هتل
3 ستاره
ایران
قشم
قشم؛ چهار راه پردیس؛ انتهای خیابان فلسطین؛ هتل رویال
02186037414
14.00
12.00

هتل رویال قشم

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره در قشم

 

هتل رویال قشم یکی از هتل های سه ستاره جزیره قشم است که در سال ۱۳۹۵ در یکی از بهترین مناطق جزیره احداث و به بهره برداری رسید.  این هتل به ساحل قشم نزدیک بوده که این مسله اتاق های با منظره دریا را برای هتل میسر کرده است. که در کنار دسترسی آسان به مراکز خرید و بازارهای قشم، رویال را جزو یکی از انتخاب های مناسب به عنوان محل اقامت در قشم برای مسافران قرار داده است.

از دیگر امکانات و ویژگی های هتل رویال نظرات مثبت مسافران است که در آن اقامت داشته اند و می شود به تمیزی و نظافت مناسب و شایسته اتاق ها، سالن بیلیارد، اینترنت پر سرع ، پارکینگ اختصاصی، سیستم اعلام حریق، کافی شاپ و روم سرویس ۲۴ ساعته نیز، اشاره کرد. رمپ مناسبی هم که در قسمت ورودی هتل ساخته شده است امکان دسترسی  ویلچر را راحت کرده است. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل رویال قشم شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل رویال قشم

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند. هتل رویال چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های مهم هتل رویال قشم همان طور که اشاره شد نزدیکی به دریا می باشد. طوری که حدودا فقط با سه دقیقه پیاده روی به ساحل قشم می رسی و می توانی در این ساحل زیبا در ساعات خنکی هوا قدم بزنی و از آبی نیلگون خلیج فارس لذت ببری.

این هتل دارای اتاق های بزرگی می باشد که باعث شده بسیار جادار باشند تا مسافران احساس راحتی و دلبازی در این اتاق داشته باشند. به همه این ها امکانات و ویژگی ها، اخلاق خوب پرسنل و کارکنان به خصوص مسولین رزرواسیون را اضافه کن. همه این ها با هم انتخاب این هتل را که قیمت مناسبی هم دارد توجیه پذیر می کند تا قیمت تور قشم شما به صرفه تر شود.

هتل رویال قشم

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران قشم

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایت داریم: آژانس فارا گشت کوروش کبیر به عنوان مجری اصلی تور داخلی قشم خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این جزیره آشنایی کامل نداری و یا می خواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا قطار تا زمان برگشت به شهر محل اقامتت، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنی از آن ها استفاده کنی.

با رزرو هتل رویال قشم در صورت دلخواهت می توانی از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی قشم نیز استفاده کنی. ترانسفر یعنی کارگزار قشم فارا گشت زمان رسیدن شما به این جزیره به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتت می برد. در روز برگشت مسافرت، شما را از هتل به فرودگاه و یا راه آهن بر می گرداند.

گشت از جاهای دیدنی قشم هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیل کرده و بومی نیز برایت قابل اجرا است تا شما با خیالی راحت فقط از سفرت لذت ببری. پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویس ها با کارشناسان ما مشورت کن.

اتاق های هتل رویال قشم

 

هتل رویال قشم که در عکس مشاهده کردی و همان طور که اشاره شد، هتلی سه ستاره است. در بین هتلهای قشم جزو دسته هتل های تمیز و به صرفه می باشد. این هتل که در 5 طبقه ساخته شده است، حدودا دارای 43 اتاق ها و سوئیت می باشد که به سه حالت مختلف ساخته شده اند. اتاق های با منظره دریا، با منظره خیابان و با منظره داخل ساختمان هتل. اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز، مینی بار، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر می باشد. این واحد ها به این ترتیب دسته بندی می شوند:

. اتاق دو تخته با دید دریا: که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها رو به دریا ساخته شده اند و دارای منظره ساحل هستند.

. اتاق دو تخته با دید خیابان: که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها رو به خیابان اصلی ساخته شده اند و دارای منظره ورودی هتل هستند.

. اتاق دو تخته با دید داخل: که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها رو به فضای پاسیو ساخته شده اند و دارای منظره داخل ساختمان هستند.

. اتاق سه تخته با دید دریا: که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها رو به دریا ساخته شده اند و دارای منظره ساحل هستند.

. اتاق سه تخته با دید خیابان: که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها رو به خیابان اصلی ساخته شده اند و دارای منظره ورودی هتل هستند.

. اتاق سه تخته با دید داخل: که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها رو به فضای پاسیو ساخته شده اند و دارای منظره داخل ساختمان هستند.

. اتاق چهار تخته با دید دریا: که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها رو به دریا ساخته شده اند و دارای منظره ساحل هستند.

. اتاق چهار تخته با دید خیابان: که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت چهار تخته رزرو داشته باشند. این اتاقه ا رو به خیابان اصلی ساخته شده اند و دارای منظره ورودی هتل هستند.

. سوئیت یک خوابه سه نفره با دید ساختمان: که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها یک اتاق خواب دارند که در اتاق خواب یک تخت دو نفره قرار گرفته و در سالن یک تخت یک نفره. این واحدها از اتاق های سه تخته بزرگتر می باشند و دارای منظره داخل ساختمان هستند.

. سوئیت دو خوابه پنج نفره با دید خیابان: که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت پنج تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها دو اتاق خواب دارند که در یکی از اتاق ها یک تخت دو نفره و در اتاق خواب دیگر سه تخت یک نفره قرار گرفته است. این واحدها از اتاق های دیگر بزرگتر می باشند و دارای منظره ورودی هتل هستند.

. سوئیت دو خوابه پنج نفره با دید دریا: که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها بi صورت پنج تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها دو اتاق خواب دارند که در یکی از اتاق ها یک تخت دو نفره و در اتاق خواب دیگر سه تخت یک نفره قرار گرفته است. این واحد ها از اتاق های دیگر بزرگتر می باشند و دارای منظره ساحل دریا هستند.

. اتاق شش تخته رو به خیابان: که مختص افرادی هست که شش نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت شش تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها رو به خیابان اصلی ساخته شده اند و دارای منظره ورودی هتل هستند.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل رویال قشم

روم سرویس

هتل رویال قشم به عنوان یکی از هتل‌ های مسافر پسند جزیره قشم، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌ گذارد. یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آن چه که دلت خواست یا هوس کردی را سفارش دهی.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتی و هوس یک نوشیدنی خنک کردی. و یا در یک بعد از ظهر دلت یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب خواست کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران رویال

رستوران رویال در حال حاضر مشغول به سرویس دادن به مسافرین برای سرو صبحانه، نهار و شام است. سرآشپز حرفه ای بهمراه مواد اولیه تازه و سالم از اولویت های خدمات این رستوران است که می توانی از آن استفاده کنی.

شبکه ماهواره

با سیستم صوتی تصویری که در هر اتاق تدارک دیده شده است، زمان هایی که در هتل برای استراحت و آرامش تشریف داری می توانی از کانال های مجاز ماهواره استفاده کنی و سرگرم شوی.

سالن بیلیارد

سالن بیلیارد، یکی از تفریحاتی است که می توانی در این سفر و در این هتل داشه باشی. با دیگر مسافران مسابقه بیلیارد بگذاری و یا از اساتید حاضر در سالن این رشته مفرح رو یاد بگیری.

سایر امکانات هتل رویال

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی و اتاق های هتل قابل استفاده می باشد تا به راحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهی. از دیگر امکانات هتل می شود به تاکسی سرویس 24 ساعته، لاندری و خشکشویی اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما می باشند.

فاصله هتل رویال تا مراکز مهم قشم

فاصله تا بازار ستاره 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار ستاره 10 دقیقه پیاده
فاصله تا سیتی سنتر 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا سیتی سنتر 13 دقیقه پیاده
فاصله تا غار نمکدان 1 ساعت و 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا کوه ها و تندیس های قشم 1 ساعت و 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا غار خوربس 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار بین المللی ستاره قشم 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا درگهان قشم 24 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار قدیم درگهان قشم 28 دقیقه با ماشین
فاصله تا فرودگاه جزیره قشم 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن بندرعباس 108 دقیقه با ماشین و لنج
فاصله تا فرودگاه بندرعباس 110 دقیقه با ماشین و لنج

رزرو هتل رویال قشم

برای رزرو این هتل و آگاهی از قیمت و تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما، لطفا تماس بگیر:

02186037414

02188909296

09208008108

هتل لوکس رویال قشم را پسندیدی؟ انتخاب خوبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش، لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور قشم هتل رویال

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

با هر سلیقه ای که عازم قشم باشی به احتمال بسیار از این سفر راضی بر خواهی گشت. قشم نسبت به امکانات و تفریحاتی که دارد همچون شهرهای بزرگ دیدنی ایران توانسته خود را در میان اهل سفر به شدت محبوب سازد. زندگی در قشم به صورتی کاملاً بی ریا در جریان است. مردم قشم در این جزیره بزرگ زندگی می کنند، کار می کنند، ماهیگیری می کنند و به معنای واقعی کلمه آن جا خانه آن هاست.

سفر به قشم را همانند سفرهای لوکس و لاکچری نباید شروع کنی. هر چند که امکانات لاکچری هم برای شما فراهم است. به قشم که رفتی غذای محلی بخور و به مردم سر بزن، به ماهیگران سر بزن و ماهی تازه کباب کن و نوش جان کن. تو آلاچیق های ساحلی چای بنوش و به کارگاه های کشتی سازی سر بزن. جنگل حرا را ببین و برگ های درختانش را نوازش کن و از اقامت در هتل های خوب آن لذت ببر. صبح ها زودتر بیدار شو و شب ها دیرتر بخواب و از لحظه لحظه سفرت لذت ببر. وقتی در قشم هستی تا می توانی به جای جای آن سرک بکش و حتماً ساعت ها در دره ستاره ها وقت بگذران و با دلفین ها شنا کن و بازی آن ها را تماشا کن. گاهی ممکن است شانس هم بیاوری و نهنگ ها را هم ببینی. غواصی کن و تفریحات دریایی قشم را امتحان کن و برای خود گردنبندی از صدف ها بساز و یا از مردم محلی بخر. و اگر خانم هستی حتماً بگذار خانم های هنرمند قشمی دستانت را با حنا نقاشی کنند.

وقتی بازگشتی خوب استراحت کن و عکس های دوربینت را نگاه کن. اکنون شما صاحب خاطراتی هستی که تا آخر عمر به همراهت خواهد بود و این ها را عکس ها به خوبی به شما یاد آوری می کنند. عکس های قشم را در جای مطمئن نگاه دار زیرا از این سفر ها در طول زندگی کم پیش می آید. دوستی داشتم که تمام طول سفر قشم را از خودش فیلم برداری کرد و اکنون این تنها خاطره خوب اوست از زندگی اش در ایران. اکنون که سال ها بعد از آن در ینگه دنیا به سر می برد همیشه به فیلم های سفر قشم خود می خندد و لذت می برد.

مهم نیست چقدر حرفه ای هستی و یا اهل سفری، این سفر را هرگز از دست نده زیرا قشم با تمام دنیا فرق می کند به خاطر طبیعت بی نظیر و مردم مهربانش و البته حضور شما در هتل رویال قشم و خدماتی که مختص شما تدارک دیده شده است.

سیاست های هتل رویال قشم

14.00
12.00
پیمایش به بالا