تور کرمان نوروز 1403

ارزان ترین لیست قیمت تورهای هوایی و زمینی + 2 روز گشت رایگان

فارا گشت با یاری خداوند بی نهایت مهربان، به عنوان مجری اصلی تور کرمان نوروز در ایران و با مجوز رسمی از سازمان گردشگری، چندین سال است که کامل ترین تورهای نوروزی را با ارزان ترین قیمت ها اجرا می کند. امسال هم، همانند سال های گذشته در خدمت شما هستیم.

در این صفحه علاوه بر لیست قیمت های عید کرمان با هواپیما، قطار و اتوبوس، به تمام سوالاتی که درباره این سفر ممکنه در ذهن شما باشه پاسخ داده ایم؛ تا خیالت برای انتخاب بهترین سفر عید نوروز امسالت، راحت باشه.

تور کرمان نوروز

قیمت تور کرمان نوروز هوایی

به همراه 2 گشت کرمان و ماهان، ترانسفر فرودگاهی و راهنما:

هتلقیمت هر نفر در اتاق 2 تختهقیمت هر نفر در اتاق 1 تخته
اخوان ⭐⭐7.750.000 تومان8.200.000 تومان
پویا ⭐⭐⭐7.800.000 تومان9.000.000 تومان
گواشیر ⭐⭐⭐8.600.000 تومان10.150.000 تومان
جهانگردی ⭐⭐⭐⭐9.000.000 تومان10.550.000 تومان
پارس ⭐⭐⭐⭐⭐9.500.000 تومان13.800.000 تومان

توجه فرمایید: قیمت های درج شده در جدول بالا با ارزان ترین قیمت پرواز چارتر محاسبه شده اند، به علت نواسانات نرخ پرواز و هتل ها امکان تغییر قیمت در تاریخ های مختلف وجود دارد. به همین علت بعد از انتخاب پکیج مورد علاقت لطفا تماس بگیر تا کارشناسان تور فارا گشت، نرخ ارزان ترین پرواز و تور چارتر در لحظه را محاسبه کنند تا بهترین قیمت تور عید را داشته باشی.

قیمت تور کرمان نوروز زمینی (با قطار یا اتوبوس)

به همراه 2 گشت ماهان و کرمان، ترانسفر و راهنما:

هتلقیمت هر نفر در اتاق 2 تختهقیمت هر نفر در اتاق 1 تخته
اخوان ⭐⭐5.750.000 تومان6.200.000 تومان
پویا ⭐⭐⭐6.100.000 تومان7.600.000 تومان
گواشیر ⭐⭐⭐6.900.000 تومان8.150.000 تومان
جهانگردی ⭐⭐⭐⭐7.300.000 تومان9.550.000 تومان
پارس ⭐⭐⭐⭐⭐7.800.000 تومان12.400.000 تومان

توجه فرمایید: قیمت های درج شده در جدول بالا با ارزان ترین قیمت قطار چارتر محاسبه شده اند، به علت نواسانات نرخ قطارها و هتل ها امکان تغییر قیمت در تاریخ های مختلف وجود دارد. به همین علت بعد از انتخاب پکیج مورد علاقت لطفا تماس بگیر تا کارشناسان تور فارا گشت، نرخ ارزان ترین تور زمینی چارتر را محاسبه کنند تا بهترین قیمت تور عید را داشته باشی.

خدماتی که در تور نوروز کرمان فارا گشت خواهی داشت

کامل ترین خدمات 1403 برای شما با رزرو این تور:

 • سه شب اقامت در هتل
 • صبحانه
 • بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس
 • ترانسفر رفت و برگشت
 • دو گشت نیمروزی ماهان و کرمان
 • راهنمای حرفه ای محلی

گشت های نوروزی کرمان گردی

گشت هایی که در این سفر نوروزی به کرمان خواهی داشت:

(با رزرو این تور، شما 2 گشت نیمروزی رایگان، همراه با راهنمای مورد اعتماد فارا گشت خواهی داشت.)

گشت رایگان شماره 1

 • گنبد جبلیه
 • بازار کرمان
 • آتشکده و موزه زرتشتیان
 • میدان و حمام گنجعلیخان
 • کتابخانه ملی
 • باغ فتح آباد
 • آرامگاه مشتاقیه

گشت رایگان شماره 2

 • دیدنی های ماهان
 • جاده هفت باغ علوی
 • آرامگاه شاه نعمت اله ولی
 • باغ شاهزاده ماهان
 • چشم انداز ویژه باغ
 • عکاسی در باغ
 • جنگل قائم

گشت انتخابی با هزینه

 • کویر شهداد
 • درخت هزار ساله سیرچ
 • حوض انبار شهداد
 • کلوتهای زیبای شهداد
 • دریاچه شهداد
 • قلعه و کاروانسرا شفیع آباد
 • جنگل نبکاها

چطور می توانیم بهترین تورهای نوروزی کرمان را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزانترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها و قطارها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران کرمان خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تورهای نوروزی کرمان

برای رزرو تور کرمان هوایی و زمینی ویژه عید نوروز، با ما تماس بگیر. اگر هم سوالی داری، مطمئن باش پاسخگویی به شما یکی از وظایف کاریه ما است:

چرا تور کرمان نوروز 1403 (هوایی و یا زمینی) یکی از بهترین انتخاب های سفر نوروزی می باشد؟

شما در کنار یک شهر مدرن یعنی کرمان، قدیمی ترین و طولانی ترین بازار ایران را می بینی و در آن قدم خواهی زد. کمی آن طرف تر باغ شاهزاده ماهان طراحی شده که نمادی از معماری نوین ایرانی است.

باغی سرسبز و مصفا در دل کویر، فکرش را بکن: باغی سرسبز و با صفا در دل کویری خشک، کرمان شهری است که با جاذبه های بی نظیرش در جهان معروف است. از تاریخ و منابع طبیعی اش بگیر تا مردمان میهمان نواز و خوبش.

کرمان را مردم دنیا بیش از ایرانیان می شناسند، مخصوصا با گوهر یکتای آن در کویر یگانه شهداد که شهرتی جهانی دارد و آسمانی پر از کهکشان و اسرار آمیز در شب هایی به روشنی ستارگان، کرمان شهری است که باید آن را بیشتر دید و بیشتر شناخت. کلی ماجرا دارد.

برای سفر های تور نوروزی طبق مذاکراتی که با روسای شرکت های مختلف حمل و نقل هوایی و زمینی داشتیم؛ قرار شد سهمیه ویژه ای به آژانس فارا گشت اختصاص داده شود تا در اختیار مسافرانمان قرار دهیم. بنابراین تور نوروزی کرمان هم بصورت هوایی قابل اجرا است هم به صورت زمینی.

در سفر کرمان هوایی قاعدتا با هواپیما سفر خواهی کرد که شامل بلیط های چارتر و سیستمی در زمان عید می باشد و سفر کرمان زمینی می تونه بر اساس سلیقه شما با قطار کرمان یا اتوبوس باشد، انتخاب هر کدام از این وسایل نقلیه حال و هوا و لذت های خاص خودش را دارد.

واقعا کرمان ارزش دیدن داره؟

در خیلی از سایت ها و مجلات گردشگری از کرمان به عنوان یکی از شهر های تاریخی و پر جاذبه اسم برده شده است. طوری که در طول سال توریست های خارجی و ایرانی زیادی از این شهر دیدن می کنند. جاذبه های این شهر واقعا مثال زدنی است.

مطمئنا یکی از دلایل انتخاب شما برای تور عید کرمان هوایی یا زمینی، دیدار از این جاهای دیدنی و جالب است. پس خوبه قبل از سفر کردن اطلاعات کامل و کافی درباره آنها داشته باشی و به قول معروف با دست پر به این سفر بروی. برای همین صفحه ای را برایت طراحی کردیم که درباره هر کدام از این آثار فوق العاده، توضیحات به همراه عکس های جذاب و متنوع قرار داده شده.

خوبه که بهش سری بزنی و از خواندنشون لذت ببری؛ روی کلمه ” وبلاگ گردشگری کرمان ” کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه مربوطه بشی.

هتل های کرمان چه امکاناتی دارند؟

یکی از دغدغه های مهم و اصلی شما برای انتخاب مسافرت نوروزی که با آرامش کامل باشه و همه جوره احساس راحتی کنی، مطمئنا محل اقامتی هستش که قراره در آن اسکان داشته باشی و شب خواب راحتی رو تجربه کنی. حق هم داری چون می خواهی بری سفر برای ریلکس کردن و تفریح نه اینکه چیزی رو تحمل کنی که نمی خواستی.

این رو ما کامل درک می کنیم و می دانیم که کلمه “راحت بودن” برای هر کسی معنی بخصوصی داره. همانطور که سلیقه ها نیز متفاوت هستش. برای همین درباره معتبرترین هتل های کرمان صفحه ای را طراحی کردیم تا بتوانی اطلاعات با جزییات کامل و عکس های هر هتل را ببینی و طبق سلیقه ای که داری محل اقامت خودت رو انتخاب کنی.

خوبه که به این صفحه هم سری بزنی و بعد از خواندنش اطلاعات کامل پیدا کنی. روی کلمه ” هتل های کرمان ” کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه مربوطه بشی.

از کجا بدانیم شما قابل اعتماد هستید؟

اول از همه ما یاری، همراهی و کمک خداوند بی نهایت مهربان را داریم. در ثانی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم و طی چندین سال اجرای حرفه ای تورها، شکر خداوند، بالاترین درصد رضایت مسافرین را در بین تورها کسب کرده ایم. شما می توانی استعلام فارا گشت را از سازمان گردشگری بگیری تا خیالت راحت باشد.

تور نوروزی کرمان را از کدام شهرها اجرا می کنید؟

به عنوان یکی از آژانس های برتر مجری اصلی تور نوروز کرمان، امکان اجرای تور از تمام شهرهای ایران را داریم. بنابراین از هر شهری که باشی مانند سایر مسافرانمان از نزدیکترین فرودگاه یا راه آهن می توانی به تور ملحق شوی.

تورهای نوروزی فارا گشت با چه خدماتی رزرو می شوند؟

تورهایی که به شما ارائه می شوند شامل ترانسفر رفت و برگشت، گشت های فوق العاده دیدنی از جاذبه ها به همراه راهنمای محلی تحصیلکرده و تخفیفات ویژه تفریحات گردشگری هستند که بصورت رایگان تقدیمت می کنیم. علاوه بر آن کمیسیونی که هتلها برای ما در نظر گرفته اند را نیز بعنوان تخفیف به شما می دهیم تا مناسب ترین قیمت نسبت به سطح کیفیت حرفه ای خدمات فارا گشت را داشته باشی.

تور نوروزی کرمان

تور کرمان نوروز 1403 فارا گشت

نوروز این زیباترین فصل ایرانیان را با فارا گشت همراه باش تا به یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران سفر کنیم. کرمان در نوروز همچون تاریخ باشکوه اش زیبا و جذاب است. شهری تاریخی که روزگاری مقدم سم اسبان شاهان هخامنشی بوده است.

این استان پهناور که در جنوب شرقی کشور عزیزمان ایران واقع شده است بیش از 7000 جاذبه گردشگری دارد که بالغ بر 700 مورد از این جاذبه ها ثبت آثار ملی شده است. این شهر به دلیل تعدد جاذبه های گردشگری جزو 5 شهر گردشگری پر جاذبه ایران به شمار می رود.

استان کرمان در میان استان های یزد، سیستان و بلوچستان، شیراز و هرمزگان قرار گرفته است. این استان در سرشماری سال 1395 جمعیتی بالغ بر 738 هزار نفر دارد که این عدد به طور شناور به یک میلیون نفر در طول روزهای کاری می رسد.

جاذبه های گردشگری کرمان بسیار زیاد است و می توان گفت هر نوع سلیقه ای را در تور کرمان فارا گشت پوشش می دهد. اما اگر بخواهیم مهمترین آنها را که متناسب با ایام نوروز باشد را بشماریم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

جاهای دیدنی کرمان در نوروز

مسجد گنجعلی خان، شاید فکر کنی فقط با یک مسجد روبرو هستیم. اما بهتر است بگوییم در مجموعه گنجعلی خان که شامل مسجد، بازار سنتی، حمام، آب انبار و مدرسه گنجعلی خان قرار دارد که در عهد صفوی بنا شده اند.

همچنین می تواند از ضرابخانه گنجعلی خان دیدن کنی که مجموعه از سکه های قدیمی را در خود جای داده است.

ارگ بم، بزرگترین بنای خشتی جهان را می توانی در مجموعه ارگ مشاهده کنی که البته بسیاری از این مجموعه در زلزله سال 82 بم از بین رفته است و این روزها در حال بازسازی است. این ارگ در واقع دژی مستحکم برای محافظت بوده است که کل آن را ارگ بم اسم گذاشته اند.

باغ فتح آباد، این بنا که در دوره قاجار بنا شده است در شب نمایی دلنشین دارد و اگر عکس هایی از بناهای تاریخی کرمان را ببینی قطعا یکی از آن عکس ها تصویر این باغ است.

آب قنات مرکزی کاخ که از وسط باغ عبور می کند و می تواند فضایی دلنشین در هوای گرم بهار را برایت به ارمغان آورد. این مجموعه را را می توانی در 25 کیلومتری مرکز کرمان در روستای اختیار آباد بیابی.

گندم بریان، اگر به کویر و جاذبه هایش علاقه ‌مند هستی حتما به گندم بریان سری بزن. داغ ترین نقطه جهان با سنگ هایی کهکشانی که از دل زمین به بیرون پرتاب شده اند را می توان در فصل زمستان و یا اوایل بهار در ایام نوروز همچون بهشتی بر روی زمین تجربه کرد.

آتشکده زرتشتیان، اگر تا به حال آتشکده زرتشتیان را ندیده ای این نقطه برای شروع می تواند جذابیت خاصی داشته باشد. به هنگام ورود باید کلاه خاصی بر سر بگذاری و کفش هایت را در بیاوری. این آتشکده در سال 1303 هجری تاسیس شده است قدمتی آن چنان ندارد اما می تواند برای شما جالب باشد.

همچنین در کنار آتشکده موزه زرتشتیان وجود دارد که مجموعه ای از عکس ها، ظروف و اشیاء قدیمی وجود دارد که بازدید از آن خالی از لطف نخواهد بود.

یخبندان مؤیدی، “به هنگام زیادی ذخیره کن و در دوران سختی بهره ببر ” شاید بهترین وصف این جمله بنای تاریخی یخبندان مؤیدی باشد که ساخت آن به دوره صفوی بر می گردد.

این بنا دیواره های از جنس خشت و گل دارد تا آب در زمستان در آن یخ بزند و در تابستان بتواند مشکل آب مردم آن زمان را رفع کند. شاید برایت جالب باشد بدانی برای نچسبیدن تیکه های یخ درست شده در بین آنها از کاه استفاده می کرده اند.

آبشار خوشکار، شاید کمی عجیب باشد در شهری کویری که گرمی محبت ساکنینش با میهمان نوازی آمیخته شده است برایت از آبشار صحبت کنیم. در روزهای زیبای بهار می توانیم با قدم زدن در روستای کسیسکان و عبور کردن از کنار دو آبشار زیبا و پرخروش به قله کوه های لاله زار شاه برسیم. فراموش نکن برای رسیدن به قله باید یک ورزشکار حرفه ای باشی.

گنبد جبلیه (گبری)، گنبدی 8 ضلعی که افسانه های زیادی در مورد آن وجود دارد و ساخت آن به دوره ساسانیان نسبت داده شده است.

این گنبد که امروزه به جایی برای نگه داری سنگ های آرامگاهی و کتیبه ها تبدیل شده است می تواند مکانی دیدنی برای تور کرمان نوروز شما باشد. آن طرف تر هم آرامگاه شاه نعمت الله ولی هم شما را دعوت می کند تا با اسرار سلسله نعمت الهی آشنا شوی.

آداب و رسوم کرمانی ها در نوروز

مردم کرمان نیز همانند سایر ایرانیان عید باستانی نوروز را با رسوم خاصی آغاز می کنند. یکی از مهمترین آنها خانه تکانی است که در تور کرمان و تور یزد می توانی مشاهده کنی که نسبت به سایر استان های ایران پر رنگ و لعاب تر برگزار می شود.

دیگر رسم مختص کرمانی ها پختن سهن و سمنو ریختن کماچ است. سهن (پیشنهاد می کنیم حتما آن را تجربه کنی) و سمنو به عنوان دو سین سفره هفت سین نیز در میان کرمانی ها مرسوم است و نبود آنها در سفره هفت سین کرمانی ها کمی نامربوط است.

از دیگر رسم های هر ساله کرمانی ها دید و بازدید کوچکتر های فامیل از بزرگتران است. طوری که بزرگترها این دید و بازدید را پاسخ می دهند و به هر نفر مبلغی را به عنوان عیدی می دهند. در قدیم مردم کرمان سالی یکبار بیشتر پلو نمی خوردند و سعی می کردند این پلو را به شب عید نوروز اختصاص بدهند تا گسترش و آبادنی را در طول سال شاهد باشند.

یکی از رسومی که شاید در سایر استان های ایران کم رنگ شده باشد و یا اصلا وجود نداشته باشد این است که اگر مدت زمان چند ماهه از در گذشت عزیزی برای خانواده ای گذشته باشد و به ایام نوروز برسیم فامیل نزدیک و دور آن خانواده باید اقدام کنند و لباس عزا را به لباس شادی (لباس نو عید نوروز) تبدیل کنند.

مردم شهر بابک نیز (یکی از شهرهای استان کرمان) در روز سیزدهم فروردین (سیزده بدر) اقدام به جمع آوری 14 سنگ می کنند و آنها را در چاله ای که خودشان حفر کردند (چاله ای به اندازه 14 سنگ کوچک) دفن می کنند و روی آن را می پوشانند. این افراد معتقد هستند با انجام این کار در طول سال بدی از آنها دور می شود و آنها سالم می مانند.

اگر در تورهای کرمان نوروز فارا گشت شرکت کرده ای این ها بخشی از جاهای دیدنی است که برای شما برنامه ریزی کردیم تا ببینی! مطمئنا دیدار از شهر کرمان را با یکی از مجریان اصلی کاملترین تورهای ایرانگردی انتخاب کرده ای پس خیالت راحت باشه.

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر سال ها برگزار کننده تورهای زمینی و هوائی در اوقات مختلف سال با لطف و یاری خداوند بی نهایت مهربان می باشد.

این اجراهای حرفه ای تجربه ای گرانبها برای ما به وجود آورده است که امروز با اعتماد می گوییم: کامل ترین تور کرمان نوروز یا همان عید را زمینی و هوایی برای شما برنامه ریزی کرده ایم. پس با ما تماس بگیر تا برنامه سفر به کرمان در عید 1403 رو با ارزان ترین قیمت و کامل ترین خدمات گردشگری، برایت رزرو کنیم.

سایر تورهای نوروزی

تورهای مسافرتی داخلی ویژه عید نوروز که فارا گشت برای شما اجرا می کند:

تور اصفهان نوروز و مسافرت نوروزی برای ما ایرانی ها که ذاتا اهل سفر هستیم، یک فرصت بی نظیر محسوب میشه. چون در وجود همه ما مسافری هست که هیچ وقت آرام و قرار ندارد دوست دارد برود؛ ببیند و خوش بگذراند و چه فرصتی بهتر از نوروز و مراسم عید ( wikipedia.org ) که هم آب و هوا فوق العاده است و هم تعطیلاتی چند روزه داریم.

از قدیم سفر به عنوان منبع الهام بخش عظیمی شناخته می شد و یکی از بهترین راه ها برای کسب آرامش و استراحت جسمی و فکری است. پس وقتشه که برای مسافرت نوروزی خودت برنامه ریزی کنی.

مسافرت تور نوروزی

آژانس مسافرتی بزرگ و شناخته شده ای مثل آژانس فارا گشت کوروش کبیر با تکیه بر یاری خداوند بی نهایت مهربان و بعد از آن تجربه و دانش پرسنل خود بهترین، مطمئن ترین، ارزان ترین و خاطره انگیز ترین سفرها را برای شما برنامه ریزی می کند. یکی از بهترین برنامه ریزی های این سفر می شود به مسافرت تور نوروز کرمان با هواپیما و قطار اشاره کرد. پس بیا سفر نوروزیت به کرمان رو با هم و با ارزان ترین قیمت و کامل ترین گشت ها برنامه ریزی کنیم.

فارا گشت مجری اصلی تور کرمان نوروز (زمینی و هوایی) با بالاترین درصد رضایت مسافرین. سفر رویاییت رو با تور نوروز 1403 فارا گشت شروع کن.

پیمایش به بالا