آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

هتل رویال پارک سرعین

اتاق های در دسترس

هتل
4 ستاره
ایران
سرعین
سرعین ، میدان دارایی ، خیابان دارایی ، هتل رویال پارک
02186037414
14:00
12:00

هتل رویال پارک سرعین

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 4 ستاره

هتل رویال پارک سرعین یکی از هتلهای چهار ستاره سرعین است که در سال 1397 افتتاح شد ، این هتل در حال حاضر (1398) بزرگترین مجموعه آبدرمانی منطقه را دارد و اولین عضو ایرانی در اتحادیه آبهای درمانی دنیا است ، این مجموعه دارای هتل چهارستاره + مجموعه اسپا ، سالن ورزشی و هیدروتراپی می باشد که برای هر طیف از سلیقه رضایت بخش است ، آبگرم معدنی مجموعه رویال پارک سرعین از محل آبگرم گاومیش گلی تأمین میشود ، این مجموعه هتل و آبدرمانی دارای معماری زیبایی است که توام شده با چشم انداز کوه سبلان هتل و آبدرمانی رویال پارک سرعین با مجموعه امکانات و تجهیزات بی نظیر خود آرامش روحی و دوری از استرس روزانه را در تمام فصول سال هدیه می دهد و با مرکز بدنسازی مجهز ، سلامتی و نشاط را برای شما به ارمغان می آورد ، ساختمان این هتل از 4 طبقه تشکیل شده است که طبقه اول لابی ، طبقه دوم مجموعه آبدرمانی و طبقات سوم و چهارم واحدهای اقامتی هستند.

هتل رویال پارک سرعین علاوه بر تمیزی خوب و مناسبی که طبق نظرات مسافرین نیز  میشود به آن استناد کرد ، خدمات رفاهی و تفریحی زیادی را از رستوران و کافی شاپ حرفه ای گرفته تا سرویسهای ویژه اسپا و آبدرمانی را به مسافران ارائه میدهد تا سفر به سرعین کاملتری را با اقامت در این هتل تجربه کنید ، البته انتظار همه ما از هتلهای این شهر باید در حد امکانات و شرایط سرعین باید باشد ، اگر در سفرتان به سرعین میخواهید از ویلچیر استفاده کنید و یا همراه سالمند دارید میتوانید برای رسیدن به اتاقها از قسمت آبدرمانی مجموعه استفاده کنید که با راهنمایی پرسنل هتل دسترسی به آن آسان است ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل رویال پارک سرعین شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل رویال پارک سرعین

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل رویال پارک چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای خاص هتل رویال پارک سرعین ، امکانات و سرویسهای ویژه ای است که منحصربفرد بوده و تجربه خیلی خاصی را به مسافر القا میکنند ، از جمله این امکانات که نام میبریم و بعد در ادامه (قسمت امکانات هتل رویال پارک) ، کامل با جزییات خدمت شما ، ارائه میشوند ، مجموعه آبدرمانی ، مرکز فیتنس ، حمام ترکی ، کسپول لاغری ، غار و اتاق آرامش ، سونا ، جکوزی ، سالن ماساژ ، ویکی شاور ، اتاق نمک ، روف گاردن ، اتاق کنفرانس و پارکینگ که هر کدام برای هر هتلی یک پوئن مثبت حساب میشود ، میتواند سفر تور سرعین اردبیل را کاملتر و جذاب تر کند.

در ادامه بیان ویژگیهای این هتل باید به استخر ویژه آبدرمانی آن اشاره کرد که از چشمه گاومیش گلی تغذیه میکند ، آب این چشمه مناسب درمان درد مفاصل ، رماتیسم ، تمدد اعصاب و تورم میباشد ، حتما پیشنهاد میکنم چه برای درمان چه برای تفریح از این استخر استفاده کنید ، حس بسیار خوبی به شما خواهد داد.

 

هتل رویال پارک سرعین

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران سرعین

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تورهای داخل ایران و سرعین و اردبیل خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما ، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرتان ، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل رویال پارک سرعین در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی سرعین نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار سرعین فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه ، راه آهن و یا ترمینال برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی سرعین اردبیل هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرتان لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها و تور سرعین با کارشناسان هتل یا تور ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل رویال پارک

هتل رویال پارک سرعین همانطور که اشاره شد هتل 4 ستاره با کیفیت در بین هتلهای لوکس سرعین میباشد که در 4 طبقه ساخته شده است و دارای 20 باب اتاق و سوئیت میباشد که برخی از سوئیتها دارای جکوزی اختصاصی هستند ، خاطر نشان میکنم که تعداد کمی از اتاقهای این هتل فاقد پنجره هستند که جایگزین آن برای مسافران از اسپیلت استفاده شده است تا هوای اتاق خوب و تازه بماند ، این اتاقها به همراه خدمات رفاهی ، تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق دو تخته vip جکوزی دار ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند ، در این نوع اتاق ها برای میهمانان ، جکوزی آبگرم معدنی ، و امکان ماساژ در اتاق به طور خصوصی تعبیه شده تا میهمانان و خانواده ها احساس لذت آبدرمانی در محیطی کوچک را تجربه کنند.

. اتاق سه تخته vip جکوزی دار ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره هستند ، در این نوع اتاق ها برای میهمانان ، جکوزی آبگرم معدنی ، و امکان ماساژ در اتاق به طور خصوصی تعبیه شده تا میهمانان و یا خانواده ها احساس لذت آبدرمانی در محیطی کوچک را تجربه کنند.

. اتاق چهار تخته vip جکوزی دار ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره هستند ، در این نوع اتاق ها برای میهمانان ، جکوزی آبگرم معدنی ، و امکان ماساژ در اتاق به طور خصوصی تعبیه شده تا میهمانان و یا خانواده ها احساس لذت آبدرمانی در محیطی کوچک را تجربه کنند.

. سوئیت رویال یک خوابه چهار و پنج نفره که مختص افرادی هست که چهار یا پنج نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت پنج تخته رزرو داشته باشند ، این واحدها دارای یک اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره در آن اتاق و دو تخت یکنفره و یک کاناپه تخت شو در هال و پذیرایی قرار گرفته است ، این واحدها از سایر اتاقهای استاندارد و ویژه بزرگتر هستند.

. سوئیت امپریال این اتاق محیطی دوستانه توأم با آرامش را به میهمانان عزیز هدیه می دهد و دارای دیزاین و دکوراسیون بسیار زیبا و خاص می باشد که علاوه بر این برای حفظ امنیت مهمانان بلند پایه و مهم ورودی آن با رویه ضدگلوله تجهیز شده است ، این اتاق دارای یک اتاق خواب بزرگ مجزا همراه با چشم انداز زیبای کوه سبلان می باشد.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل رویال پارک سرعین

روم سرویس

هتل رویال پارک سرعین به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است تا در اکثر مواقع از ساعات روز ، هر چه دوست دارید را سفارش دهید.

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و یا بعد از یک آبدرمانی حسابی دلتون هوس یک نوشیدنی خنک کرد و یا در یک بعد از ظهر خواستید یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب میل کنید کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران رویال پارک

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید ، رستوران هتل رویال با آشپزهای ماهر و پرسنل آموزش دیده آماده پذیرایی از شما هستند تا وعده های صبحانه و یا نهار و شام را براحتی در هتل میل نمایید.

مجموعه آبدرمانی

این هتل دارای مجموعه آبدرمانی حرفه ای و پیشرفته ای است که بلیط آن با تخفیف به مسافرین هتل ارائه میشود و به دو بخش مجزای بانوان و آقایان تقسیم شده است ، در این مجموعه (استخر کودکان ، استخر تفریحی و استخر آبگرم معدنی) سرویسهای ویژه ای تعبیه شده اند که در اینجا نامبرده میشوند:

آبگرم مجموعه آبدرمانی رویال پارک سرعین از محل چشمه سحرآمیز گاومیش گلی تأمین گردیده که از تماس برف های مذاب کوه سبلان با سنگ های ماگمایی گدازه های آتشفشانی در اعماق زمین به نقطه جوش رسیده و از محل چشمه گاومیش گلی فوران می کند و همچنین دلیل خاصیت درمانی آن جذب سریع املاح آن از طریق پوست است.

حمام ترکی اگر به دنبال خاطرات و لذت حمام قدیمی هستید، حمام ترکی مجموعه رویال پارک به سبک معماری رومی و منحصر به فردی طراحی گردیده که خدمات منحصر به فرد همراه با لطافت پوست و آرامش روان را به شما هدیه خواهد داد.

کپسول بخار لاغری در این دستگاه از بخار گرم استفاده می شود که حرارت این بخار باعث آرامش جسمی و روحی شده و باعث کاهش استرس، کاهش درد، سم زدایی و مهم تر از همه باعث کاهش وزن می شود.

غار آرامش در عمق 20 متری زمین در فضای تاریک، مکان ویژه ای همراه با آبگرم در نظر گرفته شده است. این غار حسی متفاوت و آرام بخشی را همراه با موسیقی آرام و لذت بخش مهیا نموده است.

سونا مجموعه رویال پارک سرعین دارای سه نوع متفاوت سونا که شامل سونای خشک و سونای بخار گرم و سرد می باشد است که باعث افزایش سوخت و ساز و متابولیسم بدن، کاهش وزن و بهبود سیستم تنفسی می شود.

جکوزی رویال همراه با موسیقی و فضای دلنشین و زیبا برای شما مهیا شده است که می توانید ماساژ با آب را در نقاط مختلف بدنتان تجربه کنید.

مجموعه اسپا

ویکی شاور دستگاهی شناخته شده و محبوب در سراسر جهان بوده و در مجموعه رویال پارک بعنوان حمام رایگان بعد از ماساژ استفاده می شود که خود به تنهایی یک نوع ماساژ ریکلسی محسوب می شود.پس از ارائه خدمات توسط کارشناسان و متخصصین ماساژ، دستگاه ویکی شاور با فشار شدید آب و زدودن چربی های پوست و ماساژ با آبگرم، آرامش روحی و جسمی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

اتاق نمک برای بهبود نارسایی پوستی و تنفسی از جمله آسم، برونشیت، سینه پهلو، سینوزیت و سرفه های مداوم، اتاق نمک درمانی را برای شما مهیا نموده ایم ،در اروپای شرقی، این درمان توسط پزشکان نیز تجویز می شود. بسیاری از پزشکان معتقدند استنشاق نمک یونیزه شده، علائم مربوط به سیگار کشیدن، مانند سرفه و خلط را بهبود می بخشد و موجب آرامش و رفع استرس می گردد ، در اتاق نمک یک عدد دستگاه هالوژنراتور برای نمک درمانی فعال وجود دارد که همراه با آن یک نفر متخصص ماساژ خدمات رگ گیری نیز انجام می دهد.

همانطور که نمک توسط دستگاه هالوژنراتور در اتاق نمکی حرکت می کند، این ذرات نمکی از کلرید سدیم خشک به سیستم تنفسی استنشاق می شود. نمک خشک به طور طبیعی شروع به جذب آلرژن ها، سموم و مواد خارجی به ریه ها و در طول دستگاه تنفسی شما می کند. نمک خشک ممکن است به کاهش التهاب و عبور از راه های هوایی بدن کمک کند. ساختار بلوری کریستال های خالص NaCl خالص از بین می رود و تمام مواد بد را پاک می کند. این مبنایی است که چگونه نمک درمانی خشک می تواند بر افراد مبتلا به بیماری های تنفسی مثل آلرژی، آسم، برونشیت، فیبروز کیستیک، COPD و دیگران تاثیر بگذارد.

سنگ آرامش تجربه استثنایی برخواسته از دل عرفان شرقی در بستر سنگ های گرم شده توسط هیترها و گرمای زمین، رفع دردهای جسمی و تنش روحی به همراه حسی ناب از سبکی و رهایی را برای شما با ارمغان می آورد ، به این نکته باید اشاره کنم که این خدمت ویژه مجموعه اسپای بانوان می باشد.

روف گاردن در کنار اسپای آقایان ، فضای روف گاردن امکان حمام آفتاب و استفاده از جکوزی به همراه استنشاق هوای تازه ، لذتی وصف ناپذیر را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم ، علاوه بر آن ، در این فضا امکان پذیرایی و استفاده از چای و قلیان و نوشیدنی های گرم و سرد فراهم گردیده است.

مرکز فیتنس و بدنسازی

لذت یک تمرین ورزشی فراموش نشدنی در فضایی آرام با مدرن ترین دستگاه های روز دنیا را در مرکز فیتنس مجموعه رویال پارک سرعین میتوانید تجربه کنید و در حین مسافرت از باشگاه و ورزشتان دور نشید.

اتاق کنفرانس

اگر در حین سفر میخواهید جلسات کاری برگزار نمایید و اهداف مجموعه کاریتان را پیش ببرید میتوانید از اتاق کنفرانس مجتمع رویال پارک استفاده کنید ، این سالن با ظرفیت 30 نفر در محیطی لوکس ، آرام و با تجهیزات پیشرفته برای جلسات اداری و تجاری شما مهیا گردیده است.

سایر امکانات هتل رویال پارک سرعین

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت در لابی و اتاقها قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، لاندری  ، آسانسور ، رمپ مناسب از در ورودیه آبدرمانی و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل رویال پارک تا مراکز مهم سرعین

فاصله تا فرودگاه اردبیل 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اردبیل 37 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی گاومیش گلی 15 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی سبلان 7 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی ساری سو 10 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی قره سو 13 دقیقه پیاده
فاصله تا آبدرمانی ژنرال 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی بش باجیلار 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی قهوه سوئی 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا آبدرمانی پهنلو 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا مراکز خرید 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی سرعین 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز درمانی و بهداشتی 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا روستای ویلا دره 16 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست اسکی آلوارس 36 دقیقه با ماشین

رزرو هتل رویال پارک سرعین

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02188909296

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور سرعین فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور سرعین

هتل رویال را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر سرعین شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

حتما تا به حال اسم سرعین رو شنیدید؟ یک شهر کوچیک اما بی نهایت زیبا که به شهر چشمه های بهشتی معروفه ، با آب و هوایی خنک که دل آدم رو در روز های گرم تابستان به حال میاره و به قول معروف مرده رو زنده می کنه! سرعین با چشمه های آب گرمش و طبیعت دلپذیرش معروفه ، این شهر در 28 کیلومتری غرب دیگر شهر زیبای استان یعنی اردبیل قرار گرفته. کوه سبلان با ابهت و مثل یک نگهبان کنار سرعین قرار گرفته که دامنه هاش سر سبزی ای دارند که دیدنش روح هر آدمی رو تازه می کنه! بهتون پیشنهاد می کنم که حتی اگر از جنوب کشور می خواید به اردبیل یا سرعین بیاید و راهتون دور تر می شه ولی باز هم حتما از گردنه حیران وارد این شهر های زیبا بشید.

همین قدر در توصیف گردنه حیران فکر می کنم کافی باشه که جاده چالوس رو توی جیبش می ذاره! و شبیه یک بهشت زیباست! حتی می تونید یک روز یا شب رو در ویلا هایی که این منطقه داره بگذرونید و از طبیعت فوق العادش لذت ببرید. البته مراقب جاده خطرناک و پیچ در پیچش هم حتما باشید! سرعین از همه لحاظ همه چی تمومه (با داشتن جاذبه های طبیعی ، تاریخی و مذهبی) و می تونه خستگی یک سال کار رو از تن شما در کنه ! در سفر کردن به این شهر اصلا تردید کنید و اگر هم تا به حال شک داشتید با خوندن این مقاله و دونستن این که سالانه بیش تر از دو میلیون نفر به این شهر سفر می کنند ، قطعا شکتون بر طرف می شه!

سرعین شهری است که باید آن را دید و بیشتر شناخت ، تور سرعین آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای سرعین اردبیل می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این شهر بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل رویال پارک سرعین را دریافت کنید.

سیاست های هتل رویال پارک سرعین

14:00
12:00

امکانات رفاهی هتل رویال پارک سرعین

 • آسانسور
 • اتاق کنفرانس
 • استخر
 • اطاق امن
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • پارکینگ رایگان
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • جکوزی
 • دسترسی ویلچر
 • سرویس اتاق
 • صبحانه
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل رویال پارک سرعین

هتل رویال پارک سرعین سرعین, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی