ما انسانها در جوامع بشری کنار هم و بسیار فشرده در حال زندگی و کار و گذران زندگی هستیم و هر روز فرسوده تر از دیروز و خسته تر از دیروز به زندگی ادامه می دهیم. گاهی تفریحات اطرافمان نیز هیچ جذابیتی برای ما ندارد و این زمان است که نیاز به سفر را در خودمان احساس می کنیم.

این روزها هزینه برای سفر و گشت و گذار همراه با خانواده و دوستان و همکاران قسمتی از بودجه سالیانه هر شخص را به خود اختصاص می دهد. ما هرسال برنامه چند سفر را در ذهنمان داریم ولی معمولاً پای سفر که میرسیم مشکلاتی پدید می آید و به خصوص از لحاظ مالی هیچ وقت همه چیز جور نمی شود تا ما به سفر دلخواهمان برویم. علی الخصوص سفرهای دلخواه و لاکچری که گاهی برای هر کس سخت و ناممکن می شود.

آیا سفر جزو ملزومات زندگی ما نیست ؟

چرا هست، فقط  گاهی پول جمع نمی شود که برویم، چه کار کنیم؟

این سوالی است که برای خیلی از ما پیش می آید: بهترین راه حل برای مسافرت رفتن وقتی پول به اندازه کافی نداریم ؟

جواب این سوال رو در این مقاله برای شما آورده ایم، تا آخر مطالب این صفحه با ما باش.

تور اقساطی | تور قسطی
تور قسطی

کمک های تور قسطی یا تور اقساطی به سفر

تور قسطی چه کمکی به من می کند؟

همانطور که گفتیم واقعا سفر و مسافرت یکی از تفریحات لازم و واجب برای همه ما است. حس خوب ریلکسی و استراحتی که یه سفر خوب میتونه به شما بده وصف ناشدنیه، اما متاسفانه بعلت مسایل مالی گاهی پیش میاد که نتونیم بریم سفر چه خودمان چه خانواده مان و این سختی ماجراست. اینو ما درک میکنیم.

ما دوست نداریم فقط بخاطر مسله مالی یا پولی شما مسافرت نروی و از این تفریح واجب جسمی و فکری دور بمونی. بر همین اصل آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر امکانی را فراهم نموده است تا شما سفر دلخواهت را با آرامش خاطر بروی و در طولانی مدت هزینه آنرا پرداخت نمایی.

اینطوری دیگه کسی به خاطر هزینه های مالی از سفر باز نمی ماند.

اگه اهل سفری

خوب حالا اگر اهل سفری و میخواهی خودت تنهایی یا با اطرافیانت بری سفر، دیگه بهانه ای برای نرفتن نیست. چون برای شما سرویس تور اقساطی را آماده کردیم. اینطوری می روی سفر و لذت میبری و وقتی برگشتی اقساط آن را با خیال راحت به مرور کم کم پرداخت می کنی.

تور اقساطی

شرایط و مدارک رزرو تور اقساطی بدون ضامن

1 – حداکثر میزان تسهیلات پرداختی برای تور قسطی معادل ۵۰% هزینه تور و تا سقف 10 میلیون تومان میباشد. ( در صورتی هر مسافر میتواند از تسهیلات استفاده نماید که یا خودش دارای چک بوده و یا یکی از اقوام درجه یک ایشان دارای چک باشد. ) به عبارت ساده تر هر حساب بانکی که دارای چک معتبر باشد، میتواند تا 20 میلیون تومان تور و یا بلیط خریداری کند که معادل نصف آن یعنی 10 میلیون تومان نقد پرداخت میشود و الباقی بصورت اقساط.

2 – حداقل 3 روز کاری قبل از تاریخ سفر باید خرید تور و آماده سازی مدارک به صورت کامل انجام شده باشد.

3 –  ارائه اصل پرینت گردش سه ماه اخیر حساب مبدا چک با مهر بانک الزامی می باشد.

4 – ارائه پرینت حساب بانکی به همکاران ما قبل از رزرو تور و یا بلیط جهت تایید توسط شرکت.

5 –  ارائه قبض تلفن محل سکونت صاحب چک با کد پستی 10 رقمی و مربوط به 3 ماه اخیر باشد.

6 – باز پرداخت اقساط در دوره ‌های 4 الی 9 ماهه با محاسبه کارمزد 3% به ازای هر ماه از مجموع رقم تسهیلات

7 – صادر کننده چک های اقساط الزاما باید یکی از مسافرین استفاده ‌کننده از تور و یا اقوام درجه یک وی باشد که در این صورت ارائه کپی مدارک شناسایی طرفین جهت احراز نسبت الزامی می باشد.

 8 – حساب مبدا چک می بایست فعلا باید شهر تهران باشد.چک فقط برای یکی از بانک های عامل مورد قبول بوده و از پذیرش چک موسسات مالی و اعتباری معذوریم.

 9 – ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب چک.

10 – ارائه چک صادر شده بدون قلم خوردگی و فاقد پشت نویسی به ازای هر قسط و هر ماه یک چک.

11- ارائه کپی گذرنامه کلیه مسافران در صورت سفر خارجی و کپی کارت ملی کلیه مسافران در صورت سفر داخلی نیز الزامی می باشد.

12 – تکمیل فرم سرمایه‌ گذاری و امضا ذیل هر دو صفحه فرم ” خدمات گردشگری ” توسط مشتریان الزامی است که در آژانس به شما ارائه میشود.

تور اقساطی آسانترین شرایط سفر

الان دیگه وقتشه که تور مسافرتی داخلی ارزان قیمت رو انتخاب کنی و بری یه مسافرت فوق العاده و لذت ببری…

تور اقساطی ارزش دارد؟

این شرایط تور اقساطی برای شما که توان پرداخت یکجا هزینه سفر خود و خانواده خود را نداری فراهم گردیده است تا این مشکل از سر راه همراهان و همسفران عزیز برداشته شود. تور قسطی راهی است ساده برای رفتن به سفرهایی که قبل از این ناممکن می نمود.

شما مقصد را انتخاب می کنی و نیمی از مبلغ سفر به علاوه مقداری برای خرید سوغاتی کنار می گذاری و مابقی کارها به آسانی توسط گروه تور اقساطی برای شما فراهم می گردد.

یه خبر خوب

اگر قبل از این نیز با تورهای قسطی فاراگشت سفر رفته ای و اقساط آن تمام شده است؛ می توانی دوباره دست به کار شوی. سفر شما را می خواند….
برنامه ریزی کن و با کارشناسان تورهای داخلی و تورهای خارجی فارا گشت کوروش کبیر مشورت کن. مدارک را فراهم نموده و زمان خود را خالی کرده و از سفر خود لذت ببر.
مهم نیست مقصد کجاست، تور ایرانگردی و یا تور خارجی است. تنهائی و یا با جمع به سفر می روی. ما برای سفر شما بهترین برنامه و شرایط را فراهم می کنیم تا شما از سفر خود لذت ببری.

تور قسطی | تور اقساطی

روش محاسبه اقساط تور قسطی

اگر دوست داری بدانی درصد قسط بندی تورهای مسافرتی چگونه محاسبه میشود، نمونه محاسبه تورهای اقساطی زیر را مطالعه کن:::
در این قسمت قصد داریم که برای اینکه درک راحت تر و بهتری از شرایط تعیین شده در خصوص تورهای قسطی داشته باشید و با یک دو دو تا چهار تای ساده خودتان به راحتی بتوانید قیمت های تور را محاسبه کنی. توضیحاتی را به شما علاقه مندان به سفرهای خارجی بدهیم.

یک مثال ساده:
به طور مثال شما تورخارجی انتخاب کردید به مدت 8 روز راهی تور هند هستی که جمع کل مبلغ آن چیزی در حدود 4 میلیون تومان خواهد شد. چون شما توری را انتخاب کرده ای که بالای دو میلیون تومان است؛ پس این امکان را در آژانس ما داری که از شرایط قسطی آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر جهت تهیه تورت استفاده کنی.

به این صورت که در ابتدا مقدار 50% یا همان نصف مبلغ، برای مثال : دو میلیون تومان را نقدی پرداخت کرده و مبلغ دو میلیون تومان مابقی آن را می توانی بین 4 الی 9 ماه با آژانس تسویه نمایی. خوبی این موضوع این است که به اختیار و انتخاب خودت در نظر گرفته می شود یعنی شما بنا به شرایط مالی خود بهترین و راحت ترین را انتخاب می کنی. این موضوع برای همه تورهای دیگر مانند تور قشم از تهران و یا سایر تورهای دیگر نیز به همین صورت می باشد.

تور قسطی
تور قسطی

روش محاسبه درصد تور اقساطی

خوب برسیم به بحث محاسبه سود آن که بسیار گنگ و پیچیده به نظر می رسد! ولی برعکس ظاهرش بسیار شفاف و ساده است و جالب اینجاست که خود شما نیز بعد از محاسبه به منصفانه بودن آن اذعان خواهی نمود. توجه داشته باش که فرض میکنیم که شما دوست عزیز تصمیم گرفته ای که نصف مبلغ تور خود را در 4 قسط تسویه نمایی:

پس نسبت به دو میلیون تومان مابقی آن محاسبات بسیار ساده ای می توانی انجام دهی. چون آژانس ما تصمیم بر این دارد که تنها 3 درصد کارمزد را بر روی قسط ماهیانه شما محاسبه کند، پس اول حساب میکنیم که 3 درصد دو میلیون تومان چقدر می شود ؟ بله 60 هزار تومان.

خوب ، شما پرداخت 4 قسط را انتخاب کردی. پس با این توصیفات دو میلیون تومان مابقی تقسیم بر 4 میشود یعنی حدود 500 هزار تومان. در نهایت با این محاسبات هزینه هر ماه تور قسطی شما مسافر عزیز در می آید: 500 هزار ماهیانه+ 60 هزار تومان سود سه درصد= 560 هزار تومان جمع کل اقساط .که در هر چک نوشته میشود و در نهایت لازم به ذکر است که این 560 هزار تومانی که با هم حساب کردیم می شود مبلغ پرداختی ماهیانه شما.

الان دیگه وقتشه که بری یه مسافرت فوق العاده

اگر به نظر شما به قدر کافی شفاف است و از شرایط راضی هستی، همین الان مقصد را انتخاب کرده و با ما تماس بگیر. کارشناسان تور اقساطی داخلی و تور اقساطی خارجی فارا گشت کوروش کبیر با اشراف به مقاصد پر تردد و توریستی ایران و جهان آماده ارائه بهترین پیشنهادات و فراهم نمودن شرایط ایده آل ممکن برای شما هستند.

آدرس آژانس فارا گشت کوروش کبیر در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

از جذابیت های هر سفر این است که جاهای دیدنی آن شهر یا کشور را بشناسی. ایران و سایر کشورها جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارند که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود. اگر میخواهی بدونی که هر شهر چه جاذبه هایی داره، صفحه وبلاگ تخصصی فارا گشت رو که برات آماده کردیم می تونی ببینی. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده به یاد ماندنی در ایران و یا به سایر کشورها داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات فوق العاده ای که برات شرح دادیم و می خواهی از نزدیک دیدنی هر شهر رو تجربه کنی، صفحه تورهای فارا گشت رو حتما ببین. ( برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت می کنه. )

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر
اطلاعات کامل هتل ها فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به سفر و جذابیت های شهرهای مختلف رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آنجا استراحت کنی، این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه. سلیقه شما چیه؟ صفحه هتل ها در فارا گشت کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس هواپیمایی و مسافرتی فارا گشت تماس می گیری همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره تورهای داخلی و خارجی، مدت زمان سفر هر سفر، امکانات و درجه هتل های مختلف ارزان و یا لاکچری یا تور نوروز و خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ می دهند پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می ‌توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

 

02186037414
09208008108
بهترین راه حل برای مسافرت رفتن وقتی پول به اندازه کافی نداریم | تور اقساطی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا