هتل
4 ستاره
ایران
مشهد
مشهد ، خیابان امام رضا 9 ، هتل الماس نوین
14.00
12.00

هتل الماس نوین مشهد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 4 ستاره

هتل الماس نوین مشهد یکی از هتلهای چهار ستاره لوکس مشهد میباشد که در خیابان امام رضا 9 قرار گرفته ، این هتل در سال 1396 با زیربنای 9000 متر مربع افتتاح شد و در حال حاضر بعنوان هتل نوساز شناخته میشود ، موقعیت مکانی خیلی مناسب آن باعث شده که نهایتا 7 الی 12 دقیقه با پای پیاده به حرم برسید ، پس جزو هتلهای چهار ستاره نزدیک به حرم امام رضا تلقی میشود ، تمیزی و امکانات خوب و مفصل هتل که در ادامه ذکر خواهد شد از دلایلی است که مسافران برای انتخاب محل اقامت خود الماس نوین را در اولیت های لیستشان قرار میدهند.

هتل الماس نوین بعنوان محل اقامت لوکس در مشهد دارای امکانات ویژه و خاصی است که رضایت مسافران و مهمانانش را به خوبی جلب کرده است ، وجود امکاناتی همچون کیفیت و تمیزی خوب اتاقها ، رستوران مجهز ، روف گاردن با چشم انداز حرم مطهر ، مجموعه های تفریحی همچون سونا ، استخر، سالن کنفرانس ، لاندری و وجود آسانسور ، این هتل را در لیست اولویت های انتخاب محل اقامت چهار ستاره لوکس در مشهد قرار میدهد ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل الماس نوین مشهد شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل الماس نوین مشهد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل تارا چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای اصلی هتل الماس نوین مشهد باید به امکانات بسیار خوب و کامل آن اشاره کرد که بعنوان یک هتل چهار ستاره داشتن مجموعه آبی و  استخر ، سونا ، جکوزی ،  که در کنار مجموعه روف گاردن با چشم انداز حرم قرار گرفته اند ، پوئن های مثبتی شمرده میشوند که میتونه مسافرت هر مسافری را لاکچری تر کند.

از دیگر خصوصیات این هتل ، باید به نزدیکی الماس نوین به حرم اشاره کرد ، اگر به قصد زیارت به مشهد سفر میکنید و در عین حال میخواهید در یک هتل لوکس چهار ستاره اقامت داشته باشید این هتل را هم میتوانید در لیست انتخاب محل اقامتتان قرار دهید ، فاصله آن تا حرم امام رضا تقریبا بین 7 الی 12 دقیقه است که براحتی میتوانید آنرا طی کنید.

هتل الماس نوین مشهد

استقبال فرودگاهی هتل الماس نوین مشهد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل شرایطی را دارد که با استقبال ارائه شود یعنی وقتی به فرودگاه یا راه آهن مشهد برسید ، راننده‌ی هتل منتظرتان باشد تا شما را به هتل ببرد ، به همین علت اگر قصد رزرو هتل الماس نوین مشهد را دارید به مسولین آژانس خدمات مسافرتی فارا گشت مشخصات پرواز یا راه آهن خود را بدهید تا جهت استقبال هماهنگی های لازم با هتل انجام شود و بعد از پرداخت مبلغ آن رزروتان قطعی شود.

خبر خوبی برایتان داریم اگر رزرو هتل الماس نوین را بصورت تور مشهد هوایی و یا زمینی کامل با آژانس فارا گشت داشته باشید همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایتان انجام میدهند تا رزرو این هتل با ما راحتترین حالت ممکن باشد.

اتاقهای هتل الماس نوین مشهد

همانطور که اشاره شد هتل الماس نوین مشهد هتلی چهار ستاره در بین هتل های چهار ستاره لوکس مشهد است که دارای 15 طبقه و 126 باب اتاق و سوئیت میباشد ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته هتل میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق یک تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که تک نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت یک نفره هستند و متراژ آنها حدود 19 متر میباشد.

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره ( دبل کینگ ) و یا دو تخت یک نفره (دبل تویین ) هستند و متراژ آنها حدود 25 متر میباشد.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است و متراژ آنها حدود 33 متر میباشد.

. اتاق چهار تخته یا کوئاد ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و دو تخت سینگل است و متراژ آنها حدود 35 متر میباشد.

. سوئیت گاردن ، که مختص افرادی هست که سه الی پنج نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها در حالت عادی مجهز به تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است و متراژ آنها حدود 35 متر میباشد ، علاوه بر این ، دارای حیاط اختصاصی با 30 مترمربع مزین به باغچه ، میز و صندلی نشیمن و چتر آفتابگیر نیز میباشد.

. اتاق کانکت ، که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت پنج تخته رزرو داشته باشند ، این اتاق قابلیت اتصال به اتاق مجاور خود را با دو درب مجزای داخلی دارد. یک اتاق دارای یک تخت دبل و اتاق دیگر یک تخت دبل و یک سینگل می باشد ، برخی از اتاقهای کانکت چشم انداز حرم امام رضا را دارند.

. سوئیت امپریال ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این واحدها دارای یک اتاق خواب هستند که یک تخت دبل در آن قرار گرفته ، سرویس فرنگی و وان جکوزی ،  پذیرایی مجزا شامل مبلمان و آشپزخانه (بدون امکان پخت و پز) و البته چشم انداز حرم مطهر رضوی از داخل پذیرایی و اتاق خواب میباشند و متراژ آنها حدود 45 متر است.

. سوئیت رویال ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به یک اتاق خواب بوده و چهار تخت دارند که بصورت یک تخت دو نفره و دو تخت سینگل تقسیم بندی شده اند ، متراژ آنها حدود 40 متر است.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل الماس نوین مشهد

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل دارای تلوزیون IP هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.هتل الماس دارای شبکه اختصاصی فیلم و کارتون میباشد که روزهای مختلف بروزرسانی هم میشوند.

روم سرویس

هتل الماس نوین مشهد به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند شهر مشهد ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آنچه که دلتان خواست یا هوس کردید را سفارش دهید.

کافی شاپ

این هتل دارای یک کافی‌شاپ نیز میباشد که در اکثر ساعات شبانه‌روز پذیرای شماست و در لابی قرار گرفته ، تا پس از یک گردش یا خریدی لذت بخش با انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های سرد و گرم ، اوقات دلچسبی برای‌تان رقم بزند و انرژییتان شارژ شود.

الماس نوین یک کافی شاپ دیگر نیز دارد که در قسمت اسپا قرار گرفته تا شما حین تفریح در محوطه استخر و سونا ، نوشیدنی دلخواهتان را نیز میل کنید.

رستوران الماس

همیشه بخش خوشمزه سفر مربوط میشه به رستوران ها ، یک صبحانه متنوع سرآغاز یک روز خوب است ، صرف صبحانه در رستوران الماس بصورت سلف سرویس بوده و می توانید به دلخواه از انواع صبحانه های سرد و گرم استفاده کنید.

اگر رستوران هتل را برای سرو وعده های دیگر انتخاب میکنید ، خوب است بدانید که نهار و شام از تنوع خوراک های اصیل ایرانی و فرنگی و با مرغوب ترین مواد اولیه و به دست هنرمند ترین آشپزها درست شده اند ، لذت ببرید. منوی این رستوران شامل طیف وسیعی از غذاهای ایرانی و فرنگی است که می توانید بر حسب سلیقه خود با پرداخت هزینه سفارش دهید.

این هتل رستورانهای دیگری نیز دارد که خوبه با آنها هم آشنا شوید:

رستوران چشم انداز ، سرو کردن انواع غذاهای فست فود و سنتی در فضای سبز با چشم انداز حرم مطهر رضوی تجربه ای شیرین و خاطره ای ماندگار در ذهن شما به ارمغان می آورد.

رستوران سنتی بام ، پرسنل با پوشش قدیم ایرانی به همراه پذیرایی در ظروف دست ساز هنرمندان ایرانی،  و با دید مستقیم به بارگاه امام رضا را در این مکان گرد آورده اند تا تجربه فوق العاده ای را داشته باشید.

مجموعه آبی الماس

 ارایه خدماتی همچون سونای خشک , سونای بخار , جکوزی ,حمام ترکی , ارایه انواع خدمات اسپا و ماساژ در فضایی مجلل و مدرن , همراه با نوشیدن های خنک سلامتی و شادابی شما و پوستتان را به ارمغان خواهد آورد.در ایام عادی مسافرین میتوانند یکبار رایگان از این سرویس استفاده کنند ولی در ایام پیک یا شلوغی با پرداخت هزینه امکان پذیر میباشد.

سالن همایش و کنفرانس

سالن همایش هتل الماس نوین مجهز به امکانات صوتی و تصویری پیشرفته ، سالن پذیرایی VIP با ورودی مجزا ، ویدئو پروژکتور و پرده اتوماتیک ، نمایشگرهای LED(در صورت سفارش). 

سایر امکانات هتل الماس نوین

هتل الماس نوین مشهد خدمات دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند همچون: روم‌سرویس ، پذیرش 24ساعته ، لاندری و خشک‌شویی ، خدمات بیدارباش ، سرویس صبحانه و ناهار در رستوران ، پارکینگ ، اینترنت در لابی و اتاقها و تاکسی‌سرویس می‌شود.

فاصله هتل الماس نوین تا مراکز مهم مشهد

فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه 29 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک کوهسنگی 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا سرزمین موج های آبی 23 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی پارک ملت 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا آرامگاه فردوسی 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر رویایی پدیده شاندیز 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار رضا 10 دقیقه پیاده
فاصله تا ایستگاه راه آهن 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا حرم امام رضا 7 الی 12 دقیقه پیاده
فاصله تا باب الجواد 15 دقیقه پیاده
فاصله تا باب الرضا 12 دقیقه پیاده
فاصله تا خیابان شیرازی 15 دقیقه پیاده و 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان طبرسی 20 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان نواب صفوی 20 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بست شیخ بهایی 15 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین

رزرو هتل الماس نوین مشهد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02188909296

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور مشهد فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک کردن این دگمه همراه شوید

رزرو تور مشهد

هتل الماس نوین را پسندید؟ تبریک انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر مشهد شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

مسافر مشهد که باشی ذوق و شوق زیارت هم که داشته باشی خیلی زود راهی می شوی ، مهم نیست چطور و چقدر سخت و آسان خودت را به مشهد برسانی ، وقتی هم رسیدی با اینکه خسته ای شوق زیارت تو را رسیده و نرسیده به حرم می کشاند ، می نشینی در گوشه ای و عقده دلت را می گشایی ، آنجا پر است از زمزمه مردمی که هر کدام سفره دلشان را برای او باز کرده اند.دلی سبک می کنی و به محل اقامت مشهدت باز می گردی و گرد سفر از تن می زدائی و کمی می آسائی و باز هم رهسپار حرم می شوی ، به حرم که رسیدی اینبار باز هم حرف ناگفته داری و کمی دعا و نماز می خوانی و اینبار که بازگردی در مسیر چیزهای جدیدی می بینی ، برای فردا که به حرم بروی برنامه های دیگری هم داری.

حالا که دلت سبک شده و احساس شادی و شعف داری دلت می خواهد کمی گردش کنی اطراف حرم و برای خودت و آشنایانت خرید کنی و شاید هم یک غذای خوب بتواند حالت را از این هم بهتر کند ، بسته به این که چقدر در مشهد می مانی برنامه هایت را باید گسترش دهی ، شاید اگر بدانی مشهد چقدر اماکن دیدنی ، تفریحی و زیارتی دارد روزهای سفرت را بیشتر نیز درنظر بگیری ، شاید چهار روز ، شاید یک هفته و یا شاید ده روز ، در سفر مشهد هر چقدر هم بمونی برنامه تفریحی و گردشی میتونی داشته باشی.

مشهد قطب گردشگری ایران محسوب می شود و سالانه پذیرای بیست میلیون مسافر است و همین امر باعث شده است که این شهر از رونق و اعتبار خاصی برخوردار باشد ، که در کنار هتل ها و هتل آپارتمانهای لوکس و مدرن ، تفریحاتی که با تکنولوژی و پیشرفت های کشورمون اجین شده اند رو برای مسافران مشهد تدارک ببینند ، زیارت ، دیدنیهای تاریخی و تفریحات هیجان انگیز همه و همه جاذبه هایی هستند که این سفر را جذاب تر میکنند ، برای آشنایی بیشتر میتوانید با نمونه های آنها در وبلاگ اطلاعات مشهد فارا گشت آشنا شوید ، افزوده بر تمام این پوئن های مثبت می توانیم مشهد را به عنوان یکی از خوش قیمت ترین مقاصد گردشگری نیز معرفی کنیم ، هزینه مناسب اقامت و گشت و گذار در این شهر یک فرصت بزرگ برای بسیاری از علاقمندانی است که تمایل دارند این سفر داخلی را تجربه کنند ، تور مشهد آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن تور زیارتی ، تفریحی در تور مشهد نوروز و یا تورهای ایام عادی مشهد می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در مشهد بروید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل الماس نوین مشهد را دریافت کنید.

سیاست های هتل الماس نوین مشهد

14.00
12.00
پیمایش به بالا