هتل
5 ستاره
ایران
کیش
کیش؛ بلوار مرجان؛ جنب برج های دوقلو؛ هتل مارینا پارک کیش.
02186037414
14.00
12.00

هتل مارینا کیش

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 5 ستاره لوکس در کیش

 

هتل مارینا پارک کیش را می توانی هم به عنوان یک محل اقامت فوق العاده در کیش در نظر بگیری و هم اقامت گاهی ایده‌ آل برای تفریح و خوشگذرانی. اتاق‌ ها و سوئیت‌ های هتل بنابر سلیقه و خواسته شما رو به دریا یا به سمت پارک می توانند باشند که هر کدام زیبایی های خاص خودش را دارد. رستوران هتل نیز چشم‌ انداز بسیار زیبایی از دریای آبی خلیج پارس را به شما هدیه می دهد. گزینه جالبی که به ندرت در هتل ها دیده می شود قسمت فود کورت می باشد که این مجموعه نیز در ساحل بنا شده است.

هتل مارینا کیش معروف است به هتلی با ساحل اختصاصی در کیش که به تمام موارد گفته شده در بالا، نوار ساحلی حدودا 750 متری که امکان غواصی و جت اسکی، کلوب ورزشی و تفریحات دریایی و پارک آبی را نیز باید اضافه کرد. پس اگر علاقمند به دریا و ساحل هستی و در کنارش آرامشی می خواهی که همراه با یک هتل لوکس در کیش باشد، طبق سفارش سایت تریپ ادوایز و کارشناسان آژانس فارا گشت، در انتخاب هتل مارینا پارک اصلا تردید نکن.

علاوه بر امکانات ذکر شده، باید یه خبر خوش دیگه به شما هم بدیم و اون مجموعه اسپای مارینا کیش می باشد که شامل استخر، سونا، جکوزی، سالن اسپا همراه با انواع ماساژ و البته زمین تنیس مجموعه می باشند که مارینا را تبدیل به کاملترین هتل جزیره کیش می کنند. همه این ها به قدری سر شما را گرم می کنند که متوجه گذر زمان نمی شوی.

در حین این تفریحات و خوش گذرانی ها می‌ توانی دقایقی را در کافی‌ شاپ رمانتیک و زیبای هتل که در فضای باز محوطه احداث شده، به استراحت و گفتگو و صرف نوشیدنی های ویژه اختصاص دهی. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل مارینا کیش شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل 5 ستاره داشته باشی.

امکانات تفریحی هتل مارینا کیش

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند. هتل مارینا چه ویژگی هایی دارد؟

همان طور که اشاره کردیم، هتل مارینا پارک 750 متر نوار ساحلی اختصاصی دارد که در بین هتل های کیش یک رکورد می باشد. این نوار ساحلی، امکان تفریحات فوق‌ العاده‌ ای نظیر غواصی و جت اسکی و سایر تفریحات دریایی را فراهم کرده است. که در کنار کلوب ورزشی و تفریحات دریایی و پارک آبی مارینا، امکانات تفریح کاملی را طراحی کرده. علاوه بر این، در بخشی از نوار ساحلی ذکر شده، پارکینگی شناور مخصوص قایق‌ های تفریحی وجود دارد که میهمانان هتل می‌ت وانند از این پارکینگ، عازم گردش‌ های دریایی لذت‌ بخش شوند و یا قایق خود را در این بخش پارک نمایند و از سایر امکانات هتل مارینا استفاده کنند.

ساحل ماسه‌ ای نیز طراحی شده است برای مسافران تا برای استراحت و قدم زدن از آن استفاده کنند. پارک ساحلی هتل مارینا پارک کیش، مجموعه‌ ای از وسایل بازی نظیر سرسره‌ های پلاستیکی است که در کنار هم و روی آب‌ های دریا قرار گرفته و امکان تفریح و سرگرمی هیجان‌ انگیزی را برای شما به وجود آورده‌ اند. تفریحاتی که مشابه و همانند آن را به ندرت می‌ توان در هتلی از کشور پیدا کرد.

فکرش را بکن، با این که تفریحات آبی متنوعی در ساحل هتل مارینا پارک کیش آمده شده است اما استخر، سونا و جکوزی هتل نیز آماده پذیرایی از شما هستند. این مجموعه‌ های تفریحی چنان تمیز و مجهزند که رضایت مسافران را کاملا به دست می‌ آورند. سالن اسپا و ماساژ نیز با دکور و تزئینات خاص خود، آرامش شما را تکمیل تر می‌ کنند. و البته سرگرمی دیگر در هتل مارینا پارک وجود دارد که مختص ورزشکاران حرفه ای است. یعنی زمین مجهز تنیس که شما در این زمین خاک رس و با وجود مربیان ماهر و حرفه ای، می‌ توانی اوقات لذت‌ بخشی را با بازی تنیس سپری کنی و مجموعه تفریحاتت در تور ایام عادی سال و یا تور کیش نوروز را کامل تر کنی.

هتل مارینا کیش

استقبال فرودگاهی هتل مارینا پارک

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل همراه با استقبال فرودگاهی ارائه می شود یعنی وقتی به فرودگاه کیش می رسی، راننده‌ ی هتل منتظرت است تا شما را به هتل ببرد. به همین علت اگر قصد رزرو هتل مارینا کیش را داری به مسولین آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر مشخصات پرواز خود را بده تا جهت استقبال فرودگاهی هماهنگی های لازم با هتل انجام شود.

خبر خوبی برایت داریم: اگر رزرو هتل مارینا را به صورت تور کامل با آژانس فارا گشت داشته باشی، همه هماهنگی ها را کارشناسان تور کیش ما برایت انجام می دهند تا رزرو این جاباما، راحت ترین حالت ممکن باشد.

اتاق های هتل مارینا پارک کیش

 

هتل مارینا پارک کیش همان طور که در عکس ها مشاهده کردی، به علت نزدیکی به دریا در حالت کلی دو نوع تیپ اتاقی دارد به اسم های اتاق رو به دریا مارینا و اتاق رو به پارک مارینا. که همان طور که از اسمشان مشخص است، اتاق های رو به دریا مارینا با دید به دریای آبی خلیج فارس می باشند و اتاق های رو به جزیره مارینا با دید به محوطه پارک و سرسبز هتل می باشند.

. اتاق‌های استاندارد هتل مارینا: با ظرفیت 2 نفر و امکانات بسیار عالی. اقامت خاطره‌ انگیزی را برای مسافران جزیره کیش رقم می‌ زند.

. دو تخته رو به پارک یا همان دبل پارک، یکی دیگر از انواع اتاق‌ های هتل مارینا است. این اتاق با برخورداری از 1 تخت دو نفره به هم چسبیده و منظره‌ ی رو به پارک هتل، آرامش لذت بخشی را برای میهمانان فراهم می‌ آورد.

. دو تخته رو به پارک یا همان تویین پارک، نیز مثل اتاق های دبل پارک‌ هستند با این تفاوت که 2 تخت از هم جدا می باشند.

. دو تخته رو به دریا: یا همان دبل دریا، اتاق‌ هایی با 1 تخت دو نفره‌ اند که از منظره‌ ی منحصر به فردی از آبی دریا برخوردارند و میهمانان را به تماشای دریای بی‌ نهایت زیبای خلیج فارس دعوت می‌ کنند.

. دو تخته رو به دریا یا  همان تویین دریا، نیز مثل اتاق های دبل دریا هستند با این تفاوت که 2 تخت از هم جدا  می باشند.

. اتاق های سوئیت جونیور یک خواب، واحد های مرفه، بزرگ و بسیار راحتی هستند که دارای نمای یا دریا یا پارک دارند. ظرفیت این اتاق های مارینا پارک 2 نفره است.

. اتاق های دولوکس و دوخوابه‌ هتل مارینا پارک کیش، با ظرفیت 4 نفر و تحت عنوان معروف جونیور سوئیت دو خواب. امکان پذیرایی از خانواده‌ ها که نیاز به فضای بزرگتری دارند را به بهترین نحو فراهم آورده است. و البته این اتاق ها نیز بنابر انتخاب شما، می توانند رو به دریا یا پارک باشند.

. اتاق های سوئیت‌ های یک خوابه‌ هتل مارینا، با فضایی بسیار بزرگ تر و دلباز تر و یک اتاق خواب ویژه طراحی شده است. ظرفیت این سوئیت‌ ها 2 نفر می باشد.

. اتاق های سوئیت‌ های دو خوابه‌ هتل مارینا نیز مانند سوئیت‌ های یک خوابه بسیار راحت و کامل می باشند. البته با این تفاوت که دو اتاق خواب دارند که مناسب برای 4 است.

. اتاق سوئیت‌ رویال هتل مارینا که با فضایی بسیار بزرگ، امکاناتی لوکس و منظره‌ ای فوق العاده که مناسب پذیرایی از خانواده‌ های پر جمعیت است. بنابر تعاریف مدیریت هتل مارینا پارک، این سوئیت برای 6 نفر پیش‌ بینی شده است.

امکانات ویژه هتل مارینا کیش

سیستم هوشمند BMS

یکی از امکانات فوق العاده این هتل این است که تمام اتاق‌ ها و سوئیت‌ ها به سیستم هوشمند BMS مجهز شده است. عملکرد این سیستم به شکلی است که تمام وسایل الکترونیکی اتاق مانند روشنایی، تهویه‌ی مطبوع، سرمایش و گرمایش همزمان با ورود مسافر به صورت خودکار فعال می‌ شوند که باعث میشه حس خوبی از پیشرفت تکنولوژی را تجربه کنی.

فروشگاه های متنوع

از امکانات دیگر این هتل می شود به فروشگاه های مختلفی که مشغول به کار هستند اسم برد. داخل هتل فروشگاهی به فروش انواع شکلات و قهوه از بهترین برند های دنیا اختصاص داده شده است. بنابراین می‌ توانی خرید های خوبی داشته باشی و حتی برای سوغات خریدن نیز، مخصولات این فروشگاه را در لیست خریدت قرار دهی.

فروشگاه های مارینا فقط مخصوص خرید شکلات نیستند، شما می توانی برای خرید جواهرات و سنگ‌ های قیمتی، لباس و چای نیز، از فروشگاه‌ های هتل استفاده کنی چون محصولاتی که دارند هم مناسب می باشند و هم  با کیفیت. مطمئنا نیازهای شما را برآورده می کنند.

نکته مثبت فروشگاه های مارینا این است که اگر زمان کمی برای خرید داری و یا زیاد اهل گشت و گذار در مراکز خرید کیش نیستی هم در وقت شما صرفه جویی می کنند و هم باعث سرگرم شدن شما در زمان هایی که در هتل بسر می بری می شوند.

فضای پارک و سرسبز و ساحل اختصاصی

یکی از نکات متمایز هتل مارینا کیش با سایر هتل ها داشتن همزمان فضای پارک و سرسبز به همراه آلاچیق های زیبا و انواع مبلمان برای تفریح و گذران وقت در فضای باز و ساحل اختصاصی برای قدم زدن و استفاده از تفریحات دریایی می باشد. لذا شما با هر طیف سلیقه و خواسته از سفر کیش در این هتل لذت خواهی برد و آرامش یک سفر فوق العاده را تجربه خواهی کرد.

اجاره خودرو

یکی از خدمات جالب و به نوعی لازم در هتل مارینا کیش، اجاره‌ی ماشین به مسافران است. در اصل از آن جایی که بسیاری از میهمانان با هواپیما به کیش سفر می‌ کنند، داشتن یک ماشین مناسب می‌ تواند گردش‌ در شهر برای خرید، گشت و گذار و حتی تست خیابان های خلوت، آن ها را راحت‌ تر سازد. این ماشین‌ ها بنابر خواست میهمانان با راننده یا بدون راننده، اجاره داده می‌ شوند و شما می توانی هنگام ورود به هتل مارینا پارک کیش از این سرویس و خدمت نیز استفاده نمایی.

رستوران ایرانی و فرنگی

رستوران لوتوس مارینا، رستوران مجهز، لوکس و زیبایی است که آماده‌ ی پذیرایی از شما هستند. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایی، دسر های مختلف، سالاد های ویژه و پیش غذاهای خوشمزه، توسط یک کادر خیلی حرفه ای آماده می‌ شود.

رستوران گل کاغذی مارینا، یکی دیگر از رستوران های این هتل ساحلی کیش می باشد که در محیط با صفا و دل‌ انگیز باغ، در خدمت شما می باشد. یکی از ویژگی های این رستوران این است که می توانی غذای مورد علاقه خود را در فضای باز میل کنی.

سایر امکانات هتل مارینا

هتل مارینا پارک امکانات عمومی دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند، همچون: روم‌ سرویس، پذیرش 24 ساعته، لاندری و خشک‌ شویی، خدمات بیدار باش، سرویس صبحانه و ناهار در رستوران، خودپرداز، پارکینگ،  اینترنت در لابی و  تاکسی‌ سرویس می‌ شود.

فاصله هتل مارینا تا مراکز مهم کیش

فاصله تا اسکله تفریحی 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا هایپر مارکت و مرکز تجاری کیش 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار پانیذ و پردیس 1 و 2 حدود 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا ساحل مرجان و بازار مرجان دقیقه با ماشین
فاصله تا بولینگ مریم 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار ونوس 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار مروارید 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا کشتی یونانی 19 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار و رستوران پدیده کیش 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ آقایان 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ بانوان 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر زیر زمینی کاریز 16 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست کارتینگ 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا رستوران پایاب 16 دقیقه با ماشین
فاصله تا تور سافاری پارس 24 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک دلفین ها و باغ پرندگان 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار ماهی فروشان و بازار عرب ها 22 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار مریم 13 دقیقه با ماشین

رزرو هتل مارینا کیش

برای رزرو این هتل زیبای ساحلی و آگاهی از تخفیفات ویژه در ایام عادی و نوروز که  مختص شما در نظر گرفته ایم، لطفا تماس بگیر:

02188909296
02186037414
09208008108

هتل مارینا را پسندیدی؟ تبریک انتخاب خوب و لوکسی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور کیش هتل مارینا

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

 

بدون شک کیش به عنوان یکی از محبوب ترین و هیجان بر انگیز ترین مقاصد توریستی ایران بi شمار می آید که علاوه بر جذب گردشگران داخلی توانسته روزانه هزاران گردشگر خارجی را نیز جذب نماید. کیش به عنوان یک جزیره ایده آل با سازه هایی مدرنیزه شده و همراه با لوکس گرایی به عنوان یک مقصد گردشگری تجملاتی در ایران شناخته می شود.

تفریحاتی بسیار مفرح اعم از آفتاب گرفتن و شنا در دریای خلیج فارس تا بازدید از اماکن تاریخی بخش کوچکی از خوش گذرانی در جزیره است. افزوده بر تمام این پوئن های مثبت می توانیم کیش را به عنوان یکی از ارزان قیمت ترین مقاصد گردشگری نیز معرفی کنیم. هزینه مناسب هتل های کیش و گشت و گذار در این جزیره یک فرصت بزرگ برای بسیاری از علاقمندانی است که تمایل دارند به این جزیره سفر کنند.

تور کیش فارا گشت که با صاحب هتل مارینا هماهنگ شده است، یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. شما علاقمندان با رزرو کردن تور تفریحی کیش در سفرهای نوروز و یا ایام عادی، می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در کیش بروید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص گارانتی و تور هتل مارینا کیش نظرات مسافرین، آدرس و عکس ها را دریافت کنی.

سیاست های هتل مارینا کیش

14.00
12.00
پیمایش به بالا