هتل
1 ستاره
ایران
مشهد
مشهد ، خیابان شیخ طوسی 11 ، خیابان رجب زاده 1 ، هتل تاج
14.00
12.00

هتل تاج مشهد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 1 ستاره

هتل تاج مشهد یکی از هتلهای یک ستاره مشهد است که در سال 1394 ساخته شد ، این هتل از دو طرف قابل دسترسی است ، مسیر اول از خیابان امام رضا که انتهای خیابان امام رضا 10 واقع شده است و مسیر دوم از خیابان مجاور بازار رضا که معروف به خیابان شیخ طوسی است ، داخل رجب زاده ، این موقعیت مکانی فاصله ده الی پانزده دقیقه ای با حرم دارد.

هتل تاج نسبت به قیمتی که دارد کیفیت مناسبی را ارائه میدهد و این به نوعی از حسن های ویژه آن شمرده میشود ، ساختمان نو ساز و شیکی هم دارد که نسبت به یک ستاره بودنش بسیار پوئن مثبتی حساب میشود ، خدماتی هم که برای مسافران در نظر گرفته صبحانه ، نهار و شام منوی انتخابی است بهمراه آسانسور ، با این شرایط این هتل یکی از گزینه های انتخابی شما بابت محل اقامت ، در تور مشهد هوایی ارزان با هواپیما یا قطار میتواند باشد ، یه خبر خوب درباره این هتل بدهم: اگر زمان اقامت در هتل ، حوصله تان سر رفت و زمان گشت و گذار در شهر هم نبود میتوانید از پارک روبروی هتل به اسم میرزا کوچک خان استفاده کنید و در فضای سرسبز آن قدمی بزنید و از هوای خوب و پاکش استنشاق کنید ،  آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل تاج مشهد شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات و عکسها را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل تاج مشهد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل تاج چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای اصلی هتل تاج مشهد قیمت مناسبی است که برای رزرو اتاقهایش در نظر گرفته ، این قیمت خوب در اکثر روزهای سال تکرار میشود که در مقایسه با کیفیت خوبی که در حد یک هتل یک و یا حتی دو ستاره انتظار میرود باشد ، بسیار انتخاب مناسبی خواهد بود برای تمام کسانیکه میخواهند هزینه کمتر و بصرفه ای را تجربه کنند البته اگر سخت سلیقه هستید ، میتوانید از هتلهای با ستاره بالاتر استفاده کنید.

از دیگر خصوصیات این هتل ، باید به  فاصله تقریبا نزدیک به حرم امام رضا اشاره کرد که چیزی در حدود ده الی پانزده دقیقه پیاده روی است که در کنار منوی غذایی مطبوع و قابل قبول صبحانه ، نهار و شام رایگان ، پکیج اقتصادی و خوبی  را برای سفر خواهید داشت.

هتل تاج مشهد

استقبال فرودگاهی هتل تاج مشهد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل شرایطی را دارد که با استقبال ارائه شود یعنی وقتی به فرودگاه یا راه آهن مشهد برسید ، راننده‌ی هتل منتظرتان باشد تا شما را به هتل ببرد ، به همین علت اگر قصد رزرو هتل تاج مشهد را دارید به مسولین آژانس خدمات مسافرتی فارا گشت مشخصات پرواز یا راه آهن خود را بدهید تا در صورت دلخواهتان جهت استقبال هماهنگی های لازم با راننده انجام شود و سپس با پرداخت مبلغ آن رزروتان قطعی شود.

خبر خوبی برایتان داریم اگر رزرو هتل تاج را بصورت تور مشهد با آژانس گردشگری فارا گشت داشته باشید همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایتان انجام میدهند تا رزرو این هتل با ما راحتترین حالت ممکن باشد.

اتاقهای هتل تاج مشهد

همانطور که اشاره شد هتل تاج مشهد هتلی یک ستاره در بین هتل های ارزان مشهد است که دارای 5 طبقه و 30 باب اتاق میباشد ، این تعداد شامل 10 باب دو تخته ، 10 باب سه تخته ، 10 باب چهار تخته ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته هتل میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق چهار تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند که بصورت دو تخت دو نفره و یا یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره هستند.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل تاج مشهد

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

کافی شاپ

این هتل دارای یک کافی‌شاپ نیز میباشد که در اکثر ساعات شبانه‌روز پذیرای شماست ، تا پس از یک گردش یا خریدی لذت بخش با انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های سرد و گرم ، اوقات دلچسبی برای‌تان رقم بزند و انرژییتان شارژ شود.

رستوران تاج

همیشه بخش خوشمزه سفر مربوط میشه به رستوران ها ، این هتل دارای یک رستوران مناسب است با سرآشپز وارد و کارکنان تعلیم دیده با مواد اولیه با کیفیت وظیفه سرو صبحانه ، نهار و شام مسافران را برعهده دارد ، منوی غذایی این هتل در اکثر مواقع سال منوی انتخابی است ، یعنی از بین چند مدل غذایی که به شما پیشنهاد میدهند میتوانید یک مدل را انتخاب و میل کنید.

سایر امکانات هتل تاج

هتل تاج مشهد خدمات دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند همچون: پذیرش 24ساعته ، خدمات بیدارباش ، سرویس صبحانه و ناهار در رستوران ، لاندری ، پارکینگ در جلوی محوطه هتل ، اینترنت در لابی ، آسانسور و تاکسی‌سرویس می‌شود.

فاصله هتل تاج تا مراکز مهم مشهد

فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 17 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور 13 دقیقه با ماشین
فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه 30 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک کوهسنگی 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا سرزمین موج های آبی 23 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی پارک ملت 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا آرامگاه فردوسی 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر رویایی پدیده شاندیز 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار رضا 10 دقیقه پیاده
فاصله تا ایستگاه راه آهن 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا حرم امام رضا 10 الی 15 دقیقه پیاده
فاصله تا باب الجواد 15 الی 17 دقیقه پیاده
فاصله تا باب الرضا 15 دقیقه پیاده و 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان شیرازی 15 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان طبرسی 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان نواب صفوی 20 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بست شیخ بهایی  6 دقیقه با ماشین

رزرو هتل تاج مشهد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037418

02186037416

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور مشهد فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور مشهد

هتل تاج را پسندید؟ تبریک انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر مشهد شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

مسافر مشهد که باشی ذوق و شوق زیارت هم که داشته باشی خیلی زود راهی می شوی ، مهم نیست چطور و چقدر سخت و آسان خودت را به مشهد برسانی ، وقتی هم رسیدی با اینکه خسته ای شوق زیارت تو را رسیده و نرسیده به حرم می کشاند ، می نشینی در گوشه ای و عقده دلت را می گشایی ، آنجا پر است از زمزمه مردمی که هر کدام سفره دلشان را برای او باز کرده اند.دلی سبک می کنی و به محل اقامت مشهدت باز می گردی و گرد سفر از تن می زدائی و کمی می آسائی و باز هم رهسپار حرم می شوی ، به حرم که رسیدی اینبار باز هم حرف ناگفته داری و کمی دعا و نماز می خوانی و اینبار که بازگردی در مسیر چیزهای جدیدی می بینی ، برای فردا که به حرم بروی برنامه های دیگری هم داری.

حالا که دلت سبک شده و احساس شادی و شعف داری دلت می خواهد کمی گردش کنی اطراف حرم و برای خودت و آشنایانت خرید کنی و شاید هم یک غذای خوب بتواند حالت را از این هم بهتر کند ، بسته به این که چقدر در مشهد می مانی برنامه هایت را باید گسترش دهی ، شاید اگر بدانی مشهد چقدر اماکن دیدنی ، تفریحی و زیارتی دارد روزهای سفرت را تو این تورهای ویژه ایرانگردی بیشتر نیز درنظر بگیری ، شاید چهار روز ، شاید یک هفته و یا شاید ده روز ، در سفر مشهد هر چقدر هم بمونی برنامه تفریحی و گردشی میتونی داشته باشی.

مشهد قطب گردشگری ایران محسوب می شود و سالانه پذیرای بیست میلیون مسافر است و همین امر باعث شده است که این شهر از رونق و اعتبار خاصی برخوردار باشد ، که در کنار هتل ها و هتل آپارتمانهای لوکس و مدرن ، تفریحاتی که با تکنولوژی و پیشرفت های کشورمون اجین شده اند رو برای مسافران مشهد تدارک ببینند ، زیارت ، دیدنیهای تاریخی و تفریحات هیجان انگیز همه و همه جاذبه هایی هستند که این سفر را جذاب تر میکنند ، برای آشنایی بیشتر میتوانید با نمونه های آنها در وبلاگ اطلاعات کامل مشهد فارا گشت آشنا شوید ، افزوده بر تمام این پوئن های مثبت می توانیم مشهد را به عنوان یکی از خوش قیمت ترین مقاصد گردشگری نیز معرفی کنیم ، هزینه مناسب اقامت و گشت و گذار در این شهر یک فرصت بزرگ برای بسیاری از علاقمندانی است که تمایل دارند این سفر داخلی را تجربه کنند ، تور مشهد آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن تور زیارتی ، تفریحی در تور مشهد نوروز و یا تورهای ایام عادی مشهد می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در مشهد بروید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل تاج مشهد را دریافت کنید.

سیاست های هتل تاج مشهد

14.00
12.00
پیمایش به بالا