آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

هتل رویال قشم

اتاق های در دسترس

هتل
3 ستاره
ایران
قشم
قشم ، چهارراه پردیس ، انتهای خیابان فلسطین ، هتل رویال
02186037414
14.00
12.00

هتل رویال قشم

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره

هتل رویال قشم یکی از هتلهای سه ستاره جزیره قشم است که در سال ۱۳۹۵ در یکی از بهترین مناطق جزیره احداث و به بهره برداری رسید ،  این هتل به ساحل قشم نزدیک بوده که این مسله اتاقهای با منظره دریا را برای هتل میسر کرده است که در کنار دسترسی آسان به مراکز خرید و بازارهای قشم ، رویال را جزو یکی از انتخابهای محل اقامت در قشم برای مسافران قرار داده است.

از دیگر امکانات و ویژگیهای این هتل میشود به تمیزی و نظافت مناسب و شایسته اتاقها ، سالن بیلیارد ، اینترنت پر سرعت ، پارکینگ اختصاصی ، سیستم اعلام حریق ، کافی شاپ و روم سرویس ۲۴ ساعته اشاره کرد ، رمپ مناسبی هم که در قسمت ورودی هتل ساخته شده است امکان دسترسی  ویلچر را راحت کرده است ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل رویال قشم شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل رویال قشم

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل رویال چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای مهم هتل رویال قشم همانطور که اشاره شد نزدیکی به دریا میباشد طوریکه حدودا فقط با سه دقیقه پیاده روی به ساحل قشم میرسید و میتوانید در این ساحل زیبا در ساعات خنکی هوا قدم بزنید و از آبی نیلگون خلیج فارس لذت ببرید.

این هتل دارای اتاقهای بزرگی میباشد که باعث شده بسیار جادار باشند تا مسافران احساس راحتی و دلبازی در این اتاق داشته باشند به همه اینها امکانات و ویژگیها اخلاق خوب پرسنل و کارکنان بخصوص مسولین رزرواسیون را اضافه کنید ، همه اینها با هم انتخاب این هتل را که قیمت مناسبی هم دارد توجیه پذیر میکند تا قیمت تور قشم شما بصرفه تر شود.

هتل رویال قشم

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران قشم

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تور داخلی قشم خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این جزیره آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا قطار تا زمان برگشت به شهرتان مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل رویال قشم در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی قشم نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار قشم فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه و یا راه آهن برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی قشم هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرتان لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل رویال قشم

هتل رویال قشم همانطور که اشاره شد هتلی سه ستاره است در بین هتلهای قشم جزو دسته هتلهای تمیز و بصرفه میباشد ، این هتل که در 5 طبقه ساخته شده است و حدودا دارای 43 اتاق ها و سوئیت می باشد که به سه حالت مختلف ساخته شده اند ، اتاقهای با منظره دریا ، با منظره خیابان و با منظره داخل ساختمان هتل ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق دو تخته با دید دریا ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها رو به دریا ساخته شده اند و دارای منظره ساحل هستند.

. اتاق دو تخته با دید خیابان ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها رو به خیابان اصلی ساخته شده اند و دارای منظره ورودی هتل هستند.

. اتاق دو تخته با دید داخل ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها رو به فضای پاسیو ساخته شده اند و دارای منظره داخل ساختمان هستند.

. اتاق سه تخته با دید دریا ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها رو به دریا ساخته شده اند و دارای منظره ساحل هستند.

. اتاق سه تخته با دید خیابان ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها رو به خیابان اصلی ساخته شده اند و دارای منظره ورودی هتل هستند.

. اتاق سه تخته با دید داخل ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها رو به فضای پاسیو ساخته شده اند و دارای منظره داخل ساختمان هستند.

. اتاق چهار تخته با دید دریا ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها رو به دریا ساخته شده اند و دارای منظره ساحل هستند.

. اتاق چهار تخته با دید خیابان ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها رو به خیابان اصلی ساخته شده اند و دارای منظره ورودی هتل هستند.

. سوئیت یک خوابه سه نفره با دید ساختمان ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها یک اتاق خواب دارند که در اتاق خواب یک تخت دو نفره قرار گرفته و در سالن یک تخت یکنفره ، این واحدها از اتاقهای سه تخته بزرگتر میباشند و دارای منظره داخل ساختمان هستند.

. سوئیت دو خوابه پنج نفره با دید خیابان ، که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت پنج تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها دو اتاق خواب دارند که در یکی از اتاقها یک تخت دو نفره و در اتاق خواب دیگر سه تخت یکنفره قرار گرفته است ، این واحدها از اتاقهای دیگر بزرگتر میباشند و دارای منظره ورودی هتل هستند.

. سوئیت دو خوابه پنج نفره با دید دریا ، که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت پنج تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها دو اتاق خواب دارند که در یکی از اتاقها یک تخت دو نفره و در اتاق خواب دیگر سه تخت یکنفره قرار گرفته است ، این واحدها از اتاقهای دیگر بزرگتر میباشند و دارای منظره ساحل دریا هستند.

. اتاق شش تخته رو به خیابان که مختص افرادی هست که شش نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت شش تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها رو به خیابان اصلی ساخته شده اند و دارای منظره ورودی هتل هستند.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل رویال قشم

روم سرویس

هتل رویال قشم به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند جزیره قشم ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آنچه که دلتان خواست یا هوس کردید را سفارش دهید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و هوس یک نوشیدنی خنک کردید و یا در یک بعد از ظهر دلتان یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب خواست کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران رویال

رستوران رویال در حال حاضر مشغول به سرویس دادن به مسافرین برای سرو صبحانه ، نهار و شام است ، سرآشپز حرفه ای بهمراه مواد اولیه تازه و سالم از اولویت های خدمات این رستوران است که میتوانید از آن استفاده کنید.

شبکه ماهواره

با سیستم صوتی تصویری که در هر اتاق تدارک دیده شده است ، زمانهاییکه در هتل برای استراحت و آرامش تشریف دارید میتوانید از کانالهای مجاز ماهواره استفاده کنید و سرگرم شوید.

سالن بیلیارد

سالن بیلیارد ، یکی از تفریحاتی است که میتوانید در این سفر و در این هتل داشه باشید ، با دیگر مسافران مسابقه بیلیارد بگذارید و یا از اساتید حاضر در سالن این رشته مفرح رو یاد بگیرید.

سایر امکانات هتل رویال

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی و اتاقهای هتل قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، لاندری و خشکشویی اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل رویال تا مراکز مهم قشم

فاصله تا بازار ستاره 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار ستاره 10 دقیقه پیاده
فاصله تا سیتی سنتر 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا سیتی سنتر 13 دقیقه پیاده
فاصله تا غار نمکدان 1 ساعت و 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا کوه ها و تندیس های قشم 1 ساعت و 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا غار خوربس 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار بین المللی ستاره قشم 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا درگهان قشم 24 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار قدیم درگهان قشم 28 دقیقه با ماشین
فاصله تا فرودگاه جزیره قشم 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن بندرعباس 108 دقیقه با ماشین و لنج
فاصله تا فرودگاه بندرعباس 110 دقیقه با ماشین و لنج

رزرو هتل رویال قشم

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037414

02186037416

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور قشم فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور قشم

هتل رویال قشم را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر قشم شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

با هر سلیقه ای که عازم قشم باشید به احتمال بسیار از این سفر راضی برخواهید گشت ،قشم نسبت به امکانات و تفریحاتی که دارد همچون شهرهای بزرگ دیدنی ایران توانسته خود را در میان اهل سفر به شدت محبوب سازد ، زندگی در قشم به صورتی کاملاً بی ریا در جریان است ، مردم قشم در این جزیره بزرگ زندگی می کنند ، کار می کنند ، ماهیگیری می کنند و به معنای واقعی کلمه آنجا خانه آنهاست.

سفر به قشم را همانند سفرهای لوکس و لاکچری نباید شروع کنید هر چند که امکانات لاکچری هم برای شما فراهم است ، به قشم که رفتید غذای محلی بخورید و به مردم سر بزنید ، به ماهیگران سر بزنید و ماهی تازه کباب کنید و نوش جان کنید تو آلاچیقهای ساحلی چای بنوشید و به کارگاه های کشتی سازی سر بزنید ، جنگل حرا را ببینید و برگهای درختانش را نوازش کنید و از اقامت در هتل های خوب آن لذت ببرید ، صبحها زودتر بیدار شوید و شبها دیرتر بخوابید و از لحظه لحظه سفرتان لذت ببرید ، وقتی در قشم هستید تا می توانید به جای جای آن سرک بکشید و حتماً ساعتها در دره ستاره ها وقت بگذرانید و با دلفین ها شنا کنید و بازی آنها را تماشا کنید گاهی ممکن است شانس هم بیاورید و نهنگها را هم ببینید ، غواصی کنید و تفریحات دریایی را امتحان کنید و برای خود گردنبندی از صدفها بسازید و یا از مردم محلی بخرید و اگر خانم هستید حتماً بگذارید خانمهای قشمی دستانتان را با حنا نقاشی کنند.

وقتی بازگشتید خوب استراحت کنید و عکسهای دوربینتان را ورق بزنید و اکنون شما صاحب خاطراتی هستید که تا آخر عمر به همراهتان خواهد بود و این ها را عکسها به خوبی به شما یادآوری می کنند ، عکس های قشم را در جای مطمئن نگاه دارید زیرا از این سفرها در طول زندگی کم پیش می آید ، دوستی داشتم که تمام طول سفر قشم را از خودش فیلم برداری کرد و اکنون این تنها خاطره خوب اوست از زندگی اش در ایران و اکنون که سالها بعد از آن در ینگه دنیا به سر می برد همیشه به فیلمهای سفر قشم خود می خندد و لذت میبرد ، مهم نیست چقدر حرفه ای هستید و یا اهل سفرید این سفر را هرگز از دست ندهید زیرا قشم با تمام دنیا فرق می کند به خاطر طبیعت بی نظیر و مردم مهربانش و البته حضور شما…

قشم جزیره ای است که باید آن را دید و بیشتر شناخت ، تور قشم آژانس هواپیمایی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای قشم می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این جزیره بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل رویال قشم را دریافت کنید.

سیاست های هتل رویال قشم

14.00
12.00

امکانات رفاهی هتل رویال قشم

 • آسانسور
 • اینترنت بی سیم
 • پارکینگ رایگان
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • دربان
 • دسترسی ویلچر
 • سرویس اتاق
 • صبحانه
 • محل بازی
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل رویال قشم

هتل رویال قشم قشم, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی