحات خاص خودت رو در کنار خانواده داشته باشی و سفر خیلی فوق العاده ای رو تجربه کنی. به همین علت تورهای مختلفی برایت تدارک دیدیم مثل تور بانکوک ، تور پوکت ، تور پاتایا و یا تورهای ترکیبی تایلند که می تونی از شهرهای مختلف با هم دیدن کنی.

مالزی کشوری پر از طبیعت و آرامش، کشوری امن مناسب سفرهای خانوادگی که با خیال راحت یک هفته بگردی و تفریح کنی و آسایش داشته باشی.  تور مالزی مقصد اهل تکنولوژی و یادگیری هم هست کشوری با انقلابی متفاوت از تکنولوژی و پیشرفت. اکنون سال ها از خیلی از کشور ها جلوتر و پیشرفته تر شده است.

دیدن مالزی به عنوان یک تور خارجی امن، علاوه بر سفرهای تفریحی – خانوادگی، می تواند برای بسیاری از مهندسان و معلمان جذاب و الهام بخش باشد. بی شک مالزی کشور معلمان فرهیخته است.

تور خارجی دبی
تور خارجی ارمنستان گرجستان

اگر دلت می خواد که یه مسافرت خارجی خوب بری ولی نمی خوای این قدر دور بشی و یا این که زمان زیادی نداری، یه سر به ارمنستان و گرجستان که نزدیک خودمون هستند بزن. با یه هزینه اندک با دو فرهنگ و کشور کاملا امن و آرام آشنا شو. به قدری آرام که تا یکی دو روز به آن عادت می کنی.

تور ارمنستان که هم هوایی برگزار می شود و هم زمینی با اتوبوس ویژه vip و در کنارش تور گرجستان هوایی و زمینی با اتوبوس ویژه توریستی. این دو، کشورهایی هستند که در حین سفر می تونی به تفریحات و گشت و گذار مخصوص خارج از کشور نیز مشغول بشی و به قول دوستان، لذتش رو ببری.

در بین این کشورهای نزدیک خودمون یه کشور دیگری نیز هست که از تمام کشورهای اطراف آن پیشرفته تر شده است. یعنی  ” آذربایجان ” از اونائی که رفتن به باکو چه با  تور باکو به صورت هوایی و چه با تور زمینی، اگر سوال کنی برای شما تعریف می کنند که چقدر امکانات و تفریحات مدرن و با حالی داشتند. خیلی هاشون هم دوباره دوست دارند سفر به باکو رو تجربه کنن.

تازه اگر زبان ترکی هم بلد باشی که دیگه نونت تو روغنه و می تونی باهاشون مستقیم صحبت کنی و اونا رو جذب خودت کنی و کلی تخفیف بگیری بابت خرید سوغاتی.

تور خارجی باکو
تور خارجی صربستان

بیا حالا یه سفر بریم اروپا. جدای از مسافرت با تور اروپا که کشورهای عضو شینگن رو شامل می شن و همتون خوب می شناسید شون و شرایط ویزای شینگن هم معرف حضورتان هست. حوالی این کشورهای اروپایی کشوری هست به ما ایرانی ها بابت ویزا خیلی سخت نمی گیرد برای همین خیلی از ایرانی ها برای مسافرت خارجی اروپایی خودشون تور صربستان را انتخاب می کنند. سفر به صربستان را به عنوان ارزان ترین تور اروپائی فرض کن.

مردم خونگرمی دارد و بسیار زیبا و پیشرو است. در صربستان تفریحات و گشت و گذار زیادی می تونی داشته باشی. راستی اگه می خوای پولتو از دست ندی اونجا تاکسی سوار نشو از تاکسی های اینترنتی مثل car go  استفاده کن. اگه رفتی رستوران لبه صندلی نشین و پنجره را باز نگذار و با کفش وارد منزل کسی نشو بیش از اندازه خرافاتی اند.

یه چیز جالب، در صربستان خیلی احساس غربت نمی کنی از بس که ایرانی اونجا زندگی می کنه و پناهنده شده. کلی رستوران و کافه ایرانی هم اونجا وجود داره.

اما یکی از زیباترین سفرهای خارجی که می تونی داشته باشی، تور سوچی است. سوچی منطقه توریستی روسیه است که قوانین آن با روسیه متفاوت است و شما به ندرت آثاری از کمونیسم می بینی. تقریباً منطقه آزاد روسیه است که آزادی بیشتر و مراکز تفریحی بسیاری دارد.

شاید برای شما دیدار از استادیوم های ورزشی جام جهانی در این شهر جالب باشد. استادیوم این شهر به شکل یک ماهی طراحی شده است و بسیار مدرن و زیباست. با سفر به سوچی میتونی در دو منطقه اقامت داشته باشی. منطقه جنگلی و منطقه ساحلی، گویا با یک بلیط به دو کشور سفر کردی.

در طویل ترین شهر اروپا تابستان ها از تمام دنیا توریست می بینی که خودش جذابیت بسیاری دارد. به نسبت امکانات و نوع سفر با تور های اسپانیا و آنتالیا و ایتالیا و بریتانیا مقایسه می شود و از نظر قیمت، تقریبا تور خارجی ارزان قیمت و مناسبی تلقی می شود.

تور خارجی سوچی
تور خارجی سوچی

به جز این مسیر های مسافرت خارجی که با هم شناختیم باز هم برایت با آغاز تورهای خارجی جاهای دیدنی فوق العاده بین المللی داریم. مثلا کشور چین، کشوری پر از دیدنی های خاص شرقی که هم می تونی برای سفرهای خانوادگی از تور چین استفاده کنی و شهرهایی مثل پکن و شانگهای رو ببینی و یا برای سفر های تجاری و کاری از خدمات تور گوانگجو فارا گشت بهره ببری.

چین یکی از کشورهای خیلی زیباست که جاهای دیدنی خیلی زیادی دارد و بهمراه یک تمدن باستانی و بکر می تونه برای شما یک مسافرت یک هفته ای پر از گشت و گذار و شگفتی داشته باشه. که سال های سال از خوشی هاش برای دیگران تعریف کنی.

یه سفر با حال و شگفت انگیز دیگه هم هست که می تونی بری روی شن های طلایی ساحل آرامش، قدم بزنی و تفریح کنی. بعدش بری توی یه شهر اروپایی بگردی و جاهای دیدنیش رو از نزدیک ببینی.

یه تور اروپایی دیگه که شرایط اخذ ویزای اروپا رو نداره و راحت تر صادر میشه. یه سفر خارجی که اسمش هست تور بلغارستان، توری که مختص شما طراحی شده که بتونی حسابی خوش بگذرونی.

تور خارجی بلغارستان
تور خارجی کربلا

و برای کسائی هم که همیشه دلشون داره برای حرم یار بی تابی می کنه، سفری به سرزمین عراق و زمین پاک کربلا و میعادگاه دوستداران، نجف اشرف، تور کربلا و تور نجف را تدارک دیدیم که مطمئنا یک سفر کم نظیر و فوق العادست.

مسافرتی معنوی و پاک که به زیارت امام علی علیه السلام و امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش میری و یاد می کنی از همه خاطرات رشادت و مردانگی. مسافرتی که حالت خوش مذهبیت رو بهتر می کنه.

یه گردشی با هم رفتیم، به جاهائی که ما روی آن ها مسلط ایم و می توانیم سفر خوب و بی دغدغه ای برای شما فراهم کنیم. به زودی سعی می کنیم برای شما کشور های دیگری رو هم در نظر بگیریم و شرایط رو تسهیل تر کنیم تا بی دردسر و با حداقل  هزینه و بالاترین کیفیت سفر کنی و از تور خارجی فارا گشت بهترین استفاده را کنی و لذتی کامل ببری.

یادمان باشد اگر سفر نکنیم می پوسیم. دنیا را از دید یک پرنده بنگریم. ما در درون خود پرنده ای داریم که باید آن را گاهی به پرواز در بیاوریم تا پرواز را فراموش نکند.

تور جهانگردی

فارا گشت؛ مجری مستقیم تورهای خارجی با بالاترین درصد رضایت مسافرین

با یاری و کمک خداوند بی نهایت مهربان، در آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر توانستیم چندین سال تجربه اجرای بهترین و کاملترین تورهای خارجی و جهانگردی را داشته باشیم و به عنوان مرکز اصلی رزرواسیون تور خارجی با بالاترین درصد رضایت مسافرین شناخته شویم.

بی صبرانه می خواهیم که برای شما نیز این تورها را اجرا کنیم و باعث خوشحالی و لذت و آرامش شما از یک سفر فوق العاده شویم. هر روز به شعارمان “استراحت و آرامش برای خودت و خانوادت” می بالیم چون نهایت سعیمان را برای اجرای کامل آن خواهیم کرد.

تور سفرهای گردشگری خارجی لحظه آخری ما برای شما به صورت های مختلف اجرا می شود که طبق سلیقه و نظر شما وسیله سفر انتخاب می شود. پکیج تورهای نوروزی و ایام عادی مختلفی همچون:

 • تور خارجی هوایی با بهترین شرکت های هواپیمایی طرف قرارداد.
 • تور خارجی زمینی با قطارهای مختلف در مسیرهای مقدور.
 • تور خارجی زمینی با اتوبوس های vip و ویژه.

در اختیار شما قرار می گیرند تا بتوانی با بهترین شرایط به اکثر کشورهای دنیا سفر کنی و تمامی زیبای های تاریخی، فرهنگی و تفریحی آن ها را با حرفه ای ترین راهنمایان فارسی زبان در بهار، یا تور خارجی تابستان، پاییز و زمستان، ببینی و خوش بگذرانی. برای رزرو تور و یا مشاوره جهت انتخاب بهترین آژانس تور مسافرتی خارجی ارزان و لحظه آخری و البته با کاملترین خدمات گردشگری، با ما در فارا گشت تماس بگیر.

02186037414
02188909296
09208008108

تورهای پیشنهادی:

فارا گشت بهترین آژانس مسافرتی تور خارجی و مجری اصلی ارزان ترین تورهای خارجی در ایران

4 دیدگاه دربارهٔ «تور خارجی»

 1. BARCELONA (Spain )
  ترانسفر شهری و بین شهری و فرودگاه برای این تور خارجی فوق العاده را برایتان انجام می دهیم
  از منزل در بارسلون به فرودگاه بارسلون ۷۵ یورو ، از فرودگاه بارسلون به منزل در بارسلون ۷۵ یورو ، ماشین در خدمت داخل شهر بارسلون با راننده برای یک روز کاری ( ۶ ساعت ) 250 یورو
  داعی
  ما معروف به خوش برخوردی و خوش قولی هستیم.
  با سال‌ها تجربه

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب داعی عزیز. لطفا اگر قرار است خدمات یا سرویسی را ارائه دهید با مسولین فارا گشت تماس بگیرید تا سابقه کاری و حرفه ای شما و میزان مورد اطمینان بودنتان را بررسی کنیم. نه اینکه شروع کنید به ارائه قیمت و خدمات بدون شناخت قبلی!

 2. محمد رضا امانی

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما. سوالی دارم
  شما آژانس هواپیمایی تهران تور خارجی هستید یا در شهرهای دیگر نیز فعالیت دارید؟

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب امانی عزیز. بله فارا گشت به عنوان آژانس مسافرتی خارجی تهران مشغول به فعالیت است. دفتر مرکزی ما در این شهر واقع شده است اما بنابر دارا بودن مجوزهای گردشگری لازم و تجربه چند سال فعالیت حرفه ای (با یاری خداوند بی نهایت مهربان)، از تمام شهرهایی که پرواز به مقصدهای مختلف خارجی دارند را برای مسافران اجرا می کنیم.
   بنابراین در هر شهری که ساکن هستید (تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، یزد، کرمان، اهواز، کرمانشاه، کرج، قزوین، اردبیل و …) با ما تماس بگیرید تا از نزدیک ترین فرودگاه تور خارجی دلخواه شما را رزرو کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا