آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

نقشه قشم

نقشه قشم | کاملترین جزییات اصلی شهر قشم

تا حالا شده بخوای آدرس یه مکان رو در سفر پیدا کنی اما موفق نشدی؟ توی ترافیک گیر کردی یا این که اسم خیابون ها رو با هم قاطی کردی! خیلی اعصاب آدم خرد می شه نه؟ آره واقعا…

اما باید این خبر خوش رو به شما بدهیم که با نقشه قشم فارا گشت دیگه این نگرانی رو نخواهی داشت ، درسته که تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده و حالا با یک گوشی هوشمند و GPS می شه آدرس های مورد نظر رو پیدا کرد اما همیشه و برای همه این شرایط و امکانات ممکنه فراهم نباشه ، این جاست که یک نقشه درجه یک و کامل به کارت میاد ، یک نقشه خوب که شارژ زیادی از گوشیت نمی گیره ، نیاز به گوشی هوشمند و تکنولوژی حرفه ای هم نخواهد داشت و اگر ذخیرش کنی همیشه همراهت می مونه.

چرا این نقشه بهترین نقشه قشم است؟

در این نقشه میتوانی موقعیت خودت ، آدرس یا جایی که دنبالش میگردی رو پیدا کنی ، جاده های سنگفرش شده یا خاکی رو تشخیص بدی ، راه ماشین رو یا مخصوص تردد دوچرخه رو ببینی ، حتی میتوانی ترافیک رو بصورت زنده رصد کنی تا زمان دقیق حرکت و یا رسیدنت به مقصد رو تشخیص بدی:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی به قشم داشته باشی و از امکانات نقشه ای که در بالا دیدی استفاده کردی و میخواهی از نزدیک دیدن این شهر رو تجربه کنی ، صفحه تور قشم فارا گشت رو حتما ببین ، ( برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت میکنه )

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر

نقشه ای با جزییات کامل

در نقشه قشم این صفحه یک نقشه کامل و پر از جزئیات از جزیره قشم رو در اختیارت قرار دادیم ، برای سنجش کیفیت یک نقشه همیشه به جزئیات اون نگاه می کنند! اگر جزئیات کاملی داشته باشه ، ازش استفاده می کنن ، از این نظر خیالت راحت باشه ما تمام جزئیات مورد نیاز رو در این نقشه قرار دادیم.

نقشه قشم قطعا همون طور که می دونی بسیار بزرگه و منتشر کردن اون روی کاغذ با بهترین کیفیت هم کار بسیار سختیه و حملش هم مشکل ، برای رفاه حال شما عزیز ، نقشه قشم که در گوگل مپ هست رو به صورت کامل و جامع در این صفحه قرار دادیم تا مبادا مشکلی در سفرت پیش بیاد یا اینکه جای دیدنی دلخواهت را پیدا نکنی و باعث بشه که کامت تلخ بشه.

نقشه ای برای مسافرین و ساکنین قشم

ما به خودمون اطمینان داریم و با قاطعیت میگیم که این نقشه ای که تهیه شده آن قدر کامل و با کیفیته که حتی خود قشمی های عزیز هم می تونن ازش استفاده کنن و لذت ببرن.

شاید تعجب کنید اما خب این جزیره همون طور که گفتیم خیلی عظمت داره که باعث می شه حتی ساکنانش گاهی اوقات برای پیدا کردن مقصد مورد نظرشون نیاز به نقشه یا راهنما داشته باشند! هدف ما از هر کاری که انجام می دهیم چیزی جز رضایت شما عزیزان نیست و به همین دلیل هست که به عنوان آژانس مسافرتی برگزیده کشور انتخاب شدیم و مشتری های محترم خداوند بینهایت مهربان را بینهایت شکر بالا ترین رضایت رو از خدمات ما داشته اند.

انسان برای هر کاری که قصد انجامش رو داره ، باید نقشه و برنامه داشته باشه ، نقشه راهی که بتونه به دقیق ترین و کامل ترین شکل ممکن فرد رو به مقصد و هدف مورد نظرش برسونه. حالا سفر هم می تونه یک مورد از اون کار ها باشه که اتفاقا در این مورد داشتن نقشه خوب یکی از مهم ترین فاکتور ها به حساب میاد! پس اگر در سفر نیاز به نقشه قشم ، این شهر زیبا و دیدنی ، داشتی پیشنهاد می کنیم که حتما از این صفحه استفاده کنی.

امیدواریم که سفری به یاد موندنی و درجه یک داشته باشی و هیچ وقت راهتو گم نکنی ، ما در تیم مسافرتی آژانس فارا گشت کوروش کبیر ، سعی می کنیم همیشه یا یاری خداوند بینهایت مهربان چراغ راهت باشیم و کمکت کنیم تا تجربه هر چه بهتری رو از سفرهات داشته باشی و لذت ببری.

 

درباره جزیره قشم

این جزیره از شمال به شهر بندرعباس ، مرکز بخش خمیر و قسمتی از شهرستان بندرلنگه ، از شمال‌شرقی به جزیرهٔ هرمز ، از شرق به جزیره لارک ، از جنوب به جزیره هنگام و از جنوب‌غربی به جزایر تنب بزرگ و کوچک و بوموسی محدود می‌گردد.

نزدیک‌ترین بندر در ساحل اصلی کشور به جزیرهٔ قشم همانطور که در ویکی آمده ، بندرعباس است که فاصله آن تا محل سربندر قشم ۸/۱۰ مایل دریایی (۲۰کیلومتر) است ، نزدیک‌ترین فاصله این جزیره به ساحل اصلی کشور ، در دماغهٔ شمالی جزیره ، در محل بندر لافت (در جزیرهٔ قشم) تا بندر پل ، در شهرستان خمیر (در ساحل اصلی کشور) که فاصله آن در حدود یک مایل دریایی (۱۸۰۰ متر) بوده و محل احداث پل خلیج‌فارس خواهد بود.

جزیره قشم بزرگترین جزیره هزمزگان است که به عنوان یکی از عجایب گردشکری به شمار میرود این جزیره به خاطر داشتن آب و هوا و خاکش بسیار معروف است ، همچنین مناطق گردشگری و تاریخی بسیار زیبایی در اطراف این جزیره وجود دارد که از معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به دره ستارگان ، بندر لافت و جنگل حرا اشاره کرد ، دیدنیهای قشم بقدری جالب هستند که سفر به قشم بعنوان یکی از بهترین تورهای ایرانگردی تلقی میشوند.

اسم جزیره قشم با جنگل‌های حرا گره خورده و در قسمت شمالی جزیره قرار دارد و به عنوان یکی از عجایب جزیره قشم شناخته میشود ، این جنگل با مد آب ناپدید میشود و بعد از جذر آب دوباره پدیدار میشود ، میتوانید موقعیت آن را در نقشه قشم پیدا کنید.

نقشه قشم

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.