آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

هتل مارینا کیش

اتاق های در دسترس

هتل
5 ستاره
ایران
کیش
کیش، بلوار مرجان، جنب برج های دوقلو، هتل مارینا پارک کیش.
02186037414
14.00
12.00

هتل مارینا کیش

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 5 ستاره

هتل مارینا پارک کیش را میتوانید هم بعنوان یک محل اقامت فوق العاده در کیش در نظر گیرید و هم اقامتگاهی ایده‌آل برای تفریح و خوشگذرانی ، اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل بنابر سلیقه و خواسته شما رو به دریا یا به سمت پارک میتوانند باشد که هر کدام زیبایی های خاص خودش را دارد ، رستوران هتل نیز چشم‌انداز بسیار زیبایی از دریای آبی خلیج فارس را به شما هدیه میدهد ، و گزینه جالبی که به ندرت در هتلها دیده میشود  قسمت فودکورت میباشد که این مجموعه نیز در ساحل بنا شده است.

هتل مارینا کیش معروف است به هتلی با ساحل اختصاصی در کیش که به تمام موارد گفته شده در بالا ، نوار ساحلی حدودا 750 متری که امکان غواصی و جت اسکی ، کلوب ورزشی و تفریحات دریایی و پارک آبی را نیز دارا میباشد ، پس اگر علاقمند به دریا و ساحل هستید و در کنارش آرامشی میخواهید که همراه با یک هتل لوکس در کیش باشد ، در انتخاب هتل مارینا پارک اصلا تردید نکنید.

علاوه بر این امکانات ، باید یه خبر خوش دیگه به شما هم بدیم و اون مجموعه اسپای مارینا کیش میباشد که شامل استخر ، سونا ، جکوزی ، سالن اسپا همراه با انواع ماساژ و البته زمین تنیس مجموعه میباشند که مارینا را تبدیل به کاملترین هتل جزیره کیش میکنند ، همه اینها بقدری سر شما را گرم میکنند که متوجه گذر زمان نمیشوید ، در حین این تفریحات و خوش گذرانیها می‌توانید دقایقی را در کافی‌شاپ رمانتیک و زیبای هتل که در فضای باز محوطه احداث شده ، به استراحت و گفتگو و صرف نوشیدنی های ویژه اختصاص دهید ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل مارینا کیش شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

امکانات تفریحی هتل مارینا کیش

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل مارینا چه ویژگیهایی دارد؟

همانطور که اشاره کردیم ، هتل مارینا پارک 750 متر نوار ساحلی اختصاصی دارد که در بین هتلهای کیش یک رکورد میباشد ، این نوار ساحلی ، امکان تفریحات فوق‌العاده‌ای نظیر غواصی و جت اسکی و سایر تفریحات دریایی را فراهم کرده است که در کنار کلوب ورزشی و تفریحات دریایی و پارک آبی مارینا امکانات تفرحی کاملی را طراحی کرده ، علاوه بر این ، در بخشی از نوار ساحلی نامبرده ، پارکینگی شناور مخصوص قایق‌های تفریحی وجود دارد که میهمانان هتل می‌توانند از این پارکینگ ، عازم گردش‌های دریایی لذت‌بخش شوند و یا قایق خود را در این بخش پارک نمایند و سایر امکانات هتل مارینا استفاده کنند.

ساحل ماسه‌ای نیز طراحی شده است برای مسافران تا برای استراحت و قدم زدن از آن استفاده کنند ، پارک ساحلی هتل مارینا پارک کیش ، مجموعه‌ای از وسایل بازی نظیر سرسره‌های پلاستیکی است که در کنار هم و روی آب‌های دریا قرار گرفته و امکان تفریح و سرگرمی هیجان‌انگیزی را برای شما به وجود آورده‌اند. تفریحاتی که مشابه و همانند آن را به ندرت می‌توان در هتلی از کشور پیدا کرد.

فکرش را بکنید که با اینکه تفریحات آبی متنوعی در ساحل هتل مارینا پارک کیش آمده شده است اما استخر ، سونا و جکوزی هتل نیز آماده پذیرایی از شما هستند. این مجموعه‌های تفریحی چنان تمیز و مجهزند که رضایت مسافران را کاملا به دست می‌آورند.سالن اسپا و ماساژ نیز با دکور و تزئینات خاص خود ، آرامش شما را تکمیل می‌کنند ،و البته سرگرمی دیگر در هتل مارینا پارک وجود دارد که مختص ورزشکاران حرفه است یعنی زمین مجهز تنیس که شما در این زمین خاک رس و با وجود مربیان ماهر و حرفه ای ، می‌توانید اوقات لذت‌بخشی را با بازی تنیس سپری کنید و مجموعه تفریحاتتان در تور ایام عادی و یا تور کیش نوروز را کاملتر کنید .

هتل مارینا کیش

استقبال فرودگاهی هتل مارینا پارک

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل همراه با استقبال فرودگاهی ارائه میشود یعنی وقتی به فرودگاه کیش میرسید ، راننده‌ی هتل منتظرتان است تا شما را به هتل ببرد ، بهمین علت اگر قصد رزرو هتل مارینا کیش را دارید به مسولین آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر مشخصات پرواز خود را بدهید تا جهت استقبال فرودگاهی هماهنگی های لازم با هتل انجام شود.

خبر خوبی برایتان داریم اگر رزرو هتل مارینا را بصورت تور کامل با آژانس فارا گشت داشته باشید همه هماهنگی ها را کارشناسان تور کیش ما برایتان انجام میدهند تا رزرو این جا با ما راحتترین حالت ممکن باشد.

اتاقهای هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش بعلت نزدیکی به دریا در حالت کلی دو نوع تیپ اتاقی دارد به اسمهای اتاق رو به دریا مارینا و اتاق رو به پارک مارینا که همانطور که از اسمشان مشخص است ، اتاقهای رو بدریا مارینا با دید به دریای آبی خلیج فارس میباشند و اتاقهای رو به جزیره مارینا با دید به محوطه پارک و سرسبز هتل میباشند.

. اتاق‌های استاندارد هتل مارینا ، با ظرفیت 2 نفر و امکانات بسیار عالی ، اقامت خاطره‌ انگیزی را برای مسافران جزیره کیش رقم می‌زند.

. دو تخته رو به پارک یا همان دبل پارک ، یکی دیگر از انواع اتاق‌های هتل ماریناست ، این اتاق با برخورداری از 1 تخت دو نفره به هم چسبیده و منظره‌ی رو به پارک هتل ، آرامش لذت بخشی را برای میهمانان فراهم می‌آورد.

. دو تخته رو به پارک یا همان تویین پارک ، نیز مثل اتاقهای دبل پارک‌ هستند با این تفاوت که 2 تخت از هم جدا میباشند.

. دو تخته رو به دریا یا همان دبل دریا ، اتاق‌هایی با 1 تخت دو نفره‌اند که از منظره‌ی منحصر به فردی از آبی دریا برخوردارند و میهمانان را به تماشای دریای بی‌نهایت زیبای خلیج فارس دعوت می‌کنند.

. دو تخته رو به دریا یا  همان تویین دریا ، نیز مثل اتاق های دبل دریا هستند با این تفاوت که 2 تخت از هم جدا  میباشند.

. اتاقهای سوئیت جونیور یک خواب ، واحدهای مرفه ، بزرگ و بسیار راحتی هستند که دارای نمای یا دریا یا پارک دارند ، ظرفیت این اتاقهای مارینا پارک 2 نفره است.

. اتاقهای دولوکس و دوخوابه‌ی هتل مارینا پارک کیش ، با ظرفیت 4 نفر و تحت عنوان معروف جونیور سوئیت دوخواب ، امکان پذیرایی از خانواده‌ها که نیاز به فضای بزرگتری دارند را به بهترین نحو فراهم آورده است ، و البته این اتاق ها نیز بنابر انتخاب شما ، میتوانند رو به دریا یا پارک باشند.

. اتاقهای سوئیت‌های یک خوابه‌ی هتل مارینا ، با فضایی بسیار بزرگ تر و دلباز و یک اتاق خواب ویژه طراحی شده است ،ظرفیت این سوئیت‌ها 2 نفر میباشد.

. اتاقهای سوئیت‌های دو خوابه‌ هتل مارینا نیز مانند سوئیت‌های یک خوابه بسیار راحت و کامل میباشند ، البته با این تفاوت که دو اتاق خواب دارند که مناسب برای 4 است.

. اتاق سوئیت‌ رویال هتل مارینا که با فضایی بسیار بزرگ ، امکاناتی لوکس و منظره‌ای فوق العاده که مناسب پذیرایی از خانواده‌های پرجمعیت است ، بنابر تعاریف مدیریت هتل مارینا ، این سوئیت برای 6 نفر پیش‌بینی شده است.

امکانات ویژه هتل مارینا کیش

سیستم هوشمند BMS

یکی از امکانات فوق العاده این هتل این است که تمام اتاق‌ها و سوئیت‌ها به سیستم هوشمند BMS مجهز شده است.عملکرد این سیستم به شکلی است که تمام وسایل الکترونیکی اتاق مانند روشنایی ، تهویه‌ی مطبوع ، سرمایش و گرمایش همزمان با ورود مسافر به صورت خودکار فعال می‌شوند که باعث میشه حس خوبی از پیشرفت تکنولوژی را تجربه کنید.

فروشگاههای متنوع

از امکانات دیگر این هتل میشود به فروشگاههای مختلفی که مشغول به کار هستند اسم برد ، داخل هتل فروشگاهی به فروش انواع شکلات و قهوه از بهترین برندهای دنیا اختصاص داده شده است ، بنابراین می‌توانید خرید های خوبی داشته باشید و حتی برای سوغات خریدن نیز، مخصولات این فروشگاه را در لیست خریدتان قرار دهید.

فروشگاه های مارینا فقط مخصوص خرید شکلات نیستند ، شما میتوانید برای خرید جواهرات و سنگ‌های قیمتی ، لباس و چای نیز ، از فروشگاه‌های هتل استفاده کنید چون محصولاتی که دارند هم مناسب میباشند و هم  با کیفیت ، مطمئنا نیازهای شما را برآورده میکنند.

نکته مثبت فروشگاه های مارینا این است که اگر زمان کمی برای خرید دارید و یا زیاد اهل گشت و گذار در مراکز خرید کیش نیستید هم در وقت شما صرفه جویی میکنند و هم باعث سرگرم شدن شما در زمانهایی که در هتل بسر میبرید میشوند.

فضای پارک و سرسبز و ساحل اختصاصی

یکی از نکات متمایز هتل مارینا کیش با سایر هتلها داشتن همزمان فضای پارک و سرسبز بهمراه آلاچیق های زیبا و انواع مبلمان برای تفریح و گذران وقت در فضای باز و ساحل اختصاصی برای قدم زدن و استفاده از تفریحات دریایی میباشد لذا شما با هر طیف سلیقه و خواسته از سفر کیش در این هتل لذت خواهید برد و آرامش یک سفر فوق العاده را تجربه خواهید کرد.

اجاره خودرو

یکی از خدمات جالب و به نوعی لازم در هتل مارینا کیش ، اجاره‌ی ماشین به مسافران است ، در اصل از آنجایی که بسیاری از میهمانان با هواپیما به کیش سفر می‌کنند ، داشتن یک ماشین مناسب می‌تواند گردش‌ در شهر برای خرید ، گشت و گذار و حتی تست خیابانهای خلوت آنها را راحت‌تر سازد.این ماشین‌ها بنابر خواست میهمانان با راننده یا بدون راننده ، اجاره داده می‌شوند و شما میتوانید هنگام ورود به هتل مارینا پارک کیش از این سرویس و خدمت نیز استفاده نمایید.

رستوران ایرانی و فرنگی

رستوران لوتوس مارینا ، رستوران مجهز ، لوکس و زیبایی است که آماده‌ی پذیرایی از شما هستند ، در این رستوران انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی و دریایی ، دسر های مختلف ، سالاد های ویژه و پیش غذاهای خوشمزه ، توسط یک کادر خیلی حرفه ای آماده می‌شود.

رستوران گل کاغذی مارینا یکی دیگر از رستورانهای این هتل ساحلی کیش میباشد که در محیط باصفا و دل‌انگیز باغ ، در خدمت شما میباشد و یکی از حسن های این رستوران این است که میتوانید غذای مورد علاقه خود را در فضای باز میل کنید.

سایر امکانات هتل مارینا

هتل مارینا پارک امکانات عمومی دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند همچون: روم‌سرویس ، پذیرش 24ساعته ، لاندری و خشک‌شویی ، خدمات بیدارباش ، سرویس صبحانه و ناهار در رستوران ، خودپرداز ، پارکینگ ،  اینترنت در لابی و  تاکسی‌سرویس می‌شود.

فاصله هتل مارینا تا مراکز مهم کیش

فاصله تا اسکله تفریحی 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا هایپر مارکت و مرکز تجاری کیش 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار پانیذ و پردیس 1 و 2 حدود 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا ساحل مرجان و بازار مرجان دقیقه با ماشین
فاصله تا بولینگ مریم 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار ونوس 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار مروارید 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا کشتی یونانی 19 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار و رستوران پدیده کیش 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ آقایان 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ بانوان 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر زیر زمینی کاریز 16 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست کارتینگ 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا رستوران پایاب 16 دقیقه با ماشین
فاصله تا تور سافاری پارس 24 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک دلفین ها و باغ پرندگان 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار ماهی فروشان و بازار عرب ها 22 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار مریم 13 دقیقه با ماشین

رزرو هتل مارینا کیش

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید
02186037412
02186037414
09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور کیش فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور کیش

هتل مارینا را پسندید؟ تبریک انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر کیش شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

بدون شک کیش به عنوان یکی از محبوب ترین و هیجان بر انگیز ترین مقاصد توریستی ایران بشمار می آید که علاوه بر جذب گردشگران داخلی توانسته روزانه هزاران گردشگر خارجی را نیز جذب نماید.کیش به عنوان یک جزیره ایده آل با سازه هایی مدرنیزه شده و همراه با لوکس گرایی به عنوان یک مقصد گردشگری تجملاتی در ایران شناخته می شود.

تفریحاتی که با تکنولوژی و پیشرفت های بشر اجین شده اند از جمله محبوب ترین تفریحاتی هستند که می توانید در این جزیره دوست داشتنی، تجربه کنید. افزوده بر تمام این پوئن های مثبت می توانیم کیش را به عنوان یکی از خوش قیمت ترین مقاصد گردشگری نیز معرفی کنیم ، هزینه مناسب هتل های کیش و گشت و گذار در این جزیره یک فرصت بزرگ برای بسیاری از علاقمندانی است که تمایل دارند به این جزیره سفر کنند ، تور کیش آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ،شما علاقمندان با رزرو کردن تور تفریحی کیش در تور کیش نوروز و یا تورهای ایام عادی کیش می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در کیش بروید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل مارینا کیش را دریافت کنید.

سیاست های هتل مارینا کیش

14.00
12.00

امکانات رفاهی هتل مارینا کیش

امکانات عمومی هتل مارینا کیش: لابی، آسانسور، نمازخانه، فروشگاه، آژانس مسافرتی، پله اضطراری، مرکز خرید، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، روزنامه، کافی نت، فضای سبز، زمین تنیس، جکوزی، پذیرش ۲۴ ساعته، ترانسفر رفت با هزینه، اتاق تلفن (اپراتور)، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، کرایه اتومبیل (بدون راننده)، زمین ورزشی، سالن ورزشی، خدمات باربری، خدمات تور، تلفن در لابی، پارکینگ، استخر، سونا، خدمات خانه داری، خدمات تهیه بلیط، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، تلویزیون در لابی، اینترنت در لابی، لاندری (خشکشویی)، سرویس بهداشتی فرنگی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در لابی، سرویس بهداشتی فرنگی در طبقات، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات.

 • آسانسور
 • اتاق کنفرانس
 • استخر
 • اطاق امن
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • دربان
 • دسترسی ویلچر
 • سرگرمی
 • سرویس اتاق
 • صبحانه
 • قهوه
 • محل بازی
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل مارینا کیش

هتل مارینا کیش کیش, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی