آبگرم های سرعین و اردبیل بدون شک یکی از دلایل اصلی مسافرت به سرعین و اردبیل میباشد که لذت سفر به سرعین را چندین برابر میکنند ، آب گرمهای سرعین و اردبیل هم بعنوان تفریح مورد استفاده قرار میگیرند و هم بعنوان درمان برای اکثر امراض و مطمئنا حس خیلی خوبی که بعد از این آب گرم ها بهتون دست میده فراموش نشدنی ترین مسافرت را تجربه خواهید کرد.

از مجموعه آبگرم های سرعین و اردبیل ، آبگرم های سرعین بیشتر اقبال عمومی داشته و سالیانه بیش از یک میلیون نفر از آنها استفاده می کنند.بهترین آبگرم های سرعین را به ترتیب معرفی می نمایئم تا شما نیز در صورت سفر به سرعین از آنها استفاده کنید ، این آبهای معدنی به علت گرما و وجود املاح معدنی مختلف برای  درمان انواع بیماری ها به کارمی روند که به آنها نیز می پردازیم.

اگر شما با تور سرعین به این شهر زیبا سفر کنید ، شناخت کامل جاهای دیدنی سرعین و اردبیل میتونه سفر خیلی خاطره انگیز و لذت بخشی را برای شما همراه داشته باشد ، بنابراین در این صفحه اطلاعات کاملی از آبگرم های سرعین را برای شما گرد آوری کردیم.

آبگرم های سرعین
آبگرم سرعین اردبیل

آبگرم های سرعین و اردبیل ، تفریح و درمان

آب گرم گاومیش گلی

 آب گرم گاو میش گلی پر آب ترین و مرتفع ترین آبگرم سرعین می باشد و البته بعد از قینجره مشگین شهر گرمترین آبمعدنی ایران می باشد و با همراه داشتن املاح معدنی بسیاری مانند: کربنات و بی کربنات ، کلروره ، سولفات پتاسیم و سولفات منیزیم و سدیم  بی کربنات سدیک و کلسیک است.

زیبا ترین خاطره من از اب گرم های سرعین و اردبیل را در مجموعه این آب معدنی داشتم  هنگامی که برف می بارید و من در آبگرم بودم و روی سرم برف می ریخت و پاهایم در آب داشت می سوخت ، دلم می خواست یه مدتی سرو ته شوم.

این آب معدنی بی نظیر برای درمان بیماریهای زنان ، عمومی و قلبی ، روماتیسم و خنازیر مفید است این آب گرم بزرگترین چشمه معدنی ایران است و ظرفیت جمعیتی حدود 200 نفر را دارد. مکانات خاصی ندارد و کمد معمولاً به شما نمی رسد مگر این که پافشاری کنید و باید از رختکن ها و آویز های کنار چشمه استفاده کنید.

دوشهای پرفشاری از آب چشمه دارد که خیلی آرامش بخش ولذت بخش است.دوش را از دست ندهید ، به نوعی ارزانترین ورودی را نیز دارد و کاملاً سنتی اداره می شود. و دائم تذکر می دهند اگر مواظب وسایلتان نباشید به اونا مربوطی نیست.

آبگرم سرعین اردبیل گاو میش گلی

آب گرم پهن لو

آبگرم پهن لو در شرق شهر سرعین و در نزدیک پارک پله ای آبگرمی سبز رنگ  و تقریباً به رنگ پهن می باشد ، این آبگرم کوچک است و ظرفیت 50 نفر را دارد ولی بسیار تمیز و دلچسب است آب آن تقریباً داغ است و نزدیک 44 درجه گرما دارد . یکی از بهترین آبگرم های سنتی آنجا است.

آبی که در حوضچه این آبگرم جمع میشود باعث بهبود عملکرد دستگاه گردش خون شده و مویرگها و عروق پوستی را باز نموده و خون زیر پوستتان می دود که باعث سرخ و سپیدی صورتتان شده و زیبائی و طراوت خاصی به شما می بخشد که به نوعی جایگزین محصولات زیبایی میشود.

آبگرم سرعین اردبیل پهن لو

آب گرم 9 چشمه

مجموعه آب درمانی 9 چشمه ، بتازگی ساخته شده و تمامی 9 چشمه آب گرم سرعین را در خود جای داده و با تنظیم حرارت آبها در یک سطح لذت کامل را برای شما فراهم می نماید دمای آبها در حدود 35 درجه بوده که مطلوب بدن ماست.برخورد مناسب و تمیزی و بهداشت و امکانات خوب این مجموعه آن را تا رتبه سوم بهترین آبهای معدنی سرعین بالا آورده است.

در این آبگرم همزمان خانمها و آقایان میتوانند استفاده از آب گرم را در استخرهای مجزا تجربه کنند ، پس با خانواده میتوانید به آنجا مراجعه نمایید و وقت بگذرانید . این مجموعه در خیابان شریعتی و بالاتر از گاو میش گلی قرارگرفته است . از ساعت 8 صبح تا 1 نیمه شب در خدمت مراجعه کنندگان است و علاوه بر استخر سالن بدنسازی نیز دارد.

آبگرم سرعین اردبیل 9 چشمه

آب گرم باجیلار

آب گرم بش باجیلار قدیمی ترین آب گرم سرعین است و به نام دره لر سوئی هم معروف است که اکنون مجتمعی به همین نام در کنار آن ساخته شده است که امکانات بسیار مانند سونا و جکوزی نیز دارد.

آب این چشمه کدر است و بو دار است و در بدو ورود توی ذوق شما خواهد زد ولی به سرعت به آن عادت می کنید . برای کسانی که پا درد و کمر درد دارند و یا گرفتگی عروق دارند این آب گرم می تواند بسیار مفید باشد.

آبگرم سرعین اردبیل باجیلار

آب گرم ژنرال

آبگرم ژنرال درست روبروی بش باجیلار چشمه ای دیگر وجود دارد و استخر سنتی آن بسیار معروف است اگر از این بیماری ها رنج می برید محیط آن را به خاطر خواص آن تحمل خواهید نمود و لذت نیز خواهید برد.

آب موجود در این آب گرم سرعین اردبیل بی رنگ میباشد و اثر عجیبی بر روی التیام زخمها و رفع اثر زخمهای تازه التیام یافته دارد و خارش های پوستی و اگزما را به مرور بر طرف می نماید.

آبگرم سرعین اردبیل ژنرال

آب گرم قهوه سوئی

مجتمع هتل آب درمانی قهوه سوئی را با آب تیره مانند قهوه و ترش مزه اش می شناسند و البته خواص بی نظیرش در درمان درد مفاصل و و رماتیسم و تمدد اعصاب و معالجه آماس باعث معروفیت آن شده است در این مجموعه یک رستوران مدرن و بسیار بزرگ و حمام و سرویس بهداشتی موجود است و محیطی تمیز و بهداشتی دارد و 24 ساعته باز است.

حس خوب و آرامش بخش این چشمه بیش از بقیه آبهای معدنی منطقه است و این را مدیون رسوبات آهن و کلر بیکربناته کلسیک گاز دار می باشد که باعث آرامش بیشتر بدن شما می شود ، این آب گوگرد و گاز هیدرید گوگرد ندارد و بنابراین بوی زننده ای ندارد و شما می توانید مدت طولانی تری در آبگرم ویژه این آب استراحت کنید.

آبگرم سرعین اردبیل قهوه سوئی

آب گرم ساری سو

آبگرم ساری سو این چشمه به دلیل رسوب املاح در سنگهای اطراف آن به رنگ زرد به این نام شناخته می شود  ( ساری در زبان ترکی یعنی زرد رنگ  و سو یعنی آب ) البته رنگ این آب سبز پسته ای است و برای درمان آماس و تورم و درد مفاصل و تمدد اعصاب مناسب است و استخر آن سنتی می باشد.

نکته جالب این آب گرم این است که روزها مخصوص آقایان و شبها در اختیار خانمها ست و سالهاست که این نظم رعایت شده است و بانوان تا نیمه شب در این استخر می آسایند و لذت میبرند. این آب گرم سرعین در انتهای خیابان ولیعصر در کنار میدان ساری سو قرار دارد.

آبگرم سرعین اردبیل ساری سو

آب گرم ویلا دره

چشمه آب معدنی ویلا دره این آب معدنی در روستای گردشگری ویلادره در 3 کیلومتری سرعین قرار دارد . این چشمه آب سرد دارد و دمای آن 17 درجه است . در مرکز روستای ییلاقی ویلا دره ( بیله درق) حمامی وجود دارد که همان آب معدنی ویلادره است و عموم مردم میتوانند از آن استفاده کنند.

آب این چشمه بیرنگ و کمی ترش مزه است و برای درمان بیماریهای کلیه و گوارشی و سوءتغذیه و تراخم اثری فوق العاده دارد . هروقت که بروید تعدادی را مشاهده می کنید که گالن های این آب را همراه می برند . البته دیدار این روستا خودش یک جاذبه گردشگری است و آب معدنی آن یک جاذبه کوچک آن است. 

آبگرم سرعین اردبیل ویلا دره

آب گرم سبلان

مجتمع آب درمانی سبلان اولین مجتمع آب درمانی ایران که با استانداردهای جهانی ساخته شده و بسیار منظم و بهداشتی می باشد . دوشهای انفرادی و رختکن و حوضچه کودکان و جکوزی و سونا و استخرهای متعدد از ویژگی های آن می باشد.

آبگرم سبلان باعث بهبود عملکرد گردش خون میشود و درمان پا درد و پوست از خواص آب گرم این مجموعه می باشد . خیابان شریعتی و روبروی هتل لاله این مجموعه را پیدا می کنید  . این مرکز بزرگترین مرکز آبدرمانی در خاورمیانه می باشد.

آبگرم سرعین اردبیل سبلان

به غیر از این ها که ذکر کردیم باز هم چشمه های آبگرم و مجموعه آبگرم های سرعین و اردبیل دیگری نیز هست که میتوانید آنها را نیز تجربه کنید ، مثل آبگرم یل سو ، آبگرم گوز سوئی (مخصوص بیماریهای چشمی) مجتمع آبدرمانی ایرانیان ،لاله سوئی و…

 

حس فوق العاده بعد از آبگرم سرعین و اردبیل

اگر از آبگرم های سرعین و اردبیل استفاده کرده باشید می دانید که بعد از استحمام و یک خواب راحت چه حس خوبی خواهید داشت . گاهی بعد از یک استحمام آب معدنی داغ و هوای خنک هیچی جای یک کاسه آش دوغ محلی رو نمیگیره.

شاید ازخود بپرسید آیا غیر از آبگرم برنامه دیگری در تور سرعین  وجود دارد؟ البته که برنامه های تور سرعین و اردبیل فارا گشت را مطالعه فرمائید تا از برنامه های ما مطلع شوید.برنامه های تورهای داخلی فارا گشت برای شهر های توریستی ایران به نوعی برنامه ریزی و هدف گذاری شده است  که می توانید در حداقل زمان حداکثر استفاده را از استعدادهای هر منطقه ببرید و این امکان را با به کار گیری لیدرهای محلی ممکن ساخته ایم.

اگر می خواهی سفر را از اینجا آغاز کنی مقصدی زیبا را برای اولین سفر خود انتخاب کردی و امیدواریم شما نیز به جمع همسفران ما افزوده شوی . پس اگر اهل سفری ، همسفر شو…

 

اگر مشتاق هستی یک مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی به سرعین داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات فوق العاده آبگرم های سرعین و اردبیل که برات شرح دادیم و میخواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی ، با آژانس ما برای رزرو سرعین تماس بگیر.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست ، پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور سرعین می‌توانید با شماره تلفن 02186037416 تماس حاصل فرمایید و یا به لینکهای پایین این نوشته مراجعه نمایید.

و همچنین میتوانید به آدرس آژانس واقع در میدان ولی عصر ، ابتدای کریمخان ، جنب بانک رفاه ، ساختمان کیمیا ، واحد 33 مراجعه نمایید و کلیه سوالاتتان را از کارشناسان ما بپرسید.

وقتی با آژانس هواپیمایی ما تماس میگیرید همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره تور داخلی سرعین ، مدت زمان سفر ، امکانات و درجه هتل های پکیج تور سرعین ارزان ، خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ میدهند پس خیالتان راحت باشد.

یه خبر خوب دیگه: شما ، هم میتوانید از خدمات نقدی ما استفاده کنید هم از خدمات تور قسطی سرعین که در صفحه تور اقساطی سرعین شرایط آن را برای شما کامل توضیح داده ایم.

02186037416
09208008108

هماهنگ کردن لذت دیدار از آبگرم های سرعین و اردبیل را به ما بسپارید ، برای رزرو سفر سرعین در قسمت “لینکهای مفید” زیر روی کلمه تور سرعین کلیک یا تاچ کنید کنید.

تور سرعین اردبیل آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر