آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور کرمان

تور کرمان؛ تور ارزان کرمان با قطار، هواپیما و اتوبوس؛ به همراه 2 روز گشت رایگان

شما هم می خواهی بهترین انتخاب تور کرمان را داشته باشی؟

فارا گشت به عنوان مجری مستقیم تور کرمان با بالاترین درصد رضایت مسافرین، چندین سال است که بر اساس سلیقه و بودجه مسافران، تورهای کرمان ارزان را اجرا می کند.

بنابراین کامل ترین اطلاعات (هر چیزی که لازم هست بدانی) برای انتخاب بهترین تور کرمان با قطار و هواپیما را به شما می دهیم.

تور کرمان قیمت از تهران و سایر شهرها

در این بخش به ترتیب، قیمتهای تور ارزان کرمان تا تور لاکچری کرمان را می توانی ببینی (اقامت + گشت + ترانسفر).

گشت های تور کرمان گردی

کاملترین گشت ها را برای شما، در تور کرمان فارا گشت اجرا می کنیم. یعنی 2 نیم روز برنامه گشت در بافت های تاریخی کرمان و ماهان همراه با راهنما خواهی داشت.

گشت رایگان شماره 1

گشت رایگان شماره 2

گشت انتخابی با هزینه

 • کویر شهداد
 • درخت هزار ساله سیرچ
 • حوض انبار شهداد
 • کلوتهای زیبای شهداد
 • دریاچه شهداد
 • قلعه و کاروانسرا شفیع آباد
 • جنگل نبکاها

چطور می توانیم بهترین تورهای کرمان را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

تور کرمان فارا گشت

. مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستیم و به تعهداتمان پایبند می مانیم.

. مناسب ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آنکه لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

. کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران کرمان خود می مانیم.

. حرفه ای ترین کادر و لیدرهای کرمان

با برخورداری از کادر حرفه ای و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تورها انجام می دهیم.

شماره تماس رزرو تور کرمان

برای رزرو تور کرمان با قطار، هواپیما و اتوبوس از تهران و یا از سایر شهرها، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ تماس بگیر:

02188909296
02186037414
09208008108

فقط کافیه که به ما بگی دوست داری از کدوم شهر و با چه وسیله ای به کرمان سفر کنی

سوالات متداول تور کرمان

حتما سوالهایی داری که پیش از سفر به کرمان، دنبال جواب آنها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای کرمان از ما می پرسند را برایت اینجا جمع آوری کردیم:

تور گردشگری کرمان چه امکاناتی دارد؟

وقتی می گوییم بهترین تور کرمان را برای شما رزرو می کنیم، یعنی جزو کاملترین تورهای کرمانی خواهد بود که در ایران اجرا می شود:

 •  خرید تور کرمان شامل بلیط رفت و برگشت می شود که بر اساس سلیقه شما می تواند شامل بلیط هواپیما کرمان، بلیط قطار کرمان و یا بلیط اتوبوس کرمان باشد.
 • در کنار بلیط، ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه، ترمینال و یا راه آهن کرمان به تور شما اضافه می شود.
 • اقامت در بهترین هتل های کرمان همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان کرمان یا لاکچری شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور کرمان گردی هم داری؛ که شامل بازدید از اکثر جاهای دیدنی کرمان و همینطور تاریخی آن می باشد را همراه با راهنمای محلی مجرب همراهی می شوی.

همه این برنامه ریزیهای دقیق، باعث می شود کاملترین و جذاب ترین تور را داشته باشی.

 

تور کرمان به چه صورت هایی اجرا می شود؟

تور کرمان بعنوان یکی از تورهای معروف به تور ایرانگردی به دو صورت برگزار می شود:

تور هوایی کرمان

که معروف است به تور کرمان با هواپیما. در این حالت، تور با هواپیما های با بلیط چارتر کرمان یا با بلیط سیستمی کرمان برگزار می شود. بعلاوه خدمات اقامت در بهترین هتلهای کرمان را خواهی داشت. در کنار خدمات اسم برده شده، گشت از دیدنیهای کرمان و ترانسفر فرودگاهی نیر به لیست خدمات این تور اضافه می شود.

تور زمینی کرمان

 که معروف است به تور کرمان با قطار یا اتوبوس. در این حالت با قطار کرمان و یا اتوبوس کرمان vip برگزار میشود که در این تورها نیز خدمات اقامت در هتلهای 2 ستاره تا پنج ستاره معروف کرمان خواهی داشت. گشت کرمان گردی بهمراه راهنمای محلی و ترانسفر رفت و برگشت نیز برای شما رزرو شده و اجرا می شود.

انتخاب هر کدام از دو راه بر اساس سلیقه و دلخواه شما می باشد که مطابق با خواسته و بودجه در نظر گرفته خودت اجرا می شود.

 

تور کرمان از تهران را اجرا می کنید و یا از شهرهای دیگر نیز خرید تور کرمان دارید؟

یکی از تخصصی ترین مسیرهایی است که آژانس فارا گشت کوروش کبیر آن را بعنوان مجری مستقیم تور کرمان اجرا می کند. بنا به تخصص ایجاد شده و رایزنی های بسیار با شرکتهای هواپیمایی و قطار این خبر خوش را باید بدهیم به شما که از هر شهری که پرواز یا حرکت قطار به سمت کرمان داشته باشد این تور را برای شما برگزار می کنیم. پس خیالت راحت.

در ضمن اگر شهر شما به کرمان پرواز و یا قطار نداشته باشد ما می توانیم از نزدیکترین فرودگاه یا ایستگاه راه آهن به شهر شما؛ کرمان تور را اجرا کنیم. تا شما هم به این شهر تاریخی سفر کنی.

برای رزرو تور می توانی یکی از دو راه زیر را انتخاب کنی:

. به صورت حضوری: یکی از مسافران بعنوان نماینده سایر مسافرین بهمراه مدارک لازم برای سفر (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) به آدرس آژانس مراجعه می نماید. با یکی از مشاوران فارا گشت مشورت می کند و پس از به توافق رسیدن بر سر قیمت تور ارزان کرمان، و مورد تایید بودن مدارک، قرارداد تور امضا میشود و بعد از تسویه کامل، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) را تحویل می گیرد و آماده می شوند برای سفری خوش.
آدرس: تهران، میدان ولی عصر، ابتدای خیابان کریمخان زند، ساختمان کیمیا، طبقه 3، واحد 33

. به صورت تلفنی: شما با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس تلفنی خواهی داشت. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور کرمان، و خدمات گشت تور گروهی کرمان و شرایط دلخواه شما که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی. در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق بدست شما میرسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

فاصله زمانی تهران تا کرمان بر اساس وسیله نقلیه که برای سفر به کرمان انتخاب می کنی:

 • تور کرمان هوایی که با هواپیما چارتر کرمان از آن استفاده می کنی: حدود 1:40 ساعت زمان میبرد تا به کرمان برسی.
 • تور کرمان زمینی با قطار کرمان از آن استفاده می کنی: قطار های شرکتهای رجا و سفیر حدود 13 ساعت زمان می برند، تا شما را به کرمان برسانند.
 • تور کرمان زمینی با اتویوس کرمان از آن استفاده می کنی: بستگی به زمان سفر شما و ترافیک جاده ای دارد که ممکن است حدود 14 ساعت باشد.

همه هتل های کل دنیا، باید قوانین مربوط به هتلداری را رعایت نمایند. یکی از این قوانین، قانون زمان تحویل و تخلیه اتاق به مسافر می باشد.
در اکثر هتل های جهان و ایران، تحویل اتاق به مسافر ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

اگر پرواز کرمان و یا قطار کرمان چه در ساعت رسیدن به این شهر و یا برعکس آن، با این ساعات فاصله دارد می توانی وسایل خود را تحویل صندوق امانات هتل دهی و در لابی منتظر بمانی و یا اینکه در شهر گشتی بزنی تا زمان تحویل فرا رسد. البته گاهی اگر اتاق ها خالی باشند امکان دارد که زودتر به شما اتاق داده شود.

اتاق ها بر اساس تعداد تختی که در اتاق قرار گرفته اند دسته بندی می شوند و قاعدتا در اتاق دو تخته دو نفر می توانند اقامت کنند و در اتاق شش تخته شش نفر. فرق این اتاق ها بجز تعداد نفراتی که در اتاق قرار می گیرند معمولا شامل تفاوت نرخ هم می شوند مثلا وقتی اتاق شش نفره انتخاب می شود برای شش نفر هزینه هر نفر کمتر می شود و تور ارزان تر می شود. ولی به همان نسبت فضای آزاد برای هر نفر کمتر.
این نکته را باید مدنظر داشته باشی که کسانی که در یک اتاق قرار می گیرند باید همه با هم محرم شرعی باشند.

مسافرینی که به کرمان در قالب تور گردشگری کرمان سفر می کنند، اگر قصد سفر به این شهر را با هواپیما داشته باشند به دو صورت می توانند از این سرویس استفاده کنند:

بلیط هواپیما کرمان سیستمی یک نرخ ثابت دارند و تقریبا در تمام طول سال با همان نرخ فروخته می شود که این نرخ مصوب سازمان هواپیمایی کشوری می باشد و به هیچ وجه قیمت آن نباید کم یا زیاد شود. (مگر در ایام خاص)
این از معایب آن می باشد که در ایام خلوتی قیمت بالایی ممکن است داشته باشند. ولی کنسل کردن این بلیط ها خیلی راحت و طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری می باشد در ضمن قیمت بلیط کودکان 2 الی 12 سال تقریبا نصف خواهد شد و این از محاسن آن می باشد.
.
بلیط هواپیما کرمان چارتر نرخ متغییر دارند و در طول سال با نرخهای متفاوتی فروخته می شود و معمولا کمتر از نرخ بلیطهای سیستمی می باشد. این از محاسن این پرواز ها است ولی کنسل کردن آن معمولا امکان پذیر نیست و اگر امکان داشته باشد با درصد جریمه بالا خواهد بود در ضمن بلیط افراد 2 سال به بالا بزرگسال حساب می شود.

نکته مهم بلیط کرمان – در جمع کل قیمت بلیط های یک خانواده و یا در اکثر روزهای سال خرید بلیط چارتر کرمان خیلی با صرفه تر و ارزان تر می باشد. به همین علت غالبا تورها با پرواز چارتر اجرا می شوند که برای شما ارزانتر شود.

معمولا ارزانترین تورهای مسافرتی کرمان در اول هفته و زمانی که مناسبتی خاص نباشد خواهد بود. البته در مواقعی که مردم سفر کم می روند مثل زمان باز شدن مدارس و دانشگاه ها و یا زمان امتحانات و یا بعد از تعطیلات در ارزانترین حالت رزرو تور اصفهان ممکن خواهد بود.

و از آن طرف هم اگر بلیت کرمان بصورت چارتر باشد میتواند روی ارزان تر شدن قیمت تور ارزان کرمان از تهران یا از سایر شهرهای ایران تاثیر خوبی بگذارد. قیمت بلیت معمولا متغییر می باشد برای همین بهترین راه، تماس با آژانس فارا گشت میباشد تا کارشناسان کرمان بهترین شرایط قیمت را برای تور ارزان با تعیین نوع سفر به کرمان و زمان سفر برای شما مشاوره کنند.

مکان های دیدنی کرمان یکی از دلایل اصلی سفر به این شهر است. کرمان جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود.

اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه هایی داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی همه آنها را ببینی. لطفا روی عبارت وبلاگ کرمان کلیک یا تاچ کن.

تور کرمان فارا گشت شما را به شهری می برد که دلایل زیادی برای سفر به آن وجود دارد. کرمان یا شهر باستانی گواشیر در دل کویر لوت و دامنه های کوه هزار کرمان؛ یک شهر افسانه ای است با دیدنی های فراوان و البته مردمانی مهربان و خونگرم و دوست داشتنی. شهر کلمپه، قاوت، مس گری، پسته و انواع سوغاتی های هیجان انگیز با حال و هوای عرفانی در کنار آرامگاه شاه نعمت اله ولی در ماهان و قصه های چله نشینی ایشان در چله خانه و دیدن گلدانهای شمعدانی در کنار حوض آرامبخش شاه نعمت اله، دلایلی خوبی برای این سفر می باشند.

از طرفی هم خوب است بدانی که آثار ثبت شده جهانی و تعداد زیاد آثار دیدنی ناب و جذاب کرمان این شهر را جزو پنج شهر اصلی تاریخی ایران کرده است و در طول سال تعداد زیادی توریست از ایران و سایر کشورهای خارجی را به خود جذب می کند.

استان كرمان به علت وسعت زیاد منطقه که پهناور ترین استان ایران است و پستی و بلندی ‌ها و شرايط خاص اقليمی که دارد. نواحی مختلف آب‌ و هوایی کاملا متفاوت را دارا است. تنوع آب‌ و هوايی استان كرمان بسیار جالب می باشد؛ به طوری كه از آب‌ و هوای خشک و معتدل در نواحی شمال و شمال‌ غربی و مركزی تا آب‌ و هوای گرم و مرطوب در جنوب‌ شرقی آن به چشم می‏‌خورد.

هنگام سفر با قیمت تور کرمان از تهران یا سایر شهر هایی که خیلی ارزان و به صرفه برایت در نظر گرفتیم؛ خواهی دید که به طور كلی می ‌توان گفت استان كرمان سه منطقه‌ متفاوت آب‌ و هوایی دارد: نيمه استوايی (جيرفت و كهنوج)، كويری (حاشيه بم و شهداد)، معتدل و سردسيری (نواحی كوهستانی).

تور کرمان

 

سوالات دیگری که ممکن است در ذهن شما باشند:

 

از کجا بدانم شما قابل اعتماد هستی؟

اول از همه ما یاری، همراهی و کمک خداوند بی نهایت مهربان را داریم. در ثانی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم و طی چندین سال اجرای حرفه ای تورها، شکر خداوند، بالاترین درصد رضایت مسافرین را در بین تورهای کرمان کسب کرده ایم. شما میتوانی استعلام فارا گشت را از سازمان گردشگری بگیری تا خیالت راحت باشد.

از کدام شهرها مسافر به کرمان می برید؟

بعنوان یکی از آژانسهای برتر مجری اصلی تور کرمان، امکان اجرای تور از تمام شهرهای ایران را داریم. بنابراین از هر شهری که باشی مانند سایر مسافرانمان از نزدیکترین فرودگاه، راه آهن یا ترمینال می توانی به تور ملحق شوی.

تورهای کرمان فارا گشت چه خدماتی دارند؟

تورهای کرمان که به شما ارائه می شوند شامل: بلیط، هتل، ترانسفر فرودگاهی یا راه آهن، 2 روز گشت دیدنی از جاذبه های تبریز بهمراه راهنمای محلی تحصیلکرده می باشند. علاوه بر آن کمیسیونی که هتلها برای ما در نظر گرفته اند را نیز بعنوان تخفیف به شما می دهیم تا مناسب ترین قیمت نسبت به سطح کیفیت حرفه ای خدمات فارا گشت را داشته باشی.

اگر برای ما مشکلی پیش بیاید شما بلیط ها را کنسل می کنید؟

بله از این بابت خیالت راحت باشد. ما تمامی بلیطها اعم از چارتری و سیستمی را اگر بخواهی کنسل می کنیم و با تمامی ایرلاینها شرکت های مختلف قطار و همچنین هتل ها برای شما صحبت خواهیم کرد و چونه خواهیم زد تا کمترین میزان درصد جریمه را محاسبه کنند.

بهترین هتل های کرمان کدام است؟

کرمان دارای هتل های متنوعی است. هر کدام دارای شرایط و امکانات متفاوت هستند که طبق سلیقه هر فرد درجه بندی می شوند. پیشنهاد می کنم برای آشنایی کامل با بهترین محل های اقامت، صفحه هتل های کرمان فارا گشت را ببینی.

نظرات و پیشنهادات سفر کرمان

ما را با دیدگاه خودت آشنا کن و سوالات یا تجربیاتت درباره تور کرمان (هوایی و زمینی) را با دیگران در این بخش به اشتراک بگذار، منتظر نظراتت هستیم:

3 دیدگاه

 • avatar

  نظر شما درباره تور کرمان فارا گشت چیه؟

 • avatar
  پاسخ
  حمید جبارپور2019-10-20

  سلام، باتشکر از آزانس فارا گشت کوروش کبیر. گشت ها توسط خانم و آقا با ماشین شخصی بخوبی برکزارشد، برخوردشون بسیار خوب بود، هتل گواشیر هم تمیز و صبحانه مناسب و محیط آرامی داشت، باتشکر

  • avatar

   سلام آقای جبار پور ، خداوند بینهایت مهربان را بینهایت شکر میکنیم که سفر خوبی با تور کرمان فارا گشت داشتید و براتون لذت بخش بود ، خانم و آقا که فرمودید لیدر ویژه ما بهمراه همسرشون هستند که برای مسافران خوبمون ازشون کمک میگیریم تا کاملترین اجرای تور کرمان را داشته باشند ، متشکرم از نظری که گذاشتید ، در سفرهای بعدیتان در خدمت هستیم ، موفق و شاد باشید

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.