آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور مشهد نوروز

تور مشهد نوروز

تور مشهد نوروز 99 کاملترین لیست قیمت + رایگان صبحانه ، نهار و شام

در این صفحه کاملترین اطلاعات درباره رزرو تور نوروز مشهد را برای شما طراحی کردیم و به تمام سوالاتی که درباره این سفر ممکنه در ذهن شما باشه پاسخ دادیم تا خیالت راحت باشه.

تور مشهد نوروز و مسافرت نوروزی برای ما ایرانی ها که ذاتا اهل سفر هستیم ، یک فرصت بی نظیر محسوب میشه ، چون در وجود همه ما مسافری هست که هیچ وقت آرام و قرار ندارد ، دوست دارد برود ، ببیند و خوش بگذراند و چه فرصتی بهتر از نوروز که هم آب و هوا فوق العاده است و هم تعطیلاتی چند روزه داریم.

از قدیم سفر به عنوان منبع الهام بخش عظیمی شناخته میشد و یکی از بهترین راهها برای کسب آرامش و استراحت جسمی و فکری است ، پس وقتشه که برای مسافرت نوروزی خودت برنامه ریزی کنی ، آژانس مسافرتی بزرگ و شناخته شده ای مثل آژانس فارا گشت کوروش کبیر با تکیه بر یاری خداوند بینهایت مهربان و بعد از آن تجربه و دانش پرسنل خود بهترین ، مطمئن ترین ، ارزانترین و خاطره انگیز ترین سفرها را برای شما برنامه ریزی میکند ، یکی از بهترین برنامه ریزیهای این سفر میشود به مسافرت تور نوروز مشهد اشاره کرد ، پس بیا سفر نوروزیت به مشهد رو باهم برنامه ریزی کنیم:

مسافرت تور نوروزی
تورهای زمینی و هوایی فارا گشت

قبل از اینکه درباره قیمت تورها صحبت کنیم خوبه که این بخش را مطالعه کنی:

چرا تور مشهد نوروز هوایی و یا زمینی یکی از بهترین انتخابهای سفر نوروزی میباشد؟

مشهد شهری که با چند روز سفر یا زندگی در آن وابسته اش می شوی ، طوری که گمان می کنی یک عمر در آن زندگی کرده ای ، مشهد آن قدر زیباست و مردمش آن قدر خونگرم اند که در آن احساس تنهایی یا غریبی نمی کنی ، شما می توانی با یک برنامه ریزی خوب و دقیق سال تحویل را در حرم مطهر امام رضا (ع) باشی و یا اینکه در طول تعطیلات نوروزی لذت زیارت و تفریحات خاص مشهد رو با هم داشته باشی ، پس چه انتخابی بهتر از مشهد برای داشتن یک تور نوروزی درجه یک و خاطره انگیز؟

برای سفرهای تور های نوروز طبق مذاکراتی که با روسای شرکتهای مختلف حمل و نقل هوایی و زمینی داشتیم ، قرار شد سهمیه ویژه ای به آژانس فارا گشت اختصاص داده شود تا در اختیار مسافرانمان قرار دهیم ، بنابر این تور مشهد هم بصورت هوایی قابل اجرا است هم بصورت زمینی ، در سفر مشهد هوایی قاعدتا با هواپیما سفر خواهی کرد که شامل بلیطهای چارتر و سیستمی مشهد در زمان عید میباشد و سفر مشهد زمینی میتونه بر اساس سلیقه شما با قطار مشهد یا اتوبوس مشهد باشد ، انتخاب هر کدام از این وسایل نقلیه حال و هوا و لذت های خاص خودش را دارد.

قیمت تور مشهد نوروز

هتل فاضلیهتل فاضلی یزد 3 ستاره

تومان750000

هتل فاضلی یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 750.000 تومان
 • سه تخته 700.000 تومان
 • یک تخته 890.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل خان دوحدهتل خان دوحد یزد 3 ستاره

تومان880000

هتل خان دوحد یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 880.000 تومان
 • سه تخته 820.000 تومان
 • یک تخته 1.150.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل مظفرهتل مظفر یزد 3 ستاره

تومان1300000

هتل خان مظفر یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.300.000 تومان
 • سه تخته 1.150.000 تومان
 • یک تخته 1.550.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل لب خندقهتل لب خندق یزد 2 ستاره

تومان1490000

هتل خان لب خندق یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.490.000 تومان
 • سه تخته 1.400.000 تومان
 • یک تخته 1.750.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل مهرهتل مهر یزد 3 ستاره

تومان1550000

هتل سنتی مهر یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.550.000 تومان
 • سه تخته 1.400.000 تومان
 • یک تخته 1.800.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل فهادانهتل فهادان یزد 4 ستاره

تومان1600000

هتل فهادان یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.600.000 تومان
 • سه تخته 1.500.000 تومان
 • یک تخته 1.800.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل ملک التجارهتل ملک التجار یزد 4 ستاره

تومان1700000

هتل ملک التجار یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.700.000 تومان
 • سه تخته 1.550.000 تومان
 • یک تخته 1.950.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل صفائیههتل صفائیه یزد 5 ستاره

تومان1490000

هتل صفائیه یزد تنها هتل پنج ستاره یزد میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.490.000 تومان
 • سه تخته 1.400.000 تومان
 • یک تخته 1.750.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

خدمات تور نوروز مشهد

———————————-

 • سه شب و چهار روز
 • اقامت هتل
 • صبحانه
 • نهار
 • شام
 • تخفیفات گردشگری
 • تخفیف گشت مشهد
 • راهنمای محلی حرفه ای

———————————-

*. قیمتهای ارائه شده در بالا بدون پرواز و یا قطار و یا اتوبوس در نظر گرفته شده اند لودهای پروازی و زمینی دائم در حال تغییر میباشند به همین علت بعد از انتخاب پکیج مورد علاقتون لطفا تماس بگیرید تا نرخ پرواز یا قطار یا اتوبوس مشهد به روز ، به تورها اضافه شود.

Logo Social Faragasht

برای رزرو تور نوروز مشهد ، با ما تماس بگیر ، اگر هم سوالی داری ، مطمئن باش پاسخگویی به شما یکی از وظایف کاریه ما است.

02186037414
02188909296
09208008108

واقعا مشهد ارزش دیدن داره؟

شما در مشهد می توانی هم زیارت کنی و مکان های مذهبی را ببینی ، هم به دیدن موزه ها و بنا های تاریخی بروی ، از طرف دیگه دیدن طبیعت شهر مشهد و ییلاقهای اطرافش (شاندیز و طرقبه و …) با زیبایی هایی که دارند حال و هوای با صفایی به سفرت میدهند و در نهایت پارکهای آبی هیجان انگیزش میتوانند ، تفریح درست و حسابی و درجه یکی برای خودت و همراهانت ترتیب بدهند ، این میزان از تنوع و گوناگونی در کم تر شهری به چشم می خورد صحت این مسله هم در منابع ایرانی درج شده هم در ویکی و سایر منابع بین المللی.

مطمئنا یکی از دلایل انتخاب شما برای تور عید مشهد ، دیدار از این جاهای دیدنی و جالب است ، پس خوبه قبل از سفر کردن اطلاعات کامل و کافی درباره آنها داشته باشی و به قول معروف با دست پر به این سفر بروی ، برای همین صفحه ای را برایت طراحی کردیم که درباره هر کدام از این آثار فوق العاده ، توضیحات بهمراه عکس های جذاب و متنوع قرار داده شده.

خوبه که بهش سری بزنی و از خواندنشون لذت ببری ، روی کلمه ” وبلاگ تخصصی مشهد ” کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه مربوطه بشی.

هتل های مشهد چه امکاناتی دارند؟

یکی از دغدغه های مهم و اصلی شما برای انتخاب مسافرت نوروزی که با آرامش کامل باشه و همه جوره احساس راحتی کنی ، مطمئنا محل اقامتی هستش که قراره در آن اسکان داشته باشی و شب خواب راحتی رو تجربه کنی ، حق هم داری چون میخواهی بری سفر برای ریلکس کردن و تفریح نه اینکه چیزی رو تحمل کنی که نمیخواستی.

این رو ما کامل درک میکنیم و میدانیم که کلمه “راحت بودن” برای هر کسی معنی بخصوصی داره ، همانطور که سلیقه ها نیز متفاوت هستش برای همین درباره معتبرترین هتلهای مشهد صفحه ای را طراحی کردیم تا بتوانی اطلاعات با جزییات کامل و عکسهای هر هتل را ببینی و طبق سلیقه ای که داری محل اقامت خودت رو انتخاب کنی.

خوبه که به این صفحه هم سری بزنی و بعد از خواندنش اطلاعات کامل پیدا کنی ، روی کلمه ” هتل های مشهد ” کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه مربوطه بشی.

سوالات متداولی که ممکنه در ذهن شما هم باشند:

 

از کجا بدانیم شما قابل اعتماد هستید؟

اول از همه ما یاری ، همراهی و کمک خداوند بینهایت مهربان را داریم ، در ثانی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم و طی چندین سال اجرای حرفه ای تورها ، شکر خداوند ، بالاترین درصد رضایت مسافرین را در بین تورها کسب کرده ایم ، شما میتوانید استعلام فارا گشت را از سازمان گردشگری بگیرید تا خیالتان راحت باشد.

از کدام شهرها در نوروز مسافر به مشهد میبرید؟

بعنوان یکی از آژانسهای برتر مجری اصلی تور نوروز مشهد ، امکان اجرای تور از تمام شهرهای ایران را داریم ، بنابراین از هر شهری که باشید مانند سایر مسافرانمان از نزدیکترین فرودگاه یا راه آهن میتوانید به تور ملحق شوید.

تورهای فاراگشت با چه خدماتی هستند؟

تورهایی که به شما ارائه میشوند شامل ترانسفر رفت و برگشت ، گشتهای فوق العاده دیدنی از جاذبه ها بهمراه راهنمای محلی تحصیلکرده و تخفیفات ویژه تفریحات گردشگری هستند که بصورت رایگان تقدیمتان میکنیم ، علاوه بر آن کمیسیونی که هتلها برای ما در نظر گرفته اند را نیز بعنوان تخفیف به شما میدهیم تا مناسب ترین قیمت نسبت به سطح کیفیت حرفه ای خدمات فارا گشت را داشته باشید.

تور نوروز مشهد

تور مشهد نوروز 99 فارا گشت

هوای شهر زیبای مشهد در بهار و نوروز فوق العاده دل انگیز می شود ، مخصوصا مناطق ییلاقی اش مانند طرقبه ، شاندیز ، زُشک ، کَنگ ، طُرُق و… پس از این لحاظ خیالت راحت باشه که از نظر آب و هوا سفر با صفایی خواهی داشت ، بنابراین شما می توانی بعد از زیارت و کمی مشهد گردی به مناطق ییلاقی بروی و باغ رزرو کنی ، باغ های بسیاری در اطراف طرقبه و شاندیز قرار دارند ، با رنج های قیمتی مختلف ، این باغ ها علاوه بر داشتن هوای خنک و مطبوع وسایل تفریحی متنوعی مانند میز پینگ پنگ ، میز بیلیارد ، جکوزی ، استخر و …. دارند ، این یکی از تفریحات مشهد است ، هنوز چیز های زیادی است که در مورد مشهد نمی دانی پس با ما همراه باش تا شگفت زده شوی.

 

مشهد آن قدر زیباست که حتی گشتن در خیابان هایش هم لذت دارد ، چهره شهر با همت شهرداری بسیار دیدنی شده ، گلکاری ها و بوستان های سر سبز و نور پردازی شده در شب بسیار دیدنی تر نیز می شوند ، بنابراین در سفری که به مناطق دیدنی مشهد داری حتی می توانی از زیبایی راه و خیابانها هم لذت ببری.

 

امنیت و مهمان پذیری عالی ، به دلیل تعداد بسیار زیاد مسافرانی که هر ساله به مشهد سفر می کنند ، امنیت این شهر بسیار بالاست ، به طوری که شما در ساعت های 1 و 2 شب هم می توانی در خیابان های زنده و زیبای این شهر قدم بزنی ، یک مورد دیگر از ویژگی های عالی مشهد داشتن مردم خونگرم است ، به طوری که اگر جز اشخاصی می باشی که از تکنولوژی خوشت نمی آید و برای یافتن مقصد از گوشی موبایل بهره نمی بری ، اگر از مردم مشهد آدرسی را سوال کنی ، خیلی کامل و با حوصله برایت شرح می دهند.

 

شما در تور مشهد می توانید هم زیارت کنید و مکان های مذهبی را ببینید ، هم به دیدن موزه ها و بنا های تاریخی بروید ، به دیدن طبیعت و زیبایی هایش بروید و در نهایت یک تفریح درست و حسابی و درجه یک داشته باشید. این میزان از تنوع و گوناگونی در کم تر شهری به چشم می خورد.

 

تور نوروز مشهد بهشتی برای تفریح کردن امسال شما

مشهد آن قدر مکان های تفریحی بسیاری دارد که بیراه نیست اگر بگوییم بهشتی برای کسانی است که می خواهند در سفرشان هر نوع تفریحی را امتحان کنند ، شما در مشهد می توانی: به پارک های آبی مشهد بروی ، قایق سواری کنی ، در شهر بازی های بزرگ خوش بگذرانی ، لذت خوردن ششلیک شاندیزی را بچشی ، روی یخ اسکیت سواری کنی ، سوار تله سی یژ شوی ، از دیدن بازی فوتبال در استادیوم مدرن و زیبای امام رضا لذت ببرید ، به پارک کوهسنگی و یا باغ گیاهشناسی مشهد بری ، در بدن انسان سفر کنی ، روی مریخ راه بروی و بسیاری از تفریح های دیگر را امتحان کنی که در کنار زیارت امام رضا مسافرتی کامل را تجربه خواهی کرد.

خوردنی های لذیذ و خوشمزه مشهد هم که مثال زدنیه و معروف ،  همان طور که گفتیم ششلیک مشهد و به خصوص شاندیز را باید در سفر به این شهر امتحان کنی ، یک کباب بسیار خوشمزه که تخصصش راه انداختن آب دهان گردشگران است ، این غذای لذیذ به همراه گوجه فرنگی ، پیاز ، لیمو ترش و جعفری سرو می شود ، زعفران ، پسته ، آلوچه های ترش و ملس و … از دیگر خوردنی های مشهد هستند که نمیشه ازشون گذشت.

 

اگر اهل خرید و بازار هم که باشی ، مژده میدهیم که این شهر 30 بازار تجاری بزرگ دارد ، بازار های سنتی و مدرن مختلفی در این شهر حضور دارند ، از بازار های سنتی می توان به بازار رضا و بازار سرشور و از بازار های مدرن می توان به الماس شرق ، پروما ، مجتمع زیبا و بزرگ زیست خاور و … اشاره کرد. شما می توانی برای یک خرید خوب تور نوروز مشهد به این بازار ها مراجعه کنی.

 

در کنار تفریحات و برنامه هایی که در سفر نوروزی مشهد در نظر میگیری ، خیالت از بابت محل اقامت هم کاملا راحت باشه چون مشهد هر نوع اقامتگاهی را دارد ، از کمپ اسکان رایگان گرفته تا هتل پنج ستاره درجه یک و فول امکانات ، شما با هر بودجه  مالی ای که برای سفر در نظر گرفته باشی می توانی مکانی خوب برای اسکان پیدا کنی ، جالب اینجاست مشهد علاوه بر داشتن هتل دارای مهمان پذیر ، مسافر خانه ، مدرسه و خانه معلم برای اسکان سلیقه های مختلف جامعه نیز هست.

 

مشهد ، پایتخت معنوی ایران

داشتن 30 میلیون گردشگر در سال شوخی نیست! البته که بیش تر این تعداد از برکت وجود امام رضا (ع) است ، اهمیت مشهد تنها به کشور ایران خلاصه نمی شود و این شهر جز شهر های مهم مذهبی جهان نیز میباشد ، این شهر در سال 2017 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام انتخاب شد.

 

شهر علی ابن موسی الرضا (ع) ، فردوسی بزرگ و نادر شاه افشار

تنوعی که مشهد دارد حتی در بزرگانش هم دیده می شود. یک شخصیت بزرگ مذهبی ، یک شاعر نام دار و یک شاه بزرگ و پر آوازه در این شهر مدفون هستند ، همچنین مقبره های اشخاص بزرگ دیگری مانند شیخ مفید ، پیر پالان دوز ، کلنل محمد تقی خان پسیان و … در این شهر قرار دارد که دیدار از هرکدام حال و صفای خاصی ویژه دارد.

 

رسوم مردم مشهد در نوروز

همانند تمام مردم ایران خراسانی ها هم به رسوم نوروز پایبندند و هفت سین می چینند و لباس نو می پوشند و به جشن و دید و بازدید مشغولند .زیارت اما هشتم و حضور در حرم رضوی هم یکی از سنن قدیمی خراسانی هاست که سالیان بسیار است روز اول عید انجام میشود و البته آنهایی که نتوانند و یا برنامه دیگری داشته باشند ایام بعد از سال تحویل خودرا به حرم می رسانند همین حال و هوا رو نیز مسافران تور مشهد نوروز هم دارند و کلی برنامه ریزی میکنند که در این ایام به مشهد سفر کنند و زیارتی را رقم بزنند.

البته رسومات کهن بسیاری خراسانی ها دارند که در ایران پرس هم درج شده ، برخی از آن را برایتان بازگو می کنیم ، غلب خراسانی‌ها شب اول سال نو رشته پلو می‌خورند ، روز شنبه اول سال هم آش می‌پزند تا در مدت سال کارشان رشته بگیرد.

از ماهی و کوکویی هم که از شب آخر سال کهنه مانده است مقداری میخورند تا تمام سال رزق شان حلال باشد کوکو را هم باید بخورند تا در سال نو از کوکو گفتن راحت بشوند.در روز اول عید معمولا بزرگ خانواده یا بزرگ محل در خانه می‌نشیند و همه به دیدن او می‌روند و نوروز به او تبریک می‌گویند و دستش را می‌بوسند او هم متناسب با مقام و موقیعت و استطاعت خود عیدی به هر یک از دیدار کنندگان می‌دهد.

خراسانی‌ها برای پذیرایی از مهمانها در ایام نوروز انواع شیرینی‌های بازاری و خانگی از قبیل باقلوا، لوز، نیم شکر، نقل، مسقطی، بهشتی، حاجی بادام، گز، راحت الحلقوم، پشمک، نان بادامی، نان نخودی، نان تاج، نان کرمی، ساق عروس و باد بزنی و نان شیر مرغ و نازک نارنجی، نان خامه ای و نارنجک ( نوعی شیرینی نرم و خوشمزه است شبیه بامیه ) ، و آجیل و میوه در ظرف مخصوص می چینند و جلوی مهمانها قرار می‌دهند.

 

مراسم مشهد نوروز در حرم مطهر امام رضا

اما در ایام سال نو و عید نوروز آستان قدس رضوی نیز برنامه های متنوع مذهبی برای مردم داشته و در هر صحن نیز مراسمی برگذارمی گردد.ویژه ‌برنامه تحویل سال حرم مطهر رضوی در قالب دو بخش تدارک دیده شده که بخش نخست آن معمولا از ساعت 16:30 با قرائت قرآن توسط رضا قانع قاری نوجوان در صحن جامع رضوی آغاز و تا غروب آفتاب ادامه دارد.

طبق سنت هر ساله معمولا سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حسین حسینی قمی، اجرای میان برنامه و بیان احکام عید نوروز توسط حجت الاسلام فلاح زاده عناوین برنامه های بخش اول مراسم تحویل سال خواهند بود. بخش دوم برنامه ها با قرائت قرآن توسط حمید شاکرنژاد آغاز می شود، افزود: اقامه نماز باشکوه جماعت، قرائت دعای وحدت بین نماز مغرب و عشاء توسط محسن فنایی، قرائت زیارت امین الله توسط سعید حدادیان و اجرای مناجات خوانی توسط قاسم رفعتی بخش دیگری از برنامه های تحویل سال نو است.

سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی ، قرائت عهدنامه با امام رئوف ، قرائت دعای توسل توسط مهدی سماواتی، پخش فایل صوتی دعای تحویل سال همخوانی گروه سرود رضوان، پخش صورت سراسری نقاره حرم مطهر در دقایق ابتدایی سال جدید برنامه های نهائی خواهند بود. والبته برای مسافرین نوروز نیز تدابیر ویژه ای در نظر گرفته اند .شاید برای بسیاری از زائران صدای نقاره خانه حرم خاطره انگیز ترین صحنه حضور در حرم باشد. با توجه به سردسیر بودن مشهد به شما توصیه میکنیم همراه خود لباس گرم حتماً همراه داشته باش و مراقب سلامتی خود باشی ، همینجا جا داره که عرض کنیم ، از طرف کلیه پرسنل آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر برای شما عزیزان همسفر مشهد مقدس در این ایام آرزوی قبولی طاعات و زیارات داریم ، التماس دعا.

 

خداوند بینهایت مهربان را شاکر هستیم که امسال هم در خدمت هستیم تا تور مشهد نوروز فوق العاده ای را برایتان تدارک ببینیم ، اگر در تورهای نوروز مشهد فاراگشت شرکت کرده ای برای شما برنامه ریزی های کامل کردیم تا تجربه سفر خاطره انگیزی رو داشته باشی ، مطمئنا دیدار از شهر مشهد را با یکی از مجریان اصلی کاملترین تورهای ایرانگردی انتخاب کرده ای پس خیالت راحت باشه.

آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر سالها برگزار کننده تورهای زمینی و هوائی در اوقات مختلف سال با لطف و یاری خداوند بینهایت مهربان میباشد ، این اجراهای حرفه ای تجربه ای گرانبها برای ما به وجود آورده است که امروز با اعتماد میگوییم: کاملترین تور مشهد برای نوروز را برای شما برنامه ریزی کرده ایم ، پس با ما تماس بگیر تا برنامه سفر به مشهد در عید یا همان تور مشهد نوروز رو برایت رزرو کنیم.

هفت سین آژانس فارا گشت کوروش کبیر