هتل
4 ستاره
ایران
سرعین
سرعین؛ میدان دارایی؛ خیابان دارایی؛ هتل لاله
02186037414
14:00
12:00

هتل لاله سرعین

کامل ترین اطلاعات درباره این هتل 4 ستاره در شهر سرعین

 

هتل لاله سرعین یکی از هتل های چهار ستاره این شهر می باشد که در سال 1379 به بهره برداری رسید. لاله سرعین از هتل های زیر مجموعه گروه بین المللی لاله می باشد که در اکثر شهرهای ایران شعبه دارد. لاله برای بهبود کیفیت خدمات و سرویس دهی در حوالی سال 1394 مورد بازسازی قرار گرفت و کماکان این بهبود ادامه دارد.

هتل لاله در سرعین در یکی از مناطق خیلی خوب و با صفای سرعین واقع شده است که علاوه بر آن نزدیکی به مجموعه های آبدرمانی معروف و مراکز خرید سرعین را می شود اضافه کرد که به راحتی با پای پیاده قابل دسترسی هستند. خدماتی هم که در این هتل خواهی داشت، اتاق های تمیز و مرتب، پرسنل مودب، کافی شاپ و رستوران با چشم انداز، خشک شویی، پارکینگ، آسانسور، رمپ مناسب و حتی سالن کنفرانس می باشد. این امکانات مناسب باعث شد که در سایت تریپ ادوایز از این هتل یاد شود.

البته سیستم سرمایشی در این هتل به علت شرایط آب و هوای سرعین مورد نیاز نبوده بنابراین موجود نیست. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل لاله سرعین شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل لاله سرعین

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند، هتل لاله چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های خاص هتل لاله سرعین، داشتن تراس برای اکثر اتاق ها است که علاوه بر مشاهده منظره زیبای اطراف هتل، می توانی چشم انداز فوق العاده جذاب مه صبحگاهی و شبان گاهی را ببینی و لذت ببری.

از دیگر خصوصیات ویژه این هتل باید به برند بودن آن اشاره کرد. همان طور که پیشتر گفته شد این هتل جزو مجموعه هتل های بین المللی لاله است که در اکثر شهرهای ایران شعبه دارد. مجموعه لاله از مدیریت اصلی یکسانی برخوردار است تا در حد امکان کیفیت و خدمات در خور شایسته ای به مسافران و مهمانان به صورت یک پارچه ارائه دهد. برای نمونه رفتار  و اخلاق خوب و خونگرم پرسنل و کارکنان است که بابت این مورد تعلیم دیده اند تا به مسافر حس خوبی را القا کنند.

 

هتل لاله سرعین

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران سرعین

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایت داریم: آژانس فارا گشت کوروش کبیر به عنوان مجری اصلی تورهای داخل ایران و سرعین خدمات ویژه ای را تدارک دیده است. اگر با این شهر آشنایی کامل نداری و یا می خواهی بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرت، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنی از آن ها استفاده کنی.

با رزرو هتل لاله در سرعین در صورت دلخواهت می توانی از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی سرعین نیز استفاده کنی. ترانسفر یعنی کارگزار سرعین فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتت می برد و در روز برگشت، شما را از هتل به فرودگاه، راه آهن و یا ترمینال بر می گرداند.

گشت از جاهای دیدنی سرعین و اردبیل هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیل کرده و بومی برایت قابل اجرا می باشد تا شما با خیالی راحت از سفر تور سرعین زمینی از تهران یا سایر شهرها و همین طور سفر با هواپیما به این شهر لذت ببری. پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویس ها با کارشناسان ما مشورت کن.

اتاق های هتل لاله سرعین

 

هتل لاله همان طور که اشاره شد هتل 4 ستاره با کیفیت در بین هتل های معروف سرعین است که دارای چهار طبقه و حدود 97 باب اتاق می باشد. خاطر نشان می کنم که اکثر اتاق های لاله دارای تراس هستند ولی سیستم سرمایشی مثل اکثر هتل های سرعین ندارد. این اتاق ها به همراه خدمات رفاهی، تخت های تمیز، مینی بار و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر می باشند. این واحد ها به این ترتیب دسته بندی می شوند:

. اتاق یک تخته استاندارد که مختص افرادی است که یک نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت یک تخته رزرو داشته باشند.

. اتاق دو تخته استاندارد که مختص افرادی است که دو نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد که مختص افرادی است که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره یا یک تخت یک نفره و یا سه تخت یک نفره هستند.

. سوئیت یک خوابه چهار نفره که مختص افرادی است که چهار نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این واحدها به صورت چهار تخته رزرو داشته باشند. این واحد ها مجهز به یک اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره در آن قرار گرفته و دو تخت یک نفره در قسمت هال و پذیرایی.

. اتاق کانکت چهار نفره که مختص افرادی است که چهار الی پنج نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این واحدها به صورت چهار تخته رزرو داشته باشند. این واحدها از دو اتاق تشکیل شده اند که توسط یک درب با هم در ارتباط هستند و در هر کدام از اتاق ها دو تخت قرار گرفته.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل لاله در سرعین

روم سرویس

هتل لاله در شهر سرعین به عنوان یکی از هتل‌ های مسافر پسند، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌ گذارد. یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس 24 ساعته است تا شما در هر ساعتی از شبانه‌ روز هر آن چه که دلت خواست یا هوس کردی، سفارش دهی.

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل می شود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد. مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت می کنی سرگرم باشی.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتی و یا بعد از یک آبدرمانی حسابی دلت هوس یک نوشیدنی خنک کرد. و یا در یک بعد از ظهر خواستی یک چایی خوش خوراک آذری میل کنی، کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران لاله

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید. رستوران هتل لاله، رستورانی مجهز می باشد که انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و تا حدودی محلی را برای مسافران سرو می کند. ویژگی این رستوران این است که دارای چشم اندازی زیبا به محوطه بیرونی هتل دارد. در اکثر مواقع سال محوطه حیاط هتل بسیار زیبا است و متناسب با فصل، رنگی متفاوت به خودش می گیرد.

این هتل دارای یک رستوران سنتی نیز می باشد  که در آن غذاهای سنتی، چای و قلیان سرو می شود که صفای خاص خودش را دارد. البته این رستوران سنتی در برخی از مواقع سال فعال است.

سالن کنفرانس لاله

اگر قصد اجرای مراسمات اداری از قبیل ارائه مسایل و برنامه های کاری خود را داری، می توانی همراه با کارکنان شرکت و یا مجموعه ات از سالن کنفرانس و همایش هتل استفاده کنی.

سایر امکانات هتل لاله سرعین

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی قابل استفاده می باشد تا به راحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهی. البته محدودیت حجم قائل شده اند که در صورت نیاز باید با مسولین برای افزایش حجم ترافیک صحبت کنی. از دیگر امکانات هتل می شود به تاکسی سرویس 24 ساعته، خشکشویی، آسانسور، رمپ مناسب و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما می باشند.

فاصله هتل لاله تا مراکز مهم سرعین

فاصله تا فرودگاه اردبیل 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اردبیل 37 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی گاومیش گلی 6 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی سبلان 8 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی ساری سو 10 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی قره سو 11 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی ژنرال 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی بش باجیلار 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی قهوه سوئی 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی پهنلو 10 دقیقه پیاده
فاصله تا مراکز خرید 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی سرعین 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز درمانی و بهداشتی 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا روستای ویلا دره 16 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست اسکی آلوارس 36 دقیقه با ماشین

رزرو هتل لاله سرعین

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از قیمت و تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده مختص شما ، لطفا تماس بگیر

02188909296

02186037414

09208008108

هتل لاله را پسندیدی؟ انتخاب خوبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور سرعین هتل لاله

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

سرعین شهری در 28 کیلومتری غرب اردبیل می باشد که در دامنه شمال شرق سبلان واقع شده است. این شهر با داشتن آثار تاریخی و معماری های باستانی به یکی از مناطق محبوب گردشگری در استان اردبیل تبدیل شده. هم چنین وجود بیش از 12 آبگرم معدنی در شهر زیبای سرعین سبب جلب توجه بسیاری از گردشگران و توریست های به سوی این شهر تاریخی شده است.

سرعین در سال های اخیر با توجه به ورود گردشگران و مسافران انبوهی که در خود مشاهده می کند به سرعت توسعه و رونق یافته است و اماکن اقامتی متعدد و مدرنی در این شهر باستانی احداث و در حال بنا می باشد. با توجه به محبوبیت بسیار شهر سرعین از طرف توریست های خارجی و گردشگران داخلی شاهد برگزاری سفرهای سرعین به صورت متعدد در فصول مختلف سال می باشیم. اگر شما نیز قصد داری در برنامه های گردشگری فارا گشت به شهر سرعین شرکت داشته باشی می توانی با انتخاب وب سایت رسمی ما (faragasht.com) بلیط و هتل لاله سرعین را رزرو نمایی.

آژانس فارا گشت کوروش کبیر با ارائه خدماتی نظیر رزرو بهترین هتل ها، وعده های غذایی در بهترین رستوران های سرعین، بازدید از اماکن تاریخی و طبیعی سرعین و گشت و گذار در بازارها و مراکز خرید، بهترین سفر تفریحی و گردشگری را به شما ارائه می دهد.

سرعین شهری است که باید آن را دید و بیشتر شناخت. تور سرعین آژانس مسافرتی فاراگ شت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است.با صرف قیمت ارزان، با بهترین کیفیت و کاملترین خدمات،از تفریحات شهر سرعین و اردبیل لذت ببری.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص نظرات، عکس، قیمت و رزرو هتل لاله سرعین با ارزان ترین قیمت در ایام عادی و نوروز را دریافت کنی.

سیاست های هتل لاله سرعین

14:00
12:00
پیمایش به بالا