تور قشم از اصفهان

 رزرو تورهای اصفهان به قشم با مجوز رسمی از سازمان گردشگری و گشت رایگان جزیره

فارا گشت به عنوان مجری مستقیم تور اصفهان به قشم با بالاترین درصد رضایت مسافرین، سال ها است که بر اساس سلیقه و بودجه مسافران تور قشم از اصفهان لحظه آخری را اجرا می کند.

 

بنابراین کامل ترین اطلاعات (هر چیزی که لازم هست بدانی) برای انتخاب و خرید بهترین قیمت از اصفهان به قشم ارزان را به شما می دهیم.

تور قشم از اصفهان

قیمت تورهای قشم از اصفهان

سفر به قشم از شهر اصفهان به دو صورت هوایی و زمینی اجرا می شود. لطفا با هر وسیله ای که می خواهی به جزیره سفر کنی برای اطلاع از قیمت ها، روی عکسش کلیک یا تاچ کن:

گشت های تور قشم گردی برای اصفهانی ها

کامل ترین گشت ها را برای شما، در بهترین تور قشم از اصفهان لحظه آخری فارا گشت اجرا می کنیم. یعنی نیم روزهایی برنامه گشت در قشم همراه با راهنما خواهی داشت.

 

گشت رایگان

گشت انتخابی با هزینه

گشت انتخابی با هزینه

چطور می توانیم بهترین تورهای قشم را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

تور قشم از اصفهان فارا گشت

. مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستیم و به تعهداتمان پایبند می مانیم.

 

. مناسب ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

. کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین اصفهانی خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران قشم خود می مانیم.

. حرفه ای ترین کادر و لیدرهای قشم

با برخورداری از کادر حرفه ای و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تورها انجام می دهیم.

شماره تماس رزرو تور قشم از اصفهان

برای رزرو تخفیف لحظه آخری تورهای آف خورده قشم از اصفهان با قیمت فوق العاده و یا استعلام نرخ، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ لطفا تماس بگیر:

02188909296

02186037414

09208008108

سوالات متداول تور قشم اصفهان

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر به قشم، دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای گردشگری از اصفهان به قشم از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تور مسافرتی از اصفهان به قشم چه امکاناتی دارد؟

وقتی می گوییم بهترین تور قشم از اصفهان را برای اصفهانی ها رزرو می کنیم، یعنی جزو کامل ترین انواع تور قشم خواهد بود که در ایران و از شهر زیبای اصفهان اجرا می شود:

  • خرید این تور شامل بلیط رفت و برگشت می شود که بر اساس سلیقه شما نسبت به بلیط هواپیما قشم و یا قطار بندرعباس در ساعت های مختلف، رزرو می شود.
  • در کنار بلیط، استقبال فرودگاهی یا راه آهن به تور شما اضافه می شود. مسول ترانسفر فارا گشت شما را از فرودگاه قشم به هتل رزرو شده مشایعت می کند.
  • اقامت در بهترین هتل های قشم همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
  • تور جنوبی جزیره هم داری؛ که شامل بازدید از برخی جاذبه های قشم و همین طور تاریخی آن می باشد که همراه با راهنمای محلی مجرب همراهی می شوی. در کنار گشت جزیره، در صورت دلخواهت، به مسول گردشگری فارا گشت در جزیره معرفی می شوی تا از تمامی تفریحات قشم با تخفیف ویژه استفاده کنی.

همه این برنامه ریزی های دقیق، باعث می شود کاملترین و جذاب ترین تور را داشته باشی.

 

2- تورهای گردشگری اصفهان به قشم پروازهای مستقیم از شهر اصفهان دارند؟

بله، بر اساس سابقه چندین ساله آژانس هواپیمایی اصفهان به قشم فارا گشت که با لطف و یاری خداوند بی نهایت مهربان ادامه دارد، همچون تور قشم از تهران با شرکت های مختلف هواپیمایی مذاکره کردیم تا پروازهایی را از فرودگاه بین المللی اصفهان به سمت قشم نیز برنامه ریزی کنند. لذا با چارتر کردن این هواپیماها توانستیم تورهای قشم را با پروازهای مستقیم از فرودگاه اصفهان به فرودگاه قشم برای شما در اکثر ماه های سال اجرا کنیم.

 

3- فاصله اصفهان تا قشم چقدر است؟

همان سوال همیشگی و معروف، فاصله اصفهان تا قشم چند ساعته با هواپیما؟ با پروازهای مختلف حدودا 1:30 الی 1:50 ساعت می باشد. اما اگر قصد داری زمینی به سمت قشم بروی باید به بندرعباس رفته و سپس از آن جا با لنج به جزیره برسی. فاصله زمینی اصفهان تا بندر عباسی حدودا 960 کیلومتر است یعنی چیزی حدود 10 الی 11 ساعت با ماشین.

 

4- تخفیفات ویژه گردشگری قشم که توسط فارا گشت ارائه می شوند کدام ها هستند؟

یکی از دلایلی که مسافران اصفهانی جزیره قشم را برای سفر انتخاب می کنند، تنوع بالای تفریح و سرگرمی است. برای استفاده از آن ها باید بلیط خریداری شود. ما در آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر بنا بر رسالت مشتری مداری و علاقه قلبی به همه مسافرانمان با مدیریت تمامی خدمات تفریحی و گردشگری کیش رایزنی های بسیاری کردیم.

نتیجه تمامی مذاکرات و صحبت ها بدین جا ختم شد که تمامی شما مسافران تور، برای کلیه تفریحات در جزیره، اعم از دریایی، جنگ های شاد، قایق های تفریحی، گشت دور جزیره، هنگام و هرمز تخفیفاتی به صرفه در نظر گرفته شود. اگر تمایل به استفاده از آن ها داری حتما به کارشناس تور فارا گشت اطلاع بده تا هماهنگی های لازم برای معرفی شما به مسول گردشگری در قشم انجام شود.

 

5- برای رزرو و خرید تورهای ارزان از اصفهان به قشم چه کاری باید انجام دهم؟

شما هم مثل سایر مشتریان ما که در شهر زیبای اصفهان نصف جهان زندگی می کنند با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس تلفنی خواهی داشت. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی. بعد از توافق بر سر قیمت تور، و خدمات گشت تور گردشگری – سیاحتی و شرایط دلخواه شما که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی.

در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

 

6- ساعت تحویل اتاق به مسافر و یا تخلیه اتاق توسط مسافر کی می باشد؟

طبق قانون جهانی هتل ها در تمام دنیا:
ساعت تحویل اتاق به مسافر در جزیره قشم ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

حال اگر ساعت رسیدن به هتل در تور مسافرتی شما، زودتر از ساعت تحویل اتاق به مسافر و یا ساعت برگشت بلیط قشم دیرتر از ساعت تخلیه اتاق هتل توسط مسافر باشد، دو راه راحت خواهی داشت:

  • در لابی هتل منتظر بمانی تا زمان ذکر شده فرا رسد.
  • وسایل خود را تحویل صندوق امانات هتل دهی و گشتی در جزیره بزنی و مجدد برگردی.

البته گاهی امکان دارد وقتی رزرو تور را با فارا گشت را انجام می دهی و در زمان خلوتی هتل باشی، هتل جای خالی زیادی داشته باشد؛ شما زودتر وارد اتاق شوی که این بستگی به شرایط هتل و قوانین مسولین هتل قشم دارد. ولی ما برای شما مسافر خوب اصفهانی، نهایت سعیمان را خواهیم کرد تا در هتل های طرف قرار دادمان بهترین شرایط را برایت فراهم کنند.

 

7- جاهای دیدنی قشم کدام ها هستند؟

همان طور که گفته شد، مکان های دیدنی قشم یکی از دلایل اصلی سفر به این جزیره است. قشم جاذبه های فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود.

برای مثال می شود به جنگل حرا، هنگام، جزیره هرمز، قلعه پرتغالی ها، غارهای خربس و غار نمکی اشاره کرد. اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه هایی داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی همه آن ها را ببینی. لطفا روی عبارت جاهای دیدنی قشم کلیک یا تاچ کن.

 

8- تور های قشم از اصفهان چه زمانی ارزان تر هستند؟

تورهای مسافرتی زمانی که مسافران کمتر سفر می کنند، ارزان می شوند. برای مثال زمانی که هوا بسیار گرم است مثل تیر و مرداد ماه و زمان های باز شدن مدارس و یا امتحانات مدرسه ها و دانشگاه ها که شامل ماه های مهر و آبان و دی، خرداد ماه می شود. بر عکس در زمان هایی که مسافران بیشتر سفر می کنند مثل فروردین (نوروز)، اردیبهشت و شهریور و البته بهمن و اسفند که هوا خنک تر است، قیمت ها تند تر می شود.

تاریخ هایی که بعد از تعطیلات رسمی باشند نیز، قیمت های ارزان تری دارند. از طرفی دیگر، گه گاه تورهای لحظه آخری قشم از اصفهان نیز ممکن است به دلیل پر نشدن ارزان تر از شرایط معمول شوند (همان تورهای چارتری معروف به آفر خورده یا لحظه آخری). البته این مسله همیشگی نیست و گاهی برعکس گران تر هم می شود.

در کنار زمان رزرو، می شود به انتخاب درجه هتل و نوع سفر (زمینی یا هوایی) اشاره کرد. مثلا شما وقتی هتل دو ستاره را انتخاب می کنی قاعدتا قیمت ارزان تری را خواهی داشت و هتل های با ستاره بالاتر کمی گران تر و البته با امکانات بیشتر. اگر هم شما سفر زمینی را انتخاب کنی قیمت خیلی ارزان تری را تجربه خواهی کرد.

بنابراین پیشنهاد می کنم حتما با کارشناسان حرفه ای سفر قشم فارا گشت برای تعیین بهترین زمان و ارزان ترین قیمت مشورت کنی تا با خیال راحت تر تور دلخواهت را رزرو کنی.

تور اصفهان به قشم

نظرات و پیشنهادات سفر قشم

ما را با دیدگاه خودت آشنا کن و سوالات یا تجربیاتت درباره تور قشم از اصفهان را با دیگران در این بخش به اشتراک بگذار، منتظر نظراتت هستیم:

پیمایش به بالا