هتل
3 ستاره
ایران
قشم
قشم؛ میدان علم و صنعت؛ انتهای خیابان ساحلی؛ هتل ساحلی خلیج فارس
02186037414
14.00
12.00

هتل خلیج فارس قشم

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره تاپ ساحلی در قشم

 

هتل خلیج فارس قشم یکی از هتل‌ های سه ستاره تاپ جزیره قشم است که به عنوان یک هتل ساحلی شناخته می شود و دارای ساحل اختصاصی است. این هتل  همواره در تلاش است تا با بالا بردن کیفیت خدماتش مسافرانش را راضی نگه دارد. هتل خلیج فارس در قشم از یک ساختمان اصلی و چهار بلوک مجزا تشکیل شده است که در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفت.

ساختمان اصلی این هتل به قسمت های لابی، پذیرش و رستوران تقسیم شده است و بلوک‌ ها به اتاق‌ ها و سوئیت‌ ها اختصاص داده شده اند. ساحل اختصاصی هم برای تفریحات دریایی و ساحلی بسیار مناسب است که می توانی از آن لذت ببری. اگر تمایل داشتی برای صرف غذا در هتل باشی، رستوران خلیج فارس انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و به خصوص دریایی را برایت سرو می کند.

تفریحات هتل فقط شامل بازی های دریایی نمی شود، فضای ساحل این هتل سر سبز است و آلاچیق های زیبایی در آن طراحی شده است. مسافران در حین بازی و تفریح می توانند در آن ها استراحت کنند یا نوشیدنی دلخواهشان را سفارش دهند و میل کنند.

طبق نظریه سایت telegraph.co هتل های ساحلی باید امکانات ویژه تری هم داشه باشند، همانند: تمیزی و نظافت مناسب و شایسته اتاق ها، سالن پینگ پونگ و فوتبال دستی، اینترنت پر سرعت، پارکینگ اختصاصی، سیستم اعلام حریق، و روم سرویس ۲۴ ساعته. که این هتل از بابت این خدمات کامل است. انتخاب این هتل می تواند تور قشم با قطار یا هواپیمای شما را کامل تر کند. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل خلیج فارس قشم شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل ساحلی خلیج فارس قشم

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند. هتل خلیج فارس چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های مهم هتل خلیج فارس قشم همان طور که اشاره شد ساحلی بودن این هتل می باشد که با فاصله یک دقیقه ای از دریا قرار گرفته است. حتی اتاق های رو به منظره زیبای آبی خلیج را در این مجموعه می توانی رزرو کنی. در ساحل اختصاصی این هتل تفریحات زیادی برای مسافران تدارک دیده شده است مثل انواع توپ های والیبال، فوتبال و راکت های تنیس.

اگر هم دلت خواست قدمی بزنی و از آب و هوای منطقه لذت ببری به خصوص در زمان های غروب و طلوع آفتاب، فضای سبز بین ساحل و هتل فرصت خوبی است. هر وقت هم نیاز به نشستن و استراحت داشتی آلاچیق هایی که برای همین منظور در محوطه قرار گرفته است استفاده کن. د رکنار همه این ها، کافی شاپ ساحلی هتل هم سرویس دهی ویژه ای برای مسافران در ساحل تدارک دیده است. از سرو انواع نوشیدنی گرفته تا قلیان. مطمئنا جمع های خانوادگی و یا دوستانه لذت بخش تری را تجربه خواهی کرد.

هتل خلیج فارس قشم

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران قشم

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایت داریم: آژانس فارا گشت کوروش کبیر به عنوان مجری اصلی تور داخلی قشم، خدمات ویژه ای را تدارک دیده است. اگر با این جزیره آشنایی کامل نداری و یا می خواهی بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا قطار تا زمان برگشت به شهرت، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنی از آن ها استفاده کن.

با رزرو هتل خلیج فارس قشم در صورت دلخواهت می توانی از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی قشم نیز استفاده کنی. ترانسفر یعنی کارگزار قشم فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر، به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتت می برد. در روز برگشت هم، شما را از هتل به فرودگاه و یا راه آهن بر می گرداند.

گشت از جاذبه های دیدنی قشم هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیل کرده و بومی برایت قابل اجرا می باشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرت لذت ببری. پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویس ها با کارشناسان فارا گشت مشورت کن.

اتاق های هتل خلیج فارس قشم

 

هتل خلیج فارس قشم نظرات مثبتی داشته و همان طور که اشاره شد هتلی سه ستاره است که در بین هتلهای قشم جزو دسته، هتل های ساحلی می باشد. این هتل دارای 4 بلوک اقامتی است که هر کدام در دو طبقه ساخته شده اند. حدودا دارای 123 اتاق و سوئیت می باشد که به دو حالت مختلف ساخته شده اند. اتاق های با منظره دریا و با منظره محوطه.

اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی مناسب، تخت های تمیز، مینی بار، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر می باشد البته باید توقع هتل در حد جزیره قشم از آن انتظار داشت. این واحد ها به این ترتیب دسته بندی می شوند:

. اتاق دو تخته با دید دریا، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها رو به دریا ساخته شده اند و دارای منظره ساحل هستند. در این اتاق ها یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره تدارک دیده شده است.

. اتاق دو تخته با دید محوطه، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها رو به محوطه هتل ساخته شده اند. در این اتاق ها یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره تدارک دیده شده است.

. سوئیت یک خوابه دو نفره با دید دریا، که مختص افرادی هست که دو نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها یک اتاق خواب دارند که در اتاق خواب یک تخت دو نفره قرار گرفته. البته یک هال هم همراه با میز و صندلی نیز دارند. این واحد ها از اتاق های دو تخته بزرگتر می باشند و دارای منظره ساحل و دریا هستند.

. سوئیت یک خوابه دو نفره با دید محوطه، که مختص افرادی هست که دو نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها یک اتاق خواب دارند که در اتاق خواب، یک تخت دو نفره قرار گرفته. البته این اتاق ها نیز، یک هال هم همراه با میز و صندلی دارند. این واحدها از اتاق های دو تخته بزرگتر می باشند و دارای منظره رو به محوطه هتل هستند.

. سوئیت دو خوابه چهار نفره با دید دریا، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت چهار تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها دو اتاق خواب دارند که در هر اتاق خواب یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره قرار گرفته به همراه یک هال همراه با میز و صندلی. این واحدها از سوئیت های دو تخته بزرگتر می باشند و دارای منظره ساحل و دریا هستند.

. سوئیت دو خوابه چهار نفره با دید محوطه، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت چهار تخته رزرو داشته باشند. دارا بودن دو اتاق خواب که در هر اتاق خواب یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره قرار گرفته و یک هال همراه با میز و صندلی، از مشخصه های این سوئیت ها است. این واحدها از سوئیت های دو تخته بزرگتر می باشند و دارای منظره با دید به محوطه هتل هستند.

. سوئیت سه خوابه شش نفره با دید دریا، که مختص افرادی هست که شش نفره یا گروهی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت شش تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها سه اتاق خواب دارند که در هر اتاق خواب یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره قرار گرفته و البته یک هال هم همراه با میز و صندلی دارند. این واحدها از سوئیت های دو خوابه بزرگتر می باشند و دارای منظره ساحل و دریا هستند.

. سوئیت سه خوابه شش نفره با دید محوطه، این ها نیز مختص افرادی هست که شش نفره یا گروهی سفر می کنند. در این اتاق ها به صورت شش تخته می شود رزرو داشت. این اتاق ها نیز، سه اتاق خواب دارند که در هر اتاق خواب یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره قرار گرفته به همراه یک هال با میز و صندلی برای پذیرایی. این واحدها از سوئیت های دو خوابه بزرگتر می باشند و دارای منظره محوطه هتل هستند.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارند که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل ساحلی خلیج فارس در قشم

روم سرویس

هتل خلیج فارس در جزیره قشم به عنوان یکی از هتل‌ های مسافر پسند جزیره قشم، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌ گذارد. یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آن چه که دلت خواست یا هوس کردی را سفارش دهی.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتی و هوس یک نوشیدنی خنک کردی، یا در یک بعد از ظهر دلت یک چایی خوش خوراک خواست، کافی شاپ هتل که در لابی قرار گرفته است با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

در این هتل یک کافی شاپ دیگر نیز در قسمت ساحل اختصاصی قرار گرفته است و در زمان هایی که مقدور هست سرویس دهی ویژه ای به مهمانان هتل که در محوطه به تفریح و سرگرمی می پردازند خدمات می دهد. این خدمات شامل سرو انواع آب میوه های خنک، چای و قهوه و البته سرویس ویژه قلیان است.

رستوران خلیج فارس

رستوران خلیج فارس در حال حاضر، مشغول به سرویس دادن به مسافرین برای سرو صبحانه، نهار و شام است. سر آشپز حرفه ای به همراه مواد اولیه تازه و سالم از اولویت های خدمات این رستوران است که می توانی از آن استفاده کنی. این رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی به خصوص غذاهای دریائی محلی را همراه با چشم اندازی منحصر به فرد برای مسافران تدارک دیده است.

شبکه ماهواره

با سیستم صوتی تصویری که در هر اتاق تدارک دیده شده است. زمان هایی که در هتل برای استراحت و آرامش تشریف داری، می توانی از کانال های مجاز ماهواره استفاده کنی و سرگرم شوی.

تفریحات و بازی شادی

اگر قصد داری در این هتل بمانی و نمی خواهی به خرید یا گشت بروی، اصلا نگران نباش، چون انواع و اقسام سرگرمی ها برای مسافران تدارک دیده شده است. همانند:

اتاق پینگ پونگ و فوتبال دستی، که می توانی ساعت ها سرگرم شوی و یا با هم مسابقه دهید.

انواع توپ های فوتبال، والیبال، راکت تنیس و بدمینتون که مختص بازی در ساحل هتل می باشند نیز در اختیار شما قرار می گیرد تا ورزش و تفریحی که پر از هیجان و شادی است را تجربه کنی.

کلوپ تفریحات دریایی

مطمئنا این قسمت کلوپ دریایی می تواند برای همه مورد توجه باشد چون انواع و اقسام تفریحات دریایی قشم رو می توانی در این کلوپ تجربه کنی و سفرت را هیجان انگیز تر کنی.

سالن کنفرانس

هتل خلیج امکانات ویژه‌ ای برای برگزاری نشست‌ ها و همایش‌ ها دارد. اتاق بزرگی برای اجرای کنفرانس های کاری و یا آموزشی برای مسافران تدارک دیده شده است تا علاوه بر استراحت و اقامت در هتل بتوانی دوره های کاریت را نیز اجرا کنی.

سایر امکانات هتل خلیج فارس

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی و اتاق های هتل قابل استفاده می باشد تا به راحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهی. از دیگر امکانات هتل م یشود به تاکسی سرویس 24 ساعته، لاندری و خشکشویی اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما می باشند.

فاصله هتل خلیج فارس تا مراکز مهم قشم

فاصله تا بازار ستاره 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا سیتی سنتر 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا غار نمکدان 1 ساعت و 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا کوه ها و تندیس های قشم 1 ساعت و 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا غار خربس 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار بین المللی ستاره قشم 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا درگهان قشم 25 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار قدیم درگهان قشم 28 دقیقه با ماشین
فاصله تا فرودگاه جزیره قشم 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن بندرعباس 110 دقیقه با ماشین و لنج
فاصله تا فرودگاه بندرعباس 112 دقیقه با ماشین و لنج

رزرو هتل خلیج فارس قشم

برای رزرو این هتل ساحلی و آگاهی از قیمت و تخفیفات ویژه برای ایام عادی و نوروز، لطفا تماس بگیر:

02186037414

02188909296

09208008108

هتل خلیج فارس قشم را پسندیدی؟ انتخاب خوبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور قشم هتل خلیج فارس

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

 

با هر سلیقه ای که عازم قشم باشی به احتمال بسیار از این سفر راضی برخواهی گشت. قشم نسبت به امکانات و تفریحاتی که دارد همچون شهرهای بزرگ دیدنی ایران توانسته خود را در میان اهل سفر به شدت محبوب سازد. زندگی در قشم به صورتی کاملا زنده در جریان است. مردم قشم در این جزیره بزرگ طوری زندگی می کنند و طوری جزیره شان را اداره می کنند که تمام مسافران قشم حتی آن هایی که در تور درگهان قشم ثبت نام کرده اند کاملا راضی و خوشحال از این سفر به شهرشان بر می گردند.

قشم جزیره ای است که باید آن را دید و بیشتر شناخت سفر به قشم با آژانس فارا گشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. تجربه چندین ساله در اجرای بهترین تور ها و رزرو تمیز ترین هتل های قشم با یاری خداوند بی نهایت مهربان، باعث شده است که بالاترین درصد رضایت مسافرین را در بین سایر آژانس های مسافرتی داشته باشیم.

شما مسافر عزیز با رزرو کردن این هتل می توانی با صرف قیمت ارزان تر و کمتر و با بهترین کیفیت و بازدهی، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این جزیره بروی. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص نظرات، شماره تماس، قیمت و رزرو هتل خلیج فارس قشم را دریافت کنی.

سیاست های هتل خلیج فارس قشم

14.00
12.00
پیمایش به بالا