آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

هتل خلیج فارس قشم

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
قشم
قشم ، میدان علم وصنعت ، انتهای خیابان ساحلی ، هتل ساحلی خلیج فارس
02186037414
14.00
12.00

هتل خلیج فارس قشم

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره تاپ

هتل خلیج فارس قشم یکی از هتل‌های سه ستاره تاپ جزیره قشم است که بعنوان یک هتل ساحلی شناخته میشود و دارای ساحل اختصاصی است ، این  هتل  همواره  در تلاش است تا با بالا بردن کیفیت خدماتش مسافرانش را راضی نگه دارد ، هتل خلیج فارس از یک ساختمان اصلی و چهار بلوک مجزا تشکیل شده است که در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفت.

ساختمان اصلی این هتل به قسمتهای لابی ، پذیرش و رستوران تقسیم شده است و بلوک‌ها به اتاق‌ها و سوئیت‌ها اختصاص داده شده اند ، ساحل اختصاصی هم برای تفریحات دریایی و ساحلی بسیار مناسب است که میتوانید از آن لذت ببرید ، اگر تمایل داشتید براس صرف غذا در هتل باشید ، رستوران خلیج فارس انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و بخصوص دریایی را برایتان سرو میکند ، تفریحات هتل فقط شامل بازیهای دریایی نمیشود ، فضای ساحل این هتل سر سبز است و آلاچیق های زیبایی در آن طراحی شده است تا مسافران در حین بازی و تفریح در آنها استراحت کنند یا نوشیدنی دلخواهشان را سفارش دهند و میل کنند.

از دیگر امکانات و سرویسهای این هتل میشود به تمیزی و نظافت مناسب و شایسته اتاقها ، سالن پینگ پونگ و فوتبال دستی ، اینترنت پر سرعت ، پارکینگ اختصاصی ، سیستم اعلام حریق ، و روم سرویس ۲۴ ساعته اشاره کرد ، انتخاب این هتل میتواند تور قشم با قطار یا هواپیما ی شما را کامل کند ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل خلیج فارس قشم شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل خلیج فارس قشم

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل خلیج فارس چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای مهم هتل خلیج فارس قشم همانطور که اشاره شد ساحلی بودن این هتل میباشد که با فاصله یک دقیقه ای از دریا قرار گرفته است و حتی اتاقهای رو به منظره زیبای آبی خلیج را در این مجموعه میتوانید ببینید ، در ساحل اختصاصی این هتل تفریحات زیادی برای مسافران تدارک دیده شده است مثل انواع توپهای والیبال ، فوتبال و راکت های تنیس.

اگر هم دلتان خواست قدمی بزنید و از آب و هوای منطقه لذت ببرید بخصوص در زمانهای غروب و طلوع آفتاب فضای سبز بین ساحل و هتل فرصت خوبی است و هر وقت هم نیاز به نشستن و استراحت داشتید آلاچیق هایی که برای همین منظور در محوطه قرار گرفته است استفاده کنید  ،کافی شاپ ساحلی هتل هم سرویس دهی ویژه ای برای مسافران در ساحل تدارک دیده است ، از سرو انواع نوشیدنی گرفته تا قلیان تا جمع های خانوادگی و یا دوستانه لذت بخش تری را تجربه کنید.

هتل خلیج فارس قشم

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران قشم

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تور داخلی قشم خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این جزیره آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا قطار تا زمان برگشت به شهرتان مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل خلیج فارس قشم در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی قشم نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار قشم فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه و یا راه آهن برمیگرداند.

گشت از جاذبه های دیدنی قشم هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرتان لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل خلیج فارس قشم

هتل خلیج فارس قشم همانطور که اشاره شد هتلی سه ستاره است که در بین هتلهای قشم جزو دسته هتلهای ساحلی میباشد ، این هتل دارای 4 بلوک اقامتی است که هر کدام در دو طبقه ساخته شده اند و حدودا دارای 123 اتاق ها و سوئیت می باشد که به دو حالت مختلف ساخته شده اند ، اتاقهای با منظره دریا و یا با منظره محوطه ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق دو تخته با دید دریا ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها رو به دریا ساخته شده اند و دارای منظره ساحل هستند در این اتاقها یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره تدارک دیده شده است.

. اتاق دو تخته با دید محوطه ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها رو به محوطه هتل ساخته شده اند در این اتاقها یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره تدارک دیده شده است.

. سوئیت یک خوابه دو نفره با دید دریا ، که مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها یک اتاق خواب دارند که در اتاق خواب یک تخت دو نفره قرار گرفته و البته یک هال هم همراه با میز و صندلی دارند ، این واحدها از اتاقهای دو تخته بزرگتر میباشند و دارای منظره ساحل و دریا هستند.

. سوئیت یک خوابه دو نفره با دید محوطه ، که مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها یک اتاق خواب دارند که در اتاق خواب یک تخت دو نفره قرار گرفته و البته یک هال هم همراه با میز و صندلی دارند ، این واحدها از اتاقهای دو تخته بزرگتر میباشند و دارای منظره رو به محوطه هتل هستند.

. سوئیت دو خوابه چهار نفره با دید دریا ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها دو اتاق خواب دارند که در هر اتاق خواب یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره قرار گرفته و البته یک هال هم همراه با میز و صندلی دارند ، این واحدها از سوئیت های دو تخته بزرگتر میباشند و دارای منظره ساحل و دریا هستند.

. سوئیت دو خوابه چهار نفره با دید محوطه ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها دو اتاق خواب دارند که در هر اتاق خواب یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره قرار گرفته و البته یک هال هم همراه با میز و صندلی دارند ، این واحدها از سوئیت های دو تخته بزرگتر میباشند و دارای منظره با دید محوطه هتل هستند.

. سوئیت سه خوابه شش نفره با دید دریا ، که مختص افرادی هست که شش نفره یا گروهی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت شش تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها سه اتاق خواب دارند که در هر اتاق خواب یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره قرار گرفته و البته یک هال هم همراه با میز و صندلی دارند ، این واحدها از سوئیت های دو خوابه بزرگتر میباشند و دارای منظره ساحل و دریا هستند.

. سوئیت سه خوابه شش نفره با دید محوطه ، که مختص افرادی هست که شش نفره یا گروهی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت شش تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها سه اتاق خواب دارند که در هر اتاق خواب یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره قرار گرفته و البته یک هال هم همراه با میز و صندلی دارند ، این واحدها از سوئیت های دو خوابه بزرگتر میباشند و دارای منظره محوطه هتل هستند.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل خلیج فارس قشم

روم سرویس

هتل خلیج فارس قشم به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند جزیره قشم ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آنچه که دلتان خواست یا هوس کردید را سفارش دهید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و هوس یک نوشیدنی خنک کردید و یا در یک بعد از ظهر دلتان یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب خواست کافی شاپ هتل که در لابی قرار گرفته است با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

در این هتل یک کافی شاپ دیگر نیز در قسمت ساحل اختصاصی قرار گرفته است و در زمانهایی که مقدور هست سرویس دهی ویژه ای به مهمانان هتل که در محوطه به تفریح و سرگرمی میپردازند خدمات میدهد ، این خدمات شامل سرو انواع آبمیوه های خنک ، چای و قهوه و البته سرویس ویژه قلیان است ، میباشند.

رستوران خلیج فارس

رستوران خلیج فارس در حال حاضر مشغول به سرویس دادن به مسافرین برای سرو صبحانه ، نهار و شام است ، سرآشپز حرفه ای بهمراه مواد اولیه تازه و سالم از اولویت های خدمات این رستوران است که میتوانید از آن استفاده کنید ، این رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی بخصوص غذاهای دریائی محلی را همراه با چشم اندازی منحصر بفرد برای مسافران تدارک دیده است.

شبکه ماهواره

با سیستم صوتی تصویری که در هر اتاق تدارک دیده شده است ، زمانهاییکه در هتل برای استراحت و آرامش تشریف دارید میتوانید از کانالهای مجاز ماهواره استفاده کنید و سرگرم شوید.

تفریحات و بازی شادی

اگر قصد دارید در این هتل بمانید و نمیخواهید به خرید یا گشتها بروید ، اصلا نگران نباشید چون انواع و اقسام سرگرمی ها برای مسافران تدارک دیده شده است ، همانند:

اتاق پینگ پونگ و فوتبال دستی که میتوانید ساعتها سرگرم شوید و یا با هم مسابقه دهید.

انواع توپهای فوتبال و والیبال و راکت تنیس و بدمینتون که مختص بازی در ساحل هتل میباشند ، ورزش و تفریحی که پر از هیجان و شادی است و کلی سرگرمتان میکند.

کلوپ تفریحات دریایی

مطمئنا این قسمت کلوپ دریایی میتواند برای همه مورد توجه باشد چون انواع و اقسام تفریحات دریایی رو میتوانید در این کلوپ تجربه کنید و سفرتان را هیجان انگیز تر کنید.

سالن کنفرانس

هتل خلیج امکانات ویژه‌ای برای برگزاری نشست‌ها و همایش‌ها دارد ، اتاق بزرگی برای اجرای کنفرانسهای کاری و یا آموزشی برای مسافران تدارک دیده شده است تا علاوه بر استراحت و اقامت در هتل بتوانید دوره های کاریتان را نیز اجرا کنید.

سایر امکانات هتل خلیج فارس

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی و اتاقهای هتل قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، لاندری و خشکشویی اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل خلیج فارس تا مراکز مهم قشم

فاصله تا بازار ستاره 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا سیتی سنتر 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا غار نمکدان 1 ساعت و 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا کوه ها و تندیس های قشم 1 ساعت و 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا غار خوربس 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار بین المللی ستاره قشم 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا درگهان قشم 25 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار قدیم درگهان قشم 28 دقیقه با ماشین
فاصله تا فرودگاه جزیره قشم 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن بندرعباس 110 دقیقه با ماشین و لنج
فاصله تا فرودگاه بندرعباس 112 دقیقه با ماشین و لنج

رزرو هتل خلیج فارس قشم

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037414

02186037416

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور قشم فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور قشم

هتل خلیج فارس قشم را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر قشم شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

با هر سلیقه ای که عازم قشم باشید به احتمال بسیار از این سفر راضی برخواهید گشت ،قشم نسبت به امکانات و تفریحاتی که دارد همچون شهرهای بزرگ دیدنی ایران توانسته خود را در میان اهل سفر به شدت محبوب سازد ، زندگی در قشم به صورتی کاملاً بی ریا در جریان است ، مردم قشم در این جزیره بزرگ زندگی می کنند ، کار می کنند ، ماهیگیری می کنند و به معنای واقعی کلمه آنجا خانه آنهاست.

سفر به قشم را همانند سفرهای لوکس و لاکچری نباید شروع کنید هر چند که امکانات لاکچری هم برای شما فراهم است ، به قشم که رفتید غذای محلی بخورید و به مردم سر بزنید ، به ماهیگران سر بزنید و ماهی تازه کباب کنید و نوش جان کنید تو آلاچیقهای ساحلی چای بنوشید و به کارگاه های کشتی سازی سر بزنید ، جنگل حرا را ببینید و برگهای درختانش را نوازش کنید و از اقامت در هتل های خوب آن لذت ببرید ، صبحها زودتر بیدار شوید و شبها دیرتر بخوابید و از لحظه لحظه سفرتان لذت ببرید ، وقتی در قشم هستید تا می توانید به جای جای آن سرک بکشید و حتماً ساعتها در دره ستاره ها وقت بگذرانید و با دلفین ها شنا کنید و بازی آنها را تماشا کنید گاهی ممکن است شانس هم بیاورید و نهنگها را هم ببینید ، غواصی کنید و تفریحات دریایی را امتحان کنید و برای خود گردنبندی از صدفها بسازید و یا از مردم محلی بخرید و اگر خانم هستید حتماً بگذارید خانمهای قشمی دستانتان را با حنا نقاشی کنند.

وقتی بازگشتید خوب استراحت کنید و عکسهای دوربینتان را ورق بزنید و اکنون شما صاحب خاطراتی هستید که تا آخر عمر به همراهتان خواهد بود و این ها را عکسها به خوبی به شما یادآوری می کنند ، عکس های قشم را در جای مطمئن نگاه دارید زیرا از این سفرها در طول زندگی کم پیش می آید ، دوستی داشتم که تمام طول سفر قشم را از خودش فیلم برداری کرد و اکنون این تنها خاطره خوب اوست از زندگی اش در ایران و اکنون که سالها بعد از آن در ینگه دنیا به سر می برد همیشه به فیلمهای سفر قشم خود می خندد و لذت میبرد ، مهم نیست چقدر حرفه ای هستید و یا اهل سفرید این سفر را هرگز از دست ندهید زیرا قشم با تمام دنیا فرق می کند به خاطر طبیعت بی نظیر و مردم مهربانش و البته حضور شما…

قشم جزیره ای است که باید آن را دید و بیشتر شناخت ، تور قشم آژانس هواپیمایی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای قشم می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این جزیره بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل خلیج فارس قشم را دریافت کنید.

سیاست های هتل خلیج فارس قشم

14.00
12.00

امکانات رفاهی هتل خلیج فارس قشم

 • اتاق کنفرانس
 • اطاق امن
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • پارکینگ رایگان
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • دربان
 • دسترسی ویلچر
 • سرگرمی
 • سرویس اتاق
 • صبحانه
 • محل بازی
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل خلیج فارس قشم

هتل خلیج فارس قشم قشم, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی