آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور کرمان نوروز

تور کرمان نوروز

تور کرمان نوروز 99 کاملترین لیست قیمت + 2 روز گشت رایگان

در این صفحه کاملترین اطلاعات درباره رزرو تور نوروز کرمان را برای شما طراحی کردیم و به تمام سوالاتی که درباره این سفر ممکنه در ذهن شما باشه پاسخ دادیم تا خیالت راحت باشه.

تور کرمان نوروز و مسافرت نوروزی برای ما ایرانی ها که ذاتا اهل سفر هستیم، یک فرصت بی نظیر محسوب میشه. چون در وجود همه ما مسافری هست که هیچ وقت آرام و قرار نداردY دوست دارد برود؛ ببیند و خوش بگذراند و چه فرصتی بهتر از نوروز و عید که هم آب و هوا فوق العاده است و هم تعطیلاتی چند روزه داریم.

از قدیم سفر به عنوان منبع الهام بخش عظیمی شناخته میشد و یکی از بهترین راهها برای کسب آرامش و استراحت جسمی و فکری است. پس وقتشه که برای مسافرت نوروزی خودت برنامه ریزی کنی. آژانس مسافرتی بزرگ و شناخته شده ای مثل آژانس فارا گشت کوروش کبیر با تکیه بر یاری خداوند بینهایت مهربان و بعد از آن تجربه و دانش پرسنل خود بهترین، مطمئن ترین، ارزانترین و خاطره انگیز ترین سفرها را برای شما برنامه ریزی میکند. یکی از بهترین برنامه ریزیهای این سفر میشود به مسافرت تور نوروز کرمان اشاره کرد. پس بیا سفر نوروزیت به کرمان رو باهم برنامه ریزی کنیم:

مسافرت تور نوروزی
تورهای زمینی و هوایی فارا گشت

قبل از اینکه درباره قیمت تورها صحبت کنیم خوبه که این بخش را مطالعه کنی:

چرا تور کرمان نوروز هوایی و یا زمینی یکی از بهترین انتخابهای سفر نوروزی میباشد؟

شما در کنار یک شهر مدرن یعنی کرمان، قدیمی ترین و طولانی ترین بازار ایران را می بینید و در آن قدم خواهید زد. کمی آنطرف تر باغ شازده ماهان طراحی شده که نمادی از معماری نوین ایرانی است. باغی سرسبز و مصفا در دل کویر، فکرش را بکنید: باغی سرسبز و با صفا در دل کویری خشک، کرمان شهری است که با جاذبه های بینظیرش در جهان معروف است. از تاریخ و منابع طبیعی اش بگیر تا مردمان میهمان نواز و خوبش، کرمان را مردم دنیا بیش از ایرانیان می شناسند، مخصوصا با گوهر یکتای آن در کویر  یگانه شهداد که شهرتی جهانی دارد و آسمانی پر از کهکشان و اسرارامیز در شبهایی به روشنی ستارگان، کرمان شهری است که باید آن را بیشتر دید و بیشتر شناخت. کلی ماجرا دارد.

برای سفرهای تور نوروزی طبق مذاکراتی که با روسای شرکتهای مختلف حمل و نقل هوایی و زمینی داشتیم؛ قرار شد سهمیه ویژه ای به آژانس فارا گشت اختصاص داده شود تا در اختیار مسافرانمان قرار دهیم. بنابراین تور کرمان هم بصورت هوایی قابل اجرا است هم بصورت زمینی. در سفر کرمان هوایی قاعدتا با هواپیما سفر خواهی کرد که شامل بلیطهای چارتر و سیستمی کرمان در زمان عید میباشد و سفر کرمان زمینی میتونه بر اساس سلیقه شما با قطار کرمان یا اتوبوس کرمان باشد، انتخاب هر کدام از این وسایل نقلیه حال و هوا و لذت های خاص خودش را دارد.

قیمت تور کرمان نوروز

هتل فاضلیهتل فاضلی یزد 3 ستاره

تومان750000

هتل فاضلی یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 750.000 تومان
 • سه تخته 700.000 تومان
 • یک تخته  890.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل خان دوحدهتل خان دوحد یزد 3 ستاره

تومان880000

هتل خان دوحد یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 880.000 تومان
 • سه تخته 820.000 تومان
 • یک تخته  1.150.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل مظفرهتل مظفر یزد 3 ستاره

تومان1300000

هتل خان مظفر یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.300.000 تومان
 • سه تخته 1.150.000 تومان
 • یک تخته  1.550.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل لب خندقهتل لب خندق یزد 2 ستاره

تومان1490000

هتل خان لب خندق یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.490.000 تومان
 • سه تخته 1.400.000 تومان
 • یک تخته  1.750.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل مهرهتل مهر یزد 3 ستاره

تومان1550000

هتل سنتی مهر یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.550.000 تومان
 • سه تخته 1.400.000 تومان
 • یک تخته  1.800.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل فهادانهتل فهادان یزد 4 ستاره

تومان1600000

هتل فهادان یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.600.000 تومان
 • سه تخته 1.500.000 تومان
 • یک تخته  1.800.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل ملک التجارهتل ملک التجار یزد 4 ستاره

تومان1700000

هتل ملک التجار یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.700.000 تومان
 • سه تخته 1.550.000 تومان
 • یک تخته  1.950.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل صفائیههتل صفائیه یزد 5 ستاره

تومان1490000

هتل صفائیه یزد تنها هتل پنج ستاره یزد میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.490.000 تومان
 • سه تخته 1.400.000 تومان
 • یک تخته  1.750.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

خدمات تور نوروز کرمان

———————————-

 • سه شب و چهار روز
 • اقامت هتل
 • صبحانه
 • ترانسفر رفت به هتل
 • ترانسفر برگشت به فرودگاه
 • دو گشت روزانه کرمان گردی
 • پذیرایی بین گشتها
 • پرداخت کلیه ورودیه ها
 • راهنمای محلی حرفه ای

———————————-

*. قیمتهای ارائه شده در بالا بدون پرواز و یا قطار و یا اتوبوس در نظر گرفته شده اند لودهای پروازی و زمینی دائم در حال تغییر میباشند به همین علت بعد از انتخاب پکیج مورد علاقتون لطفا تماس بگیرید تا نرخ پرواز یا قطار یا اتوبوس کرمان به روز ، به تورها اضافه شود.

Logo Social Faragasht

برای رزرو تور نوروز کرمان، با ما تماس بگیر. اگر هم سوالی داری، مطمئن باش پاسخگویی به شما یکی از وظایف کاریه ما است.

02186037414
02188909296
09208008108

واقعا کرمان ارزش دیدن داره؟

در خیلی از سایتها و مجلات از کرمان بعنوان یکی از شهرهای تاریخی و پر جاذبه نامبرده شده است. طوریکه در طول سال توریستهای خارجی و ایرانی زیادی از این شهر دیدن میکنند. جاذبه های این شهر واقعا مثال زدنی است.

مطمئنا یکی از دلایل انتخاب شما برای تور عید کرمان، دیدار از این جاهای دیدنی و جالب است. پس خوبه قبل از سفر کردن اطلاعات کامل و کافی درباره آنها داشته باشی و به قول معروف با دست پر به این سفر بروی، برای همین صفحه ای را برایت طراحی کردیم که درباره هر کدام از این آثار فوق العاده، توضیحات بهمراه عکس های جذاب و متنوع قرار داده شده.

خوبه که بهش سری بزنی و از خواندنشون لذت ببری، روی کلمه ” وبلاگ تخصصی کرمان ” کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه مربوطه بشی.

هتل های کرمان چه امکاناتی دارند؟

یکی از دغدغه های مهم و اصلی شما برای انتخاب مسافرت نوروزی که با آرامش کامل باشه و همه جوره احساس راحتی کنی، مطمئنا محل اقامتی هستش که قراره در آن اسکان داشته باشی و شب خواب راحتی رو تجربه کنی. حق هم داری چون میخواهی بری سفر برای ریلکس کردن و تفریح نه اینکه چیزی رو تحمل کنی که نمیخواستی.

این رو ما کامل درک میکنیم و میدانیم که کلمه “راحت بودن” برای هر کسی معنی بخصوصی داره، همانطور که سلیقه ها نیز متفاوت هستش برای همین درباره معتبرترین هتلهای کرمان صفحه ای را طراحی کردیم تا بتوانی اطلاعات با جزییات کامل و عکسهای هر هتل را ببینی و طبق سلیقه ای که داری محل اقامت خودت رو انتخاب کنی.

خوبه که به این صفحه هم سری بزنی و بعد از خواندنش اطلاعات کامل پیدا کنی، روی کلمه ” هتل های کرمان ” کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه مربوطه بشی.

سوالات متداولی که ممکنه در ذهن شما هم باشند:

 

از کجا بدانیم شما قابل اعتماد هستید؟

اول از همه ما یاری، همراهی و کمک خداوند بینهایت مهربان را داریم. در ثانی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم و طی چندین سال اجرای حرفه ای تورها، شکر خداوند، بالاترین درصد رضایت مسافرین را در بین تورها کسب کرده ایم . شما میتوانید استعلام فارا گشت را از سازمان گردشگری بگیرید تا خیالتان راحت باشد.

از کدام شهرها در نوروز مسافر به کرمان میبرید؟

بعنوان یکی از آژانسهای برتر مجری اصلی تور نوروز کرمان، امکان اجرای تور از تمام شهرهای ایران را داریم. بنابراین از هر شهری که باشید مانند سایر مسافرانمان از نزدیکترین فرودگاه یا راه آهن میتوانید به تور ملحق شوید.

تورهای فاراگشت با چه خدماتی هستند؟

تورهایی که به شما ارائه میشوند شامل ترانسفر رفت و برگشت، گشتهای فوق العاده دیدنی از جاذبه ها بهمراه راهنمای محلی تحصیلکرده و تخفیفات ویژه تفریحات گردشگری هستند که بصورت رایگان تقدیمتان میکنیم. علاوه بر آن کمیسیونی که هتلها برای ما در نظر گرفته اند را نیز بعنوان تخفیف به شما میدهیم تا مناسب ترین قیمت نسبت به سطح کیفیت حرفه ای خدمات فارا گشت را داشته باشید.

تور نوروز کرمان

تور کرمان نوروز 99 فارا گشت

نوروز این زیباترین فصل ایرانیان را با فارا گشت همراه ما باش تا به یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران سفر کنیم ، کرمان در نوروز همچون تاریخ باشکوه اش زیبا و جذاب است ، شهری تاریخی که روزگاری مقدم سم اسبان شاهان هخامنشی بوده است ، این استان پهناور که در جنوب شرقی کشور عزیزمان ایران واقع شده است بیش از 7000 جاذبه گردشگری دارد که بالغ بر 700 مورد از این جاذبه ها ثبت آثار ملی شده است این شهر به دلیل تعدد جاذبه های گردشگری جزو 5 شهر گردشگری پر جاذبه ایران به شمار می رود.
استان کرمان در میان استان های یزد ، سیستان و بلوچستان ، شیراز و هرمزگان قرار گرفته است ، این استان در سرشماری سال 1395 جمعیتی بالغ بر 738 هزار نفر دارد که این عدد به طور شناور به یک میلیون نفر در طول روزهای کاری می رسد ، جاذبه های گردشگری کرمان بسیار زیاد است و می توان گفت هر نوع سلیقه ای را در تور کرمان پوشش می دهد اما اگر بخواهیم مهمترین آنها را که متناسب با ایام نوروز باشد را بشماریم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 

جاهای دیدنی کرمان در نوروز

مسجد گنجعلی خان ، شاید فکر کنید فقط با یک مسجد روبرو هستیم اما بهتر است بگوییم در مجموعه گنجعلی خان که شامل مسجد ، بازار سنتی ، حمام ، آب انبار و مدرسه گنجعلی خان قرار دارد که در عهد صفوی بنا شده اند همچنین می تواند از ضرابخانه گنجعلی خان دیدن کنی که مجموعه از سکه های قدیمی را در خود جای داده است.

ارگ بم ، بزرگترین بنای خشتی جهان را می توانی در مجموعه ارگ مشاهده کنی که البته بسیاری از این مجموعه در زلزله سال 82 بم از بین رفته است واین روزها در حال بازسازی است ، این ارگ در واقع دژی مستحکم برای محافظت بوده است که کل آن را ارگ بم نام گذاشته اند.

باغ فتح آباد ، این بنا که در دوره قاجار بنا شده است در شب نمایی دلنشین دارد و اگر عکس هایی از بناهای تاریخی کرمان را ببینی قطعا یکی از آن عکس ها تصویر این باغ است ، آب قنات مرکزی کاخ که از وسط باغ عبور می کند و می تواند فضایی دلنشین در هوای گرم بهار را برایت به ارمغان آورد ، این مجموعه را را می توانی در 25 کیلومتری مرکز کرمان در روستای اختیار آباد بیابی.

گندم بریان ، اگر به کویر و جاذبه هایش علاقه‌مند هستی حتما به گندم بریان سری بزن ،داغ ترین نقطه جهان با سنگ هایی کهکشانی که از دل زمین به بیرون پرتاب شده اند را می توان در فصل  زمستان و یا اوایل بهار در ایام نوروز همچون بهشتی بر روی زمین تجربه کرد.

آتشکده زرتشتیان ، اگر تا به حال آتشکده زرتشتیان را ندیده ای این نقطه برای شروع می تواند جذابیت خاصی داشته باشد ، به هنگام ورود باید کلاه خاصی بر سر بگذاری و کفش هایت را در بیاوری ، این آتشکده در سال 1303 هجری تاسیس شده است قدمتی آنچنان ندارد اما می تواند برای شما جالب باشد همچنین در کنار آتشکده موزه زرتشتیان وجود دارد که مجموعه ای از عکس ها ، ظروف و اشیاء قدیمی وجود دارد که بازدید از آن خالی از لطف نخواهد بود.

یخبندان مؤیدی ، “به هنگام زیادی ذخیره کن و در دوران سختی بهره ببر” شاید بهترین وصف این جمله بنای تاریخی یخبندان مؤیدی باشد که ساخت آن به دوره صفوی بر می گردد ، این بنا دیواره های از جنس خشت و گل دارد تا آب در زمستان در آن یخ بزند و در تابستان بتواند مشکل آب مردم آن زمان را رفع کند ، شاید برایت جالب باشید بدانی برای نچسبیدن تیکه های یخ درست شده در بین آنها از کاه استفاده می کرده اند.

آبشار خوشکار ، شاید کمی عجیب باشد در شهری کویری که گرمی محبت ساکنینش با میهمان نوازی آمیخته شده است برایت از آبشار صحبت کنیم ، در روزهای زیبای بهار می توانیم با قدم زدن در روستای کسیسکان و عبور کردن از کنار دو آبشار زیبا و پرخروش به قله کوه های لاله زار شاه برسیم ، فراموش نکنید برای رسیدن به قله باید یک ورزشکار حرفه ای باشی.

گنبد جبلیه(گبری) ، گنبدی 8 ضلعی که افسانه های زیادی در مورد آن وجود دارد و ساخت آن به دوره ساسانیان نسبت داده شده است ، این گنبد که امروزه به جایی برای نگه داری سنگ های آرامگاهی و کتیبه ها تبدیل شده است می تواند مکانی دیدنی برای تور کرمان نوروز شما باشد.

 

آداب و رسوم کرمانی ها در نوروز

مردم کرمان نیز همانند سایر ایرانیان عید باستانی نوروز را با رسوم خاصی آغاز می کنند. یکی از مهمترین آنها خانه تکانی است که در کرمان و یزد نسبت به سایر استان ها ایران پر رنگ و لعاب تر برگزار می شود. دیگر رسم مختص کرمانی ها پختن سهن وسمنو ریختن کماچ است. سهن (پیشنهاد میکنیم حتما آن  را تجربه کنی) و سمنو بعنوان دو سین سفره هفت سین نیز در میان کرمانی ها مرسوم است و نبود آنها در سفره هفت سین کرمانی ها کمی نامربوط است.

دیگر رسم هر ساله کرمانی ها دید و بازدید کوچکتر های فامیل از بزرگتران است بطوری که بزرگترها این دید و بازدید را پاسخ می دهند و به هر نفر مبلغی را به عنوان عیدی می دهند. در قدیم مردم کرمان سالی یکبار بیشتر پلو نمی خوردند و سعی می کردند این پلو را به شب عید نوروز اختصاص بدهند تا گسترش و آبادنی را در طول سال شاهد باشند.
یکی از رسومی که شاید در سایر استان های ایران کم رنگ شده باشد و یا اصلا وجود نداشته باشد این است که اگر مدت زمان چند ماهه از درگذشت عزیزی برای خانواده ای گذشته باشد و به ایام نوروز برسیم فامیل نزدیک و دور آن خانواده باید اقدام کنند و لباس عزا را به لباس شادی (لباس نو عید نوروز) تبدیل کنند. مردم شهربابک نیز (یکی از شهرهای استان کرمان) در روز سیزدهم فروردین (سیزده بدر) اقدام به جمع آوری 14 سنگ می کنند و آنها را در چاله ای که خودشان حفر کردند (چاله ای به اندازه 14 سنگ کوچک) دفن می کنند و روی آن را می پوشانند. این افراد معتقد هستند با انجام این کار در طول سال بدی از آنها دور می شود و آنها سالم می مانند.

اگر در تورهای کرمان نوروز فارا گشت شرکت کرده ای اینها بخشی از جاهای دیدنی است که برای شما برنامه ریزی کردیم تا ببینی! مطمئنا دیدار از شهر کرمان را با یکی از مجریان اصلی کاملترین تورهای ایرانگردی انتخاب کرده ای پس خیالت راحت باشه. آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر سالها برگزار کننده تورهای زمینی و هوائی در اوقات مختلف سال با لطف و یاری خداوند بینهایت مهربان میباشد. این اجراهای حرفه ای تجربه ای گرانبها برای ما به وجود آورده است که امروز با اعتماد میگوییم: کاملترین تور کرمان برای نوروز یا همان عید را برای شما برنامه ریزی کرده ایم. پس با ما تماس بگیر تا برنامه سفر به کرمان در عید رو برایت رزرو کنیم.

هفت سین آژانس فارا گشت کوروش کبیر