هتل
5 ستاره
ایران
کیش
کیش؛ میدان ساحل؛ بلوار ساحل؛ هتل شایان کیش
02186037414
14.00
12.00

هتل شایان کیش

کامل ترین اطلاعات درباره این هتل 5 ستاره در کیش

هتل شایان کیش میشه گفت اولین هتل پنج ستاره ساخته شده در جزیره کیش می باشد که قبل از انقلاب شروع به کار کرد و هدف اصلی آن جذب مسافران خارجی به خصوص از کشورهای حاشیه خلیج فارس جهت ارز آوری به کشورمان بود.

هتل شایان به علت نزدیکی به دریا دارای اتاق های رو به دریا و رو به جزیره می باشد. که در کنار اقامت روتین در جزیره کیش می تواند اقامتی دل‌ انگیز و رمانتیک را به شما نوید دهند. اگر برای ماه عسل قصد سفر به کیش را داری و در بین هتل های کیش این هتل را انتخاب می کنی، حتما پیشنهاد می کنم اتاق های رو به دریا را رزرو کن.

این هتل به اسکله‌ تفریحی کیش و چندین مرکز خرید معروف کیش نیز نزدیک است. ایستگاه دوچرخه‌ سواری، کلوب ورزش‌ های آبی و بولینگ مریم، از دیگر اماکن تفریحی کیش هستند که فاصله‌ کمی با شایان دارند. با این دسترسی‌ های آسان می‌ توانی لذت هر چه بیشتری از سفرت به کیش بدون هزینه اضافی بابت کرایه ماشین ببری.

البته در رستوران‌ های مختلف هتل شایان نیز، هر گاه که میل داشتی می‌ توانی انواع غذاهای لذیذ ایرانی، بین‌ المللی، سنتی و فست‌ فود را میل کنی. کافی‌ شاپ هتل نیز برای رفع خستگی و گفتگوهای صمیمانه‌، 24 ساعته در خدمت شما است. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل شایان کیش شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کامل ترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل شایان کیش

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند، هتل شایان چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از امتیازات ویژه‌ هتل شایان نزدیکی‌ اش به دریا می باشد، برای همین اگر دریا و موج‌ های زیبای آن را دوست داری و می خواهی صبح ها وقتی بیدار می شوی دریای آبی و آرام خلیج فارس را ببینی، اقامت در این هتل لوکس را از دست نده. در کنار آن بزرگترین اسکله تفریحی جزیره  قرار دارد. بنابراین در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهی، به راحتی و ظرف چند دقیقه می‌ توانی شن‌ های دریا را زیر پاهایت احساس کنی و پیاده‌ روی آرامش بخشی در ساحل داشته باشی.

همان طور که پیشتر گفته شد این موقعیت مکانی فوق العاده که فاصله‌ کمی با دریا دارد، باعث می شود برخی از اتاق‌ ها و تمام کابانا ها رو به دریا باشند. بنابراین شما می‌ توانی صبح بسیار زود، غروب یا حتی شب، در بالکن اتاقت رو به دریا بنشینی و یا پنجره اتاق را باز کنی و در حالی‌ که از تماشای منظره‌ فوق العاده آن لذت می‌ بری، چای یا قهوه میل کنی. ساعاتی سرشار از آرامش را سپری خواهی کرد. خبر خوب هم این هست که به همه‌ ی این‌ ها چشم‌ انداز رو به دریای رستوران و کافی‌ شاپ‌ های هتل را هم اضافه کن تا رزرو تور کیش فوق العاده تری را تجربه کنی.

هتل شایان کیش

استقبال فرودگاهی هتل شایان

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل همراه با استقبال فرودگاهی ارائه می شود. یعنی وقتی به فرودگاه کیش می رسی، راننده‌ هتل منتظرت است تا شما را به هتل ببرد. به همین علت اگر قصد رزرو هتل شایان کیش را داری به مسولین آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر مشخصات پرواز خود را بده تا جهت استقبال فرودگاهی هماهنگی های لازم با هتل انجام شود.

خبر خوبی برایت داریم: اگر رزرو هتل شایان را به صورت تور کامل با آژانس فارا گشت داشته باشی همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایت انجام می دهند تا رزرو این جا با ما راحت ترین حالت ممکن باشد.

اتاق های هتل شایان کیش

 

انتخاب هتل شایان می تونه به نوعی، هر طیف سلیقه رو پوشش بده. در عکس ها مشاهده کردی که این هتل علاوه بر نزدیکی به دریا که دلیلی می شود بر تنوع دید اتاق ها به دریا و جزیره، به دو بخش کلی اقامت در هتل و اقامت در کابانا تقسیم می شود. واحدهای اقامت در هتل همان طور که از اسمشان مشخص است در ساختمان اصلی هتل قرار گرفته اند و واحدهای اقامت در کابانا شایان شامل واحدهای یک طبقه ویلایی کنار هم می شود که در قسمت محوطه یعنی بین ساختمان اصلی و ساحل دریا قرار گرفته اند. این واحدها قیمت کمتری نسبت به اتاق های ساختمان اصلی هتل دارند، مطمئنا در سفر داخلی این تنوع اتاق ها می تواند فرصت انتخاب های زیادی را برای شما داشته باشند.

 

کابانا های شایان

. اتاق های کابانا هتل شایان، این اتاق ها ظرفیت دو نفر تا چند نفر را دارند و نسبت به تعداد نفرات شما انتخاب می گردند. اتاق های مذکور، در فاصله تقریبا 50 متری از ساحل دریا و بین ساختمان اصلی و ساحل قرار گرفته اند. همان طور که گفته شد واحدهای ویلایی، یک طبقه بوده که در کنار هم ساخته شده اند.

 

ساختمان اصلی شایان

. اتاق های دو تخته رو به جزیره، ظرفیت این اتاق ها دو نفره است. که دارای دو تخت یک نفره و یا یک تخت دو نفره می باشند و منظره دید رو به جزیره دارند.

. اتاق های دو تخته رو به دریا، ظرفیت این اتاق ها نیز دو نفر است. که دارای دو تخت یک نفره و یا یک تخت دو نفره می باشند و منظره دید رو به دریا دارند.

. اتاق های سه تخته رو به جزیره، ظرفیت این اتاق ها سه نفر است. که دارای سه تخت یک نفره و یا یک تخت دو نفره به همراه یک تخت یک نفره می باشند و منظره دید رو به جزیره دارند.

. اتاق های سه تخته رو به جزیره، ظرفیت این اتاق ها سه نفر است که دارای سه تخت یک نفره و یا یک تخت دو نفره به همراه یک تخت یک نفره می باشند. این واحد ها منظره دید رو به جزیره دارند.

. اتاق های دوبلکس رو به جزیره، ظرفیت این اتاق ها چهار نفر است و به صورت دو طبقه (دوبلکس) طراحی شده اند. دارای دو تخت یک نفره در پایین و یک تخت دو نفره در بالا می باشند و منظره دید رو به جزیره دارند.

. اتاق های دوبلکس رو به دریا، ظرفیت این اتاق ها نیز چهار نفر است و به صورت دو طبقه (دوبلکس) طراحی شده اند. دارای دو تخت یک نفره در پایین و یک تخت دو نفره در بالا می باشند و منظره دید رو به دریا دارند. این اتاق ها همان واحدهای معروف اتاق های دوبلکس هتل شایان کیش هستند.

. سوئیت‌ رویال هتل شایان، مناسب خانواده های با جمعیت بالا و جمع های دوستانه با نفرات زیاد می باشند. این سوئیت های شایان به سه دسته یک خوابه، دو خوابه و دوبلکس تقسیم می شوند و رو به باغ‌ یا همان جزیره هستند که ظرفیت پذیرایی 4 تا 9 نفر را دارند.

. اتاق های سوئیت‌ رویال یک خوابه، ظرفیت چهار نفره دارند ولی می‌ توانند به دو نفر دیگر نیز خدمات بدهند.

. اتاق های سوئیت‌ رویال دو خوابه، ظرفیت شش نفره دارند ولی می توانند به سه نفر دیگر نیز خدمات بدهند.

. اتاق های سوئیت‌ رویال دوبلکس دو خوابه، ظرفیت شش نفره دارند ولی می‌ توانند به دو نفر دیگر نیز خدمات بدهند.

امکانات ویژه هتل شایان کیش

سیستم هوشمند BMS

یکی از امکانات فوق العاده این هتل این است که تمام اتاق‌ ها و سوئیت‌ ها به سیستم هوشمند BMS مجهز شده اند. عملکرد این سیستم به شکلی است که تمام وسایل الکترونیکی اتاق مانند روشنایی، تهویه‌ی مطبوع، سرمایش و گرمایش، همزمان با ورود مسافر به صورت خودکار فعال می‌ شوند. این پروژه باعث میشه حس خوبی از پیشرفت تکنولوژی را تجربه کنی.

سیستم دیجیتال پیشرفته

از امکانات دیگر هتل می شود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد. مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ ها و سوئیت‌ های هتل علاوه بر پخش شبکه‌ های تلویزیونی، کانال های مجاز ماهواره را نیز قابل دسترسی گذاشته اند.

سرویس چای و قهوه

اگر هوس کردی در اتاق باشی و حس بیرون رفتن نداری، و یا زمان مناسبی برای گشت و گذار در جزیره کیش نمی باشد، با یک تماس با کافی شاپ هتل می توانی نوشیدنی مورد نظرت را سفارش دهی و در اتاقت میل کنی. در کنار پنجره با منظره ای زیبا از دریا و یا جزیره، لذتی فوق العاده را تجربه کن.

کافی شاپ شایان

این هتل دارای یک کافی‌ شاپ نیز می باشد که در تمام ساعات شبانه‌ روز پذیرای شما است.  پس از یک گردش یا خریدی لذت بخش با انواع خوراکی‌ ها و نوشیدنی‌ های سرد و گرم، اوقات دلچسبی برایت رقم میزند تا انرژییت شارژ شود.

رستوران ایرانی و فرنگی

یکی از نقاط قوت هتل شایان کیش، رستوران‌ های فوق‌ العاده ای است که در هتل مستقر شده اند. رستوران‌ هایی متنوع با طراحی داخلی بسیار زیبا و آرامش‌ بخش.

رستوران شمبلیر، یکی از رستوران های هتل شایان می باشد که در در طبقه همکف قرار گرفته است. این رستوران انواع غذاهای لذیذ ایرانی و فرهنگی را سرو می کند که تنوعی فوق العاده دارد.

رستوران سنتی، اگر هوس فضاهای سنتی کردی، رستوران سنتی شایان در خدمت شما است. در این رستوران علاوه بر غذاهای سنتی، از فضای اصیل و زیبای آن نیز لذت خواهی برد.

رستوران فست فود، مخصوص سرو غذاهای فست فودی. در لابی هتل مشغول به سرویس دادن به مسافران است که می توانی انواع خوراکی های فست فودی را در آن جا تست کنی.

سایر امکانات هتل شایان

هتل شایان امکانات عمومی دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند. همچون: روم‌ سرویس، پذیرش 24 ساعته، لاندری و خشک‌ شویی، خدمات بیدار باش، سرویس صبحانه و ناهار در رستوران، خودپرداز، پارکینگ، اینترنت در لابی و تاکسی‌ سرویس.

فاصله هتل شایان تا مراکز مهم کیش

فاصله تا اسکله تفریحی 5 دقیقه پیاده
فاصله تا هایپر مارکت و مرکز تجاری 10 دقیقه پیاده
فاصله تا بازار پانیذ و پردیس 1 و 2 فقط 17 دقیقه پیاده
فاصله تا ساحل مرجان و بازار مرجان 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا بولینگ مریم 5 دقیقه پیاده
فاصله تا بازار ونوس 5 دقیقه پیاده
فاصله تا بازار مروارید 14 دقیقه پیاده
فاصله تا کشتی یونانی 19 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار و رستوران پدیده کیش 19 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ بانوان 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ آقایان 16 دقیقه پیاده
فاصله تا شهر زیر زمینی کاریز 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا درخت سبز 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست کارتینگ 17 دقیقه پیاده و 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا رستوران پایاب 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا تور سافاری پارس 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک دلفین ها و باغ پرندگان 11 دقیقه با ماشین

رزرو هتل شایان کیش

برای رزرو این هتل 5 ستاره و آگاهی از قیمت و تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما، لطفا تماس بگیر:

02188909296

02186037414

09208008108

هتل شایان را پسندیدی؟ تبریک، انتخاب خوبی بود. برای اطلاع از قیمت تورش لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور کیش هتل شایان

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

اگر قصد سفر به این جزیره را داری انواع تفریحات چون: غواصی، جت اسکی، ماهیگیری، فلای بورد، اسکی روی آب و … تفریحات آبی بی‌ نظیری را برای شما محیا می‌ کنند. و در ادامه شهر باستانی حریره، نمایشگاه خزندگان، کشتی یونانی و ده‌ ها جاذبه تاریخی، فرهنگی و طبیعی دیگر می‌ توانند در جزیره ای با متناسب‌ ترین آب‌ و هوا لذتی فراوان را برای شما پدید بیاورند. گاه بر ساحل دریا و با ماسه‌ های طلایی، سفید و مرجانی همراه باشی و گاه در بازار های خرید متنوع و زیبایش کمال لذت را ببری.

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای رزرو تور کیش نوروز و یا تور در ایام عادی و همین طور استعلام قیمت هتل شایان می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی. به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص نظرات مسافرین، آدرس، قیمت و رزرو هتل شایان کیش را با ارزان ترین قیمت دریافت کن.

سیاست های هتل شایان کیش

14.00
12.00
پیمایش به بالا