آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور باکو نوروز

تور باکو نوروز

تور باکو نوروز

شرایط ، خدمات ، قیمت

تور باکو نوروز و مسافرت نوروزی ، ما ایرانی ها ذاتا اهل سفر هستیم،در وجود همه ما مسافری هست که هیچ وقت آرام و قرار ندارد،دوست دارد برود و ببیند.

از قدیم سفر به عنوان منبع الهام بخش عظیمی شناخته میشد و یکی از بهترین راهها برای کسب آرامش و استراحت جسمی و فکری ، آژانس مسافرتی بزرگ و شناخته شده ای مثل فارا گشت کوروش کبیر با تکیه بر یاری خداوند مهربان و بعد از آن تجربه و دانش پرسنل خود بهترین ، آسان ترین ، ارزانترین و خاطره انگیز ترین سفرها را برای شما برنامه ریزی میکنند.از بهترین برنامه ریزیهای سفر میشود به مسافرت و یا تور نوروزی برای مقاصد آشنایی چون تور باکو نوروز نام برد،پس بیایید سفر کنیم…

تور باکو عید

تور باکو نوروز زمینی با اتوبوس ویژه

تور باکو هم بصورت هوایی و هم زمینی قابل اجرا است ، اگر صفحه مربوط به تور باکو که در قسمت تورهای خارجی آژانس فارا گشت قرار دارد را مطالعه کرده باشید ، تمام جزییات سفر به باکو اعم از شرح جاهای دیدنی ، طول مدت سفر و امکانات شهر باکو برایتان صحبت کرده ایم ، امسال بعلت نوسانات شدید دلار ، تحریمها علیه کشورمان و مشخص نبودن تکلیف پروازهای خارجی ، امکان اذیت شدن مسافران تور باکو نوروز هوایی زیاد هست و چون برای ما امنیت و آرامش خاطر شما بسیار اهمیت دارد ، تصمیم گرفتیم که امسال تور باکو نوروز زمینی (با اتوبوس vip) را برایتان اجرا کنیم تا با یاری خداوند مهربان سفرتان با امنیت و رضایت بیشتر برگزار شود.

تور زمینی با اتوبوس

قیمت تور نوروز باکو زمینی

Nord Westهتل نورد وست 3 ستاره

تومان2200000

هتل nord west baku هتل سه ستاره تاپ میباشد که بیست دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد

 • دو تخته 2.200.000تومان
 • یک تخته 2.990.000تومان
 • کودک  1.450.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

Royal Gardenهتل رویال گاردن 3 ستاره

تومان2550000

هتل Royal garden baku هتل سه ستاره میباشد که پانزده دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد

 • دو تخته 2.550.000تومان
 • یک تخته 3.200.000تومان
 • کودک  1.450.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

Oskarهتل اوسکار 3 ستاره

تومان2850000

هتل Oskar baku هتل سه ستاره تاپ میباشد که ده دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد

 • دو تخته 2.850.000تومان
 • یک تخته 3.800.000تومان
 • کودک  1.450.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

Diplomatهتل دیپلمات 3 ستاره

تومان2900000

هتل Diplomat baku هتل سه ستاره میباشد که تقریبا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 2.900.000تومان
 • یک تخته 4.100.000تومان
 • کودک  1.450.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

Ganjali Palaceهتل گنجعلی پلاس 4 ستاره

تومان3050000

هتل ganjali palace baku هتل چهار ستاره تاپ میباشد که تقریبا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 3.050.000تومان
 • یک تخته 4.200.000تومان
 • کودک  1.650.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

Centralهتل سنترال 4 ستاره

تومان3050000

هتل Central baku هتل چهار ستاره میباشد که تقریبا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 3.050.000تومان
 • یک تخته 4.200.000تومان
 • کودک  1.650.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

Metro Cityهتل مترو سیتی 4 ستاره

تومان3200000

هتل Metro City baku هتل چهار ستاره تاپ میباشد که تقریبا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 3.200.000تومان
 • یک تخته 4.300.000تومان
 • کودک  1.650.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

خدمات تور باکو نوروز

———————————-

 • چهار شب و پنج روز
 • اقامت هتل
 • صبحانه
 • ترانسفر رفت به هتل
 • ترانسفر برگشت به ترمینال
 • یک گشت شهری با نهار
 • ویزا
 • بیمه مسافرتی
 • راهنمای فارسی زبان

———————————-

*. قیمتهای ارائه شده در بالا با دلار هفته اول اسفند ماه محاسبه شده است و ممکن است در روز رزرو تور توسط شما قیمت دلار بالاتر یا کمتر شود که برای نهایی شدن قیمت تور باکو نوروز زمان تماس شما با نرخ دلار روز محاسبه میشود.

 جهت استعلام نهایی قیمت تور نوروز باکو و یا در صورت داشتن سوال ، با ما تماس بگیرید ، پاسخگویی به شما یکی از وظایف کاریه ما است.

021-88909296
021-86037414
09208008108
آیکون هواپیما آژانس فارا گشت کوروش کبیر

بلیت رفت و برگشت

با هواپیماهای ایرباس دورپرواز
آیکون بیمه آژانس فارا گشت کوروش کبیر

بیمه مسافرتی

از شروع سفر تا آخر آن
آیکون هتل آژانس فارا گشت کوروش کبیر

اقامت در هتل

همراه با صبحانه در هتلهای 3تا5ستاره
آیکون تور لیدر آژانس فارا گشت کوروش کبیر

راهنمای مجرب

فارسی زبان و مجرب
آیکون گشت آژانس فارا گشت کوروش کبیر

ترانسفر فرودگاهی

به صورت رفت و برگشت
آیکون گشت آژانس فارا گشت کوروش کبیر

یک گشت شهری

دیدار از جاهای دیدنی شهر

تور باکو نوروز 1401

پایتخت پرزرق‌ و‌ برق آذربایجان ، یعنی شهر دیدنی باکو،  جایی است که در آن ترکیبی از جاذبه‌های قدیمی و مدرن را خواهید دید.با وجود صادرات نفتی که ثروتی بزرگ برای این شهر داشته ، روز‌ به‌ روز بر تعداد بناهای جدید و آسمان‌ خراش‌های باکو اضافه می‌شود.در بین این آسمان‌خراش‌ها و بناهای مدرن ، کوچه‌ پس ‌کوچه‌های محله‌های قدیمی شهر، خودنمایی می‌کنند طوریکه مسافران تور باکو نوروز سرگرمیهایی فوق العاده خواهند داشت.

 چه به‌ دنبال جاذبه‌های مدرن باشید ، چه در پی دیدن آثار تاریخی ، در هر دو صورت در باکو جاذبه‌های زیادی انتظارتان را می‌کشد. نوروز امسال با توجه به مشکلات به وجود آمده برای پروازهای خارجی تصمیم گرفتیم برخی مسیرهای نزدیک را به صورت زمینی تورها را برگذار نمائیم. از این میان تور باکو عید با جذابیت های خاص خود یک تور لوکس محسوب شده و برای کسانی که شهر گردی و دیدار از اماکن تاریخی و تفریحی را دوست دارند یک مقصد عالی محسوب می شود .اگر از خرید برندها و اجناس اصلی لذت می برید بهتر است چمدانهای خود را ببندید.

دیدنیهای تور باکو نوروز

دیدار از برجهای شعله  باکو را از دست ندهید ، برج‌های شعله ، مجموعه‌ای از سه برج است که در مرکز شهر باکو قرار دارند. این سه برج به‌شکل شعله‌ی آتش طراحی شده‌اند. هویت کشور آذربایجان با آتش گره خورده است. ارتفاع بلندترین برج به ۱۸۲ متر می‌رسد. بعد از غروب آفتاب و با تاریک شدن هوا، برج شعله با نمایشی خیره‌کننده، روشن می‌شود. رنگ نورپردازی‌های برج بین نارنجی، زرد، آبی، قرمز و سبز متغیر است. برای اینکه بتوانید منظره‌ی بهتر و زیباتری از این برج ببینید، باید به بلوار باکو بروید.

کاخ شروان‌شاهان، متعلق به قرن پانزدهم میلادی و یکی از آثار ثبت‌شده در فهرست میراث جهانی یونسکو است. این کاخ در ایچری‌ شهر واقع شده و بعد از اینکه پایتخت به باکو انتقال یافت، ساخته شده است. شیروان، از اعرابی بودند که بر بخش‌هایی از آذربایجان امروزی بین قرن‌های نهم تا شانزدهم میلادی فرمانروایی می‌کردند. هنگام بازدید از این مجموعه، از کاخ اصلی، دو مسجد، یک مقبره، سردابه و حمام دیدن کنید. بعد از چند قرن بی‌توجهی، این مجموعه‌ی تاریخی با مرمت‌های فراوان، حفظ و نگهداری شده و تصویر آن روی یکی از اسکناس‌های آذربایجان ثبت شده است. این کاخ درنزدیکی برجهای شعله است و میتوانید بعد از بازدید این کاخ به دیدن برجها بروید .

یکی از جدیدترین جاذبه‌هایی که در تور نوروزی باکو میبینید و در بلوار باکو خواهید دید، چرخ‌ و فلک بزرگ چشم باکو است که شبیه آن در بسیاری از شهرهای بزرگ دنیا وجود دارد. ارتفاع چشم باکو به ۶۰ متر می‌رسد و دور زدن کامل آن ، سی دقیقه طول می‌کشد. هزینه‌ی ورودی آن نسبت‌ به بسیاری از چرخ‌ و‌ فلک‌های دنیا مثلا چشم لندن ، بسیار اندک و حدود سه دلار است در حال حاضر است.

دیدار از دروازه مراد ، قطار کابلی باکو ، خیابان شهدا ، موزه کتابهای مینیاتوری ، میدان فواره  ، موزه فرش ، فیلارفونیا ، معبد آتشگاه و کوه یانار داغ و مسجد بی بی هیئت را نیز می توانید در برنامه خود بگنجانید و صد البته که دیدن تمام زیبائی های باکو برای این سفر کوتاه  ممکن نیست و شما باید با توجه به سلیقه خود مقاصد بازدیدی و برنامه سفر نوروزی به باکو ی خود را تنظیم نمائید.

فصل مناسب سفر به باکو

دیدار از شهر باکو در نوروز  با اینکه هنوز هوا گرم نشده است ولی سر سبزی و زیبائی خاص خود را داراست که مطمئنا به شما خوش خواهد گذشت. تورهای خارجی همراه تور لیدر فارسی زبان می باشد و امکانات خاصی برای سفر شما در نظر گرفته شده است که هنگام رزرو تور باکو نوروز برای شما توسط کارشناسان شرح داده خواهد شد.

برگذاری تورهای خارجی نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد و این امر را به کارشناسان زبده باید سپرد ، اگر همسفر تور باکو فاراگشت کوروش کبیر شده اید امیدواریم شما نیز همانند سایر مسافرین ما از سفر خود راضی و شادمان باشید. نوروزتان را در یک سفر لوکس و زیبا و کاملاً متفاوت آغاز کنید ، با ما تماس بگیرید.