آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور سرعین

تور سرعین اردبیل کاملترین لیست قیمت + 2 روز گشت رایگان

سلام؛ شما هم میخواهی بهترین انتخاب تور سرعین اردبیل رو داشته باشی؟

 

پس به این صفحه خوش آمدی. بعنوان مجری اصلی تور سرعین و اردبیل کامل ترین اطلاعات (هر چیزی که لازم هست بدانی) برای انتخاب بهترین تور سرعین از تهران یا سایر شهرها را به شما میدهیم: 

اگر عجله داری و یا کامل سرعین را میشناسی، میتوانی روی دگمه های زیر کلیک یا تاچ کنی:

تور سرعین فارا گشت ( بعنوان مجری اصلی تور سرعین با بالاترین درصد رضایت مسافرین ) ، شما به گشت دیدار از بهشت سبز دعوتی البته روی زمین. برای شما دعوتنامه ای آمده از طرف خداوند بینهایت مهربان که به قطعه ای از بهشت سفر کنی و آنجا را از نزدیک ببینی و به عظمت و بزرگی چیزی که منتظر صالحان و نیکان روزگار است پی ببری. اکنون ما نیز لایق دیدار و لختی آسایش در سرزمین بهشتی اردبیل در تور سرعین اردبیل فارا گشت کوروش کبیر و لذت سرسبزیش گشته ایم. باید کمی عزم خود را جزم کنی و کوله بار سفر را ببندی و بقیه کارها را به ما بسپاری. ما برای شما بهترین و ارزانترین تور سرعین اردبیل از تهران یا سایر شهرها را در نظر گرفته ایم و این تور را با برنامه های متنوع لبریز نمودیم تا شما بتوانی در زمان اندکی حداکثر استفاده را از این سفر رویای ببری.

تور سرعین | قیمت تور سرعین اردبیل | تور سرعین هوایی |تور سرعین زمینی

تور سرعین

مهم نیست در چه فصلی این سفر به سرعین و اردبیل را می خواهی انجام دهی. در هر فصل زیبائی های خاص خود را دارد البته اکثر کسانی که به این منطقه سفر کرده اند در ایام نوروز و تابستان رفته اند ولی از پائیز دلربا و زمستان سپید آنجا خبری ندارند. اینجا سرزمینی است که باید در هر چهار فصل آن را ببینی و هر فصل را به نوعی لذت ببری. روزهای سخت و دلگیر شهری و دود و شلوغی و مردم خاکستری را رها کن و چند روز میهمان بهشت شو و از سکوت و مهر طبیعت نهایت لذت را ببر و زمانی که بازگردی همه چیز تغییر خواهد کرد و شما تا مدتها بوی بهشت می دهی.

مجری اصلی تور سرعین اردبیل با بالاترین درصد رضایت مسافرین

این سفر را به روحمان بدهکاریم؛ به چشمانمان که تشنه دیدار زیبائی است و به نفس های پر از دودمان کمی هوای پاک این سفر را به تنمان بدهکاریم که دمی بیاساییم. در میان چشمه های درمانگر کوه مهربان سبلان و چشمه های آب گرمش، سفر تور سرعین را به عزیزانمان بدهکاریم. اگر عزیزشان می داریم؛ اگر می خواهی سفر کنی به این شهر همسفر ما در سفر با تور سرعین شو.

*. خبر خوب برای شما داریم بعنوان مجری اصلی تور سرعین اردبیل 2 گشت نیمروزی از دیدنیهای سرعین و اردبیل را برای شما که ثبت نام تور سرعین را با فارا گشت انجام دادی رزرو خواهیم کرد. این علاوه بر قیمت تور سرعین ارزانی که تدارک دیدیم همراه با یک تور لیدر حرفه ای و تحصیلکرده خواهد بود تا بهترین تور سرعین اردبیل را تجربه کنی.

 

فقط کافیه که به ما بگی دوست داری از کدام شهر و با چه وسیله ای به سرعین سفر کنی

قیمت تور سرعین اردبیل از تهران و سایر شهرها

در این بخش قیمت تورهای سرعین بهمراه خدمات و عکسهای هتل ها را برای شما طراحی کردیم تا طبق سلیقت انتخابشون کنی. فقط مدنظرت باشه که قیمت ها شامل ” اقامت هتل + گشت + ترانسفر ” میباشند و قیمت بلیط باید اضافه گردد که مشاوران ما راهنماییت میکنند؛ پس خیالت راحت باشه.

آیا میدانی تور سرعین ی که برای شما رزرو میکنیم کاملترین گشت های سرعین و اردبیل گردی را دارد؟ یعنی روزهای کاملی شما سرگرم دیدار از جاهای دیدنی سرعین اردبیل همراه با یک راهنمای تور حرفه ای هستی و لذت میبری.

گشت جاهای دیدنی سرعین

برای همه تورها
آیکون گشت تور تبریز

. برای اینکه با نهایت آرامش و سر فرصت بتوانی از جاهای دیدنی سرعین دیدار کنی، دو گشت کامل همراه با لیدر برای شما در نظر گرفتیم. -تور سرعین گشتهای دیگری نیز دارد که به صورت اختیاری بوده و میتوانی با هماهنگی تور لیدرت آنها را رزرو کنی. .

گشت روزانه 1

اردبیل
آیکون گشت تور تبریز شماره 1

. بقعه شیخ صفی موزه مردم شناسی موزه ختایی موزه صنایع دستی بازدید از شورابیل موزه حیات وحش . .

گشت روزانه 2

سرعین
آیکون گشت تور تبریز شماره 2

. گشت جنگل فندقلو فندقلو – حیران تله کابین کارتینگ چهار ساعت توقف برای گشت و گذار و سرگرمی هزینه بلیط تله با مسافر میباشد .

قیمت نهایی تور سرعین

اضافه کردن بلیط سفر
تور زمینی و هوایی

.

قیمت تور سرعین که در جداول

بالا مشاهده کردی، فقط شامل

هتل+ترانسفر+گشت نیمروزی

میباشند. وسیله سفر را انتخاب کن

(اتوبوس، قطار و هواپیما) تا قیمت

آن با تور جمع بسته شود

.

.

تا اینجا با ارزانترین قیمت تور سرعین و اردبیل برای هتل های مختلف آشنا شدی. حالا  برای رزرو تور سرعین هوایی و یا تور سرعین زمینی با شماره های زیر که مختص شما هستند تماس بگیر. اگر هم سوالی داری که لازم است با کارشناسان تور فارا گشت مشورت کنی؛ همکاران ما در خدمت شما هستند:

02188909296
02186037414
09208008108

چطور توانستیم بهترین تورهای سرعین را برگزار کنیم؟

یاری ، کمک و همراهی همیشگی خداوند بینهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.
لوگو فارا گشت بهترین تورها

کاملترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام میدهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران خود میمانیم.

لوگو فارا گشت بهترین تورها

حرفه ای ترین کادر و لیدر

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام میدبا برخورداری از کادر حرفه ای و همکاری لیدرهای محلی مجرب برنامه ریزی دقیقی را برای تورها انجام میدهیم.

لوگو فارا گشت بهترین تورها

مناسب ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آنکه لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

لوگو فارا گشت بهترین تورها

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری هستیم و به تعهداتمان پایبند میمانیم.

آشنایی با مراحل مختلف رزرو تور سرعین

رزرو تور سرعین بصورت حضوری

رزرو تور سرعین بصورت حضوری: یکی از مسافران بعنوان نماینده سایر مسافرین بهمراه مدارک لازم برای سفر (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) به آدرس آژانس مراجعه مینماید و با یکی از مشاوران ما مشورت میکند. پس از به توافق رسیدن در قیمت تور سرعین اردبیل و مورد تایید بودن مدارک، قرارداد تور امضا میشود و بعد از تسویه کامل؛مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) را تحویل میگیرد و آماده میشوند برای سفری خوش. آدرس: تهران، میدان ولی عصر، ابتدای خیابان کریمخان زند، ساختمان کیمیا، طبقه 3، واحد 33

در رزرو تور سرعین بصورت تلفنی: شما با آژانس تماس تلفنی خواهی داشت و با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت میکنی و بعد از توافق در قیمت تور سرعین، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) را توسط ایمیل یا تلگرام برای ما میفرستی. در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس ارائه میشود و بعد از واریز کردن وجه، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده میشود و از همان طریق بدست شما میرسد و آماده میشوی برای سفری خوش. شماره تماس جهت هماهنگی : 02186037414

شرایط لازم برای رزرو تور سرعین اردبیل

سن مسافر

برای سفر به سرعین در قالب تور اردبیل سرعین محدودیت سنی وجود ندارد. فقط افرادی که به سن قانونی نرسیده اند باید با یکی از اقوام درجه یک سفر کنند.

این مسله فقط برای حفظ امنیت شما میباشد. زیرا اگر یک نوجوان به تنهایی سفر کند احتمال پیش آمدهای غیر مترقبه خواهد بود لذا وجود همراهی یکی از اعضای خانواده و یا فامیل در این موارد بسیار کمک دهنده خواهد بود تا سفری مطئن تر و راحتتر داشته باشی.

افرادی که با هم قصد سفر دارند و میخواهند در یک اتاق باشند باید محرمیت شرعی داشته باشند. این محرمیت شامل حال اقوام هم میشود در غیر اینصورت میتوانید اتاق جداگانه رزرو کنند.

جاهای دیدنی سرعین و اردبیل

آب گرم های سرعین و اردبیل

از مجموعه آبگرم های سرعین و اردبیل؛ آبگرم های سرعین بیشتر اقبال عمومی داشته و سالیانه بیش از یک میلیون نفر از آنها استفاده می کنند. بهترین آبگرم های سرعین را به ترتیب معرفی می نمائیم تا شما نیز در صورت سفر به سرعین از آنها استفاده کنی. این آبهای معدنی به علت گرما و و جود املاح معدنی مختلف برای  درمان انواع بیماری ها به کارمی روند که به آنها نیز می پردازیم:

 • آب گرم گاومیش گلی
 • آب گرم پهن لو
 • آب گرم 9 چشمه
 • اب گرم بش باجیلار
 • آب گرم ژنرال
 • آب گرم قهوه سوئی
 • آب گرم ساری سو
 • آب معدنی ویلا دره
 • آب گرم سبلان

هر کدام از مجموعه های آب گرم سبلان و اردبیل که نامبرده شد برای درمان امراض بخصوصی مورد استفاده میشوند و جالب اینجاست که برای هر بیماری سرعین و اردبیل چشمه های آبگرم دارد. در کنار آن نیز لذت فوق العاده شنا در این آبگرمهای طبیعی را باید اضافه کنید به لیست سفر به اردبیل و سرعین.

اگر تمایل دارید که بدانید چه امراضی را میشود در کدام چشمه های سرعین و اردبیل درمان کرد و برای سفر تور سرعین کدام آب گرمها مطابق سلیقه شما میباشد میتوانید به صفحه ای که برایتان طراحی کردیم مراجعه کنی. روی کلمه آبگرم های سرعین کلیک یا تاچ کن.

آبگرم سرعین اردبیل

آب گرم سبلان سرعین در تور سرعین گردی

اولین مجتمع آب درمانی ایران که با استانداردهای جهانی ساخته شده و بسیار منظم و بهداشتی می باشد. دوشهای انفرادی و رختکن و حوضچه کودکان و جکوزی و سونا و استخرهای متعدد از ویژگی های آن می باشد.

بهبود عملکرد گردش خون و پادرد و پوست از خواص آب گرم این مجموعه می باشد. خیابان شریعتی و روبروی هتل لاله این مجموعه را پیدا می کنید. این مرکز بزرگترین مرکز آبدرمانی در خاورمیانه می باشد.

 

آبگرم سرعین اردبیل سبلان

تور اردبیل سرعین و پیست اسکی آلوارس

اسکی و ورزشهای زمستانی و تفریحات جانبی آن همیشه جذاب و دلرباست علی الخصوص اگر در فصل گرما باشد. بسیاری از کشورها با صرف هزینه های هنگفت اقدام به ساخت و ایجاد پیست مصنوعی و سالن های ورزش زمستانی نموده و از آن به عنوان جاذبه شگفت انگیز مهندسی و مدیریتی خود تبلیغ نموده و گردشگران را به کشور خود جذب می نمایند.

آلوارس به عنوان جاذبه ای خدادادی و طبیعی اگر درست معرفی و تجهیز شود بی شک یکی از جذاب ترین پیستهای برفی جهان خواهد بود. درست در فاصله 12 کیلومتری سرعین مکانی قرار دارد که 9 ماه سال قابلیت اسکی دارد و 12 ماه سال برف دارد  و از این حیث بهترین پیست اسکی ایران است بهمین دلیل رزرو تور سرعین و اردبیل توسط علاقمند به این ورزش زیاد انجام میشود.

این پیست جذاب و باحال امکانات تفریحی زیادی دارد که میتوانید در مقاله ای که برایتان طراحی کردیم مشاهده کنی. روی کلمه پیست اسکی آلوارس کلیک یا تاچ کن.

پیست آلوارس

روستای ییلاقی ویلا دره

در فاصله سه کیلومتری شمال سرعین روستای زیبائی به نام ویلادره که در گویش محلی به بیلادرق گفته می شود وجود دارد که در ایام گرم سال هوای خنک و مطبوع آن باعث شده است که تعداد بسیاری از گردشگر را به خودجذب کرده است . در دره اي که دهکده در آن قرار گرفته است، حدود 200 متر پهنا و عمق آن تقريباً 100 متر از محلي که دره از جنوب به شمال پائين رفته مجدداً بالا آمده و چشمه هاي آب معدني در دامنه شمالي دره رو به جنوب و همچنين کف دره واقع شده است.

آب و هوای ویلا دره سرعین

اين دهکده ييلاقي با آب و هواي مطبوع و دلپذير از جاذبه های توريستي منطقه سرعين مي باشد. که به سبب برخورداري از مواهب طبيعي مانند آبهاي معدني جهت استعمال داخلي و خارجي، دره اي زيبا با درختان و چمنزارهاي پر از گل و گياه، کندوهاي عسل که در چمنزارها گسترانيده شده است و آب سرد معدنی چشمه ویلا دره علاوه بر آنکه به عنوان یک نوشیدنی گوارا مصرف می شود. در استخری واقع در بلندای یک تپه جمع شده و خنکای خود را نثار جانهای خسته ای می کند که تن به زلال این هدیه خداوندی می سپارند.

اطلاعات کاملتری همراه با عکسهای جذاب درباره این جای دیدنی برایت آماده کردیم که میتوانی با کلیک یا تاچ روی کلمه روستای ویلا دره سرعین از آن دیدن کنی.

ویلا دره

روستای نیر

شهرستان نیر در 35 کیلومتری اردبیل واقع شده است و از غرب به شهرستان سراب و همچنین از شمال به سرعین منتهی می گردد. نیر به جهت دارا بودن موقعیت طبیعی و چشم انداز های بسیار زیبا و بکر در کنار آب گرم ها ی معدنی سرد و گرم و نیز آب و هوای دلنشینش همواره مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده است.

موقعیت جغرافیایی و همچنین محل قرار گیری این شهر و واقع شدن آن در جاده اصلی اردبیل به سراب که یک جاده ترانزیتی نیز به شمار می آید، منجر شده همه ساله گردشگران بسیاری در آن توقف نمایند و از موهبت های بی شمار آن بهره مند شوند. بهمچنین شما میتوانی در تور سرعین در زمان آزادی که خواهی داشت از این روستای فوق العاده زیبا دیدن کنی.

پارک ائل گلی تور تبریز

بقعه شیخ صفی اردبیلی

منزل و خانقاه شیخ صفی در این بقعه در شهر اردبیل قرار گرفته است. گویند که طبق وصیّت شیخ صفی، بعد از فوت جنازه اش را در اتاقی جنب خلوتخانه در حوالی باغچه و حوضخانه دفن کنند. بعد از این اتفاق بر قبر او بنایی ایجاد شد.

مطلب حائز اهمیت این است که علاوه بر مقبره شیخ صفی =، مرقد شاه اسماعیل اول و همچنین آرامگاه‌های دیگری از شاه زادگان صفوی و فرزندان وی را در این بقعه قرار گرفته است. به گفته بیوک جامعی، مجموعه نفیس بقعه شیخ صفی‌الدین به نام عارف نامدار شیخ صفی‌الدین اردبیلی جد شاهان صفویه، در سال ۷۳۵ ه‍.ق به دست فرزند ایشان صدرالدین موسی بنا شده است.

بقعه شیخ صفی اردبیلی در دوران صفویان

همانطور که میدانی در دوران حکومت صفویان ارادت شاهان صفوی به جد خود بسیار بود. لذا بعد از احداث این بقعه، واحدهای مختلفی به آن مجموعه اضافه شد. به ویژه در دوره شاه عباس اول چون وی ارادت فراوانی به شیخ صفی الدین داشت و بسیار به زیارت مقبره شیخ صفی می‌رفت. برای تکمیل و تزیین این اثر، کارهای فراوانی صورت گرفت و هنرمندان زیادی را برای زیباسازی آن دعوت به کار شدند. طوریکه در عصر صفویان، بقعه شیخ با حضور استادان بزرگ عهد صفوی چنان به زیور آراسته شد که هم چنان پس از گذشت چندین قرن به عنوان یکی از مفاخر تاریخی و فرهنگی ایران به‌ شمار می‌آید و یکی از دیدنیهای ویژه تور سرعین و اردبیل نام گرفته است.

روستای کندوان تور تبریز

پل معلق مشکین شهر

جالبه بدانید که طولانی ترین و بلندترین پل معلق کابلی در ناحیه خاورمینانه همین پل معلق مشکین شهر خودمان میباشد. این پل معلق در ارتفاع ۸۰ متری رودخانه خیاوچایی و بر روی پارک جنگلی مشگین‌ شهر ساخه شده است. از نظر ابعاد ساخته شده میشود گفت که این پل ۲ متر عرض و ۳۶۵ متر طول دارد.

و زیبایی آن اینجاست که این پل توسط کارشناسان داخلی و مهندسان منطقه اجرا شده و دانش ساخت آن بومی است و متعلق به خودمان.

پل معلق مشکین شهر بخشی از مجموعه گردشگری خیاوچایی بوده و در زمینی به مساحت ۱۳۰ هکتار و با هزینه‌ای بالغ بر حدود ۴۰۰ میلیارد ریال احداث شده‌ است و به بهره برداری رسید. بعنوان مسافر سرعین و اردبیل خوبه بدانی که  منطقه نمونه گردشگری خیاو تا گیردولی بزرگ‌ترین پروژه گردشگری استان اردبیل است که این مجموعه گردشگری زیبا و خوش آب و هوا شامل تالارهای پذیرایی؛ سوئیت‌های اقامتی برای مسافران؛ و حتی سایت بالن‌ سواری و ورزش‌های هوایی؛ رستوران گردان زیبا و همچنین بازارچه‌های صنایع‌دستی؛ شهربازی و دیگر امکانات مختلف تفریحی است و باعث شده که حسابی مسافران از هر نوع طیف سلیقه سرگرم باشند و لذت ببرند.

جلفا

بازار اردبیل

بازار اردبیل یا همان بازار قدیمی اردبیل یا بازار بزرگ یکی از مکانهای زیبا؛ قدیمی و دلنشین سفر به اردبیل است. که در مرکز و در دو طرف خیابانی معروف قرار دارد. مجموعه‌ای عظیم با معماری بسیار جذاب و زیبا از دوران صفویه که با طاق‌ های جناغی و گنبدهای ساده ساخته شده است.

محوطه‌ی داخلی بازار، هنوز حالت سنتی خود را حفظ کرده است و نور و روشنایی خود را به کمک روزنه‌هایی که در پوشش‌های گنبدی تعبیه شده است. دریافت می‌کند و دیدارش حس جالبی را به شما خواهد داد. چهار سوق یا بازار بزرگ قیصریه؛ بازار اصلی؛ بازار چاقوسازان؛ راسته‌ی پارچه فروشان؛ سراجان؛ بازار زرگران؛ راسته‌ی کفاشان؛مسگران؛ راسته‌ی پیر عبدالملک؛ علافان و … بخش‌های مختلف این بازار وسیع را تشکیل می‌دهد که باعث میشود ساعتها در آن بگردید و متوجه گذر زمان نشوی.

کلیسای سنت استپانوس تبریز

تله کابین گردنه حیران

تله کابین حیران تفریحی هیجان انگیز است در سفر های سرعین و اردبیل که در غرب روستای ونه بین و حاجی امیر آستارا گرفته است. این تله کابین انتهایی ترین گردنه حیران را با طی کردن یک مسیر سرسبز و مفرح ۱۵۰۰متری به شرقی ترین نقطه پارک جنگلی فندقلوی شهرستان نمین متصل میکند.

این مجموعه تله کابین امکانات زیادی از جمله کارتینگ؛ ترامپولین؛ چایخانه سنتی؛ کافی شاپ؛ رستوران؛ شهربازی برای کودکان را تدارک دیده و همچنین امکان اسکان موقت نیز وجود دارد.

رود ارس تبریز

جنگل فندق لو

شما اکنون همسفر ما هستید در تورسرعین و اردبیل و می خواهیم با هم به یکی از زیباترین جنگل های ایران برویم و آن هم جنگل فندق لو است. جنگلی بسیار زیبا و بکر در دامنه های کوه خانقاه که اکثر درختان آن را فندق و راش و ممرز تشکیل می دهند.

اما جاذبه خارق العاده این جنگل دشت متصل به آن است که مملو از گلهای بابونه است. و اگر شما در نیمه دوم خرداد ماه به آنجا سفر کنید شگفت زده خواهی شد از اینهمه زیبائی باور نکردنی.

غربی‌ترین بخش جنگل‌ های هیرکانی، جنگل فندق لو است که در نزدیکی دره حیران و جنوب نمین قرار گرفته.

مسیرهای رسیدن به جنگل فندوق لو

سر راست‌ ترین راه رفتن به جنگل فندقلو این است که از تهران تا اردبیل برویم (البته تور سرعین از شهر شما را هم برگزار میکنیم. خیالتان راحت باشه). از اردبیل که به‌ طرف آستارا حرکت کنیم؛ تابلوی راهنمای جنگل را قبل از نمین می‌بینیم. از تهران تا این جنگل حدود ۸ ساعت راه است. همچنین می‌توانیم در گردنه حیران روستای گیلده را پیدا کنیم که راه جنگل از آن می‌گذرد.

گزینه‌ بعدی این است که از گیلان بگذریم. اتوبان کرج را تا قزوین، منجیل، رودبار، خلخال و اردبیل ادامه بدهیم تا سر از جنگل درآوریم. این مسیر طولانی‌تر است و ۹ ساعتی طول می‌کشد. البته بهترین راه آن این است که همسفر ما باشید در تور اردبیل سرعین چون برنامه را به صورت اختصاصی با لیدرهای ما هماهنگ میکنید که باعث میشود زمان کافی برای دیدار و سفر داشته باشی و از آن لذت ببری.

آبشار و آسیاب خرابه تبریز

دریاچه شورابیل

 دریاچه شورابیل یکی از دیدنیهای ویژه اردبیل و سرعین است که بعنوان دیدنی های طبیعی اردبیل شناخته میشود. این دریاچه طبق نظریه مطالعات زمین‌ شناختی دارای قدمتی بیشتر از دریاچه ارومیه است.

شورابیل یکی از دریاچه‌های طبیعی داخل شهری در ایران می‌باشد و علت نامگذاری آن بدلیل شور بودن زیاد در گذشته میباشد. البته امروزه با افزودن آب شیرین به آن از شوری آن کاسته شده به‌ طوری‌که نوعی ماهی قزل آلا نیز در این دریاچه پرورش داده می‌شود و گستردگی آن به ۱۸۰ هکتار افزایش یافته‌ است.

دریاچه شورابیل اردبیل دارای امکانات تفریحی؛ ورزشی و فرهنگی بسیاری است تا مسافران با آرامش کامل از آن استفاده کنند. امکاناتی همانند: قایق‌رانی؛ پیست دو و میدانی؛ پیست دوچرخه سواری؛ باغ وحش؛ و همچنین تعدادی هتل (به اسمهای مجتمع توریستی کوثر و هتل شورابیل)؛ یک شهر بازی روباز و یک شهر بازی سرپوشیده. همانطور که پیشتر گفته شد همه اینها باعث میشود که سفر سرعین و اردبیل کاملتر و بهتری داشته باشی و لذتی فوق العاده ببری.

بازار مرزی جلفا تبریز

موزه مردم شناسی

ارومیه

آبگرم گیوی

اگر در تور اردبیل و سرعین آژانس فارا گشت کوروش کبیر شرکت کنی و با ما همسفر شوی می توانی در اوقات بازدیداز شهر اردبیل با لیدر خود هماهنگ نموده و به صورت فوق برنامه این آبگرم را در برنامه خود بگنجانی و آب گرم گیوی را از دست ندهی. این آب گرم در حدود 5 کیلومتری شهر گیوی کنار جاده اردبیل – خلخال و در بالای کوه قرار دارد. در واقع جایی در ارتفاع 1720 متری از سطح دریا که به شما فرصت تماشای طبیعت زیبایی را در مقابل رویت می دهد.

مظهر چشمه این آب گرم در هر ثانیه دو لیتر آب می دهد که دمای آن 52 درجه سانتی گراد است. محلی ها به این آب گرم” ایستی سو” می گویند. آب گرم گیوی برای معالجه امراض پوستی و مفصلی مثل رماتیسم و درد مفاصل مفید است و خوشبختانه تاسیسات مناسبی برای مسافران دارد.

ارومیه

آبگرم ایل سوئی

شهرستان مشگین شهر ـ ۲۰۰ مانده به روستای توریستی موئیل (فاصله از مشگین شهر ۱۴ کیلومتر) مجتمع بزرگی و در سطح استاندارد جهانی ساخته شده است  به نام  مجتمع آبدرمانی ایل سوئی.

این مجتمع که برای اولین بار دارای استخر معطر به گیاهان خوش بو دامنه سبلان و مجهز به دستگاه بدنسازی می باشد از چشمه آبگرم یل سویی واقع در دامنه سبلان تامین می شود.

مجتمع آبگرم یل سویی با دو استخر مجزا برای خانمها و آقایان مجهز به امکانات زیر می باشد:

استخرکودکان؛ جکوزی؛ استخرهای متعدد آب گرم معطر در دماهای متفاوت؛ سونای خشک و بخار؛ تونل مه؛ استخر آب سرد؛ اتاق ماساژ؛ اتاق نمک درمانی و وانهای انفرادی.  آب این مجتمع ۱۰۰ درصد طبیعی بوده و دارای خواص درمانی برای رماتیسم، درد مفاصل، استخوان و … می باشد.

ارومیه

تفرجگاه بولاغار

در نزدیکی شهر سرعین و درست در 8 کیلومتری غرب این شهرستان منطقه ای بسیار زیبا و پرآب به نام بولاغلار وجود دارد که به زبان ترکی بولاخلار گفته می شود. به معنی منطقه ای وسیع و پر ازچشمه های جوشان  است.

این تفرجگاه از مناطق نمونه گردشگری شهرستان نیر می باشد. آب تمام چشمه ها در مسیر کوتاهی به یکدیگر پیوسته و از طریق رودخانه آغلاغان که از داخل شهر نیر گذشته و به رودخانه بالقلوچای که از مرکز شهر اردبیل می گذرد، می پیوندند. مساحت این منطقه ۲۸۵ کیلومتر مربع است که در حدود یک پنجم مساحت شهر نیر را شامل می شود. وجود منطقه زیبای بولاغلار در شهر نیر، آب و هوای خنک و طبیعت سبز و دلچسب فصول بهار و تابستان حاکی از پتانسیل مطلوب شهرستان نیر برای گردشگری وتوریسم است.

امکانات بولاغلار

نزدیک بودن به جاده ارتباطی نیر به شهرستان سراب، وجود مناظر طبیعی و فضای سبز و بکر، رویش پوشش گیاهی خاص اطراف چشمه ها از گیاه بولاغ اوتی پوشیده شده است. آب این چشمه ها جهت پرورش ماهیان سرد آبی بویژه قزل آلا ی رنگین کمانی، همجواری با رودخانه آغلان و ایجاد برخی از زیر ساخت ها و امکانات گردشگری در سال های اخیر و نزدیکی به اردبیل و شهر توریستی سرعین؛ تفرجگاه بولاغلار را به یک مکان مهم گردشگری تبدیل کرده است. قابلیت استفاده از آب چشمه‌های زلال بولاغلار و همچنین نزدیکی به آب‌های گرم شهر نیر موجب شده تا فرصت استفاده شایسته از این پتانسیل و بهره‌برداری از تاسیسات مناسب و مورد تقاضا برای هر طبقه اجتماعی و هر دسته از مسافران فراهم شود.

ارومیه

جنگل آلادیزگه

جنگلی بسیار زیبا در نزدیکی جنگل فندق لو که معمولاً کسی به آنجا نمی رود و مردم محلی نیز خیلی با این محل آشنا نیستند و شما می توانی در جنگلی خلوت تر و بکر تر به تفرج بپردازی و یا جنگل نوردی نمائی.

عرصه جنگلی آلادزگه بخشی از جنگلهای شرق استان اردبیل به شمار می رود که دنباله جنگلهای نیمه گرمسیری گیلان می باشد. این محدوده جنگلی از شرق خانقاء علیا واقع در مسیر جاده بین شهری نمین و آستارا شروع و با جهت شمال غربی – جنوب شرقی و شرق روستای حور خاتمه می یابد. جنگل آلادزگه در سرتاسر گستردگی خود از جانب غرب به اراضی مزروعی و با فاصله کوتاهی به روستاهای کوهپایه ای منتهی می شود.

روستاهای منطقه

این روستاها عبارتند از: آلادزگه؛ دورجین؛ آلادیزگه؛ گرمه چشمه؛ نیارق؛ این موقعیت سبب گردیده است که این جنگل از راههای مختلفی قابل دسترسی باشد. مساحت محدوده بلافصل آلادزگه ۱۸۲ هکتار می باشد که تحت پوشش عرصه های جنگلی قرار دارد عرصه های جنگلی در سطح مذکور به صورت پیوسته و یکپارچه هستند. که قسمتی از جنگل معروف فندقلو در شهرستان نمین بوده، که در شرق روستای آلادزگه و در جنوب شرق شهر آبی بیگلو و همچنین شرق استان اردبیل و متصل به مرز گیلان قرار دارد.

ارومیه

جنگل آلادیزگه

منطقه ای سرسبز، زیبا و دیدنی در نزدیکی نمین اردبیل است. این جنگل از مناطق دارای پتانسیل گردشگری بالا در شمال غرب کشور محسوب می‌شود. جنگل مشه از جاذبه‌های گردشگری اردبیل در 25 کیلومتری این شهرستان قرار گرفته است. جنگل مشه دارای آب و هوای معتدل است. جنگل در محدوده گردشگری و تفریحی واقع شده که در آن امکانات گوناگونی مانند استخر آب گرم و پیست اسکی چمن نیز قرار دارد.

برای گردش و تفریح در محدوده شمال غرب ایران جنگل مشه گزینه مناسبی است. اگر امکانات جانبی دیگر را در کنار زیبایی‌های خیره‌کننده جنگل مشه قرار دهیم. قطعا سفری به این منطقه خواهیم داشت. امکاناتی چون پیست اسکی؛ استخر آبگرم؛ کلبه‌های چوبی و امکانات رفاهی دیگر که در دل جنگل آماده پذیرائی از  گردشگران است.

در داخل این جنگل سرسبز و زیبا چشمه آبگرم مشه سویی نیز قرار گرفته. این چشمه دارای آب معدنی است. به علت خواص درمانی آن اهالی و گردشگران از آن استفاده می‌کنند. گردشگران بسیاری برای استفاده از آب‌های معدنی چشمه‌های آبگرم به شمال غرب ایران سفر می‌کنند.

بیشتر چشمه‌های آبگرم ایران در این محدوده قرار گرفته است. چشمه‌های پر آب منطقه در شهر سرعین است. اما چشمه‌هایی مانند مشه سویی به علت قرارگیری در مناطق زیبایی مانند جنگل مشه طرفداران خود را دارند.چشمه ای که وجود آن در فضای باز و منظره ای به جنگل در نوع خود بی نظیر است.

ارومیه

روستای جق جق

روستائی در 30 کیلومتری جنوب شهر سرعین واقع شده است. و سلسله جبالی به ارتفاع بیش از 3000 متری آنها را از همدیگر جدا می‌سازد. ساختمان این روستا بر روی دامنه کوه‌ها در کنار چشمه‌ای به نام سراب واقع شده است. بیشتر واحدهای ساختمانی این روستا بر روی سنگریزه‌ها با شیب داخلی تند در دو طرف دره‌ای بنا شد‌ه‌‌اند.

نام این روستا در زبان گرجی  معنای خاصی دارد و در لغتنامه گرجی به شرح ذیل آمده است :

جق جق   جق جق . [ ج َ ج َ ] (اِ) شور و غوغای بی معنی. (غیاث ). شور و غوغا. || فریاد مرغ زخمی . (ناظم الاطباء).

جق جق. [ ج ِ ج ِ ] (اِخ ) دهی است از دهستان گورائیم بخش مرکزی شهرستان اردبیل در ۴۲هزارگزی جنوب اردبیل و ۲۵هزارگزی شوسه ٔ اردبیل – تبریز. کوهستانی و معتدل است و سکنه ٔ آن ۳۲۵ تن اند. آب آن از چشمه و رود جق جق و محصول آن غلات و شغل اهالی زراعت و گله داری و صنعت دستی آنان قالی بافی است. راه مالرو دارد. دو محل نزدیک به هم جق جق بالا و جق جق پائین مشهور است و سکنه ٔ جق جق بالا 175 تن است. (از فرهنگ جغرافیایی ایران ج ۴).

این ده همانند روستاهای دیگر که در دور دست واقع شده‌اند فاقد باغات و درختان میوه آن چنانی است و کشاورزی در آن به سختی انجام می‌گیرد و بیشتر زمین‌های زراعتی آن جلگه‌های آبرفتی و پای کوهی بسیار محدود می‌باشد. دهی است از دهستان گوارئیم بخش مرکزی شهرستان اردبیل در ۴۲ هزار گزی جنوب اردبیل و ۲۵ هزار گزی شوسه اردبیل تبریز. کوهستانی و معتدل است و سکنه آن ۳۲۵ تن اند. آب آن از چشمه و رود جق جق و محصول آن غلات و شغل اهالی زراعت و گله داری و صنعت دستی آنان قالی بافی است راه مال رو دارد. دو محل نزدیک بهم جق جق بالا و جق جق پائین مشهور است و سکنه جق جق بالا ۱۷۵ تن است.

ارومیه

محوطه باستانی ئیری

اگر از دیدن تاریخ خود به وجد می آیید دو شهر را باید قطعاً ببینی. شهر سوخته و شهر ائیری (یری). به نظر شما مردم ما  8000 سال پیش چه می کردند و چه رسومی داشتند و چگونه و چه چیزی را می پرستیدند؟

معبد شهرئیری یک محوطه باستانی در شهرستان مشگین شهر است این محوطه شامل ۲۸۰ سنگ‌ افراشته باستانی است که دیرینگی آن‌ها بیش از ۸ هزار سال پیش میلاد برآورد می‌شود و قدمت این مناطق به دوران اواخر مفرغ و دوره نوسنگی و مس سنگی و نیز اوایل آهن مربوط است. این سنگ‌افراشته‌ها با ارتفاع متفاوت ۷۰ تا ۳۶۰ سانتی‌متری که اکثراً منقوش به اشکال انسان هستند. طرح انسان‌های حک شده بر روی سنگ‌ها به شکل افرادی دست به سینه و معمولاً بدون دهان است و تنها یک مجسمه حکاکی شده زن یافت شده که دارای دهان می‌باشد.

محوطه معبد

محوطه معبد شهریری از سه قسمت معبد، قوشاتپه و قله تشکیل شده‌ است و سنگ‌ افراشته‌های این محل با فرسایش و تخریب زیادی رو به‌ رو هستند و در فروردین ۱۳۹۰ گردباد باعث ویرانی بخشی از این محوطه شد. محوطه باستانی «معبد شهریری» در سال ۱۳۸۱ از سوی میراث فرهنگی استان در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسید. از زمان پیدا شدن این محوطه تاکنون؛ هشتاد درصد آثار آن از میان رفته‌ است.

متأسفانه علی رغم قدمت این آثار و دگرگونی تاریخ‌هایی که خوانده‌ایم وبا توجه به قدمت این آثار، هیچ توجهی به این آثار ارزشمند نشده و هنوز هم در معرض خراب شدن قرار گرفته‌اند. گاه انسان با خود می اندیشد که کاش این آثار هنوزم پیدا نشده بود و در زمانی که جنبه وتصمیم به نگهداری از تاریخ خود را داشتیم آن را می یافتیم. بتازگی کمیته ای برای مراقبت از آثار باستانی تشکیل شده است که البته فقط تشکیل شده است و خروجی آن را تا کنون مشاهده نکردیم.

ارومیه

باغ پرندگان اردبیل

دو باغ پرندگان دراردبیل و سرعین وجود دارد که درنوع خود بسیار جذاب و دارای پرندگان کمیاب می باشد.

باغ پرندگان شورابیل

باغ پرندگان مهدی مؤذن در کنار دریاچه زیبای  شورابیل در اردبیل قرار دارد و نمونه های کمیاب و نادری از پرندگان مختلف در آنجا نگهداری می شود. در این باغ پرندگان بیش از 6 نوع پرنده نگهداری می شود و متنوع ترین باغ پرنده در شمال غرب کشور است. باغ پرندگان در فضای یک‌هزار و 500 متر مربع در شورابیل اردبیل قرار دارد تا علاقمندان بتوانند از این منظر زیبا و دلنواز استفاده کنند.

علیرضا مؤذنی، سرمایه‌گذار و مؤسس این باغ پرندگان میگوید در این مجموعه سعی کردیم 60 گونه مختلف از پرندگان را گردآوری کنیم تا علامندان به حیات وحش و محیط زیست بتوانند از زیبایی‌های آن استفاده کنند. بیش از 350 میلیون تومان اعتبار برای جمع‌آوری و در معرض دید قرار گرفتن این پرندگان اعتبار هزینه شده است که هدف اصلی ما نیز کمک به جلب گردشگران بیشتر و آشنایی جوانان و نوجوانان با شرایط زیست پرندگان مختلف بوده است.

باغ پرندگان سرعین

 بيش از 100 گونه پرنده زينتي نظير طاووس؛ قرقاول؛ بلدرچين؛ مرغ بهشتي؛ امپراتور؛  کبک؛ دم‌چتري و … در معرض ديد عموم گذاشته شده است. يک ميليارد و 500 ميليون ريال براي راه‌اندازي باغ پرندگان که در انتهاي بازار جمشيد سرعين واقع شده، سرمايه‌گذاري شده است.

ارومیه

برای دسترسی سریعتر به محتویات این صفحه، میتوانی روی دگمه های زیر کلیک یا تاچ کنی:

سوالات متداول تور سرعین و اردبیل

تور سرعین به چه صورتهایی برگزار میشود؟

تور اردبیل سرعین بعنوان یکی از تورهای معروف به تور داخلی، به صورت هوایی و زمینی اجرا میگردد:

 • تور سرعین هوایی: در این حالت شما با هواپیما میتوانی به فرودگاه اردبیل سفر کنی و سپس با خودروهای ویژه ما به شهر سرعین ترانسفر میشوی. بلیط اردبیل هم بصورت بلیط سیستمی اردبیل (با نرخ مصوب) و هم بصورت بلیط چارتر اردبیل و سرعین (نرخ متغیر که معمولا ارزان تر هستند) موجود است.
 • تور سرعین زمینی: در این حالت شما با  اتوبوس vip و توریستی سفر میکنی.

تور سرعین از تهران یکی از تخصصی ترین مسیرهایی است که آژانس فارا گشت کوروش کبیر آن را بعنوان مجری مستقیم تور سرعین اردبیل اجرا میکند. بنا به تخصص ایجاد شده و رایزنی های بسیار با شرکتهای هواپیمایی و اتوبوس رانی این خبر خوش را باید بدهیم به شما که از هر شهری که پرواز به سمت اردبیل و سرعین داشته باشد این تور را برای شما برگزار میکنیم. پس خیالت راحت.

در ضمن اگر شهر شما به اردبیل پرواز نداشته باشد ما میتوانیم از نزدیکترین فرودگاه به شهر شما که دارای پرواز به اردبیل باشد، تور سفر به سرعین را اجرا کنیم. تا شما هم به این شهر زیبا و چشمه های آب گرمش سفر کنید.

 

 • اتاقها بر اساس تعداد تختی که در اتاق قرار گرفته اند دسته بندی میشوند و قاعدتا در اتاق دو تخته دو نفر میتوانند اقامت کنند و در اتاق شش تخته شش نفر. فرق این اتاقها بجز تعداد نفراتی که در اتاق قرار میگیرند معمولا شامل تفاوت نرخ هم میشوند.
 • مثلا وقتی اتاق شش نفره انتخاب میشود برای شش نفر هزینه هر نفر کمتر میشود و تور ارزان تر میشود ولی بهمان نسبت فضای آزاد برای هر نفر کمتر.
 • این نکته را باید مدنظر داشته باشی که کسانی که در یک اتاق قرار میگیرند باید همه باهم محرم شرعی باشند.

طبق قانون جهانی هتلها: ساعت تحویل اتاق به مسافر ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 میباشد.

اگر پرواز رفت و یا برگشت شما با این ساعات فاصله دارد میتوانی وسایل خود را تحویل صندوق امانات هتل دهی و در لابی منتظر بمانی و یا اینکه در شهر گشتی بزنی تا زمان تحویل فرا رسد. البته گاهی اگر اتاقها خالی باشند امکان دارد که زودتر به شما اتاق داده شود.

 

بلیط سیستمی اردبیل سرعین یک نرخ ثابت دارند و در تمام طول سال با همان نرخ فروخته میشود که این نرخ مصوب سازمان هواپیمایی کشوری میباشد و بهیچ وجه قیمت آن کم نمیشود حتی در ایام خلوتی سفر مگر در شرایط خاص. این از معایب آن میباشد ولی کنسل کردن این بلیطها خیلی راحت و طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری میباشد. در ضمن قیمت بلیط کودکان 2 الی 12 سال نصف خواهد شد و این از محاسن آن میباشد. . بلیط چارتر سرعین اردبیل نرخ متغییر دارند و در طول سال با نرخهای متفاوتی فروخته میشود و معمولا کمتر از نرخ بلیطهای سیستمی میباشد و این از محاسن این پرواز ها میباشد. ولی کنسل کردن آن معمولا امکان پذیر نیست و اگر امکان داشته باشد با درصد جریمه بالا خواهد بود. در ضمن بلیط افراد 2 سال به بالا بزرگسال حساب میشود.

نکته مهم رزرو بلیط سرعین – در جمع کل قیمت بلیطهای یک خانواده و یا در اکثر روزهای سال خرید بلیط چارتر سرعین اردبیل خیلی با صرفه تر و ارزان تر میباشد. بهمین علت غالبا تورها با پرواز چارتر اجرا میشوند که برای شما ارزانتر شود.

فاصله تهران تا اردبیل: با هواپیما حدود 1 الی 1.10 ساعت و با اتوبوس حدود 5 الی 6 ساعت میباشد (برخی از اتوبوسها که از مسیر دوم حرکت میکنند، این مسیر کمی طولانی تر میشود).

در هنگام سفر به سرعین اگر هواپیما را انتخاب میکنید؛ پرواز به سمت فرودگاه اردبیل میرود و بعد از آن حدود 20 دقیقه زمان میبرد که با ماشین به شهر زیبای سرعین برسید.

معمولا ارزانترین تورها در اول هفته و زمانیکه مناسبتی خاص نباشد خواهد بود و البته در مواقعی که مردم سفر کم میروند مثل زمان باز شدن مدارس و دانشگاهها و یا زمان امتحانات و یا بعد از تعطیلات در ارزانترین حالت ممکن خواهد بود. از آن طرف هم اگر بلیط اردبیل بصورت چارتر باشد میتواند روی ارزان تر شدن قیمت تور سرعین تاثیر خوبی بگذارد. قیمت بلیت اردبیل و سرعین معمولا متغییر میباشد برای همین بهترین راه، تماس با آژانس فارا گشت میباشد تا کارشناسان سرعین بهترین شرایط قیمت را با تعیین نوع سفر برای بهترین تور سرعین و اردبیل و زمان مسافرت برای شما مشاوره کنند.

متاسفانه در حال حاضر امکان فروش تور اقساطی وجود ندارد. اما میتوانید برای اطلاع کامل از شرایط قبلی  آن روی جمله ” تور سرعین قسطی ” کلیک نمایی.

چون تورها بصورت چارتر و گارانتی میباشند معمولا کنسل کردن امکان پذیر نیست اما گاهی طبق شرایطی خاص با درصد جریمه بالا امکان پذیر میشود که این جریمه هم شامل بلیط میشود و اتاق رزرو شده و برای شما بصرفه نخواهد بود. لذا خواهشمندم قبل از رزرو تور اردبیل سرعین تمامی برنامه های خود را میزان کنید که با این مشکل مواجه نشوی. ولی ما  درکادر آژانس فارا گشت کوروش کبیر تمام سعی خود را برای انجام بهتر و راحتتر اینکار برای شما انجام میدهیم.

برای اطلاعات علمی بیشتر درباره سرعین میتوانید صفحه سرعین در ویکی پدیا را مشاهده کنید.

و برای اطلاعات علمی بیشتر درباره اردبیل میتوانید صفحه ادربیل در ویکی پدیا را مشاهده کنید.

نقشه سرعین

نقشه سرعین

سوالات دیگری که ممکن است در ذهن شما باشند:

 

از کجا بدانم شما مورد اعتماد هستید؟

اول از همه ما یاری، همراهی و کمک خداوند بینهایت مهربان را داریم. در ثانی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم و طی چندین سال اجرای حرفه ای تورها، شکر خداوند، بالاترین درصد رضایت مسافرین را در بین تورها کسب کرده ایم. شما میتوانی استعلام فارا گشت را از سازمان گردشگری بگیری تا خیالت راحت باشد.

از کدام شهرها به سرعین مسافر میبرید؟

بعنوان یکی از آژانسهای برتر مجری اصلی تور سرعین، امکان اجرای تور از تمام شهرهای ایران را داریم. بنابراین از هر شهری که باشی مانند سایر مسافرانمان از نزدیکترین فرودگاه، راه آهن یا ترمینال میتوانی به تور ملحق شوی.

تورهای سرعین فارا گشت چه خدماتی دارند؟

تورهای سرعین که به شما ارائه میشوند شامل: بلیط، هتل، ترانسفر فرودگاهی یا ترمینال، 2 روز گشت دیدنی از جاذبه های سرعین و اردبیل بهمراه راهنمای محلی تحصیلکرده میباشند. علاوه بر آن کمیسیونی که هتلها برای ما در نظر گرفته اند را نیز بعنوان تخفیف به شما میدهیم تا مناسب ترین قیمت نسبت به سطح کیفیت حرفه ای خدمات فارا گشت را داشته باشی.

اگر برای ما مشکلی پیش بیاید شما بلیط ها را کنسل میکنید؟

بله از این بابت خیالت راحت باشد. ما تمامی بلیطها اعم از چارتری و سیستمی را اگر بخواهی کنسل میکنیم و با تمامی ایرلاینها شرکت های مختلف قطار و همچنین هتل ها برای شما صحبت خواهیم کرد و چونه خواهیم زد تا کمترین میزان درصد جریمه را محاسبه کنند.

بهترین هتل های سرعین کدام است؟

سرعین دارای هتل های متنوعی است. هر کدام دارای شرایط و امکانات متفاوت هستند که طبق سلیقه هر فرد درجه بندی میشوند. پیشنهاد میکنم برای آشنایی کامل با بهترین محل های اقامت، صفحه هتل های سرعین فارا گشت را ببینی.

عضویت در

صفحه اینستاگرام آژانس

شرایط ویژه تور سرعین اردبیل به همراه عکسهای دیدنی از تبریز

اینجا کلیک کنید

عضویت در

کانال تلگرام آژانس

هر روز جدیدترین و ارزانترین قیمت تور سرعین را در تلگرام خود ببینید

اینجا کلیک کنید

نظرات و پیشنهادات

ما را با دیدگاه خودت آشنا کن و سوالات یا تجربیاتت را با دیگران در این بخش به اشتراک بگذار. منتظر نظراتت هستیم:

6 دیدگاه

 • avatar

  نظر شما درباره تور سرعین و اردبیل فارا گشت چیه؟

 • avatar
  پاسخ سهیلا پورفیضی2019-07-20

  سلام وقت بخیر
  وقتی خیالتون از بابت رزرو تور،بلیط رفت و برگشت و هتل مناسب راحت باشه قطعا از مسافرت لذت بیشتری میبرید؛آژانس فارا گشت کوروش کبیر با راهنمایی کانترهای حرفه ای ،صبور و پیگیری عالی و مدیریت مجرب این امکان رو برای شما فراهم میکنه طوریکه با یکبار امتحان کردن یکی از تورها از جمله تور سرعین مثل من مشتری دائمی فارا گشت خواهیدشد.
  باتشکر از مدیریت و پرسنل فاراگشت کوروش کبیر

 • avatar
  پاسخ Shadi2019-08-04

  من 3مرداد تا 7مرداد از تور سرعین فاراگشت هتل لاله استفاده کردم ،بسیار احتیاج به طبیعت گردی و سکون و آرامش داشتم
  خوشبختانه هم زمان تنظیم ساعت پرواز و check in اتاق درست و به جا بود و هم برای check outو ساعت برگشت مون ،اصلا نه در هنگام گرفتن اتاق معطلی داشتیم و نه بعد تحویل اتاق (چون کاملا ساعت پرواز با تحویل اتاق ها هماهنگی داشت )،، هتل و اتاق خوب و تمیز بود ،هم ویو اتاق آنچه که میخواستم بود (رو به حیاط و فضای سبز )،هماهنگی تور بسیار منظم و سر وقت ،اطلاعات لیدری که آزانس در اختیار مون گذاشته بود بسیار خوب بود (چون خودم به مسایل تاریخی و فرهنگ قوم های مختلف و مسایل روز علافمندم ،برای همین از لیدر تور راضی بودم )
  خلاصه اینکه سفری شد که هم به من و هم به خانواده ام آرامش داد (چون همه خواسته های من برآورده شد )
  حتما برای سفرهای بعدی ام از این اینجا هماهنگ میکنم ،
  با تشکر از نظم و احترامی که به خواسته های مشتری های آزانس و تورهاتون می گذارید،

  • avatar

   خداوند بینهایت مهربان را شاکر هستم از رضایت کامل شما بابت تور اجرا شده سرعین ، یادمه بسیار حساس بودید و به کارشناس تور اردبیل سرعین ما خیلی سفارش میکردید و نگران بودید که طبق سلیقه ای که دارید برنامه ها اجرا گردد ، همانطور که اونروز گفتیم چه مسافران ما ابراز کنند که حساسیت بالایی دارند و چه ابراز نکنند ، ما با یاری خداوند بینهایت مهربان تمام سعی و تلاشمان را میکنیم که به بهترین نحو اجرای گشت و تور داشته باشیم و این وظیفه کاری ما هستش ، بسیار متشکر هستم که زمان گذاشتید و نظرتان را درج کردید تا هم برای ما ، مایه خوشحالی و سرافرازی بیشتری باشد و هم اینکه سایر مسافرانی که کمی نگران هستند خیالشان راحت شود و بدون دغدغه فقط فکر لذت بردن از مسافرتشان باشند.منتظر شما در تورهای دیگر هستیم با کمال میل و افتخار

 • avatar
  پاسخ Kamran2020-03-08

  سلام من از تور سرعین شما استفاده کردم بسیار عالی بود، ما دوتا خانواده بودیم و تور از طرف من رزرو شده بود خدارو شکر میکنم که همه چیز از جمله بلیط و هتل و گشت برای همه همسفرام راضی کننده بود و آبروم کامل جلوی همسفرانم حفظ شد. از آژانس فاراگشت و تیم حرفه ایشون بابت سفر سرعین بسیار متشکرم.

  • avatar

   سلام جناب کامران عزیز، خداوند را بینهایت شکر که رضایت کامل شما جلب شده. تور سرعین یکی از تورهای تخصصی فارا گشت هست و همه چی انجام وظیفه بوده. یادمه موقع رزرو میفرمودید که بیشتر از خودتان نگران خانواده ای هستید که همراه با شما می آیند و میخواهید که آنها از کیفیت هتل و خدمات گشت ناراضی نباشند. وقتی بعد از برگشت از سفر تماس گرفتید و رضایتتان را اعلام کردید همه ما خوشحال تر شدیم. متشکرم از نظری که در سایت هم زحمت کشیدید درج کردید.

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.