آپارتمان
1 ستاره
ایران
مشهد
مشهد؛ خیابان دانش غربی؛ بازار سرشور؛ خیابان سرشور 32؛ هتل پارمین
14.00
12.00

هتل پارمین مشهد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل آپارتمان در مشهد

 

هتل آپارتمان پارمین مشهد یکی از هتل آپارتمان های این شهر می باشد که در سال 1389 و در خیابان دانش غربی، سرشور 32، افتتاح شد. این منطقه تا حرم امام رضا فاصله تقریبا کمی دارد طوری که پیاده هم می شود آن را طی کرد. این هتل آپارتمان به عنوان یکی از هتل های ارزان و خوب مشهد، معروف شده است و با انتخاب آن مطمئنا تور مشهد ارزان از تهران یا از سایر شهرها را تجربه خواهی کرد که کیفیت قابل قبولی در بین هتل آپارتمان های مشهد دارد.

هتل آپارتمان پارمین سعی دارد تا خدمات مناسبی را به زائران و مسافران ارائه دهد. خدماتی که طبق نظر سایت 1stquest جزو استاندارهای هر هتل آپارتمانی باید باشد. همچون سیستم سرمایش و گرمایش مطبوع، رستوران با ظرفیت مهمانان، رفتار دوستانه کارکنان و پرسنل، آسانسور و دسترسی مناسب ویلچیر به علت همسطح بودن ورودی. آژانس فارا گشت به عنوان مرکز اصلی رزرو هتل پارمین مشهد شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل آپارتمان پارمین مشهد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند. هتل پارمین چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های اصلی هتل آپارتمان پارمین باید گفت که این هتل با قیمت خوب و مناسبی که دارد می تواند در هزینه های سفر شما بسیار صرفه جویی کند و به اصطلاح سفر مشهد ارزانی را تجربه کنی که اقامت تمیزی هم داشته باشد. البته اگر سخت سلیقه هستی پیشنهاد می کنم هتل های با ستاره بالاتر را انتخاب کنی.

از دیگر ویژگی های این هتل باید به فاصله تقریبا نزدیکی که نسبت به حرم امام رضا دارد اشاره کرد. وقتی در این هتل اقامت داری از پرسنل پارمین، راه میان بر، رسیدن به حرم را سوال کن. از آن راه میان بر، تقریبا در عرض حدود ده الی دوازده دقیقه پیاده می توانی راحت به صحن برسی.

هتل پارمین مشهد

استقبال فرودگاهی یا راه آهن هتل پارمین مشهد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل شرایطی را دارد که در برخی از روزهای سال، با استقبال ارائه شود. یعنی وقتی به فرودگاه یا راه آهن مشهد برسی، راننده‌ هتل منتظرت باشد تا شما را به هتل ببرد. به همین علت اگر قصد رزرو هتل آپارتمان پارمین مشهد را داری به مسولین آژانس خدمات مسافرتی فارا گشت مشخصات پرواز یا راه آهن خود را بده تا در زمان هایی که استقبال رایگان اجرا می شود، جهت استقبال هماهنگی های لازم با راننده انجام شود.

خبر خوبی برایت داریم اگر رزرو هتل پارمین را به صورت تور مشهد با آژانس فارا گشت کوروش کبیر داشته باشی همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایت انجام می دهند تا رزرو این هتل با ما راحت ترین حالت ممکن باشد.

اتاق های هتل آپارتمان پارمین مشهد

 

همان طور که اشاره شد هتل آپارتمان پارمین مشهد هتل آپارتمان خوبی در بین هتل آپارتمان های مشهد است که دارای 4 طبقه و 25 باب اتاق می باشد. اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز، مینی بار، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته هتل می باشد. این واحد ها به این ترتیب دسته بندی می شوند:

. اتاق دو تخته استاندارد، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به سه تخت می باشند که به صورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق یک خوابه، که مختص افرادی هست که شش نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت شش تخته رزرو داشته باشند. این واحدها مجهز به دو اتاق هستند که در هر کدام سه تخت قرار گرفته، چینش این تخت ها دو نفره و تک نفره است.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل پارمین مشهد

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل می شود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد. مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ ها و آپارتمان های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت می کنید سرگرم باشی.

کافی شاپ پارمین

در حال حاضر قسمت کافی شاپ هتل در حال بازسازی می باشد و به زودی فعال خواهد شد تا از سرویس های آن استفاده کنی.

رستوران پارمین

همیشه بخش خوشمزه سفر مربوط می شه به رستوران ها. این هتل دارای یک رستوران خوب و مناسب است که تقریبا انواع غذاهای ایرانی را در آن سرو می کنند تا وعده های صبحانه، نهار و شام دلچسبی داشته باشی. منوی غذایی این رستوران انتخابی است. یعنی از بین چندین پیشنهاد می توانی یکی را انتخاب و میل کنی.

سایر امکانات هتل پارمین

هتل آپارتمان آیسان خدمات دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند. همچون: پذیرش 24 ساعته، خدمات بیدارباش، سرویس صبحانه و ناهار و شام در رستوران، اینترنت در لابی، آسانسور و دسترسی راحت ویلچیر و تاکسی سرویس.

فاصله هتل پارمین تا مراکز مهم مشهد

فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه 29 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک کوه سنگی 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا سرزمین موج های آبی 23 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی پارک ملت 13 دقیقه با ماشین
فاصله تا آرامگاه فردوسی 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر رویایی پدیده شاندیز 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار رضا 15 دقیقه پیاده
فاصله تا ایستگاه راه آهن 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا حرم امام رضا 10 الی 15 دقیقه پیاده
فاصله تا باب الجواد 14 دقیقه پیاده
فاصله تا باب الرضا 17 دقیقه پیاده
فاصله تا خیابان شیرازی 12 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان طبرسی 25 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان نواب صفوی 20 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بست شیخ بهایی 15 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین

رزرو هتل آپارتمان پارمین مشهد

برای رزرو این هتل آپارتمان ارزان و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما، لطفا تماس بگیر:

02188909296

02186037414

09208008108

هتل پارمین را پسندیدی؟ تبریک انتخاب مناسبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور مشهد هتل آپارتمان پارمین

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

وقتی می رسی مشهد اول می روی حرم و زیارت می کنی. حالا که دلت سبک شده و احساس شادی و شعف داری دلت می خواهد کمی گردش کنی اطراف حرم و برای خودت و آشنایانت خرید کنی و شاید هم یک غذای خوب بتواند حالت را از این هم بهتر کند. بسته به این که چقدر در مشهد می مانی برنامه هایت را باید گسترش دهی. شاید اگر بدانی مشهد چقدر اماکن دیدنی، تفریحی و زیارتی دارد روزهای سفرت را بیشتر نیز درنظر بگیری. شاید چهار روز، شاید یک هفته و یا شاید ده روز. در سفر مشهد هر چقدر هم بمونی برنامه تفریحی و گردشی میتونی داشته باشی. این سبک از مسافرت در تورهای ایرانگردی ترکیبی کمتر دیده می شود.

تور مشهد آژانس مسافرتی فارا گشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. شما علاقمند عزیز با رزرو کردن تور زیارتی، تفریحی در تور مشهد عید نوروز و یا تورهای ایام عادی مشهد، می توانی با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در مشهد بروی.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص نظرات، آدرس، رزرو و قیمت هتل آپارتمان پارمین مشهد را دریافت کنی.

سیاست های هتل آپارتمان پارمین مشهد

14.00
12.00
پیمایش به بالا